Informace pro zájemce o registraci do stomatologické ambulance

9.8.2023

Všichni zájemci o registraci ve stomatologické ambulanci, kteří řádně vyplnili žádost, obdrží v příštích dnech potvrzující e-mail.

Zároveň bude v tomto týdnu zahájeno postupné telefonické kontaktování žadatelů dle pořadníku s přidělením data a času vstupní prohlídky. V případě nezastižení bude zájemce kontaktován formou SMS s nutností zpětného potvrzení.

Druh zdravotní pojišťovny nemá na pořadí vliv. V současné chvíli finalizujeme jednání se všemi zdravotními pojišťovnami.

S ohledem na velké množství evidovaných žadatelů prosíme o trpělivost.

Děkujeme!
Vedení Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s.