Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Napsali jste nám


Poděkování gastroenterologické ambulanci

2.9.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat onkologii, zejména paní doktorce Kyselé, u které jsem již v péči skoro pět let! Paní doktorka je nejen skvělá lékařka, ale i dobrý člověk, který má srdce na svém místě! Zejména onkologičtí pacienti potřebují veliký lidský přístup, protože, ač to někdy nevypadá, jejich psychika je hrozně nabourána! MUDr. Kyselá je vždy milá, příjemná, laskavá a hlavně profesionální! Takových lékařů si musíme vážit a proto alespoň tímto způsobem bych chtěla vyzdvihnout její skvělou a hlavně náročnou práci! Musím zmínit i kolektiv sester, které mi byly v těžkých chvílích také oporou a vážím si těch, které s úsměvem zvládají tuto nelehkou profesi na tak náročném oddělení!    

Přeji celému kolektivu do dalších let mnoho štěstí v profesním i osobním životě!

M.B.

 


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

28.8.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu na gynekologicko-porodnickém oddělení za naprosto skvělou, profesionální a laskavou péči, která mi byla během mého červnového pobytu u Vás poskytnuta. Velmi milé a hodné sestřičky a úžasní lékaři! Jsem ráda, že jsem již 2x rodila u Vás.

Děkuji za vše!!!!


Poděkování gastroenterologické ambulanci

23.8.2019

Vážený pane řediteli,

dnes jsem absolvovala gastro...a kolono...vyšetření. Chtěla bych velmi poděkovat panu doktoru Merendovi, za jeho profesionální a lidský přístup. Stejně tak velký dík patří úžasné, milé a empatické paní sestřičce Daně Strakové, která mi i psychicky pomohla. Děkuji Vám.
Kéž by nemocnice měla jen takové odborníky.

S pozdravem pacientka M.


Poděkování - Onkologické oddělení

19.8.2019

Vážený pane řediteli,

prosím přijměte naše poděkování zdravotnímu personálu za příkladný, obětavý a lidský přístup při léčbě našeho tatínka. V průběhu dlouhé a těžké nemoci rakoviny slinivky byl v průběhu sedmi let několikrát ošetřován a léčen na lůžkovém oddělení onkologické péče. Obětavý a přitom profesionální přístup a povzbuzení Vašich zaměstnanců mu dodávaly vždy vůli a kapku naděje na každý prožitý den. Přestože zázraky se nedějí, vděčíme Vám velmi za každý den, který tu mohl být s námi.

V posledních dnech jeho života děkujeme za přístup lékařů zejména MUDr. Lukáše Chlachuly a MUDr. Gyuly Nyárse. Velmi si také vážíme všech sestřiček, které zde neúnavně a s úsměvem poskytují pomoc pacientům s tak těžkým onemocněním. 

Často se jeho zdravotní stav “zlepšil” zájmem a přístupem ošetřující lékařů. Tatínek byl velký bojovník, ale chápeme, že vše má své hranice....

Ještě jednou děkujeme.

Za celou rodinu manželka a dcera J.S.


Poděkování - ORL Oddělení

19.8.2019

Dobrý den, v měsíci červenci, konkrétně od 8.7.-12.7.2019 a od 22.7.-26.7.2019, jsem byla hospitalizována na oddělení ORL. Mohla bych, prosím, touto cestou, vyslovit velký dík všem zaměstnancům, kteří se o mne po tuto dobu perfektně starali? Velmi si vážím profesionálně odvedené práce jak lékařů, sestřiček i personálu. Zvlášť chci poděkovat panu primáři Syrovátkovi za operační výkon. Děkuji všem.
V.P.


Poděkování - Onkologické oddělení

6.8.2019

Dobrý den, jenom bych chtěla velmi pochválit Vaše onkologické oddělení. Vrchní sestra a její tým jsou dokonalé, usměvavé, vždy ochotné a milé. I na tak těžkém a psychicky náročném pracovišti byli příjemní, milí a hlavně lidští. Jejich profesionální přístup byl dokonalý. Tímto bych jim chtěla ještě jednou moc za vše poděkovat. Samozřejmě i práce Vašich doktorů je špičková a paní doktorka    MUDr. Petra Jerolímová, která se o mě starala, byla dokonalá. Opravdu. Moc jim za vše děkuji.

M.M.


Poděkování neurologickému oddělení

18.7.2019

Dobrý den,

Ráda bych touto cestou poděkovala prim. MUDr. Kubovi z neurologie za úžasný přístup a péči k mému muži. Manžela si pan Dr. Kuba převzal na žádost pacienta. Po otřesné zkušenosti s neurologií ve Frýdku Místku jsme ve Vaší nemocnici našli empatický a velmi osobní přístup k pacientovi s ALS (nevyléčitelné onemocnění). Více takových lékařů. Veliké poděkování patří i sestrám z neurologické ambulance.

S úctou manželka Radka K.


Poděkování chirurgickému oddělení

18.7.2019

Vážený pane primáři,

Píši Vám proto, abych Vám sdělila, jak úžasného člověka máte ve svém týmu. Pan MUDr. Jiří Bartoš je na vysoké úrovni profesní, ale i lidské!

Před rokem byl na vašem chirurgickém oddělení hospitalizován můj manžel. Jeho zdravotní stav byl vážný. Bylo to v době, kdy nebyly povoleny návštěvy pacientů. Jen telefonicky jsem se mohla o jeho zdravotním stavu informovat. Když se mnou pan doktor Bartoš mluvil, vždy mi vše vysvětlil tak, abych tomu rozuměla a vnitřně mně uklidnil. Ale co hlavně bylo překvapující, byl jeho lidský přístup.

To je jak pro pacienty, tak i pro rodinu velmi důležité. Dodával mi odvahu, víru a povzbuzení, že vše dobře dopadne.

A co mně velmi potěšilo, bylo to, že když jsem ho informovala o tom, že je můj muž opět v nemocnici, což bylo v letošním roce, byl ho osobně navštívit a povzbuzoval i nás, rodinu. Přístup pana doktora Bartoše mi velmi pomáhal vše zvládat, a to i přesto, že se mého manžela tentokrát nepodařilo zachránit a dne 10. června 2019 odešel do hvězdného nebe.

Pan MUDr. Jiří Bartoš je iékař nejen s velikým L, ale také s velikýrn srdcem.

Děkuji i všem ostatním zaměstnancům oddělení JIPu za veškerou péči a porozumění.

S pozdravem a přáním více takovýchto zaměstnanců

M.G.


Poděkování oddělení radioterapie

18.7.2019

Vážená paní Klečková,

vzhledem k nadcházejícímu ukončení mé radioterapie bych Vám a pečujícímu kolektivu velmi rád poděkoval za vynikající a citlivý přístup. Po celou dobu jsem nezapochyboval, že jsem v rukou skutečných profesionálů.

Rovněž organizace příjmu pacientů, jak na recepci, tak přímo u Vás, probíhala bez komplikací a v klidné a ohleduplné atmosféře, kterou vnímám jako důležitou pozitivní součást léčebného procesu.

Přeji Vám a celému kolektivu ve Vaší činnosti do budoucna jen to nejlepší.

S úctou,

R.H.


Poděkování kolektivu LDN ve Vítkově

15.7.2019

Dobrý den,

jménem naší rodiny bych touto cestou chtěla vyjádřit poděkování celému týmu LDN v nemocnici ve Vítkově za péči,která byla věnována našemu tatínkovi po prodělané mozkové mrtvici. Celý personál byl velmi vstřícný a poskytnutý lidský přístup se mu promítnul do psychické podpory a následně do jeho léčby.
Děkujeme

Srdečně zdraví a děkuje 

A.M., Kopřivnice


Poděkování gynekologickému oddělení

9.7.2019

Vážený pane primáři,

Za posledního půl roku jsem byla 3x hospitalizována a operována na Vašem oddělení gynekologie. Bylo to pro mě, při nepříznivé diagnóze, velké psychické zatížení, ale Vaše zdravotní setry a ošetřovatelky svou vzornou péčí, mně pomohly tuto těžkou dobu překonat. Proto se obracím na Vás pane primáři, s poděkováním pro Vaše zdravotní sestry, ošetřovatelky a lékaře za příkladnou péči o své pacienty. Jediné co mně mrzelo, že jsem nebyla seznámena s lékaři, kteří mně operovali.

PODĚKOVÁNÍ patří i Vám pane primáři, protože vedete takový dobrý kolektiv pracovníků a tím pomáháte pacientům.


Poděkování oddělení ORL

9.7.2019

Vážený pane řediteli,

Dovolte prosím, abych touto cestou vyjádřil co nejsrdečněji poděkování všem lékařům a ostatnímu celému personálu Vašeho oddělení ORL Vaší nemocnice Nový Jičín pod vedením pana primáře   MUDr. Jakuba Syrovátky.

Byl jsem u Vás hospitalizován od 12.6.2019 do 17.6.2019 a dne 13.6.2019 mě byla provedena operace štítné žlázy.

Byl jsem mile překvapen přístupem Vašeho personálu ORL, jak profesionálního, tak lidského. Jsem sice jenom 50letý řemeslník, ale profesionalitu v každé profesi poznám a velmi si ji vážím. Chtěl bych Vás co nejsrdečněji poprosit, jestli by bylo možné poděkovat personálu ORL Vašimi ústy. Předem Vám mnohokrát děkuji. Závěrem bych Vám všem, celé Vaší nemocnici, chtěl popřát hodně dalších úspěchů v dalších letech a budu každému doporučovat Vaše skvělé zařízení, hlavně lidský přístup.

Předem děkuji.

S pozdravem J.Z.


Poděkování gynekologickému oddělení

8.7.2019

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktoru Bučkovi a lékařům celého oddělení za příkladnou péči před i po operačním zákroku a zrovna tak za obětavou péči zdravotních sester.
Díky moc
A.D. a kolektiv pacientek pokoje č. 7


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

20.6.2019

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za práci MUDr. Merendy a zdravotní sestry.
Dnes jsem absolvoval gastro vyšetření a naštěstí se nepotvrdila žádná z informací, které jsem si (samozřejmě) v přípravě na vyšetření, přečetl na internetu: vyšetření jak na výrobní lince, neosobní ...
Moje zkušenost je přesně opačná, příjemná a věcná komunikace a starostlivost o pacienta.
Děkuji moc a ať se vám daří.

P.S.


Poděkování oddělení ORL

19.6.2019

Dobrý den,

dnes, 19.6.2019, jsem navštívil oddělení ORL za účelem kontroly po hospitalizaci. Nezbývá mi nic jiného, než opět pět chválu na veškerý personál tohoto oddělení. Jak jsem již uvedl, setkal jsem se s lékaři, dobrými lékaři a těmito profesionály. Ano, profesionály, protože jiná slova si nezaslouží. A to z důvodu, že pokud by se všichni lékaři chovali v rámci Hippokratovy přísahy, zřejmě by bylo ve všech zdravotnických zařízeních v ČR mnohem méně zlomených srdcí a uplakaných očí. A nezbývá mi, pane řediteli, než Vám poblahopřát k tomuto týmu pod vedením primáře MUDr. Jakuba Syrovátky a važte si ho. Slovy chvály ve svém životě velice šetřím a toto je podruhé, co píši.  

Já vím, páni doktoři, vždyť Vy děláte jen svou práci. 

S pozdravem R.S.


Poděkování oddělení ORL a Interní JIP

11.6.2019

Dobrý den,

Dne 22.5.2019 jsem byl hospitalizován na oddělení ORL ve Vaší nemocnici. Až při příjmu a nekompromisním přístupu pana primáře ORL jsem zjistil, jak moc je můj stav vážný. V podstatě jsem byl na hranici života a smrti. Lékaři po nařízených vyšetřeních zjistili, že mám cukr na hodnotě 35 a CRP v krvi 256. Z důvodu vysoké hladiny cukru jsem skončil na interní JIP, kde mě vzal do péče pan doktor Střelka. Jeho přístup byl naprosto profesionální a začal jsem se dostávat z nejhoršího. Po 8 dnech si mně převzala opět ORL na doléčení hnisavého ložiska na krku. Díky jejich péči byl tento absces doléčen. Zcela mně ohromila sehranost týmu lékařů a sestřiček na tomto oddělení. Chtěl bych hlavně vyzdvihnout mého ošetřujícího lékaře MUDr. Valerie Deikuna a vrchní sestřičku Bc. Evu Jalůvkovou. Ale pochvalu si zaslouží i ostatní lékaři ORL pro naprosto dokonalý a perfektní přístup k pacientům. Při loučení s těmito lékaři a sestrami jsem děkoval za záchranu života a všichni se tvářili, že je to jen jejich práce a naprosto běžná věc. A já bych chtěl dodat toto: Vždyť člověk přece nemá více na světě než svůj vlastní život. Jen to bere jako samozřejmost. A to bychom určitě neměli, vždyť stačí tak málo...... 

PS: Toto a mnohá jiná oddělení v nemocnici v Novém Jičíně mnoho všem vřele doporučit. A to z důvodu, že jsem kvůli transplantaci rohovek navštívil spoustu (i těch nejvyhlášenějších) nemocnic po celé republice. Nikde se takto dobře nechovali k pacientům jako zde. ( Zlín, Královské Vinohrady Praha, Brno u Svaté Anny, Olomouc Fakultní nemocnice, Fakultní nemocnice Ostrava - Poruba - tam všude jsem byl hospitalizován s očima).

Děkuji, s pozdravem R.S.


Poděkování kolektivu Rehabilitací Vítkov

28.5.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat a vyjádřit uznání celému kolektivu za rehabilitační léčbu ve Vítkově ...a umožnění rozpohybovat tělo, zmírnit bolesti pomocí přístrojů, vodoléčby, které mají k dispozici. Chodím na rehabilitaci už několik let a vždy se ráda vracím a těším se na pomoc zdravotního personálu pod vedením vrchní Mgr. Vladimíry Dobiášové. Jsou to sestřičky, které odvádí skvělou práci, vážím si jejich vlídnosti, porozumění. Sestřička Viktorie Kazimírová má v sobě i obdivuhodnou vlastnost, která na mě působí...při cvičení dovede poradit, pomoct. Je to sehraný tým, který rozdává úsměv, pohodu a dobrou náladu. 

Děkuji Vám a přeji spokojené pacienty, kteří by se jistě připojili ....

M.B.


Poděkování gynekologickému oddělení

22.5.2019

Vážení,

touto cestou bych chtěla velice poděkovat MUDr. Janě Kopencové, která v srpnu 2018 diagnostikovala vývojovou vadu našemu miminku. Díky jejímu rychlému, profesionálnímu a lidskému přístupu jsme se dostali do správných rukou a před časem jsme oslavili krásný 5. měsíc našeho zdravého miminka. Více takovýchto lékařů!

S pozdravem,

V.


Poděkování - Neurologie

7.5.2019

Vážený pane řediteli,

dovoluji si Vám napsat dopis. V dubnu 2019 jsem byla hospitalizována na neurologickém oddělení ve Vaší nemocnici. Chtěla bych poděkovat hlavně panu primáři MUDr. Petru Kubovi, MUDr. Marketě Sližové, MUDr. Lence Maurey, všem sestřičkám a celému personálu, kteří v jakoukoliv dobu byli ke mně vždy ochotní, vlídní, milí.

J.R.


Poděkování gynekologickému oddělení

7.5.2019

Uveřejněno v Moravskoslezském Deníku, 7.5.2019

Vážený pane primáři MUDr. Vojtku z oddělení rentgenologie, vážení lékaři MUDr. Bučko, MUDr. Bárto, MUDr. Nováku atd., sestřičky a zdravotní personále z gynekologického oddělení v nemocnici AGEL v Novém Jičíně, chtěla bych touto cestou Vám všem poděkovat za profesionální, lidský, obětavý přístup nejen ke mně jako pacientce, ale také k jiným pacientům, po mé gynekologické operaci a následné péči.

Chvála Vám, a přála bych si takový přístup i v jiných nemocnicích. Vždyť pacienti v těžkých situacích potřebují úsměv, podporu a laskavý přístup.

To vše se pacientům v nemocnici AGEL v Novém Jičíně dostává.

Děkuji.

P.CH.

 


Poděkování kolektivu LDN Vítkov

25.4.2019

Ráda bych touto cestou poděkovala za laskavý přístup celého ošetřovatelského personálu pod vedením primáře MUDr. Viléma Bruka, MBA. 
Po celou dobu své hospitalizace v LDN Vítkov jsem se setkala s velmi laskavým a lidským přístupem ke všem nemocným od lékařů, sester, ošetřovatelů i uklízeček. Vřelý dík patří také rehabilitačním sestrám pod vedením Mgr. Michaely Scholasterové. Přeji tímto celému kolektivu hodně zdraví, klid a pohodu a dny plné sluníčka. 
S úctou MUDr. J.A.


Poděkování - Urologie

24.4.2019

Chci touto cestou velmi poděkovat MUDr. Miroslavu Štursovi a MUDr. Vlastimilu Kozielovi z Novojičínské nemocnice za záchranu svého života. Po dlouholetých a vleklých zdravotních problémech, jsem se dostal v lednu 2019 do péče těchto lékařů, kteří svým odborným přístupem a v návaznosti na okamžitě provedené vyšetření na specializovaných pracovištích naprosto přesně diagnostikovali mé onemocnění.

