Bezplatně vyšetří prostatu z krve na transfuzním oddělení Nemocnice AGEL v Novém Jičíně

9.11.2023

Od 13. do 16. října zve transfuzní oddělení nemocnice AGEL Nový Jičín své dárce ve věku 40+ k bezplatnému vyšetření prostaty z krve. Tímto se nemocnice také připojuje k celosvětové kampani Movember a navazuje na svou kampaň #onkoprevence.

“Rakovina prostaty je nejčastější zhoubné mužské onkologické onemocnění a proto vítáme podporu preventivních programů a také šíření osvěty směrem k veřejnosti. Má to velký smysl, neboť rakovina prostaty bývá v počátečních stádiích bezpříznaková“ uvádí MUDr. Jan Novák, primář urologického oddělení.

Využít tento bezplatný benefit ve dnech 13. až 16. října budou moci dárci splňující podmínku věku, bez dalších administrativních úkonů. Nutná je pouze registrace či objednávka odběru krve nebo krevní plazmy na webu.

Zaregistrovat či objednat se můžete zde: https://rezervace.nnj.agel.cz/

DARUJTE S NÁMI.
PRO ZDRAVÍ, PRO ŽIVOT.