Umístění paní Vlasty Rysové v anketě Moravskoslezská sestra 2023 - ocenění za dlouhodobý přínos naší nemocnici

26.10.2023

Naše šampionka v anketě Moravskoslezská sestra 2023 - paní Vlasta Rysová. Paní Vlasta působí 46 let v naší nemocnici, z toho 45 let na dětské jednotce intenzivní péče.

Léta praxe jsou na ni vidět nejen v profesionálním přístupu k nemocným dětem, ale i v odhadu jejich prognózy a komunikaci s často bojovně naladěnými rodiči. Nikdy nebagatelizuje potíže ostatních, ale ví, kdy může stresovou či vypjatou situaci odlehčit humorem. Za celoživotní léta praxe trpělivě zaučuje celé řady nově nastupujících sestřiček a lékařů. Aby se udržovala stále fit a zvládala náročnou práci psychicky i fyzicky, cvičí pravidelně Tabatu a už 40 let je členkou Mysliveckého sdružení. Vedla několik let kroužek Mladých myslivců, který vítězil v okresních až celostátních soutěží Zlatá srnčí trofej.

Ocenění za dlouhodobý přínos naší nemocnici předali zástupci vedení nemocnice i dětského oddělení.

Děkujeme za Vaši dosavadní práci paní Vlasto a velmi si vážíme Vašeho skvělého umístění v anketě sestřiček z celého Moravskoslezského kraje!