Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 556 773 111

O nemocnici

Napsali jste nám


Poděkování Chirurgickému oddělení I

27.5.2024

Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Martinu Schönovi a celému operačnímu týmu, který mě dne 22.5.2024 operoval, a dále všem lékařům, sestřičkám a obslužnému personálu, zejména Marceli Horňákové a Marii Vařílkové z chirurgického oddělení I, za jejich profesionalitu, trpělivost, vstřícnost a lidský přístup po dobu mé hospitalizace v této nemocnici. Moc vám všem děkuji a přeji vše nejlepší. Helena M.


Poděkování oddělení Gynekologie

11.4.2024

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat za péči o mě na Vašem lůžkovém gynekologickém oddělení. Dík patří nejenom lékařům a sestřičkám, ale hlavně pečovatelkám. Osobně jsem jim již poděkovala, ale přeji si, aby to vědělo i vedení nemocnice. Sama jsem zdravotník, takže vím, co přístup k pacientovi znamená. Váš spokojený pacient, Petra B.

 


Poděkování oddělení ORL

10.4.2024

Dobrý den, v červnu loňského roku jsem ve Vaší nemocnici zahájil radioterapii a také chemoterapii. Součástí léčby bylo i zavedení PEGu a poté i jeho odstranění. Zároveň jsem absolvoval odběr tkáně v narkóze k vyšetření na histologii.  V současné době jsem vyléčen a docházím jen na kontroly.  Rád bych touto cestou poděkoval všem lékařům a sestřičkám v nemocnici AGEL Nový Jičín. Na všech odděleních (radioterapie, ORL a gastrologie) jsem potkal profesionální a empatický personál. Nemohu jmenovat všechny, ale dovolte mi poděkovat zvlášť panu docentovi Vránovi, panu primáři Syrovátkovi a celému oddělení gastrologie. Prosím předejte mé poděkování vedení nemocnice. Děkuji Vám. S úctou, Karel S.


Pochvala onkologickému oddělení

15.2.2024

Nemocnice AGEL Nový Jičín. Pěkné prostředí, šetrné zacházení, vstřícní lékaři a další zdravotníci i pomocný personál se sociálním cítěním. Jsou lidmi na správném místě, kteří mi pomohli zahnat strach a naladit na přijatelnou notu k jednotlivým úkonům. Do nemocnice, na oddělení onkologie, mě dostal nenadálý zdravotní problém - tumor. Jednalo se o zavedení portu a podání 1. chemy ve dnech 5.-6.12. 2023. Už na příjmu se mě ujala příjemná zdravotnice s andělskou tváří. Odběry krve, echo, implantaci portu i následnou chemoterapii jsem absolvovala zklidněná pod vedením vnímavých lékařů za pomoci šikovných sestřiček. I prostory, které jsem navštívila během hospitalizace, byly útulné, čisté a voňavé. To vše mi pomohlo odplavit stres z hospitalizace na onkologii. Primář má výborně šlapající tým. S díky Ludmila L.


Poděkování internímu oddělení

15.2.2024

Dobrý den, v neděli 17.prosince 2023 v dopoledních hodinách jsem navštívil vaši nemocnici z důvodů náhlé zdravotní indispozice, která se u mě projevila v brzkých ranních hodinách. Byl jsem přijatý na interním oddělení, kde jsem absolvoval sérii vyšetření k odhalení příčin mého onemocnění. Kolektiv sester pod vedením pana primáře MUDr. Tomáše Mičkala se mi maximálně věnoval. Ještě jednou velké poděkování za profesionální přístup. S pozdravem. Petr K., Hustopeče nad Bečvou


Poděkování internímu oddělení

15.2.2024

Dobrý den, naše babička byla hospitalizována na interní JIP od 25.12. s těžkým zápalem plic. I přes maximální snahu zainteresovaného personálu svůj boj s fulminantní sepsí prohrála. Chtěl bych touto cestou poděkovat personálu interního oddělení, zejména příjmové ambulance a JIP za veškerou péči. Jmenovitě pak panu doktorovi Kamlerovi za odborný, vstřícný a empatický přístup. který nám umožnil být s naší babičkou až do poslední chvíle. Za zarmoucenou rodinu MUDr. Matěj O., lékař ARO Opava.


