Ples Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s. - Bohatá tombola, jejíž výtěžek pomůže Nadaci AGEL

2.2.2024

V pátek 2. února se uskuteční v závodním klubu Plastic Omnium ples pro zaměstnance Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s. Účastníci se mohou těšit na bohatou tombolu, jejíž výtěžek pomůže Nadaci AGEL.

MÍSTO KONÁNÍ:

ZÁVODNÍ KLUB PLASTIC OMNIUM, SUVOROVOVA 195, ŠENOV U NOVÉHO JIČÍNA

PROGRAM:

19:30 ZAČÁTEK
20:30 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ PLESU
20:30 - 23:30 RAUT
21:30 TANEČNÍ VYSTOUPENÍ
23:00 MÓDNÍ PŘEHLÍDKA
00:00 VYHLÁŠENÍ TOMBOLY
00:30 - 02:00 DJ

K TANCI I POSLECHU ZAHRAJE BANDA DEL CAFFE & DJ MIROSLAV REŠL
VEČEREM PROVEDE MODERÁTOR RADIA ČAS MIKEE