STOMATOLOGICKÁ AMBULANCE

16.6.2023

Nemocnice AGEL Nový Jičín vnímá tristní situaci v oblasti nedostatku všeobecné stomatologické péče, a to v přesahu novojičínského okresu. Je vynakládáno veškeré úsilí k tomu, aby byl provoz spuštěn v co nejkratším termínu.

V tuto chvíli probíhají nejen zásadní a rozsáhlé rekonstrukční práce nutné k zahájení provozu, ale i legislativní procesy s tímto spojené. Nejsme schopni garantovat přesný termín spuštění provozu, bohužel ani termín spuštění registrace. Vše je odvislé na jedné straně od dokončení rekonstrukčních prací, dodání a instalaci potřebného vybavení a na straně druhé (a to se týká především spuštění registrace) od dokončení všech legislativních procesů nezbytných k zahájení poskytování péče tohoto druhu. Sledujte dále naše informační kanály, všechny informace budou s předstihem oznámeny.