Edukační semináře pro mladé lékaře

29.8.2023

Nemocnice AGEL Nový Jičín nabízí nově absolventům lékařské fakulty edukační semináře.

Edukační semináře jsou u nás nedílnou součástí kariérního rozvojového plánu mladých lékařů a pomáhají usnadnit jejich adaptaci na pracovišti. Na výběr je mnoho témat pro zájemce o interní, či chirurgické obory.

Vážíme si zájmu lékařů o seberozvoj a těší nás, že je máme v našem týmu. Máte-li i vy zájem o nabídku témat edukačních seminářů, neváhejte se nám ozvat.

MÁTE ZÁJEM O EDUKAČNÍ SEMINÁŘ?

OBJEDNAT

V nabídce je například edukační seminář na téma kanylace, který poprvé pod vedením primáře onkologického oddělení MUDr. Viktora Maňáska vyzkoušely naše nově nastupující lékařky MUDr. Dominika Tomašáková z oddělení radioterapie a MUDr. Helena Sekeráková z oddělení vnitřního lékařství (viz foto).

PŘIJMEME VŠEOBECNOU SESTRU PRO KANYLAČNÍ CENTRUM:

VÍCE INFO