Následovala výborná a okamžitá komunikace lékařů z Nového Jičína s Fakultní nemocnicí v Hradci Králové a lékařským týmem Kardiochirurgické kliniky v čele s prof. MUDr. Janem Vojáčkem Ph.D. a doc. MUDr. Pavlem Žáčkem Ph.D. a Urologickou klinikou s přednostou kliniky prof.MUDr. Milošem Broďákem Ph.D. Tito lékaři po vzájemných konzultacích našli řešení mého onemocnění a provedli velmi složitý chirurgický zákrok, kterým mi zachránili život.

Profesionalitu ve svém oboru, a především i osobní zájem všech zúčastněných lékařů následně i při pooperační léčbě, pak nejlépe dokládá, moje okamžité zlepšení zdravotního stavu. Ještě jednou 
děkuji, nejenom všem zmíněným lékařům, ale i celému personálu obou nemocnic, který se o mě v průběhu léčby na všech odděleních staral.

S pozdravem a úctou,

F.K.


Poděkování - Dětskému oddělení

9.4.2019

Dobrý den,

ráda bych poděkovala zdravotnímu personálu Dětského oddělení (obzvláště zaměstnancům oddělení pro starší děti) za profesionální práci i milý přístup k dětem a jejich maminkám. V měsíci březnu jsem zde spolu s dcerkou, která byla hospitalizována, strávila pár dní a byly jsme velmi spokojeny s přístupem sester, ochotou a příjemným prostředím. Dcera byla v nemocnici poprvé a domů si odvezla jen hezké vzpomínky. Tímto ještě jednou děkuji všem lékařům a sestrám.

S pozdravem M.S.


Poděkování gynekologickému oddělení

28.3.2019

Vážený pane řediteli, chtěla bych velice poděkovat Vám a Vašemu týmu oddělení gynekologie.Dne 28.6.2018 jsem byla operována pro C56 zhoubný novotvar vaječníku. Operace trvala velmi dlouho, neb byla velice náročná. Vše dopadlo dobře, jsem již po 7 chemoterapiích, které jsem absolvovala v místě bydliště, a to je v Šumperku. Cítím se dobře, každý třetí měsíc jezdím k Vám na kontrolu (onkologická kontrola) do gynekologické-porodnické ambulance. Velký dík patří proto lékařům a sestrám tohoto oddělení. Jejich péče a starost o zdraví pacientek je jedinečná. Obdivuji jejich péči, kdy při tak náročné práci mají i úsměv na rtech a slova pochopení jim nejsou cizí. Přeji Vám a všem milým lidem ve Vaší nemocnici mnoho zdraví a spokojenosti v životě i práci. Ještě jednou Vám z celého srdce děkuji za záchranu mého života. S pozdravem  J.K., Nový Malín

                          


Poděkování ORL oddělení

25.3.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat celému tým oddělení ORL za vzornou ošetřovatelskou, zdravotní a lékařskou péči. Mé velké díky patří primáři MUDr. Syrovátkovi, který mě překvapil svým profesionálním a lidským přístupem k pacientům.

J.K.


Poděkování internímu oddělení

25.3.2019

Vážený pane řediteli, chtěla bych poděkovat personálu interního oddělení II. za obětavou a poctivou práci z mého pohledu, větší ocenění, lepší platové podmínky především pro ošetřovatelky, je to těžká fyzická namáhavá práce s lidmi. A také dále poděkovat dne 22.3.2019 ve 20 hod.sestrám: Laszková + Kratochvílová, které mně poskytly první pomoc, kdy jsem se dusila. Také lékařka MUDr. Macugová mně poskytla první pomoc, proto jim patří veliké díky.

K.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

15.3.2019

Vážený pane řediteli,  před časem jsem byl akutně hospitalizován v nemocnici v Novém Jičíně na ortopedicko­-traumatologickém oddělení. Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval panu primáři MUDr. Janu Káňovi a celému jeho týmu. Děkuji lékařům, sestřičkám a dalšímu personálu jednotky intenzivní péče, standardního oddělení a operačních sálů za vysoce profesionální péči, za jejich vstřícnost, velmi osobní přístup a empatii. Velké díky patří také personálu na centrálním příjmu, kde jsem byl přijat. Obraz nemocnice směrem k veřejnosti, dělají její zaměstnanci a ani sebelepší vybavení nenahradí těžkou a odpovědnou práci, kterou všichni vykonávají s obrovským nasazením trpělivostí a pozitivním přístupem k nemocným tak, jak jsem to vnímal já. Jako ředitel můžete být opravdu hrdý na své zaměstnance. 

S velkou úctou,
P.L., Suchdol nad Odrou


Poděkování - Onkologické oddělení

10.3.2019

Chtěla bych pochválit lůžkové oddělení onkologie. Vysoce profesionální chování, ochota, usměvavé sestry i ošetřovatelky. Prostě vše jak má být. Děkuji.

M.N.


Poděkování - Dětskému oddělení

25.2.2019

Chtěli bychom Vám poděkovat za vzornou péči o našeho syna, který byl hospitalizován ve dnech 20.-24.2.2019 na dětském oddělení-mladší děti. Po dřívějších špatných zkušenostech při porodu ve Vaší nemocnici, musím říct, že jsem měla jisté obavy, ale předčily mé očekávání.

S pozdravem rodina D.


Poděkování - Urologie

14.2.2019

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat lékařům a sestrám urologické ambulance, kde jsem svého tátu poslední roky jeho života (ca 8 let) doprovázel na výměny PMK. Zvláště v posledním období to bylo často večer, někdy i v noci...a vždy jsem se setkal nejen s profesionálním, ale také ještě s lidským přístupem...  Mějte se hezky a mnoho úspěchů nejen v práci.

Z.H., syn


Poděkování - Chirurgická ambulance

11.2.2019

Poděkování chirurgické a neurologické ambulanci

Vážení,
v noci ze dne 7.2 na 8.2.2019 jsem byla nucena navštívit pohotovost - chirurgickou ambulanci ve Vašem zařízení k ošetření mé maminky (otevřená rána na hlavě). Tímto bych chtěla poděkovat a zároveň složit poklonu službu konajícímu lékaři, MUDr. Ondřeji Markovi, jeho asistující sestřičce, samitáři (žel si nepamatuji jméno, ale jednalo se o velmi sympatického muže a snad před zkouškami na zdravotního bratra) a poté také službu konající lékařce neurologie, MUDr. Jolaně Suchánkové. Jmenovaní lékaři a zdravotní personál byli nejen profesionální, ale hl.lidští a své profesi dělají opravdu čest. Moc děkuji za přístup a přeji Vaší organizaci více takových to zaměstnanců.

S přáním krásných zimní dnů

P.M.


Poděkování - Onkologické oddělení

11.2.2019

Chtěl bych tímto poděkovat celému kolektivu za profesionální přístup a péči při mé hospitalizaci na onkologickém oddělení a zvlášť panu Dr. Chlachulovi a sestřičkám při odborných výkonech.

P.T.


Poděkování - Gastroenterologie

5.2.2019

Poděkování gastroenterologické ambulanci

Chtěl bych poděkovat doktoru Kamlerovi a asistující sestře Raškové z oddělení gastroenterologie za profesionální a hlavně vstřícný a lidský přístup pří mém dnešním náročnějším vyšetření.

R.L.


Poděkování - Neurologie

4.2.2019

Dobrý den pane řediteli,

od 26.1. do 31.1. 2019 byl můj tatínek v péči neurologického oddělení. Chtěl bych ocenit a pochválit přístup pana primáře MUDr.Petra Kuby. Byl velice ochotný, vstřícný a hlavně lidský. Taktéž personál sester i ošetřovatelé. Toto bohužel někdy není samozřejmé a o to více si toho cením.

Děkuji P.S.


Poděkování - Urologie

29.1.2019

Poděkování urologickému oddělení V roce 2018 jsem byl hospitalizován a operován na oddělení urologie v Nemocnici v Novém Jičíně. Operace byla provedena roboticky, nejmodernější technikou a s vysokou profesionalitou primářem MUDr. Miroslavem Štursou a jeho týmem. Kolektiv sester se pečlivě staral po celou dobu hospitalizace a přispíval tak k optimistické a dobré náladě pacienta. S vysokou odborností a skvělou péčí probíhaly předoperační tak i probíhají pooperační vyšetření, kontroly a konzultace vykonávané MUDr. Janem Novákem. Chci proto touto cestou poděkovat celému kolektivu URL a vyzdvihnout jejich profesionální, odpovědný a vlídný přístup k pacientovi. S pozdravem váš pacient Z.J.


Poděkování - Neurologie

12.1.2019

Velké díky nejen posádce z rychlé záchranné služby, která pro mě přijela v pátek 4.1. 2019 v 18hodin do Velkých Albrechtic. Odvezli mě do Nového Jičína. Všichni zdravotníci i zdravotní bratři, jak na ambulanci, tak pak na oddělení neurologie - měla jsem perfektní péči. Jste úžasní, děkuji. A.L.


Poděkování

20.12.2018

Dobrý den, dne 3.12.2018 mně odvezla záchranka k Vám do nemocnice v Novém Jičíně. Měla jsem bolesti, ale i obavy. Byl večer a já měla obavy jak mně přijmou. Všichni se o mně starali opravdu profesionálně, od ošetřovatele, sestřiček, ale zejména pan doktor Koziel. Byl milý, pečlivý a během jedné hodiny jsem již byla na kapačkách. Prosím poděkujte mu, protože takovou péči jsem zažila poprvé. Přeji Vám všem klidné vánoční svátky. A.K.


Poděkování ORL oddělení

20.12.2018

Vážený pane řediteli,

Obracím se na Vás s docela ojedinělou prosbou. Chtěl bych Vašim prostřednictvím poděkovat lékařům a zdravotnickému personálu krčního a ušního oddělení Vaší nemocnice. Byl jsem v prosinci krátce hospitalizován na tomto oddělení se zánětem mandlí. Opravdu si velice vážím všech od p. primáře, ošetřujících lékařů, sester a všech ostatních za jejich vlídné chování k pacientům. Je mi 81 let a v nemocnici jsem byl podruhé. Přeji Vám a celé nemocnici hodně úspěchů a vyléčených pacientů.

J.V., Kopřivnice


Poděkování internímu oddělení

18.12.2018

Poděkování primáři Mudr. Tomáši Mičkalovi

Vážený pane primáři, nesmírně si Vážím Vašeho úžasného a obětavého přístupu v době, kdy jsem hledala pomoc pro mého tatínka (květen 2018). Trpěl úpornými průjmy a ATB léčba na infekčním oddělení v Uherském Hradišti nefungovala. Na internetu jsem našla Váš odborný článek o transplantaci stolice. Žádala jsem Vás o radu a pomoc. Zachoval jste se naprosto skvěle! Komunikoval jste kdykoliv a velmi ochotně a mile. Díky tomu tatínek podstoupil transplantaci stolice u Vás na oddělení. Tak jste ho zachránil od jisté smrti a mě před zhroucením psychickým i fyzickým. Vaše jednání mi bylo oporou v této těžké situaci a jsem Vám za to nesmírně vděčná. Tatínek je v pořádku a velmi si doteď cení citlivého přístupu všech, kteří se o něj starali a všem touto cestou moc děkuje. Vážíme si Vás. S úctou B.D. 


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

18.12.2018

Dobrý den, dne 1.9.2018 jsem byl přijat na ortopedicko-traumatologické oddělení s vážným úrazem pravé ruky. Chtěl bych poděkovat MUDr. Janošecovi za jeho profesionální a skvěle odvedenou náročnou operaci a následnou pooperační péči. Také děkuji celému kolektivu pod vedením pana primáře MUDr. J. Káni za vstřícný a ochotný přístup při mé pooperační léčbě na tomto oddělení. Děkuji Vám všem P.B. 


Poděkování diabetologické poradně ve Vítkově

17.12.2018

Dobrý den, jsem jeden z mnoha pacientů diabetologické poradny ve Vítkově, kde docházím již několik let. Chtěl bych vám touto cestou sdělit nesmírnou spokojenost se zdravotní sestrou paní K.R.a hlavně s panem doktorem Mikulášem Rodákem. V mých očích je pan doktor velkým profesionálem a skvělým člověkem! Moc dobře vím, že práce s lidmi je nesmírně náročná, složitá a hlavně zodpovědná! Prosím vás mnohokrát abyste jakýmkoliv způsobem, který uznáte za vhodný, poděkovali panu Rodákovi za skvělou práci, kterou pro lidi dělá!! Děkuji vám všem, že děláte tuto náročnou práci... S pozdravem P.H. 


Poděkování kolektivu LDN Vítkov

17.12.2018

Dobrý den, pane řediteli, před pár dny jsem ukončila měsíční pobyt v LDN ve Vítkově. Touto cestou chci s vděčností a úctou poděkovat celému zdravotnickému kolektivu této zmíněné LDN. Setkala jsem se s profesionalitou, dojemnou lidskostí i milým humorem. Přeji Vám také všem v LDN Vítkov klidné a pohodové nejen nastávající sváteční dny. M.K., Opava


Poděkování chirurgickému oddělení

11.12.2018

Chtěla bych poděkovat ošetřujícímu personálu pod vedením velice hodné a příjemné staniční sestry chirurgického oddělení 2 za vzornou ošetřovatelskou, zdravotní a lékařskou péči, kterou mi věnovali. Personál je velice milý a k pacientům se chová velice dobře, což se všude nestává, a za to jim všem patří veliký dík. T.J. 


Poděkování ortopedickému oddělení

3.12.2018

Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat celému týmu Ortopedicko-traumatologického oddělení, které se velmi profesionálně postaralo o rychlé vyřešení mého zdravotního problému. Zvláště pak sestřičce, která mi s laskavými komentáři vytahovala drén. S úctou P. Z. 


Poděkování ORL oddělení

3.12.2018

Vážený pane primáři, po zjištění novotvaru v mém krku jsem dostal od mého známého doporučení na Vaše oddělení ORL v Nemocnici Nový Jičín. Nyní mohu konstatovat, že to bylo nejlepší doporučení pro průběh mé léčby. Děkuji Vám za profesionální přístup a péči, které se mi dostalo v průběhu mé hospitalizace na Vašem oddělení ORL. Chtěl bych Vám nějakým vhodným způsobem vyjádřit díky za realizované operace, které dle mého názoru proběhly bez jakýchkoliv problémů a mě nyní čeká samotná léčba na hematoonkologickém oddělení. Při mém pobytu na oddělení jsem občas sledoval televizi na chodbě oddělení. Tato televize už má to nejlepší za sebou a navíc se bude v příštím roce měnit kodek vysílání. Mohl bych nabídnout jako dar pro Vaše oddělení televizi novou, která bude už přijímat nový systém vysílání. Televizi do Nového Jičína dovezu a nainstaluji. Pokud máte jiný návrh na můj dar, tak mně to sdělte v odpovědi na tento mail. Ještě jednou děkuji za Vaši péči a přeji Vám hodně úspěchů v profesním i osobním životě. Váš pacient Ing. I.T. 


Poděkování Rehabilitačnímu oddělení nemocnice Vítkov

28.11.2018

Rád bych poděkoval celému profesionálnímu týmu rehabilitačního oddělení Nemocnice Nový Jičín – detašované pracoviště Vítkov za příkladnou péči, bezkonkurenčně lidský přístup a kvalitní práci, kterou místní zdravotní personál v čele s MUDr. Radimem Pachmanem provádějí a kterou jsem osobně „zažil“ při mém rehabilitačním léčení.

S pozdravem R.N., Budišov nad Budišovkou


Poděkování gynekologickému oddělení

26.11.2018

Dobrý den, předešlý týden jsem byla na malém zákroku na gynekologii. Jsem neuvěřitelně nadšená s úžasné péče a starostlivosti sestřiček. Sestřičky na gynekologii jsou pečlivé, hodné, milé, šikovné a hlavně se chovají k pacientkám lidsky, což v dnešní době je luxus. Chci moc a moc poděkovat za skvělý pobyt na gynekologii. Děkuji jste úžasné a skvělé. J.K.


Poděkování gynekologickému oddělení

9.11.2018

Dobrý den, Včera jsem byla propuštěna po onkogynekologické operaci ve vaší nemocnici. Chtěla bych tímto poděkovat veškerým zaměstnancům tohoto oddělení počínaje lékaři, konče pomocným personálem. Atmosféra byla plná úsměvů, pochopení, pomoci. Všechny pacientky z pokoje č.3 jsme se cítily jako doma. S takovým přístupem se hned lépe uzdravuje. Proto ještě jednou děkuji a přeji všem zaměstnancům pohodové dny a příjemné pacienty. K.K.


