Nové vedení v Nemocnici Nový Jičín

30.8.2017

Nemocnice Nový Jičín bude mít od 1. září nové vedení. Předsedou představenstva se stane MUDr. Pavel Bartoš, PhD., M MED., dlouholetý primář gynekologicko-porodnického oddělení nemocnice. Na pozici místopředsedy představenstva přichází do nemocnice ze společnosti AGEL zkušený manažer Ing. Karel Kantor.

Úkolem pro nové vedení novojičínské nemocnice bude další rozvoj zdravotnického zařízení s důrazem na nosné Komplexní onkologické centrum, které je jeho součástí.

MUDr. Pavel Bartoš, PhD., M MED. vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Bohaté pracovní zkušenosti získal mimo jiné také na University of Cape Town či v Nemocnici Na Homolce v Praze.

Ing. Karel Kantor  je absolventem Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské – Technické Univerzity Ostrava. Do novojičínské nemocnice přichází ze společnosti AGEL, kde působil na pozici finančního ředitele, následně byl zodpovědný za oblast inovací a rozvoje vědy a výzkumu.