Předoperační semináře ortopedicko-traumatologického oddělení

19.1.2024

Máte předepsanou totální endoprotézu (TEP) kolene či kyčle? Chcete se dozvědět více o tom, co Vás čeká před operací, během hospitalizace a jak probíhá rekonvalescence? Přidejte se k nám na ortopedickém oddělení Nemocnice AGEL Nový Jičín na naše pravidelné edukační semináře pro pacienty!

👨‍⚕️👩‍⚕️ Na semináři se setkáte s našimi odborníky, jako je primář oddělení MUDr. Jan Káňa, vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Eva Kopecká, či vrchní sestra Monika Žáčková. Naši zdravotníci Vám poskytnou ucelené informace o celém procesu léčby. Dozvíte se, jak se připravit na operaci, jaké jsou moderní chirurgické metody a jaké inovace používáme pro zajištění co nejlepších výsledků a co nejrychlejšího návratu k běžnému životu.

📚 Edukační semináře jsou skvělou příležitostí nejen k získání cenných informací, ale také k setkání s lidmi, kteří jsou ve stejné situaci jako Vy. Můžete sdílet své obavy a zkušenosti a podpořit se navzájem na cestě ke zlepšení kvality života.

🌟 Přínosy seminářů:
- Rozšíření znalostí o vašem onemocnění a léčbě
- Pochopení důležitosti rehabilitace a fyzioterapie
- Možnost konzultace individuálních otázek s lékaři a zdravotníky
- Naučení se, jak správně pečovat o nový kloub a předejít komplikacím
- Seznámení s příběhy ostatních pacientů a získání motivace

🗓️ Nezapomeňte si rezervovat místo na našem dalším semináři! Sledujte naše webové stránky pro aktuální informace o termínech a registraci.

Těšíme se na Vaši účast a společně se postaráme o to, aby byl Váš zákrok a následná rekonvalescence co nejúspěšnější. 💪

#nasAGEL #novyjicin #TEP #ortopedie #edukace #NemocniceAGELNovýJičín #zdraví #seminář