Poděkování dětskému oddělení

7.11.2018

Dobrý den, Velmi ráda bych poděkovala lékařům a sestřičkám dětského oddělení. Minulý týden se nám doma stala malá nehoda a má šestiměsíční dcera si poranila hlavu. Ihned jsme se vydali k Vám a musím říct, že jsem byla velmi příjemně překvapená. Všichni se k nám chovali moc hezky a empaticky. Velmi si tohoto přístupu Vážím. Na doporučení paní primářky jsme byly s dcerou přijaty na lůžkové oddělení, aby dcera mohla být sledována. I tam byli všichni moc příjemní. Na novojičínskou nemocnici se už dlouhodobě nese vlna kritiky, za mě ale můžu potvrdit jedině profesionální a zároveň lidský přístup veškerého personálu. Dceřino zranění naštěstí vůbec nebylo vážné a my na druhý den mohly spokojeně odjet domů. Ještě jednou tedy všem děkuji a zároveň doufám, že už Vás ale nikdy nebudu muset potřebovat:) P.H.


Poděkování dětskému oddělení

6.11.2018

Chtěla bych velmi poděkovat celému personálu dětského oddělení. Dcera byla přijata na celodenní pozorování dne 1.11.2018. Vzhledem k mým předchozím hlavně negativním zkušenostem s Nemocnicí v Novém Jičíně jako pacienta, jsem se hospitalizace obávala. Mé obavy naštěstí byly zde naprosto zbytečné. Ochota, vstřícnost a lidskost. Slova, která vystihují všechny lékaře a sestry, kteří na dcerku dohlíželi a ošetřovali. Velmi si cením i neskutečné a okamžité ochoty sester, které samy od sebe okamžitě reagovaly a umožnily nám i přes fakt plného oddělení pacientů být s dcerou na samostatném pokoji. Tenhle vstřícný krok mé 15ti měsíční dceři pomohl nemocniční a pro mnohé nepříjemný pobyt u vás s přehledem a úsměvem zvládnout. Ještě jednou moc děkuji. Jako zdravotník vím, jak je práce s nemocnými lidmi namáhavá. Vy to máte ještě náročnější neboť pracujete s dětmi. Vážím si každého z vás, kdo činí svou práci svědomitě s laskavostí a nezapomíná na lidskost. Tady jste vše zvládali na poklonu. Děkuji a mnoho zdravých a šťastných malých pacientů. A.T. s dcerkou


Poděkování porodnici

6.11.2018

Velmi děkuji skvělé a příjemné, ochotné MUDr. Caithamlové za skvělý porod a poporodní péči 5.10. 2018 stejně tak velké díky za poporodní péči MUDr. Novákovi, také děkuji porodní asistentce Kubicové a nemalé děkuji i skvělým novorozeneckých sestrám a ženským sestrám. Péče o pacientky na porodním ze strany lékařů a sestřiček je opravdu na vysoké úrovni, všichni ochotní a příjemní a moc děkuji. Chtěla bych také poděkovat skvělé a velmi ochotné MUDr. Heleně Buchartové, která mi pomohla v situaci akutního poporodního krvácení a následném provedení revize dělohy dne 26.10. 2018. Její přístup a práce skvělé, velmi ochotná a za to velký dík. Velký dík také sestřičkám na gynekologii,a anesteziologům, kteří asistovali u mé operace, také byli skvělí,bez nich by se člověk cítil špatně. L.L. 


Poděkování hematologickému oddělení

6.11.2018

Vážení, mé určité zdravotní problémy mě dovedly na hematologické vyšetření do vašeho zařízení nad podnikem Tonak N. Jičín. Byl jsem velmi mile překvapen, jak to tam vše v klidu a pohodě probíhá. Velmi oceňuji velice milý a lidský přístup všech, se kterými jsem se setkal - od paní recepční, přes sestřičky až po pana primáře MUDr. Martina Brejchu, Ph.D. Všechno perfektně "klapalo a klape". Zaslouží si všichni velké uznání a mé osobní poděkování !!! J.K. 


Poděkování chirurgickému oddělení

8.10.2018

Vážený pán riaditeľ,
touto cestou sa chcem srdečne poďakovať všetkým zamestnancom Vašej nemocnice, ktorí sa podieľali na liečbe môjho otca Jozefa Petráša. Môj otec bol tento rok 3x hospitalizovaný na chir. odd. pod vedením môjho dlhoročného kamaráta a spolužiaka z LF Mateja Škrovinu, kde vďaka komplexnosti Vašej nemocnice absolvoval kompletnú onkologickú liečbu. Som nesmierne vďačná,že sa môj otec u vás mohol liečiť a bola mu poskytnutá starostlivosť podľa najnovších poznatkov. S ešte vačším potešením vám možem oznámiť, že sa mu darí dobre. Moje poďakovanie rovnako patrí pracovníkom radiologie, kde moj otec absolvoval neoadj.th. My sme za celý čas , čo sme k vám dochádzali nestretli žiadneho neochotného, či mrzutého zamestnanca, je to obdivuhodné, ako títo ludia nechávaju svoje starosti doma a dennodenne dodávajú silu chorým luďom. Mala by to byť samozrejmosť, ale verte mi..nie je, pracujem v zdravotníctve aj v SR aj v ČR,som rada, že nás nerozdelila politika a že sme v prvom rade ĽUDIA. Budem šíriť dobré meno vašej nemocnice kade budem chodiť. Prajem mnoho spokojných pacientov .
S pozdravom D. M., gynekolog, Třinec, Čadca


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

19.9.2018

Dobrý den,

Chtěla bych touto cestou za sebe a mou nemohoucí maminku moc pochválit nemocniční personál ortopedicko-traumatologického oddělení. A sice konkrétně paní z evidence, paní sanitářku a pana ošetřovatale za velmi vstřícný přístup. Děkuji a věřím že i při příštích kontrolách budeme mít štěstí na vstřícný a starostlivý personál.

S pozdravem P.P. a A.Š.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

27.8.2018

Vážený pane řediteli,

Hlasuji pro nejlepší nemocnici Nový Jičín!!! A kdybych mohla, tak ještě pro nejlepšího lékaře. Jmenuje se Ondřej Marek. A myslím, že to není doktor, myslím, že je to Bůh!!! Můj manžel, stavitel dětské vesničky SOS Chvalčov, kde jsem pracovala jako teta pěstounka v roce 1975 mi 43 letech manželství odešel navždy a zanechal mi tři naše vlastní a tři pěstounské děti. Všichni už mají své rodiny, ale nejmladší Kristýnka, kterou mi v 7 letech dal Fond ohrožených dětí, ta jediná se mnou zůstala. 23.8.2018 měla 25 let. Už 18 let se o ni starám a nedovedete si představit při jejich diagnozách:

 1. Těžká mentální retardace
 2. Autista
 3. Epilepsie
 4. Po operaci páteře – skolióza (Karviná)
 5. Po operaci srdce (Brno)
 6. Alergologie
 7. Po operaci kariozního chrupu v 7 letech (Olomouc)
 8. 31/2 dioptrie
 9. Inkontinence – 24h. denně balení pleny

Prostě,nedokázala jsem ji už ani přebalit. Byla jsem fakt zoufala!!! A dnes? Pár dnů po operaci levé a pak i pravé ruky se zase můžu starat o tak těžce postižené dítě, které ač má 25 let, má stále rok a půl.

Děkuji Vaší nemocnici, že má tak skvělé lékaře! Ale i sestřičky. Všude na přijmu, na operačním sále, celá nemocnice je úžasná! Děkuji Vám a promiňte mi to písmo, píšu pravou rukou, která byla operována před 4 dny a je jak nová!

Žádné poděkování nestačí! Kéž by to Vaše nemocnice vyhrála!

S úctou H.P.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

14.8.2018

Vážený pane řediteli,

byla jsem pacientkou ortopedického oddělení Vaší nemocnice, kde jsem podstoupila operaci, které jsem se velmi bála pro svůj pokročilý věk. Avšak tým lékařů, pod vedením p. primáře MUDr. Jana Káni, odvedl skvělou práci. Zájem lékařů, týmu ošetřovatelek, zdravotních sester i pomocného personálu byl příkladný. Nejen svou odborností, ale i lidským přístupem ke všem pacientům vykonali zázraky. Plně jsem si uvědomila, že pro každého pacienta je důležitá nejen vysoká odbornost lékařů, ale i dobré slovo, úsměv, a především vlídné zacházení. A to vše na ortopedickém oddělení Vaší nemocnice pacienti naleznou.

Prosím o pochvalu zaměstnanců, kteří berou své povolání jako poslání.

S úctou M.Š.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

11.8.2018

Dobrý den, je mi 17 let a před pěti měsíci jsem měl v Alpách v Rakousku ošklivou nehodu na lyžích, při které jsem si zlomil stehenní kost. Následně jsem byl převezen z místní nemocnice do nemocnice v Novém Jičíně, kde jsem byl po cely pobyt v péči místních doktorů a sester, kterým bych chtěl velice moc poděkovat za jejich ochotu a péči! Zejména bych chtěl, ale obzvláště poděkovat za zvlášť úžasnou péči a milý přístup sestřičce Kateřině Bunčkové, která na mě totiž po celou dobu působila hrozně energicky a velmi pozitivně, zkratka šlo vidět, že ji její práce doopravdy baví a naplňuje. Nic méně nebýt teto osoby, tak bych se ve své rekonvalescenci asi těžko někam posunul, tím jsem si jist. Podle mého názoru je na post sestřičky dětského oddělení jako stvořená, protože tím jak dokáže svými schopnostmi rozumět mladším lidem je až neuvěřitelné. Na závěr bych chtěl jenom dodat, že takovýchto lidi by mělo v nemocničních zařízení být co nejvíce! Za svou hezkou zkušenost hodnotím svůj pobyt v nemocnici Nový Jičín velkou spokojeností! :)))

S pozdravem D.H.


Poděkování dětskému oddělení

9.8.2018

Dobrý den,
v pondělí 6.8. jsme byli hospitalizováni se synkem (7měsíců) na Vaše oddělení s rotavirem. Byli jsme propuštěni dne 8.8. Velmi děkuji za vstřícný a profesionální přístup veškerého personálu. I díky tomu byl pobyt přítelkyně a synka provázen jen těmi nej zážitky. Jen tak dále a přeji mnoho zdravých pacientů a mnoho úspěšných dnů.
S pozdravem vděčný tatínek J.B.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

1.8.2018

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu MUDr.Andrejovi Kapľavkovi a sestřičce Janě Raškové za skvělý profesionální, ale hlavně lidský přístup, při vyšetření na ambulanci. Vážím si všech, kteří vykonávají takto svou práci s úsměvem a pohodou! Všem přeji krásné letní dny a ještě jednou děkuji!
P.K.


Poděkování urologickému oddělení

31.7.2018

Dobrý den, dovoluji si Vám zaslat poděkování, jelikož 31.7.2008 jsem byl u Vás úspěšně operován. Díky patří Všem, od p.primáře Štursy, všem lékařům ,vrchní sestry, směnové sestry a bratrovi až po paní uklízečku. Při různých akcích dávám Vaší nemocnici 1. Díky Vám mohu celkem v pohodě užívat důchodu a 3 vnuček NIKI, KIKI, NATI. P.S. poslední PSA  0 !!!!!!!

Zdraví I. O.


Poděkování chirurgickému oddělení

27.7.2018

Chtěl bych poděkovat touto cestou všem lékařům, zdravotním sestrám a zdravotnímu personálu pod vedením primáře MUDr. Škroviny a také MUDr. Bartošovi za velmi profesionální přípravu a provedení mé operace, která mě opět vrátila do normálního života. A také osobně chci poděkovat panu L. Z., který mi byl během mého pobytu v nemocnici velkou morální oporou.

P.V.


Poděkování ortopedickému oddělení

18.7.2018

Dobrý den byl jsem operován u vás na ortopedii. Chtěl bych tímto moc moc poděkovat Hlavně primáři Mudr Káňovi a doktorům za operaci a jejich profesionalitu a velmi ochotným a příjemným sestrám v čele s vždy usměvavou Ivetou, za péči, lidský přístup. Cítil jsem se velmi příjemně i po velké operaci. Děkuji Vám všem.

P.M.


Poděkování oddělení Interna II

21.6.2018

Obracím se na Vás s prosbou, o předání mého upřímného poděkování p. MUDr. Katarině Plocové-Belkové, na int. II, která byla ošetřující doktorkou po dobu vážné nemoci mého manžela ve dnech 18.4. – 10.5.2018. Její léčba byla svědomitá a profesionální, s lidským přístupem. Také ostatní sestřičky na oddělení byly ochotné pomoci, když bylo potřeba a také zaslouží pochvalu. Jsem ráda, že se manžel uzdravil a na internu II rád vzpomíná.

L.Ř.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

19.6.2018

Před týdnem jsem podstoupila na vašem oddělení operaci. Je jasné, že předem z takového pobytu v nemocnici není nikdo rád (naposledy jsem byla v nemocniční péči před 20 lety…) Byla jsem však velmi příjemně překvapena! Proto děkuji všem lékařům, sestřičkám i ošetřovatelům (nemohu je jmenovat, během té krátké doby jsem si je nezapamatovala), za jejich profesionalitu, přívětivost i osobní přístup a celkově hezkou atmosféru!

S pozdravem HF.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

1.6.2018

Vážený pane řediteli, chtěla bych poděkovat za příkladnou péči panu primáři Káňovi, doktoru Boglevskému a samozřejmě také personálu celého ortopedického a traumatologick6ho oddělení Vaší nemocnice. Dostala jsem se na ortopedické odděleni ve velmi špatném zdravotním stavu. Jen díky jejich péči a zájmu se můj zdravotní stav zlepšil. Hluboce oceňuji práci lékařů, sester a dalšiho personálu. Jejich přístup a péče často přesahující rámec jejich povinností mi při léčbě psychicky velmi pomáhaly. Přeji všem nemocným, aby se jim dostalo takové péče, jako byla poskytnuta mně.

S pozdravem P.L.


Poděkování gynekologickému oddělení

1.6.2018

Vážený pane řediteli, chtěla bych poděkovat za vzornou péči v době mé hospitalizace na Gynekologickém oddělení, a to jak lékařům za profesionální provedení operace, tak sestřičkám a všem nelékařským pracovníkům za laskavý a lidský přístup. Přestože je jejich práce náročná, jsou milí, vstřícní a empatičtí, což je pro pacienta velmi důležité, stejně jako odbornost a kvalifikace. Obzvláště bych chtěla poděkovat sestřičce Jírové a Tomšíkové, které o mne pečovali před operačním výkonem. Díky nim byl strach z neznámého o mnoho menší. Přeji celému kolektivu hodně zdraví, mnoho sil, optimismu a osobní spokojenosti.

S úctou D.A.


Poděkování oddělení ARO

1.6.2018

Chtěla bych poděkovat celém kolektivu oddělení ARO za péči o mého manžela Jana Jaroše, který byl na tomto oddělení hospitalizován téměř 2 měsíce. Bez jejich péče a přístupu by jistě svoji nemoc nezvládl. Ještě jednou moc děkuji i za svého manžela.

E.J.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

28.5.2018

Pane řediteli, byla jsem ve Vaši nemocnici reoperována, dne 14.5.2018 (reoperace prav. ramene), panem doktorem Reném Boglevským, pod vedením primáře MUDr. Jana Káni a chtěla bych Vás tímto poprosit o udělení ústní pochvaly jak lékaři, tak celému operačnímu týmu, nevyjímaje zdrav. sestry, bratry a sanitáře. Byla jsem velice spokojená s péči nejen lékařů, ale i ostatního personálu ortopedicko-traumatolog. oddělení. Kdekdo Vám toto oddělení může závidět, vím o čem mluvím. Ještě jednou moc děkuji. 

S pozdravem Z. V.


Poděkování urologickému oddělení

17.5.2018

Dobrý den, v dubnu 2018 jsem byla hospitalizována na urologickém oddělení. Chci moc poděkovat panu MUDr. Novákovi za perfektně provedenou operaci a následnou péči. Zároveň patří mé velké poděkování všem lékařům, úžasným sestřičkám a ošetřovatelům za profesionální a laskavý lidský přístup. Děkuji za Vaši trpělivost. Velmi si jejich práce vážím.  Ještě jednou moc děkuji!!  

S úctou L.K.


Poděkování neurologické ambulanci

14.5.2018

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Barbaře Trostové. Můj manžel musel vyhledat lékařské ošetření na neurologické ambulanci. Ošetřovala ho paní doktorka B.Trostová. Paní doktorka byla velmi pečlivá, milá, měla citlivý přístup k pacientovi, mému manželovi a tímto přístupem a důkladným vyšetřením mu velmi v jeho léčbě pomohla. děkuji ještě jednou paní doktorce.

I.B.


Poděkování interní ambulanci

6.5.2018

Vážený pane řediteli, chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Kataríně Plocové - Belkové a sestřičkám z interní ambulance za vynikající péči a přístup nejen k mé osobě, ale i ostatním pacientům.

Děkuji Š.


Poděkování chirurgické ambulanci

3.5.2018

Dobrý den,

21.4.2018 jsem byl ošetřen na chir. ambulanci s pořezanou rukou...Bylo nutné zašití dvou ran cca 10 stehů. Přístup personálu mě zcela fascinoval. Po příjezdu na ambulanci jsem byl ihned ošetřen p. MUDr. Ondřejem Markem a službu konající sestrou v takové pohodě a profesionalitě, která ve mě zanechala výraznou stopu neskutečně profesionálního přístupu a pohody. Více takových zdravotníků. Nyní s odstupem času rány zahojeny, bez komplikací. Vyjadřuji upřímný dík za to, že ošetření zabralo cca 30 minut a já se mohl vrátit zpět do víru oslav. Super personál. Více takových skvělých lidí !!!


