Oznámení o ukončení rekonstrukce a omezení provozu během stěhování dětského pavilonu | Nemocnice AGEL Nový Jičín

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

22.9.2022

Nemocnice AGEL Nový Jičín informuje o ukončení rekonstrukce dětského pavilonu v areálu Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s. Současně upozorňujeme na omezení spojená se stěhováním provozu oddělení do nově rekonstruovaných prostor.

Od 5. 10. 2022 nebude možné přijímat k plánovaným hospitalizacím. Od tohoto data do obnovení plného provozu je zajištěna zastupující péče v případě potřeby akutní hospitalizace na dětských odděleních:

Nemocnice AGEL Ostrava Vítkovice, a. s.
Nemocnice AGEL Valašské meziříčí, a. s.
Popř. Nemocnice ve Frýdku Místku, p. o.

V období od 10. – 14. 10. 2022 bude z důvodu stěhování Dětské oddělení zcela uzavřeno.

Provoz dětských ambulancí nebude omezen. Od 10. 10. 2022 bude jejich provoz obnoven již v rámci zrekonstruovaného Dětského oddělení.

Provoz dětské LSPP zůstává po celou dobu zachován.

Po rekonstrukci a dokončení stěhování bude od 14. 10. 2022 obnoven provoz Dětského oddělení v plném rozsahu. Lůžková i ambulantní péče bude dále poskytována v nových prostorách Dětského pavilonu.

Baby box bude od 14. 10. 2022 plně v provozu.