POZOR: VOLNÁ MÍSTA V KOPŘIVNICI – PŘEDPORODNÍ KURZ ÚNOR

15.1.2024

Jste těhotná nebo plánujete miminko? Chcete se dozvědět vše důležité o těhotenství, porodu a péči o vaše malé zlato? Přidejte se k nám na únorový předporodní kurz v Kopřivnici, kde vás čekají tři lekce plné užitečných informací, tipů a technik pro úlevu a relaxaci během této výjimečné životní etapy.

🤰 Lekce 1: Těhotenství a porod

👶 Lekce 2: Péče o miminko

🧘‍♀️ Lekce 3: Možnosti úlevy a relaxace

Máme pro vás otevřených ještě několik volných míst! Nezmeškejte tuto příležitost naučit se od odborníků a sdílet své zkušenosti s dalšími nastávajícími maminkami.

🗓️ Termín: Únor (začínáme 2.  2. 2024)

📍 Místo: Kopřivnice (Mateřské centrum Klokan)

👉 Přihlásit se můžete zasláním zprávy nebo voláním na uvedený kontakt.
andrea.pustejovska@nnj.agel.cz; Tel.: 739 327 334

Těšíme se na setkání s vámi a na společné sdílení radosti z příchodu nového života!
🆓 Kurz je pro maminky ZDARMA, po absolvování porodu v naší porodnici.

#předporodníkurz #těhotenství #porod #péčeomiminko #relaxace #Kopřivnice