Poděkování ambulanci bolesti

29.4.2018

Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou vyjádřila svou úctu a poděkování sestrám z ambulance bolesti v nemocnici v Novém Jičíně za svědomitou péči a profesionální přístup k nám pacientům.

S pozdravem
P.M.


Poděkování oddělení LDN ve Vítkově

29.4.2018

Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou poděkovat jménem své matky, paní Boženy Boháčové, která byla hospitalizována v LDN Vítkov v době 6.2.2018 - 13.4.2018. Její poděkování patří celému kolektivu LDN Vítkov, vedenému MUDr. Ludmilou Prusíkovou, primářkou oddělení, za trpělivost, ochotu, vstřícnost a profesionalitu. Zvláštní poděkování potom fyzioterapeutce Mgr. Michaele Scholasterové za její osobní přístup a snahu při hledání vhodných rehabilitačních postupů.

S pozdravem
J.B.


Poděkování oddělení interní JIP

25.4.2018

Rádi bychom touto cestou poslali pochvalu a veliké poděkování za práci Vašich lékařů, sester a ostatního personálu, který na oddělení interní JIP 1, pod vedením Prim. MUDr. Tomáše Mičkala dokázal zázrak. Náš těžce postižený syn k Vám byl 26. 3. odeslán z hranické nemocnice k zavedeni PEGU, při tomto výkonu u něj došlo k zástavě dýchání a tím se dostal do velmi vážného stavu. Rychlý, odborný, úžasný, vstřícný a lidský přístup všech, byl pro nás velikou podporou v nelehké životní situaci. Všichni se starali s velikou ochotou a snahou synovi i nám co nejvíce pomoci. Zavedeni PEGU bylo také provedeno, proto poděkování patří i týmu, který zákrok prováděl. Nemůžeme ani zapomenout na lékaře a sestřičky z gastroenterologie a nutričního, kteří nám s ochotou vysvětlili péči o PEG a výživu. Přejeme Vám i Vašim pacientům, aby byli ve Vaší nemocnici, s péčí lékařů i sester vždy spokojeni a odcházeli domů s pocitem, že o ně bylo dokonale postaráno. My jsme s tímto pocitem určitě odcházeli a za to Vám posíláme obrovský dík.

J+J+J.S.


Poděkování oddělení radiologie a zobrazovacích metod

5.4.2018

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vedení nemocnice v N.J. napsat osobní uznání a poděkování paní Michaele Urbanové z RTG pracoviště (absolvovala jsem tranzit time minulý týden) za výjimečně profesionální a lidský přístup. S takovýmto přístupem a stylem jednání jsem se již dlouho nesetkala a opravdu paní Urbanová zaslouží veliké uznání. Mám zato, že k vedení této nemocnice by tato informace měla dostat…. Přeji více podobných zaměstnanců

S pozdravem
Z.P.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

4.4.2018

Vážený pane řediteli, dne 21. 3. 2018jsem byl přijat do Vaší nemocnice na oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku, primáři MUDr. Syrovátka Jakub. S prací cel6ho oddělení jsem byl velice spokojen. Tímto bych chtěl velice poděkovat lékařům, sestrám a celému personálu, za jejich vstřícnost a ochotu s jakou se mi a ostatním pacientům věnovali. Byl to velice profesionální a lidský přistup, na špičkové úrovni. Blahopřeji jen tak dál! Pleji Vaší nemocnici hodně úspěchů v léčbě nás, pacientů a celému kolektivu nemocnice. Hodně zdraví, štěstí a duševní pohody do dalších let, Vaší zodpovědné a důležité práci.

S pozdravem a úctou,
Váš V.D.


Poděkování a pochvala CHIRURGICKÉMU ODDĚLENÍ

30.3.2018

Vážení, začátkem měsíce března 2018 jsem byla hospitalizována na chirurgickém oddělení Vaší Nemocnice Nový Jičín, a.s. a podstoupila chirurgický zákrok na slinivce břišní. Přes velké obavy a strach před touto operací, která byla v mém životě tou první, bych nyní chtěla touto cestou poděkovat všem lékařům a zdravotním sestřičkám z chirurgického oddělení, kteří mně měli ve své péči a v mém těžkém období jsem se setkala s tím nejlepším přístupem a profesionální pomocí.  Především velice děkuji za perfektní a milý přístup MUDr. Lukáše Burdy a zdravotní sestry Žanety Dostálové na který nikdy nezapomenu.

S úctou
R.B.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

29.3.2018

Dobrý den, rád bych poděkoval týmu ORL oddělení za špičkový, profesionální přístup během mé hospitalizace. Pan prim. Syrovátka, jeho lékaři a sestřičky jsou odborníci na svém místě. Ještě jednou děkuji.

M.J.


Poděkování oddělením MOJIP, neurologie a LDN ve Vítkově

19.3.2018

Rád bych touto cestou poděkoval všem lékařům, zdravotním sestrám a ošetřujícímu personálu na oddělení MOJIP, neurologie a LDN ve Vítkově, kteří o mě pečovali v době mé hospitalizace. Oceňuji jejich profesionalitu spočívající ve vysoké odbornosti, ale i chápavém přístupu k pacientům. Poznal jsem, jak náročnou práci vykonávají, obětavě, velmi často nad rámec pracovních povinností. Za to jim patří můj obdiv, vděk a úcta. Všem přeji hodně úspěchů a radosti v pracovním i osobním životě.

S pozdravem R.Š.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

8.3.2018

Dobrý den, chci touto cestou velmi poděkovat celému traumatologicko-ortopedickému oddělení, a především panu doktoru Zicháčkovi. Je velmi zkušený profesionál na svém místě. Jen díky němu budu moci se svou pravou rukou dále vykonávat vše, co už jsem myslela, že v životě nedokáži. Velké díky a přeji všem pevné zdraví, ať můžete dále léčit pacienty stejně jako mne.

N.T.


Poděkování Interní JIP A Interně II.

14.2.2018

Dobrý den!

chtěla bych touto cestou poděkovat za obětavou a profesionální péči o mého otce A.K. kolektivu lékařů a zdravotního personálu interní JIP a interního oddělení II.Děkuji

P.K


Poděkování Gynekologicko-porodnímu oddělení

30.1.2018

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala personálu porodnického a novorozeneckého oddělení. Gynekologicko-porodnické oddělení jsem začala neplánovaně navštěvovat dvakrát do týdne již ve 34. týdnu těhotenství na žádost mé ošetřující lékařky. Všichni zaměstnanci se mi vstřícně a mile věnovali a pravidelné dojíždění na kontroly a vyšetření tak přestávalo být nepříjemnou povinností. Jmenovitě bych pak ráda poděkovala paní Janě Zýrkové, která se o mne starala během porodu i během dřívějších rutinních návštěv a věřím, že to se mnou neměla lehké. Dále pak panu doktoru Jiřímu Králi, který se mi důsledně věnoval v závěru mého těhotenství i po narození dcery. Také paní doktorce Javůrkové, která nepodceňovala sebemenší příznaky. Rovněž bych chtěla pochválit a vyzdvihnout náročnou práci všech sester ať už gynekologického nebo novorozeneckého oddělení, jejichž jména jsem si bohužel nezapamatovala, a které zpříjemňovaly každou chvíli mého pobytu v nemocnici. Díky této pohodě jsem bez problémů začala s kojením mé dcerky a ta i nadále velmi dobře prospívá. Opravdu jsem si to tentokrát u vás užila. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených maminek!


Poděkování Interní JIP

23.1.2018

Dobrý den,

chci touto cestou poděkovat všem lékařům a personálu interní JIP za obětavou a vysoce odbornou péči o mého otce, dlouholetého zaměstnance naší nemocnice  MUDr. Jana Adamčíka. Poděkování patří rovněž lékařům plicního oddělení, v jejichž péči byl dlouhodobě.

MUDr. Lukáš Adamčík, MUDr. Markéta Kebrle


Poděkování Gastroenterologickému oddělení

20.1.2018

Dobrý den,

absolvovala jsem vyšetření na specializovaném pracovišti " Gastroenterologie-endoskopie" v Novém Jičíně. Tímto bych Vám chtěla poděkovat za profesionální a lidský přístup. Všechno mi bylo srozumitelně vysvětleno a cítila jsem se jako člověk ze kterého spadly všechny obavy. Jste výborný tým, který dobře spolupracuje.
Jste prostě perfektní a ještě jednou velké díky.

A.V.


Poděkování Chirurgickému oddělení

23.12.2017

Vážený pane primáři,

Přeji vám láskyplné a radostné Vánoce. V roce 2018 zdraví, úspěch v práci, spokojenost a vše co k ní patří. Děkuji vám za úspěšnou operaci střeva v březnu 2017. Málokdo snad mohl věřit v takový úspěch vzhledem k vážnosti operace v mých 96 letech. Jen díky vám a snaze pomoci proběhla operace s dobrým výsledkem. Mé jméno si nemůžete pamatovat, ale já s vděčností vzpomínám na vaše.

M.K.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

15.12.2017

Dobrý den, 

jmenuji se A.T. a již po třikráte jsem byla pacientkou ve Vaší nemocnici, na odděleni ORL. Jak jiní píši rádi, jen v případě své nespokojenosti, já mam toto nutkáni opačné. Chtěla bych se s Vámi podělit o mou zkušenost a věřte mi, není to pouze můj názor. 

Nemocniční prostředí není asi nikomu příjemné. Jsou to chvíle strachu a nejistot. Také chvíle odloučeni od svých blízkých a vytrženi z běžného životního cyklu a domácího prostředí. Nemoc, je stěžejní meřítkem a mezníkem každého jedince a jeho život to vždy zasáhne a v některých případech i poznenáhlu změní. Proto je velmi důležité, jak k Vám odbornici z daného oboru přistupuji, a jaké sympatie či asympatie s Vámi sdílí. Také, a to je snad na stejné rovnající se úrovni ne-li výš, je velmi důležitá profesionalita, vzdělanost a úroveň zařízeni, ve které vkládáme své životy a naděje na vyřešeni nelehkých zdravotních otázek. 

Všechny tyto kritéria ba i mnohem vice, odděleni ORL splňuje. Srovnaní mám hned s několika nemocnicemi, kterými jsem prošla než jsem si zvolila pravé Novy Jičín. Opravdu mile mě přikvapila všeobjímající soudržnost tohoto odděleni a jeho profesionální úroveň. Sestry bezostyšné a neodkladné plni všechny své pracovní povinnosti, a to s úsměvem na tváři, ač je jejich práce vyčerpávající, neboť pracovat s lidmi je vždy velkou vyzvou ať už pro kohokoliv. Přirovnala bych je k pilným včelkám. Na dotazy pacientů reaguji vlídným slovem i v případech, kdy opačná strana má na věc jiny názor. Vždy v rámci svých kompetenci a odbornosti. Podrobnější dotazy nechávají na zodpovězení doktorům, což mohu-li ze svého laického pohledu posoudit, je správný profesionální postup. Přitom i stále po letech sloužení lidem, nejsou zatrpklé a vždy mají opravdový nefalšovaný soucit s pacientem. Mohu říct, ze jsem se s tím setkala u jednotlivců v jistých nemocnicích, ale aby cely personál byl takto sladěn, to je mi, jak známo, raritou.

Druhou kapitolou jsou samotni doktoři. Jak jsem již uvedla níže, velmi mě potěšilo zjištěni, že tak jako sestry, jsou na tom i doktoři. Předpokládám, že volba profesionála do svého odděleni je volbou samotného primáře odděleni. Pak vzdávám hold i panu primáři, neboť mel velmi dobrou ruku při volbě svých podřízených. Doktoři jsou velmi dobře obeznámeni se stavem všech pacientu, což zajišťuje skvělou zastupitelnost na odděleni. Jejich dovednosti a vědomosti ohledné problematiky ORL, je striktně srovnatelná s vědomostmi odborníku nejlepších nemocnic v zemi. Vyšetřeni, jakož to prvotní vstupní seznámeni se ve vztahu pacient vs. lékař je prováděno pro pacienta srozumitelnou formou. Vše je řádně vysvětleno a pacient je dobře informován, jak před úkonem, co lékař bude provádět, tak po úkonu vyšetřeni. Dále následuje anamnéza a také je věnován čas pacientovým případným doplňujícím otázkám. To vše přitom v krátkém efektivním čase. Doktoři všichni, opravdu bez výjimek, k pacientovi přistupuji individuálně, a asertivně. Rozhodne není možné nabyt dojmu, že jsme jen, další v radě. Zkratka číslo, které je potřeba vyřídit, abych si zasloužil plat. Odborné posouzeni zdravotních komplikaci je objektivní a velmi přesné. Bez nátlaku s přívětivým jednáním. Již jsem k vám na noční ambulanci poslala několik známých, všichni do jednoho korespondujeme s jedním a tím stejným názorem. Pak následně operační výkony jsou dělaný precizně a velmi odborně. Léky, anestetika a další medikace, jsou řešeny zavčasu a ku spokojnosti pacientu. Úkony jsou prováděny s citem, takže pocitově pacientovi není působena zbytečná bolest. To, vzhledem k nepříjemným zdravotním komplikacím, se kterými zde pacienti přicházejí, je prostě skvělé. Nejčastěji jsem přišla do styku s panem MUDr. Romanem Gašpierikem a paní doktorkou MUDr. Bezděkovou Lucií. Oba skvělí doktoři.

Samostatně jmenovitě bych chtěla ještě zmínit pana primáře oddělení, pana MUDr. Jakuba Syrovátku. Byla jsem upřímně až šokována, jak proběhl náš první kontakt s tímto výjimečným doktorem. Psala jsem mu naléhavý dotaz, dost neodborný ohledně mých zdravotních problémů. Měla jsem nastupovat na operaci do Pardubic, kde jsem byla i vyšetřována na CT atd. To, proč jsem zvolila Nový Jičín, byl právě přístup pana doktora. Na můj mail odpověděl ještě tentýž den, byl velmi vstřícný s nabídkou, abych přišla na vyšetření do NJ nemocnice. Bylo to sice proti mému přesvědčení, ale nakonec jsem udělala velmi dobře. Nevím, kde pan primář bere stále tolik energie, kterou vkládá do oddělení a je všudypřítomně cítit, neboť vše běží přesně jak má. Propouští pacienty, velké vizity, a přitom ještě operuje, věřím že papírování je opravdu spousta, jako s každou vedoucí funkcí, udělá si čas na své podřízené a zároveň i na pacienty a vlídné slovo směřující k nim. Dokázal si vybrat skvělé doktory do svého týmu, o čemž není pochyb. 

Vím, že není možné takto odměňovat každého, ale oddělení ORL by rozhodně mělo pocítit, že dělá dobrou práci nejen z díky svých pacientů, ale i z vedení, neboť dělá toto oddělení skupině AGEL čest. Prosím, o zvážení této alternativy. Berte to, jako návrh velmi spokojené pacientky. 

Na závěr bych chtěla říci, že si velmi cením každého, kdo se rozhodl dělat tuto obětavou službu lidem. Je to úkol nelehký, a proto je potřeba dát najevo to, že to nebereme jako samozřejmost.

S poděkováním a přáním hezkého dne

A.T.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

15.12.2017

Přeji hezký den,

byla jsem teď několik dní ve Vaší nemocnici jako pacientka na oddělení ORL chirurgie hlavy a krku. 

Chtěla bych poděkovat touto cestou panu primáři a lékařům za úžasný profesionální výkon i za jejich vztah k pacientovi a rovněž tak za milý, obětavý a hlavně lidský přístup neustále se usmívajících sestřiček a bratrovi :-) , moc si toho vážím. Měli byste vědět, jak skvělý tam máte tým.

Děkuji a přeji Vám klidné pohodové Vánoce a hlavně pevné zdraví nejen v Novém roce.

J.K., Nový Jičín


Poděkování Chirurgickému oddělení

24.11.2017

Dne 5.11. jsem si dveřmi auta amputovala poslední článek palce pravé ruky. Pan MUDr. Ondřej Marek mi prst přišil a zachránil. Děkuji mu za jeho odbornou práci a velmi vlídné chování. Přeji mu hodně zdraví, radosti v osobním i profesním životě. Také děkuji zdravotním sestrám chirurgické ambulance Nemocnice v Novém Jičíně za jejich péči.

M.B.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

23.11.2017

Vážení,

píšu jménem své maminky M.S., pacientky ortopedického oddělení vaší nemocnice. V minulém týdnu podstoupila operaci - TEP. Požádala mne, abych poslala na adresu vedení nemocnice poděkování a pochvalu pro MUDr. Libora Mentela jako hlavního operatéra a pro MUDr. Petra Výskalu, který při operaci asistoval. Výkon byl velmi náročný, maminka je ale s výsledkem velmi spokojená, přesto, že ještě nemá dovoleno chodit a operovaný kloub zatěžovat.

Ráda její přání plním.

