Gynekologicko-porodnické oddělení | Nemocnice AGEL Nový Jičín
Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pracoviště TEST

Gynekologicko-porodnické oddělení

Specializované programy

1. Gynekologická onkologie a radikální gynekologická operativa v rámci komplexní onkochirurgie

Pracoviště je akreditovaným centrem MZ ČR pro operační a komplexní léčbu v gynekologické onkologii (gynekologických zhoubných nádorů) a je součástí Komplexního onkologického centra v Novém Jičíně.  Multidisciplinárně  spolupracuje s oddělením  Radioterapie  a Klinické onkologie. Zároveň je školicím centrem MZ ČR pro výuku lékařů v oboru onkogynekologie.

2. Urogynekologie

Dalším programem oddělení je obor urogynekologie tj. rekonstrukční operace sestupu ženských orgánů a inkontinence, včetně implantačních síťkových nebo páskových metod. Jsou používány přístupy  laparoskopické,  transvaginální a klasické dle individuální situace pacientky.   

3. Centrum komplexní léčby endometriózy

Operační léčba infiltrativní endometriozy včetně multiorgánových postižení a radikálních resekčních operací na střevě a močových cestách. Operační výkony jsou prováděny zkušeným onkogynekologickým týmem.

4. Perinatologie

Porodnické oddělení s průměrným počtem 1000 porodů ročně, s vynikajícími výsledky z hlediska perinatální mortality a morbidity. Na porodním sále je k dispozici moderní centralizovaný porodní monitoring na samostatných, nově rekonstruovaných moderních porodních boxech. Oddělení spolupracuje v úzké součinnosti s novorozeneckým úsekem.

5. Centrum pro diagnostiku vrozených vývojových vad v těhotenství

Pracoviště je specializováno na diagnostiku vrozených vývojových vad v 1. a 2. trimestru těhotenství, k čemuž využívá v tomto perinatologickém programu několik nejmodernějších ultrazvukových přístrojů v zobrazení 4D. Hodnocení je prováděno certifikovanými specialisty.