S pozdravem
M.B., dcera


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

13.11.2017

Dobrý den,

dne 15.9.2017 jsem podstoupila operaci kyčelního kloubu ve vaší nemocnici. Chtěla bych touto cestou poděkovat především mému operatérovi MUDr. Radku Zicháčkovi a celému personálu ortopedického oddělení vedené primářem MUDr. Janem Káňou.

S pozdravem pacientka
J.K.,Nový Jičín.


Poděkování DĚTSKÉMU ODDĚLENÍ

8.11.2017

Dobrý den, dnes jsem byla v Novojičínské nemocnici na dětské pohotovosti se 17ti měsíčním chlapečkem se specifickou dietkou. Ještě jednou chci tímto poděkovat panu doktoru Hynku Canibalovi, který byl opravdu skvělý a i v 19:30 měl s námi svatou trpělivost. Tyto doktory si prosím vážené vedení hýčkejte, protože jsou k nezaplacení.

Moc děkuji.

S pozdravem
V.K., Nový Jičín


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

10.10.2017

Dobrý den,

v srpnu 2017 jsem se podrobila operaci kyčelního kloubu na ortopedickém oddělení nemocnice. Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala jak lékařům, zejména panu primáři Káňovi, panu doktoru Zogatovi, vrchní sestřičce p. Czyžové, tak i zdravotním sestrám a pomocnému personálu za profesionální a vstřícný přístup, kterého si moc vážím. Přeji Vám všem mnoho úspěchů ve Vaší náročné profesi a hodně spokojených pacientů.

J.K.


Poděkování oddělení ARO

25.9.2017

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat sestřičkám a lékařům na oddělení ARO, kde se pečlivě starali o mého manžela. Především MUDr. Hrančíková, Bezděk a Rybář, kteří mi jako laikovi dokázali poskytnout informace o zdravotním stavu mého muže a doporučit mi následnou péči. Také sestřičkám bych moc ráda poděkovala za trpělivost a laskavou péči. Jmenovitě sestřičce Hance a sestřičce Daniele , která mi mimo jiné dopomohla k mému uzdravení popálené ruky. Neměla jsem tu čest seznámit se s primářem oddělení ARO, ale aspoň touto cestou Vám pane primáři mohu vzkázat, že máte úžasný kolektiv milých a vstřícných pracovníků, s jakým jsem se za celý život nikde nesetkala. S takovou ochotou, vroucným slovem a vstřícností.

Ještě jednou děkuji
M.V.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

25.9.2017

Dobrý den,

vážení, chci celému kolektivu pod vedením p .primáře dr. Jana Káni poděkovat za péči, která mi byla při operaci TEP kyčle poskytnuta. Celý personál jednal se mnou po celou dobu pobytu mile a maximálně vycházel vstříc. Vždy po ránu přišel na pokoj milý a příjemný p.dr. Zogata a pečlivě zkontroloval končetinu. Jmenovitě chci z celého srdce poděkovat Evě Martinátové, Zuzce Vaculové, Daně Rulíkové a Martině Slavíkové. Velice si vážím práce všech pracovníků, někdy je opravdu moc těžká. Přeji vám všem hodně úspěchů v této zodpovědné práci.


Poděkování celému kolektivu nemocnice

19.9.2017

velké poděkování celému kolektivu nemocnice at už onko-gynekologii , chirurgii, onkologii .... opravdu velké poděkování za profesionální přístup všech , kteří se o mě po celou dobu pobytu v této pro mě naprosto úžasné nemocnici na velké úrovni... starali a nadále starají .... já musím říct , že když navštívím tuto nemocnici a mám diagnózu jakou mám, po projezdu bránou této nemocnice se psychicky uklidním, že jsem v dobrých rukou .... jsou tam odborníci s citem .... přeju všem jen to nej nej ....s klidem můžu napsat, že veškerý personál, se kterým jsem se potkala, se stal mým přítelem.... i v této diagnóze , která si nevybírá, jsem zažila v této nemocnici i smích .... všem velké díky Pane řediteli, máte tam naprosto skvělé lidi .. a ještě jednou velké děkuji , že jsou ...

váš pacient Z.D.


Poděkování lékařům…

13.9.2017

Dobrý den pane řediteli,

velmi bych chtěla poděkovat lékařům Vaší nemocnice za kvalitní péči o mého tatínka a vyjádřit všem úctu. Tatínkovi byl na konci května diagnostikován nádor žaludku. V zoufalství jsem hledala kvalifikované pracoviště, které jej bude léčit.  Dozvěděla jsem se, že ve vaší nemocnici máte ty nejlepší chirurgy a obrátila se na velmi ochotného lékaře a skvělého operatéra MUDr. Lukáše Adamčíka. Ten mi po mé žádosti neváhal nabídnout  pomoc. Komplexní onkologické centrum po dohodě GIT-komise zahájilo léčbu neadjuvantní chemoterapií.  Lékaři mu nejprve implantovali venózní port a tatínek prodělal  3 cykly chemoterapie. Velmi díky lékařům: milému Prim. MUDr. Viktoru Maňáskovi za převzetí do péče a veškeré rady. Taktéž Doc. MUDr. Soumarové,  lékařkám z onkologické ambulance – ošetřující lékařce MUDr. Olosové, MUDr. Donocikové. Po předoperační přípravě byl dle plánu přijat k operaci na chirurgické odd. 1 vaší nemocnice. Po uvedení do narkózy mu byl zaveden centrální žilní katetr, močový katetr, následně explorativní operace včetně zavedení epidurálního katetru pro léčbu pooperační bolesti.  Pod  kvalifikovaným dozorem skvělého pana MUDr. Lukáše Adamčíka zvládl dobře operaci.  Pooperačně byl několik dní monitorován a živen na ARO odd. – zde velké díky sestřičkám a  MUDr. Bezděkovi  a opět velmi pečlivému  MUDr. Adamčíkovi, který mu denně chodil kontrolovat břicho a operační ránu.  Dále na chirurgii přes drobné pooperační komplikace lékaři (MUDr. Adamčík, MUDr. Vladimír Benčurik) i všechny sestřičky velmi dobře pečovali o mého tátu.

Návaznost léčby onkologického centra s chirurgií je ve vaší nemocnici skvělá.
Vím, že prognóza je nejistá, ale dali jste nám naději….
Všem moc děkuji

S pozdravem  a úctou,
L.M.


Poděkování onkologické ambulanci

5.9.2017

Vážený pane řediteli,

Ráda bych vyjádřila poděkování mé i celé mé rodiny panu doktoru MUDr. Richterovi z Komplexního onkologického centra a kolektivu sestřiček ve stacionáři, kteří pečovali o mého manžel  G.S. po celou dobu jeho těžké nemoci a v vždy s úsměvem a s naprosto profesionálním přístupem dokázali mírnit těžké okamžiky, které jsme v průběhu téměř ročního boje se zákeřnou nemocí prodělávali. Všem patří naše velké poděkování za jejich péči.

S pozdravem,
J.S. (manželka)


Poděkování GASTROENTEROLOGICKÉ AMBULANCI

18.8.2017

Dobrý večer pane řediteli,

Dovolte, abych Vám touto cestou napsala pár slov. Dnes jsem ve Vaší nemocnici podstoupila gastro a kolonoskopické vyšetření. Nikdo na takovéto vyšetření nejde rád. Já bych ale chtěla moc poděkovat celému kolektivu tohoto oddělení. Přijít na zákrok, kde se na Vás usmívá lékař, nekouká skrz Vás a téměř Vás nevnímá, sestřičky, které jsou v dobré náladě, příjemné, vše Vám vysvětlí, pomohou a když viděli, že mě to bolí, okamžitě reagovali, to se prostě v dnešní době tak často nevidí. Protože jsem také zdravotník (fyzioterapeut), tak si toho asi více všímám.
Dostala jsem absolutně profesionální ošetření. Proto mi to nedá, abych Vám dnes nenapsala a třeba i Vaší cestou ještě jednou poděkovala celému kolektivu. Snad se Vám mé řádky dostanou na přečtení. Mějte se moc hezky a přeji vše dobré.

S pozdravem, Alena B.


Poděkování oddělení RADIOTERAPIE

10.8.2017

Vážený pane řediteli,

Jsem klientkou Vašeho Onkologického centra v Novém Jičíně. Jsem nesmírně ráda, že jsem dostala možnost k dalšímu doléčení mé nemoci ve společnosti AGEL, který zajišťuje i dopravu do tohoto zařízení v Nemocnici Nový Jičín. Dojíždím z Karviné na radioterapie „svozem“, doprava je bezplatná a řidičem je pan Pavel Knapek. Tento pán je velmi pozorný, přátelský, ohleduplný k nám nemocným, pomáhá i nad standard svých povinností řidiče a udržuje pohodovou atmosféru v autě. Umí si velmi slušně poradit i s problémovými klienty (což je někdy těžké, má můj obdiv) a znovu nastavit dobrou náladu pro nás ostatní. Kdyby byl vyhlášek konkurz „ŘIDIČ ROKU“, tak by určitě vyhrál náš Pavel Knapek !!! Jsem moc ráda, že jsem mohla poznat tak výjimečného člověka a mohla jsem s ním dojíždět na 33 radioterapií. Svým přístupem k nemocným nikdy nezklamal. Toto poděkování píši za sebe, ale určitě se ke mně připojí i ostatní klientky, které se mnou jezdily v období 30.6.-16.8.2017. Ještě jednou děkuji panu Knapkovi a společnosti AGEL.

Helena W.


Poděkování oddělení CHIRURGIE, ARO, MOJIP a UROLOGIE

1.8.2017

Vážený pane předsedo představenstva,

Před pěti lety jsem podstoupil operaci tlustého střeb´va na chirurgickém oddělené Vaší nemocnice v Novém Jičíně, kde mi byl odstraněn zhoubný nádor a následně jsem byl zbaven stomie. Pod vedením primáře MUDr. Matěje Škroviny PhD. Jsem byl velmi spokojen s celkovou péčí, které se mi dostalo ať už to bylo na chirurgickém oddělení nebo na ARU po zákroku. Bohužel jsem v letošním roce musel podstoupit operaci prostaty (frézování), histologie následně zjistila zhoubné bujení a proto jsem podrobil operaci prostaty na urologickém oddělení Vaší nemocnice. Vzhledem ke srůstům v místě operace, které vznikly po operaci tlustého střeva, došlo ke komplikacím a operace se značně protáhla. Následně jsem byl umístěn na téměř týden na MOJIP. Velmi mě během hospitalizace uklidňovalo, jakou péči mi věnoval veškerý personál ať už to bylo na lůžkovém oddělení urologie nebo na MOJIP. Primáři obou oddělení MUDr. Miroslav Štursa a MUDr. Petr Rajnoch se mi osobně věnovali s maximální péčí. Vážený pane předsedo představenstva, touto cestou bych rád poděkoval primářům zmíněných oddělení, dalším doktorům, sestrám a personálu za jejich péči, kterou věnovali nejen mě, ale rovněž dalším pacientům, s kterými jsem sdílel pobyt ve vaší Nemocnici. Chci vám popřát do další práce hodně úspěchů, hodně dobrých lékařů a kvalitního personálu.

S úctou, Břetislav J.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

27.6.2017

Děkuji touto cestou všem zaměstnancům, kteří poskytují péči na ortopedicko-traumatologickém oddělení. Byla jsem velmi spokojená během celé mojí hospitalizace. Celý tým lékařů, sestřiček a ošetřovatelek poskytují vysoce odbornou péči. Obdivovala jsem
s jakým nasazením a úsměvem nám pacientům zpříjemňovali předoperační, operační i pooperační dny na oddělení. Ochota, komunikativnost, vstřícnost, laskavost to společně
s profesionalitou charakterizuje všechny zaměstnance ortopedicko-traumatologického oddělení.

Marie V.


1Poděkování Urologickému oddělení

17.6.2017

Ráda bych poděkovala lékařům a zdravotním sestrám za laskavou péči, kterou mi poskytli.

Děkuji, O.


Poděkování Urologickému oddělení

23.5.2017

Děkuji všem pracovníkům tohoto oddělení, lékařům, ochotným sestřičkám, pomocnému personálu a především týmu na operačním sále za péči, kterou mi poskytli.

Díky, H.


Poděkování oddělení Hemodialýzy

22.5.2017

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat lékařům a sestřičkám na hemodialýze za dlouholetou péčí o mého tatínka Vladimíra J., hlavně moc hodné sestřičce Janě. Sedla si k němu, když měla chviličku a povídala si s ním, měl ji rád. Tatínek už není, už vám poděkovat nemůže, ale určitě by to rád udělal. Velké díky všem. Snad se to dostane i ke zmiňované sestřičce, příjmení bohužel neznám.

Děkuji

Kateřina J.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

29.4.2017

Děkujeme za Vaši odbornou a milou péči, zvláště MUDr. Boglovskému, MUDr. Rosinské a také za obětavou péči sestřiček. Děkujeme za výbornou kuchyni, cítily jsme se zde jako na dovolené.

Vaše vděčné pacientky z pokoje č. 5


Poděkování Urologickému oddělení

27.4.2017

Velké poděkování doktorům a celému personálu jak z operačního sálu, tak ze samotného lůžkového oddělení. Příjemná péče mi moc pomohla se rychle zotavit a věřím tomu i vyléčit můj zdravotní problém.

Děkuji, L.B.


Poděkování internímu oddělení II

18.4.2017

Vážený pane řediteli,
chtěla bych tímto velice poděkovat celému týmu interního oddělení II, který vykonával službu o letošních Velikonocích od 15.4. do 17.4.2017, kde můj otec strávil posledních 30 hodin života. Péče o umírajícího byla nejen velice profesionální, ale také citlivá a hluboce, hluboce lidská. Rovněž chování a jednání s námi příbuznými bylo nadstandartní, vstřícné a rovněž neskutečně empatické. Byla jsem erudovanou péčí o svého otce velice překvapená a nadmíru spokojená. Ač teď prožívám velký zármutek nad skonem otce, chci zároveň projevit hlubokou úctu k těmto lidem s jejich velmi náročným povoláním, které navíc obohacují i vlídným slovem nejen k pacientům, ale také k příbuzným. Přeji Vám, abyste měl ve svém týmu samé takovéto profesionály.

S úctou
Dagmar M.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

7.4.2017

Dobrý den pane řediteli,
dne 21.3.2017 mi byla provedena ve vaší nemocnici kolonoskopie tlustého střeva. Můj strach a obavy z vyšetření rozptýlil MUDr. Andrej Kapĺavka a sestra Jana Rašková. Oba mě svým laskavým a velice vhodným chováním natolik uklidnili, že jsem z vyšetření odcházela s dobrou náladou. Mohu vám jedině přát více takového ochotného zdravotního personálu.

Jindřiška M.


Poděkování oddělení Chirurgie 2 a Hematologickému oddělení

7.4.2017

Vážený pane řediteli,

Letos v lednu jsem, bohužel, musela strávit pár dní na oddělení Nemocnice Nový Jičín – Chirurgie 2 – vzhledem k tromboflebitidě, která se mi vrátila po několika letech. Jsem vděčná lékařům (MUDr. Jurkovič) a sestrám oddělení, že snad jsem z nejhoršího venku a snad zdravá. Za co bych ale chtěla zvlášť poděkovat je přístup oddělení Hematologie pod vedením prim. MUDr. Martina Brejchy. V dnešní době, kdy mnoho pacientů požaduje po lékařích téměř nemožné, setkat se s tak vstřícným vystupováním jak lékaře, tak zdravotních sester, je velmi příjemné. Nejen vzhledem k mé osobě, ale i k pacientům sedícím v čekárně byly sestřičky velmi milé, usměvavé a ochotné. Opravdu musím alespoň touto cestou vyjádřit své díky nejen lékařům, ale i sestrám tohoto oddělení.

Hana M.


Poděkování Internímu oddělení

9.3.2017

Dobrý den,

jménem celé rodiny paní U. bych Vám a Vašemu týmu, jak z interního standartního, tak JIP oddělení, chtěla poděkovat za nadstandardní péči, ochotu a shovívavost při doprovodu naši babičky koncem jejího žití.

Vanda S.


Poděkování Neurologické ambulanci

1.3.2017

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat lékaři MUDr. Mrňkovi z neurologické ambulance a sestřičce za vstřícný přístup a lidské chování. Byla jsem ošetřena na pohotovosti dne 26.1.2017. Jsem pacientka s roztroušenou sklerózou, nemocničních zařízení si projedu hodně, ale tady u Vás v ordinaci jsem se poprvé cítila jako pacient, kde se lékař zajímal o můj zdravotní stav, nebyla jsem tam jako kus...lidský přístup a srozumitelné vysvětlení. Škoda, že takových lékařů není více.

Veronika Š.


Poděkování Chirurgickému oddělení

27.2.2017

Vážený pane řediteli,

dne 13.1. jsem se na vašem chirurgickém oddělení podrobila operaci žlučníku. Operaci provedl MUDr. L. Adamčík za asistence MUDr. Schöna. Mnohokrát jim děkuji za skvěle odvedenou práci, stejně i všem pracovníkům oddělení. Vřelé poděkování patří i mému ošetřujícímu lékaři MUDr. Rajnovi (na chirurgickém oddělení, následně pak také na ambulanci) za jeho pečlivost a milý přístup k pacientovi. Se stejnou pečlivostí a příjemným jednáním jsem se setkala u MUDr. A. Jurkoviče. Všem jmenovaným mnohokrát děkuji. Mé upřímné díky patří také ošetřujícímu personálu. Prosím, abyste mé díky tlumočili panu prim. MUDr. Matěji Škrovinovi, PhD. Ještě jednou mnohokrát děkuji a věřte, že vaši nemocnici budu všem doporučovat.

Jana S.


Poděkování oddělení Gynekologicko-porodnickému a ARO oddělení

15.2.2017

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto formou vyjádřit nesmírnou vděčnost, obdiv a poděkování kolektivu pracovníků na porodnickém a ARO oddělení. V současné době si naše rodina prochází těžkými chvílemi a sestřičky a lékaři těchto dvou pracovišť nám byli velkou oporou. Bohužel nemohu osobně poděkovat všem, jelikož se všechno seběhlo tak rychle, že jména všech zdravotníků neznám. Ale zejména MUDr. Bárta, MUDr. Trhlík (operovali mou dceru) a MUDr. Roman Bezděk mi v náročné situaci dodali informace a sílu, kterou nyní potřebuji. Dále bych chtěla poděkovat všem kolegům Urologického oddělení, jelikož si neumím představit, jak bych bez nich tento náhlý životní zvrat zvládla.

Ještě jednou velké díky všem,
Zdenka B.


Poděkování Onkologickému oddělení

6.2.2017

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat vašemu onkologickému oddělení za úžasný přístup k pacientům i k  rodinným příslušníkům, kteří se mnohdy psychicky perou s nepříjemnou zprávou. Tato onemocnění je velmi citlivá záležitost.

Moje maminka (Anna K.) při hospitalizaci u vás dostala nový náboj a chuť do života. Moc všem za rodinu děkuji a zvlášť paní Janě Tomšíkové za úžasnou psychickou podporu maminky.Tu jsme k vám na oddělení přivezli po první chemoterapii, v ne dobrém psychickém a fyzickém stavu a paní Jana se o ni velmi dobře starala. Jsem velmi ráda že na vašem oddělení pracují tak úžasní lidé, kteří to nemají jenom jako pracovní náplň, ale dělají tuto psychicky náročnou práci s láskou.

Ještě jednou děkuji.
Blanka R.                                             


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

3.2.2017

Dobrý den pane řediteli,
před několika dny jsem byla hospitalizována ve vaší nemocnici. Ležela jsem na oddělení, na které se vy jako pacient nikdy nedostanete. Sedm dní jsem prožila na gynekologicko- porodnickém oddělení. Když se člověku něco nelíbí, tak by to měl říci.....když se ale člověku něco líbí, pak by mělo platit totéž. A proto píšu. Po celou dobu mého pobytu jsem se setkala s nekonečnou ochotou a neustálým úsměvem na tvářích celého personálu. Sestřičky asi něco zobaly :-) jinak není možné, kde by braly tu energii a dobrou náladu. Pacientky se tam neustále střídaly, sestřičky se po celou dobu nezastavily, ale pokaždé, když kdokoliv něco potřeboval a zmáčkl zvonek, vždy přišly okamžitě a s úsměvem.......neskutečné......prostě sluníčka.....až budete mít někdy, pane řediteli, tzv. blbý den, zajděte mezi personál tohoto oddělení a splín bude okamžitě pryč........slibuji :-) Takové množství pozitivní energie a dobré nálady je nakažlivé a i proto se pacientky několik dní po operaci cítí dobře a míří domů.......smekám před nimi.......už několik dní jsem z nemocnice doma, ale pořád je mám v hlavě........všechny.....od uklízeček, přes bratra Mirečka a všechny sestřičky, až po lékaře.......všem patří mé velké DÍKY.......myslím, že na takové zaměstnance musíte být pyšný .....

vaše pacientka K.B. 


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

27.1.2017

Tímto bych chtěla poděkovat za lékařské ošetření na ortopedii MUDr. Rivcovi, je to odborník na svém místě, provedl velmi dobře vyšetření, je důkladná a pečlivý, ochotná a příjemný. S jeho péčí jsem byla velmi spokojena.

Ludmila G.


Poděkování Dětskému oddělení

22.1.2017

Dobrý den,
ve dnech 4.-9.1.byla moje 6.měsíční  dcera Anika hospitalizovaná na dětské JIP a následně na dětském oddělení (já s ní) a ráda bych jak sestřičkám, tak lékařům těchto dvou oddělení poděkovala za laskavou a vstřícnou péči, kterou nám po celou dobu věnovali. Lékaři mi vše vysvětlovali citlivě a podrobně, sestřičky byly stále milé, obětavé a ochotné. Vybavení pokojů a sociálních zařízení je pěkné. Celý pobyt tak nebyl nepříjemný, jak to v nemocnicích bývá, ba naopak, cítily jsme se spíše jako na dovolené.

Přeji všem hodně energie a optimismu do dalších dnů v jejich náročné práci.

Děkuji.
S pozdravem,
Ivana L.


Poděkování Onkologickému oddělení

17.1.2017

Dobrý den, rád bych vám jen v krátkosti napsal pár řádků. Bohužel jsem měl možnost poznat vaše onkologické oddělení a nakonec vše mělo ten nejsmutnější závěr. Ale přístup pana primáře ,ostatních kolegů, sestřiček i pomocného personálu byl úžasný a já se jim všem klaním a hluboce smekám před jejich náročnou prací. Přeji vám všem co nejvíce úspěchů ve vaši nelehké práci a děkuji.

František H.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

16.12.2016

Dobrý den pane řediteli,

chtěla bych vyjádřit poděkování Nemocnici v Novém Jičíně, ortopedicko-traumatologickému oddělení, vrchní sestře p. Bc. Czyzové ,sestrám a ostatním pracovníkům oddělení i lékařům, za příkladnou péči, kterou  poskytli paní Heleně Máchové. Zejména mne překvapil vstřícný a profesionální přístup při vyřizování potřebných dokladů opatrovníka.  

Klára G.

 


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

13.12.2016

Dobrý večer,
Nevím, zda jsem poděkoval všem, co se o mě starali, takže pokud ne, chtěl bych vás touto cestou požádat o vyřízení mého poděkování celému týmu ortopedického oddělení. Snad se ta má malá pozornost dostala na každého. Ještě jednou děkuji.

Krásné svátky všem přeje
Josef K.


Poděkování oddělení Chirurgie

10.12.2016

V listopadu  tohoto roku jsem podstoupil na chirurgickém oddělení operaci břišní kýly. Chtěl bych touto cestou poděkovat  prim. Adamčíkovi za  perfektně  provedený operační výkon  a celému chirurgickému oddělení pod vedením prim. Škroviny  za  celkovou péči.  Po celou dobu jsem byl maximálně spokojený a celý průběh od přijetí, přes samotnou operaci až po odchod domů, byl  profesionálně a perfektně zvládnutý.  Myslím si, že v dnešní  době  při tak náročném  povolání sester a lékařů  není toto samozřejmostí.

S úctou
Jan M.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

8.12.2016

Velmi děkuji za profesionální a hlavně lidský přístup celému kolektivu ORL oddělení, včetně paní učitelky MŠ a uklízečky, který se snažil maximálně zpříjemnit mé sedmileté Zuzance pobyt v nemocnici. Mile nás překvapila také návštěva Mikuláše na oddělení. V nemocnici není nikdy snadné získat důvěru dítěte a jim se to opravdu povedlo. Velmi si jejich práce vážím a upřímně je obdivuji. Do budoucna přeji mnoho spokojených pacientů.

Petra H.


Poděkování neurologickému oddělení

1.12.2016

Chtěla bych poděkovat panu primáři Kubovi a sestřičkám za profesionální přístup k pacientovi. Absolvovala jsem Lumbální punkci - strach ze mně spadl - při jejich přístupu ke mně.Moc bych si přála - aby se i k nim vždy chovali lidé - pacienti  - tak lidsky jako oni k nám a tím jim usnadnili jejich  náročné povolání.

Přeji Vašemu kolektivu štěstí a zdraví.
Zdeňka G.


Poděkování onkologickému oddělení

20.11.2016

Hezký den,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní doc. MUDr.R.Soumarové, Ph.D, že nás přijala, panu MUDr. Blažkovi, který manžela operoval a všem co při operaci asistovali, MUDr.Chlachulovi, který byl na oddělení jako lékař, a všem sestřičkám a personálu z onkologického oddělení ve druhém patře, za příkladnou a profesionální péči. Ještě jednou děkuji, nejen za manžela, ale i za sebe.

Milena Ř., Hradec Králové


Poděkování onkologickému oddělení

16.11.2016

Všem velké díky za příkladnou a lidskou péči moji milované dceři. Dávám vás všem příkladem, s takovým přístupem k pacientům jsem se ještě nesetkala. Přeji vám, aby vám to vydrželo, protože pacientům to moc pomáhá.

Díky, Jana T.


Poděkování chirurgickému oddělení

9.11.2016

Vážený pane doktore,

jmenuji se Petra Z. a jsem dcera paní Marie P. Chtěla bych Vám z celého srdce moc poděkovat. Jak za starost o mou maminku a tak i za nádherný lidský přístup. I přesto, co maminka musela podstoupit, neztratila nic ze svého elánu, optimismu a zásluhu máte na tom i Vy. Maminka mi řekla více jmen, pamatuji si na pana doktora Straku, ale přiznám se, v návalu emocí si další jména nepamatuji. Neumím vyjádřit slovy svůj obdiv k Vaší práci a také to, jak tu bolest kolem sebe zvládáte a dáváte naději a život lidem kolem Vás.

Prosím Vás poděkujte všem, kteří se o maminku starali.
Pane doktore, moc Vám děkuji, že mám pořád svou maminku.

S úctou, Petra Z.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

31.10.2016

Chtěla bych poděkovat celému týmu na ORL oddělení, jste úžasní. Vaše špičková péče mě až překvapila. Díky vám budu na nemocnici Nový Jičín, speciálně na oddělení ORL vzpomínat jen v dobrém. Děkuji za brzké uzdravení v příjemném prostředí mezi příjemným personálem.

Veronika P.


Poděkování neurologickému oddělení

17.10.2016

Dobrý den,

opožděně chci poděkovat primáři neurologického oddělení Petru Kubovi a všemu ošetřujícímu personálu za laskavost a trpělivost. Byla jsem hospitalizována 16.6.2016 s CP.

Majka V.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

6.10.2016

Vážený pane primáři,

ještě jednou jsem Vám chtěla mnohokrát poděkovat za příjemný pobyt na Vašem ORL oddělení, kde nám to hodně ulehčoval Váš přístup a přístup celého Vašeho skvělého týmu, plného profíků a lidí na správném místě. Myslím, že mluvím i za syna Pepíka, protože ten ani nechtěl domů, jak se mu tam líbilo...skvělí lékaři, milé sestřičky a spousta hraček :) ...to vše dělá to příjemné prostředí vašeho oddělení. Syn vůbec neví, že na nějakém zákroku byl, nic ho nebolí, nic si nepamatuje (nejhorší zážitek pro něj bylo sundávání náplastí :) )..takže to je pro mě největší radost.
Vím, že když se něco povede, tak to bere většina lidí automaticky, ale mně přijde na místě Vám všem vyjádřit svůj obdiv. Snad Vás to alespoň trochu potěší a "vžene novou krev do žil". Ještě jednou moc díky, doufám, že teď  už budeme mít od zánětů klid a ouško se uzdraví. Přeju hodně zdaru a štěstí, jak ve Vaší profesi, tak v osobním životě.  

S pozdravem a přáním hezkého dne 

Vendula S.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku a JIP 2

3.10.2016

Vážený pane řediteli,

ve dnech 30.7.2016 - 15.8.2016 byl na JIP2 hospitalizován můj manžel V. B. Chtěla bych poděkovat všem lékařům a sestrám za příkladnou péči, ochotu a slušnost, kterou věnovali manželovi. Mé poděkování patří i panu primáři z krčního oddělení a všem lékařům a sestrám z interní ambulance.

Děkuji I. B.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

30.9.2016

Dobrý den, od neděle 25.9. jsem hospitalizován na ORL oddělení nemocnice v NJ, kde jsem 26.9, prodělal operaci krčních mandlí. Již od okamžiku (papírového) přijetí v pátek 23.9. obdivuju vstřícnost a profesionální přístup skutečně všech lékařů a sester na tomto oddělení. Každý kontakt s novým zaměstnancem oddělení probíhá vždy stejně: slušný pozdrav, představení se jménem, příjmením a pracovním zařazením, poté se vždy dozvím za jakým účelem přichází. Vždy se zeptají, zda pro mě mohou ještě něco udělat. Toto v dnešní době v českém zdravotnictví zdaleka není standardem!!! Vzhledem k nepříjemnosti zákroku, který jsem zde absolvoval opravdu ocením každou pomoc a vstřícnost. Buďte si jisti, že tuto pozitivní zkušenost a ocenění předám personálu ORL v den propuštění, ale přišlo mi vhodné tuto pozitivní zkušenost předat i tímto způsobem.
S pozdravem,

Jan S.


Poděkování Chirurgickému a ARO oddělení

28.9.2016

Dobrý den. V loňském roce jsem se podrobila náročné operaci hrudní kosti. Především děkuji MUDr. L. Adamčíkovi za neuvěřitelně lidský přístup, odbornost, ochotu a hlavně samotně provedený výkon. Velké díky patří rovněž všem na oddělení ARO a MUDr. R. Bezděkovi.

Moc vám děkuji,
Alena K.


Poděkování Radioterapeutickému oddělení

23.9.2016

Vážená paní docentko,

bohužel jsem se stala onkologickým pacientem a po gynekologické operaci, kdy mi byla diagnostikována rakovina děložního čípku, jsem na doporučení mého lékaře pokračovala v další léčbě ve Vaší nemocnici. Po přijetí MUDr. Richterem jsem byla představena paní doktorce Vráblové a s tou jsem již řešila postup mé další léčby. Oběma těmto lékařům patří velký dík za profesionální přístup a  vlídné přijetí. Stejně tak musím velice poděkovat pracovníkům radioterapie konkrétně Mgr. Klečkové, R. Třetinové, B.Marcinčákovi a M.Koštialové za velmi profesionální a emociální přístup. Samozřejmě nesmím opomenout  vyslovit poděkování pracovnicím recepce. I tady měli velmi trpělivý a profesionální přístup. Považovala jsem tuto formu poděkování za vhodnou, jelikož jsem přesvědčena, že jsou to lidé na svých místech a zaslouží si i úctu pacientů.

Ještě jednou díky.
Jiřina H.


Poděkování Porodnickému a Novorozeneckému oddělení

22.9.2016

Vážený pane řediteli,
byla jsem hospitalizovaná ve Vaši Nemocnici na Porodnickém oddělení 2.9.2016 kvůli biopsie. Tímto chci Vašemu personálu sklonit obrovskou poklonu za výborný, skvělý přístup jak ke mě, tak i k jiným pacientům. Takových je určitě málo a Vaši zaměstnanci tuto profesi zvládají úplně perfektně, s láskou a ochotou TAKOVÝCH JE MÁLO !!!!!!!!!!. Následně jsem byla hospitalizována 11.9.2016 - 17.9.2016 na pokoji č. 5 a tímto píšu i za pokoj č.8, opět skládáme poklonu za profesionální, skvělý a láskyplný přístup. Byly bychom moc rády, kdybyste jim Vaší osobou tuto informaci předal. To vše patří i vaším lékařům a operačnímu sálu z Gynekologie.

Moc děkuji za  tyto sestry, ošetřovatele a lékaře.

Přeji spoustu spokojených pacientů
Dáša B.


Poděkování Porodnickému a Novorozeneckému oddělení

18.9.2016

Rádi bychom poděkovali celému týmu gynekologicko-porodnického a novorozeneckého oddělení za skvělou péči, profesionální a lidský přístup. Je úžasné, že existují lidé, které jejich práce baví a dokáží pomoct i v tak náročném prostředí. Děkujeme.

S.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

12.9.2016

Dobrý den,

tímto bych chtěl poděkovat panu primáři oddělení ORL MUDr. Jakubovi Syrovátkovi a personálu za profesionální a příkladnou péči na vysoké úrovni, dále pak za starostlivost o mou osobu ve dnech od 3. do 7. 8. 2016. Byl jsem mile překvapen lidským přístupem a jednoduchým, přesto výstižným popsáním mého zdravotního problému a následného operačního postupu.

Ještě jednou děkuji
Pavel F.


Poděkování Urologickému a ARO oddělení

26.8.2016

Vážení lékaři, sestry, vedení společnosti,

dovolte nám, abychom touto cestou poděkovali oddělení Urologie za dvouletou péči o našeho manžela a tatínka, pana Zdeňka L. Velice si cenil přístupu lékařů, ochoty a lidskosti sester i ostatního personálu. Oddělení ARO za více než dvoutýdenní péči, za naprosto perfektní, profesní až nevídaně lidský přístup k pacientovi. Za co bychom ale chtěli nejvíce poděkovat je velmi vstřícný a ohleduplný postoj k nám, rodinným příslušníkům. Do poslední chvíle manželova a tatínkova života jste nám ochotně odpovídali ohledně jeho zdravotního stavu a vzhledem k vzdálenosti od Nového Jičína jste nám umožňovali návštěvy i mimo určené hodiny. Čeho si nejvíce vážíme je, že jsme mohli být s naším milovaným i v jeho posledních hodinách života. Děkujeme za Váš obětavý a hlavně lidský přístup po jeho smrti a za slova útěchy. Vedení nemocnice přejeme, aby všechna oddělení vedli tak skvělí primáři, o pacienty se starali velice dobří lékaři a sestřičky, které svým milým a vstřícným přístupem přispívají k dobrému pocitu, že je pacient v nejlepších rukách. I když boj o tatínkův život nevyhráli, přesto jim patří náš upřímný dík.

Za celou rodinu, Anna L.


Poděkování Urologickému oddělení

4.8.2016

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší nemocnici, a zvláště personálu na urologickém oddělení za skvělou péči, ochotu a profesionální přístup k pacientům. Na výše uvedeném oddělení jsem byla hospitalizována sice krátce, ale byla jsem více než příjemně překvapená přístupem celého personálu. Já také pracuji v nemocnici, proto vím, co tato práce obnáší a o to víc si cením přístupu i chování celého urologického oddělení. Proto prosím ještě jednou touto cestou o vyjádření Díků Všem, kteří na urologickém oddělení pracují.

Velké díky patří Všem,
Blanka S.


Poděkování Porodnickému a Novorozeneckému oddělení

1.8.2016

Touto cestou bych chtěla poděkovat celému týmu na porodnicko-novorozeneckém oddělení. Narodila se nám zdravá dcera, celou dobu bylo o nás skvěle postaráno hlavně u porodu díky skvělé lékařce p.Magulové a porodní asistentce p.Balcarové. Všichni měli neustále dobrou náladu a to i přes to, že pracovaly v hlučném prostředí-zrovna se tam malovalo a pokládala se nová dlažba .O malou se taky vzorně starali, výhodou byl i výběr z několika jídel. Celkově vše na jedničku oproti roku 2010 kdy jsem tam rodila poprvé. Mladý personál se skvělým přístupem, vše ochotně vysvětlili. Všem rodičkám doporučuji a ještě jednou děkuji

Veronika


Poděkování Urologickému oddělení

27.7.2016

Touto cestou chci vyjádřit velké poděkování a uznání zdravotnickému, ošetřovatelskému i ostatnímu personálu urologického oddělení Nemocnice  Nový Jičín. Za svůj život jsem se málo setkal s tak odborným a lidským pochopením pro pacienta prožívajícího nelehké období života. Odborná péče, následné ošetřování, doplněné výbornou stravou, dokáží překonat i ty zdánlivě neřešitelné situace. Ještě jednou dík.

S úctou,
František M.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

23.7.2016

Dobrý den, vy ani nevíte, jak moc jste mi pomohli provedením tak banálního zákroku jako je odstranění polypů z nosu. Zkvalitnili jste mi život natolik, že už nemám žádné rýmy a virózy, které jsem obvykle přes zimu míval. Utrpení je skončeno díky vám a vaší práci. Přeju Vám mnoho dalších úspěchů a uzdravených pacientů, protože to, co děláte je poslání a na to nezapomeňte. Tiše Vám fandím a obdivuju Vás doktory a hlavně i sestry, které mají trpělivost s lidmi.

S přátelským pozdravem
Marek K.


Poděkování chirurgickému oddělení

7.7.2016

Dne 27.4.2016 jsem byl rychlou záchrannou službou převezen na Vaše oddělení Chirurgie s prasknutým tlustým střevem. Během cesty jsem upadl do bezvědomí a následoval septický šok a můj zdravotní stav byl velice vážný. Chtěl bych touto cestou poděkovat za záchranu života lékařům a zdravotním sestrám z oddělení Chirurgie II a ARO chirurgického oddělení. Díky rychlému a odbornému zásahu lékařů a zdravotních sester těchto oddělení jsem se po delší době stabilizoval a nyní jsem v domácím ošetření a pokračuji v léčbě.

Děkuji moc všem,

Roman K.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

20.6.2016

Přeji dobrý den,

a chtěl bych tímto vyjádřit poděkování zdravotnickému a ošetřovatelskému personálu ortopedicko-traumatologického oddělení Nemocnice Nový Jičín Na uvedeném oddělení jsem se v měsíci červnu 2016 podrobil operačnímu zákroku a po celou dobu hospitalizace jsem se setkával pouze s ochotným, příjemným a vždy usměvavým personálem 

Děkuji a přeji jmenovanému oddělení, ale i personálu celé nemocnice hodně sil do další záslužné práce
M.K.


Poděkování personálu LDN Vítkov

16.6.2016

Vážená paní ředitelko,

Vyslovte, prosím, mým jménem poděkování vedoucí lékařce LDN Vítkov paní MUDr. Ludmile Prusíkové a současně paní Mgr. Michaele Scholasterové za obrovskou péči, kterou mi věnovaly při mém pobytu v LDN Vítkov, kde jsem byla dočasně umístěna po náročné operaci páteře. Obě jsou velmi obětavé, paní primářka s velkou profesionální zkušeností a s citem pro řešení pacientových problémů, u paní magistry si vážím toho, že o mé léčbě předem hodně přemýšlela a po konzultaci s paní primářkou dokázala mé nehybné svaly opět jeden po druhém zapínat a probouzet k životu. Moc si jejich práce vážím, také jejich trpělivosti, slušného a velmi solidního jednání ke všem pacientům bez rozdílu a prosím Vás o ocenění jejich práce a vyslovení mého poděkování.

S pozdravem,
Hana D.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

10.5.2016

Ráda bych takto veřejně pochválila Ortopedicko-traumatologické oddělení, ve kterém jsem již podruhé, v rozmezí jednoho roku, byla hospitalizována. Opět jsem byla velice nadšená z přístupu zdravotních sestřiček i doktorů, kteří nevnímají pacienta jen jako pracovní povinnost, ale jako člověka, který potřebuje pomoc i vlídné slovo. Ještě jednou děkuji.

Nikola


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

7.5.2016

Dobrý den, moc ráda bych poděkovala Ortopedickému oddělení za úžasnou péčí a přístup k pacientům už vaše oddělení navštěvuji od svých 15 let a nic se nemění lékaři i sestřičky neustále s úsměvem na tváři. I při množství práce si našli chvíli uzdravovat i duši vlídným slovem. Velký dík patří mé nejlepší paní doktorce Rosinské za nadstandardní péči za celé ty roky. A úžasným sestřičkám. Jste prostě nejlepší, děkuji.

Vaše Monika Z.


Poděkování LDN Vítkov

1.5.2016

Vážená paní ředitelko,

dne 19. 11. 2015 jsem doma upadla a zlomila jsem si pravou ruku a pravou nohu. Do 30. 11. jsem se léčila na ortopedickém oddělení Nemocnice Nový Jičín. Potom jsem byla přeložena do LDN Vítkov a od 23. 2. 2016 jsem absolvovala rehabilitaci v BRC Čeladná.

Paní ředitelko, velmi oceňuji profesionální přístup lékařů, seriózní vystupování sestřiček a pomocného personálu ortopedického oddělení Nemocnice Nový Jičín.

Dovolte mi ale, abych touto cestou vyjádřila také poděkování za profesionální, trpělivý a obětavý přístup všech lékařů, sestřiček a pomocného personálu z LDN Vítkov. Vyjadřuji jim svůj obdiv a úctu. Nechci podceňovat práci ostatního personálu, ale zvlášť bych chtěla vyzvednout práci fyzioterapeutky Mgr. Michaely Scholasterové. Chci vás požádat o ocenění jejího vysoce profesionálního a vstřícného jednání.

Ještě jednou děkuji všem za poskytnutou péči při léčení mého úrazu.

S pozdravem
Jaroslava V.


Poděkování Ortopedicko – traumatologickému oddělení

29.4.2016

V lednu 2016 jsem se podrobila operaci kyčelního kloubu na ortopedickém odd. nemocnice. Dovolte, abych touto cestou poděkovala jak lékařům, tak i zdravotním sestrám za profesionální a odborný přístup, který byl opravdu příkladný. Máte všichni můj dík a obdiv.

Marie H.


Poděkování Ortopedicko – traumatologickému oddělení

27.4.2016

Do Nového Jičína jsem dojela,
znovu operovat se nechala.

Sestřičky, ty stále hodné jsou,
o pacienty pečujou.

Doktoři též skvělí jsou,
správnou léčbu určujou.

Ošetřovatelky milé byly,
pacienty nakrmily.

Já za jejich péči všem děkuji,
a tuhle básničku jim věnuji.

Alžběta S.


Poděkování Internímu oddělení

26.4.2016

Vážený pane primáři, 

měla jsem tu možnost strávit na Vašem oddělení několik dní během letošních velikonočních svátků. 
Nemocniční prostředí znám nejen jako pacientka, ale také ze svého působení v Českém rozhlase Ostrava, kde jsem měla na starosti zdravotní a sociální problematiku, později pak jako tisková mluvčí Městské nemocnice Ostrava nebo Bílovecké nemocnice. Do novojičínské nemocnice mně přivezli v bolestech, kdy už domácí léčba nepomáhala. 
Byla jsem překvapena nejen vstřícností personálu v ambulanci, především však erudovaným i lidským přístupem personálu oddělení k nám pacientkách pokoje č. 5.  MUDr. Vladimír Oremus, ochotně odpovídal na dotazy, s humorem sobě vlastním vnášel dobrou náladu do nemocničního dne. Vážím si také práci sestřiček i ošetřovatelek. Především pak ošetřovatelky Zdenky Blahutové. Její přístup k nemohoucím pacientkám byl obdivuhodný a myslím, že často i nad rámec jejího popisu práce. Většinou se v médiích hovoří o lékařích a sestřičkách, o ošetřovatelkách tak moc ne. Jsem ráda, že jsem jednu  z nich, pro kterou je práce posláním, měla možnost potkat.  Také musím pochválit čistotu i jídlo, byť jsem je mohla ochutnávat jen částečně. 

Děkuji Vám, pane primáři, za perfektní vedení svého oddělení. Nic totiž není samo sebou. Přeji Vám pevné nervy, spokojené pacienty a své spolupracovníky. 

S úctou,
Marie D.

 


Poděkování Gynekologickému oddělení a Radioterapii

19.4.2016

Dobrý den, chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za péči o mou maminku Veroniku Ličkovou. Velice si vážím profesionálního, ale zároveň lidského přístupu vašich zaměstnanců. Znovu děkuji gynekologickému oddělení a radioterapii, paní MUDr. Daně Vráblové za velice laskavý přístup k mé mamince.

Ještě jednou MOC děkuji za vše!!!

Maminka bohužel svůj boj prohrála.
Jana M.


Poděkování Gynekologicko – porodnickému a Novorozeneckému oddělení

18.4.2016

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit velké díky personálu na oddělení porodním a novorozeneckém. Především bych chtěla ocenit snahu a ochotu porodních asistentek při porodu. Stihla jsem střídání směn a musím říct, že všichni, se kterými jsem přišla ten den do styku se chovali opravdu přátelsky, chodili mě pravidelně kontrolovat a tím, že jsem byla prvorodička mi hodně pomohli porod zvládnout. Porod vedla porodní asistentka Olga Kubicová a MUDr. Hana Macháčková, těmto dvěma, s manželem opravdu děkujeme. Porodní oddělení v NJ budeme jen doporučovat. S pozdravem,

 Zuzana Š.


Poděkování Ortopedicko – traumatologickému oddělení

18.4.2016

Dobrý den,

na konci března jsem byla objednána na výměnu kolenního kloubu. Měla jsem štěstí, že mě operoval MUDr. Zicháček. Pokud byl na oddělení, chodil své pacienty kontrolovat každý den na pokoj. Ptal se, jak se cítíme po zákroku  a já mu řekla, že mám tlaky a záklopku v žaludku a občas, jako by mi chtěl žaludek prasknout.  Dr. Zicháček mi mohl říct, že je ortoped a ne internista, ale neudělal to. Řekl, že něco zjistí. Během chvíle jsem byla i s postelí odvezena na vyšetření - kolonoskopii, RTG, SONO. Na Sonu dokonce p. doktor odložil oběd a vyšetřil mě. Večer jsem ještě byla poslána na CT. Pořád mě vozili tou postelí, kterou když se tlačila rovně, zahýbala doprava a když se mělo zahnout, tak tak se trefili do výtahu, pokud byl široký. Nakonec mi MUDr. Zicháček poslal internistu přímo na pokoj. Tento lékař asi něco tušil, dostala jsem tabletku a do rána mi praskl žaludeční vřed. A zase jízda postelí na gastro a nikdo mi neuvěří, jak jsem se na toto vyšetření těšila. V žaludku mi zůstalo prasklé střívko a pan dr. Merenda mi to přes hadici v krku vyčistil. Jsem obyčejná důchodkyně, ale takový poctivý přístup k pacientovi je úžasný. Pak jsem měla ještě 2 krize, kdy mě z umývárny při závrati sestřičky, po zavolání jiné pacientky, okamžitě naložily na vozík a ani už nevím jak, mě opravdu rychle přepravily na lůžko. Co všechno stihly, si už nepamatuji. Byla to rychlost, za kterou by se nemusely stydět nikde ve světě. Při poslední noční krizi se opět o mě staraly 2 sestry. Úžasné. Dost jsem trpěla, ale vždy jsem se těšila, že přečkám noc a ráno vejde sestřička a pozdraví: "dobré ráno, děvčata". Hned Vás přestane bolet to, co bolelo celou noc a už je zase lépe. Nejde nevzpomenout sestřičku Moniku "upírku" - omlouvám se za ten výraz, která mi každé ráno brala krev a kdybych se na ni nedívala, tak ani nevím, že mi tu krev brala. K ní by měly chodit všechny děti, které se jehly bojí. Primář MUDr. Majer může být hrdý na své celé ortopedické oddělení. Není třeba psát jen o tom, co je ve zdravotnictví špatné, ale pišme i o tom, že existují i oddělení, kde uzdravují a léčí pacienty doopravdy. To není pohádka, to je skutečnost, kterou jsem zažila v dubnu 2016 na ortopedickém oddělení nemocnice v Novém Jičíně.

Všem chci tímto ještě jednou poděkovat za jejich péči a přístup.

S pozdravem,
Evlambia B.


Poděkování Dětskému oddělení

8.4.2016

Vážená paní ředitelko,
touto cestou,  bych chtěla poděkovat kolektivu DĚTSKÉHO ODDĚLENÍ v nemocnici Nový Jičín, za profesionální a citlivý přístup, lékařů  i sestřiček k mému synovi, který byl hospitalizován od 1.4.2016 - 6.4.2016 na tomto oddělení. Rychlé, srozumitelné informace a věčný úsměv sestřiček, byl pro mě balzámem na duši.

Ještě jednou moc děkuji.
S pozdravem,

Šárka Š.


Poděkování

23.2.2016

Dobrý den, v lednu byla moje maminka Veronika L. po "ne zcela vydařené operaci" v Bohumíně přijata k vám na gynekologické oddělení, kde prošla další "opravnou" náročnou operací. Nevím, jak nejlépe bych vyjádřila pocit, který jsem zažila při návštěvách nemocnice - šok!? S tak profesionálním a laskavým lidským přístupem jsem se doposud nesetkala. Po operaci nastaly nějaké komplikace, které lékaři gynekologie řešili velice rychle s lékaři ostatních oddělení, a to i ve večerních hodinách či víkendu. Chci moc poděkovat za péči všem lékařům na gynekologii, panu MUDr. Bučko, panu primáři....
Můj velký dík patří všem sestřičkám na gynekologii, které svou práci dělají opravdu na 100% - spíše více!
Prošla jsem několik nemocnic v regionu a troufám si říct, že ani jedna nedosahuje takové kvality jako ta vaše!

Moc děkuji!

S pozdravem Jana M.


Poděkování urologickému oddělení Nemocnice Nový Jičín

2.2.2016

Vážená paní docentko, vážené vedení nemocnice,
 
v lednu 2016 jsem byl hospitalizován  na urologickém oddělení vaší nemocnice. Chci poděkovat za perfektně provedenou operaci i následný pobyt na lůžkové části oddělení. Můj obdiv patří především primáři Štursovi, MUDr. Fejfarovi, celém kolektivu lékařů, zdravotních sester i ošetřovatelů. Jejich
chování bylo vždy profesionální, přitom laskavé, vstřícné a lidské. Velmi si vážím takového přístupu. Můžete být pyšní na to, jak funguje oddělení pod vedením primáře Štursy. Ještě jednou velký dík.

Ivan K., Zlín


Poděkování ORL oddělení a chirurgie hlavy a krku

29.1.2016

Děkuji panu primáři, doktorům i sestřičkám na oddělení ORL ve Vaší nemocnici v Novém Jičíně za vzornou péči.

Miroslav K.


Poděkování gynekologickému oddělení Nemocnice Nový Jičín

18.1.2016

Děkuji za skvěle odvedenou práci a celkovou péči gynekologického oddělení (operace 12.1.2016 - komplexní rekonstrukční operace s SSF/ Kelly + BSO).Profesionalita, koordinace, péče, laskavost, obětavost a úsměv.
Můj obdiv.

Zdraví všechny pracovníky Ing. Katuše R., Frenštát p.R.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

11.1.2016

Vážené vedení nemocnice,

dovolte mi prosím v rámci Vaší služební kompetence Vás o požádat o předání tohoto dopisu celému personálu gynekologicko – porodnického oddělení. Moc mi na tom záleží, a proto Vás také moc prosím. Dnes je doba, kdy lidé neumí ocenit práci, snahu a péči druhých, doba, kdy lidé možná víc kritizují než chválí, protože si málokoho a máločeho váží. Já osobně si myslím, že tak jako je někdy dobrá kritika, je dobré i děkovat a chválit a tím i motivovat, a proto píši i tento dopis.

Konkrétně se jedná o případ ze dne 25.9. 2015 ve 3.25 hod., kdy jsem na gyn.- por. Oddělení porodila zdravou holčičku Natálku. Porod vedly úžasné dámy a to MUDr. Bombová, porodní asistentky Krstevová a Zýrková. Opravdu od příjmu se mi celou dobu věnovaly, byly ochotné a příjemné, stále mě kontrolovaly, prostě luxusní péče!! Celý porod vedly v příjemné a klidné atmosféře a za to moc díky. Avšak po porodu přišly vážné komplikace – inverze  dělohy. Díky rychlému jednání a vydařené operaci, tady dnes jsem a můžu psát tento děkovný dopis. Co všechno v životě máte a taky co všechno můžete v minutě ztratit si,  uvědomíte až když Vám jde o život a já si to právě v ten den uvědomila. Operaci, která byla nutná, vykonal opět skvělý MUDr. Marek s MUDr. Bombovou. Opravdu jim budu vděčná celý život  a ani ne za operaci, která se povedla, ale za záchranu života. Mám totiž 2 malé úžasné děti, které nadevše miluji a jen těžko a s hrůzou si dnes představuju, že by to tenkrát mohlo dopadnout i jinak než tak, jak to dopadlo a že bych tady dnes ani nemusela být. Také chci poděkovat anestezioložce, která opravdu přišla rychle a byla celou dobu příjemná a pořád mě uklidňovala, bohužel její jméno jsem opravdu nepostřehla, jen vím, že mluvila slovensky. Za poporodní péči děkuji skvělé MUDr. Sochové, opravdu také moc příjemná, ochotná, starostlivá, která již byla u mého prvního porodu 24.9. 2013 a opravdu super. Dále za poporodní péči bych chtěla poděkovat MUDr. Macháčkové a porodním asistentkám, které o mě pečovaly na denní směně 25.9. 2015 na porodním boxe, neustále se mi věnovaly, kontrolovaly můj zdravotní stav, kdykoliv jsem něco potřebovala, ochotně vyhověly.

Na ženském oddělení moc děkuju sestřičce Lucii Svobodové, která na denní směně o mě pečovala 26. a 27. 9. 2015, opravdu úžasná, milá a hodná sestřička. Dále bych chtěla moc poděkovat sestřičce na ženském oddělení, která 26. a 27.9. 2015 sloužila noční a 29.9. 2015 měla ranní, byla to strašně veselá sestřička, neustále se ptala, jestli něco nepotřebujeme. Také chci poděkovat novorozeneckým sestřičkám, které pečovaly o mou dceru. Sestřičky jsou úžasné, ochotné a jejich práce je přinejmenším obdivuhodná.

Závěrem chci říct, že pro mě je porodnice v Novém Jičíně ta nejlepší a pokud bych se rozhodla ještě pro jedno dítě, tak moje volba porodnice je jasná. Chtěla bych také říct, že díky tomu, že jsem ve Vaší porodnici již 2x rodila, měla jsem tu čest poznat snad všechny doktory, sestřičky a nezažila jsem nikoho neochotného, nepříjemného apod.

Všichni jste úžasní a já jsem ráda, že jsem měla tu čest Vás poznat. Do roku 2016 Vám všem přeji hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody a pracovní i soukromé úspěchy a celkově ať se Vám všem splní vše, co si přejete.

Pevně doufám, že všichni budete mít možnost si tento dopis přečíst.

S pozdravem
Lucie L.


Poděkování urologickému oddělení

30.12.2015

Vážený pane řediteli, v měsíci srpnu 2015 jsem byl hospitalizován ve Vaši nemocnici AGEL v Novén Jičíně, konkrétně na oddělení urologie s diagnózou D410 novotvar NNCH. Dovolte mi Vás oprosit, abyste tlumočil celému kolektivu urologie vedenému panem primářem MUDr. Miroslavem Štursou, Mudr. Jakubu Fejfarovi, MUDrr. Zábranskému st.,MUDr. Wágnerovi a MUDr. Marcele Štefanové, celému kolektivu lékařů a ošetřovatelů na ARU a MOJIPU- MUDr.Martině Kapitánové a MUDr. Miroslavu Horvátovi, ošetřovatelům Bc. Martinu Kladivovi a paní Dagmar Dubovské i celému střednímu zdravotnímu personálu mé poděkování. Ještě jednou děkuji a přeji celému kolektivu Vašeho zdravotnického zařízení hodně úspěchů ve Vaše činnosti i v osobním životě. S úctou, dík za každé nové ráno.

Miroslav O.

 


Poděkování za vzornou péči

28.12.2015

9.září 2014 jsem byla operována ve vaší nemocnici. Chci poděkovat panu primaři Matěji Škrovinovi za vlídné přijetí s podrobným a důkladným vysvětlením všeho,co se bude dít-hlavně mi dal víru a zbavil mne obav. Panu doktorovi Martinu Strakovi děkuji za operaci a za stálé sledování mého současného zdravotního stavu. Péče na oddělení JIP byla přímo vzorná! V onkologické ambulanci o mne po celý rok pečovala paní doktorka Barbara Donocíková.Je milá,vstřícná,umí naslouchat a vždy mi poradila. Na chirurgickém oddělení i na onkologickém pracovišti jsem se setkala se
samými příjemnými a ochotnými lékaři a sestrami.Není to pohádka,ale milá zkušenost.Všem moc děkuji za odbornou péči a za pohlazení po duši!!!

Milada S., Krhová


Poděkování chirurgickému oddělení

17.12.2015

Dobrý den.Chtěla bych touto cestou poděkovat panu primáři MUDr.Škrovinovi za velmi vstřícný,profesionální, ale lidský přístup v řešení mé nemoci,která mi velmi změnila život. Také za velmi odborně provedené dvě operace,které jsem absolvovala v červnu a červenci tohoto roku . Děkuji také vrchní sestře Kahánkové za velmi profesionální a milý přístup. Samozřejmě také všem lékařům chirurgického oddělení, zvlášť ještě paní doktorce Erice Hoškové, také všem sestřičkám a veškerému personálu chirurgického oddělení, také personálu MOJIP a operačních sálů.
Ještě bych chtěla říct,že jsem byla velmi spokojena se všemi pracovníky vaší nemocnice, ať už to byli pracovníci vyš. metod, gastro. amb., anest.amb., amb.onkologie. U všech jsem se setkala se vstřícným ,milým a profesionálním přístupem. Závěrem bych chtěla všem popřát vánoční čas plný pohody, radosti a štěstí. Do nového roku hlavně hodně zdraví, mnoho štěstí, úspěchu a inspirace jak vprofesním, tak osobním životě.

Děkuji Lenka M.


Poděkování personálu pracoviště Vítkov

16.12.2015

Vážená paní primářko, dovolte mi, abych Vám alespoň touto cestou vyjádřil poděkování za Vaše podřízené, v nemocnici Vítkov

 • primářka: MUDr. Petra Jakubcová
 • MUDr. Radim Pachmann
 • Fyzioterapeutka: Mgr. Michaela Scholasterová

které jsem navštěvoval, skrze zdravotních komplikací. Oceňuji vysoce profesionální přístup lékaře k pacientovi a dále velmi seriózní vystupování a konzultaci daného zdravotního problému. Aniž bych měl v úmyslu podceňovat ostatní personál, rád zdůrazňuji jejich jména. Vyjadřuji jim obdiv a úctu a přeji jim, aby většina nás pacientů projevovala vážnost a neformální poděkování. V těchto zaměstnancích spatřuji záruku vysoké úrovně zdravotnictví a jména Vašeho oddělení.  Chtěl bych Vás požádat o vyjádření poděkování i Vašim  podřízeným s přáním „ kéž by bylo takového personálu více“!

A dále mi dovolte, Vám paní primářko, dodatečně popřát hodně štěstí a zdraví v novém roce 2016.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Robert L., Velké Hoštice


Poděkování kolektivu ortopedicko-traumatologického oddělení

12.11.2015

Vážený pane řediteli,

Dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila své poděkování a zároveň obdiv všem lékařům a sestrám ortopedicko-traumatologického oddělení, kam jsem byla přijata 2.10.2015.

Především velký dík patří MUDr. Mentelovi, který mi operoval kyčel po úraze. Jeho opravdu „obyčejný“ lidský přístup se smyslem pro humor, mě vždy zvedl náladu i optimismus k brzkému uzdravení. Po dobu pobytu, asi dvaceti dní, jsem poznala, jak je povolání zdravotních sester náročné. Ty mají nejen odborné znalosti, ale zvládají i fyzickou námahu a v neposlední řadě se dokážou vyrovnat a také snášet ne vždy dobrou náladu nás – pacientů. A právě proto chci tímto dopisem poděkovat za trpělivost, obětavost a laskavou péči celému kolektivu tohoto oddělení.

Lea S.


Poděkování urologickému oddělení

22.9.2015

Vážený pane řediteli, v měsíci srpnu 2015 jsem byl hospitalizován ve Vaši nemocnici, konkrétně na oddělení urologie, kde jsem prodělal velmi složitou a náročnou operaci. Udělal jsem to už osobně, ale přesto mi dovolte, abych Vás poprosil, v rámci Vaši služební kompetence, abyste tlumočil celému kolektivu urologie vedenému panem primářem MUDr. Miroslavem Štursou, mé poděkování a obdiv. Celý můj pobyt na oddělení urologie, ale rovněž na ARO, byl ze strany lékařů, ale i ostatního zdravotnikého personálu, provázen laskavou profesionalitou. Jsem přesvědčen, že totéž by mohli potvrdit i ostatní pacienti. Vážený pane řediteli, pobyt ve Vaši nemocnici mě potvrdil, že i mimo velká centra se dá provozovat vysoce odborná a humánní medicina. Ještě jednou děkuji a přeji celému kolektivu Vašeho zdravotnického zařízení hodně úspěchů ve Vaši činnosti.

S úctou Ing. Pavel Z.


Poděkování internímu oddělení

15.9.2015

Vážený pane primáři, zasílám Vám děkovný dopis za celou rodinu k Vaší péči a celého interního oddělení, kde byla hospitalizována má matka MUDr. Věra K. V údobí, kdy ještě byla schopna komunikace paní K. zdůrazňovala spokojenost s péčí zdravotních sester, pečovatelek a ošetřujících lékařů. Mohu Vás požádat, aby jste sdělil mé poděkování celému kolektivu.

S pozdravem dcera MUDr. Hana N. a zeť MUDr. Jiří N.


Poděkování personálu interní ambulance,chirurgické ambualance a chirurgického oddělení

31.8.2015

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za skvělou práci a péči interní ambulance,chirurgické ambualance, včetně lůžkové chirurgie a posléze i pracovníkům JIP,za skvělou a obětavou péči, maminky Vlasty B., která byla velice spokojena, jak s ambualncemi, tak i s ošetřujícím personálem výše zmíněných oddělení a zároveň bych chtěl popřát mnoho úspěchů a děkovných dopisů.

S pozdravem p.B.


Poděkování novorozeneckému oddělení

31.8.2015

Dobrý den pane primáři, dovolte mi touto cestou poděkovat porodnickému a novorozeneckému oddělení Vaší nemocnice. 
Můžu porovnat mou zkušenost z prvního porodu v roku 2009 a nyní v roce 2015. Pozitivní jsou samozřejmě změny ve formě rekonstrukce porodnického oddělení , ale i sebelepší pokoj nezachrání lidský přístup a ten byl ve všech směrech u Vás samozřejmostí . Od samotného příjmu jsem byla překvapena přátelskou atmosférou a celkovou pomocí na všech stranách. Nic nebyl problém, vše trpělivě vysvětlili , pomohli, snažili se ulehčit :-)  a tak jsem mohla na svět přivést 23.8.2015 krásnou a zdravou dceru ( Mudr. Kratochvíl a PA Renata ) Po celé tři dny , které jsem strávila na novorozeneckém oddělení se lékaři a sestřičky prakticky "nezastavili" a i přes velkou pracovní zátěž, kdy se děti rodí ve dne / v noci , byli vždy profesionální,rychlí a nápomocni.  Vím, jak těžká je práce s lidmi a o to víc oceňuji celý kolektiv a pracovní nasazení .Ještě jednou děkuji a přeji samé spokojené pacientky.

Kateřina R. 


Poděkování pracovníkům chirurgického oddělení

13.8.2015

Dobrý den,chtěla bych poděkovat pracovníkům oddělení chirurgie I. za jejich péči, kterou mi poskytli po převozu z brněnské nemocnice po dopravní nehodě ve dnech 17.-19.7.2015. Sestřičky výše jmenovaného oddělení byly neskutečně milé, velmi vstřícné a usměvavé. Zvlášť bych chtěla poděkovat MUDr. Karlovi Klosovi za jeho zájem, zdvořilost, komunikativnost a profesionalitu. Všem přeji hodně pracovních úspěchů, spoustu energie a mnoho spokojených pacientů.

S pozdravem a poděkováním
Ing. Iveta R.


Gastroenterologická ambulance

29.5.2015

Chci tímto poděkovat perfektní dvojici MUDr.Aleši Kamlerovi, a sestře Janě Raškové, za velmi dobře provedenou kolonoskopii, ze které jsem měl velké obavy, ale díky oběma a velmi dobrým přístupem k pacientovi to bylo velmi dobré. 

Zdeněk J. st.


Poděkování dětskému oddělení

18.5.2015

Dobrý den pane řediteli,
chtěla bych touto cestou moc poděkovat sestřičkám dětského odděleni Vaší nemocnice v Novém Jičíně. Byla jsem hospitalizována se synem od pondělka 11.5. do středy 13.5. a já i syn jsme byli maximálně spokojeni. Sestřičky - hlavně paní Olga Jalůvková, která nás přijímala a kdy syn byl hodně vyčerpaný a docela protivný :-) - i s paní doktorkou Terezou Zelenkovou, to s dětmi umí a člověk má pocit, že je v těch nejlepších rukou. Ještě jednou moc děkuji a přeji spoustu takovýchto spokojených pacijentů.

Kateřina Š.
Kunín


Poděkování MUDr. Petru Andělovi

27.4.2015

Dobrý den,ráda bych poděkovala panu doktorovi Petru Andělovi za skvělý předoperační přístup,za skvěle odvedenou práci při samotné operaci tlustého střeva i za pooperační, dosud trvající péči. Dále bych chtěla poděkovat personálu MOJIP a také personálu chirurgické lůžkové části za nebývalou ochotu při pobytu na těchto odděleních.Velice mě přístup všech zaměstnanců pozitivně překvapil.Velice si vážím jejich práce. Ještě jednou vřelý dík.
Alena H.


Poděkování řediteli

24.4.2015

Vážený pane řediteli,  

dovolte mi, abych touto formou vyjádřila poděkování fyzioterapeutce rehabilitačního oddělení paní Gabriele Horákové, za profesionalitu, trpělivost a úžasnou obětavost. Velmi nám pomáhá s naší dvouletou dcerou Terezkou, která má Rettův syndrom. Za profesionální a vstřícné jednání bych chtěla moc poděkovat také fyzioterapeutce paní Ludmile Kavkové, u které jsme rehabilitaci naší holčičky začali a celému rehabilitačnímu oddělení, které navštěvujeme více než rok. Obětavost, odbornost a trpělivost nám byla poskytnuta také na neurologickém oddělení, dětském oddělení, oddělení radiologie a ortopedickém oddělení, které jsme v souvislosti s onemocněním naší dcery navštívili. 


Poděkování rehabilitačnímu oddělení VÍTKOV

29.11.0201

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat rehabilitačnímu kolektivu na oddělení ve Vítkově za profesionální přístup a celkovou organizaci. Dnešního dne jsem absolvovala poslední procedury a rozhodla jsem se, že touto cestou je třeba víc než poděkovat, ale i pochválit zdravotní sestry, se kterými jsem se tam potkávala, letos konkrétně p. Viktorii Kazimírovou, ke které jsem chodila na cvičení a masáže. Už v loňském roce jsem byla rovněž velice spokojená a moc mi to pomohlo. V předchozím období jsem využívala těchto služeb v Opavě, ale nesrovnatelně jsem byla spokojenější ve Vítkově. Nečekala jsem, že se to tak změnilo k lepšímu od doby jak před deseti lety.

Ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem
M.H., Větřkovice