Poděkování ORL oddělení

15.2.2024

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat za vyšetření ve vaší ORL ambulanci, které prováděl pan doktor Michal Enter. Po pečlivém výběru mi doporučil a vyzkoušel sluchadla Phonak. Po několika dnech používání jsem úplně zapomněla na problémy se sluchem, které jsem měla před vyšetřením. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Eva H.


Poděkování dětské JIP

15.2.2024

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat dětskému JIP oddělení za veškerou péči kterou poskytli mě a mému synovi, z takovou vstřícnosti, lidskosti a profesionálním chování jsem se ještě nesetkala. Mé díky patří doktorům, a hlavně sestřičkám které o nás pečovali. Byli jsme zde hospitalizováni dlouhou dobu a veškerý personál se k nám choval s úctou a vždy nám ve všem vyšel vstříc. Děkuji, že mi umožnili být se svým synem 24 h denně. Děkuji. S přáním hezkého dne Tereza Š. a syn Petr


Poděkování ortopedickému oddělení

15.2.2024

Dobrý den, od 9.1.2024 do 12.1.2024 jsem byl hospitalizován ve vaší nemocnici v Novém Jičíně (ortopedické lůžkové oddělení). Tímto bych chtěl kromě lékařům také moc poděkovat hlavně sestrám za péči o pacienty. Operace i pooperační péče byla luxusní. Dokonce i jídlo mě mile překvapilo. Radim N. 

 


Poděkování ortopedickému oddělení

15.2.2024

Chtěla bych poděkovat celému ortopedicko - traumatologickému oddělení nemocnice za jejich péči a odborný přístup. Zachránili mi nohu a zajistili plnohodnotný další život. Před 14 dny jsem utrpěla úraz, při kterém jsem si zlomila krček stehenní kosti. Když si toto zranění promítnu do generace mých rodičů nebo prarodičů, je to skoro jistý invalidní vozík. Takže s pokorou a vděčností opakovaně děkuji a zdravím celý tým včetně celého širokého personálu. Katka R., 62 let, Frenštát p.R.


Poděkování ORL oddělení

15.2.2024

V listopadu 2023 byla dceři (5 let) odstraněna nosní mandle. Pět měsíců jí způsobovala bolestivou uzlinu na krku, která splaskla až po nasazení antibiotik. Ráda bych poděkovala panu primáři Syrovátkovi za vstřícnost při domluvě termínu operace a empatii, neboť jsme netušili, zda otoky způsobuje nosní mandle. Jeho doporučení bylo správné. Od operace jsou to tři měsíce a dcera je bez problémů. Chválím paní doktorku Kutáčovou za srozumitelné vysvětlení průběhu operace. Také zdravíme veselou paní sestřičku (ošetřovatelku) Fabíkovou, která dceru odvážela k operaci. Moc hezky si s Lucinkou povídala, aby zůstala klidná, a po zákroku jí slavnostně předávala medaili a dárečky. Nasmály jsme se u toho. Sestřička by si také zasloužila medaili za přístup k dětem. Děkujeme Lucie a Lucinka


Poděkování ORL oddělení

15.2.2024

Dobrý den, chtěla bych ještě jednou strašně moc poděkovat celému týmu oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku. V pondělí 29.1. jste přijali našeho syna Matyáška Potěšila a v úterý měl zákrok odstranění nosní mandle. Ve středu jsme byli propuštěni... Všechny dny jsme díky Vám, úžasnému personálu, měli v poklidu a velmi jste se nepřetržitě o malého starali. Malý ještě teď vzpomíná na sestřičky, které nejen se staraly, ale dokázaly, i když ho to bolelo, malého rozesmát ❤️ Proto ještě jednou MOC DĚKUJEME ❤️ A jsme rádi, že jsme si vybrali zrovna vaši nemocnici!!!❤️


Poděkování oddělení radioterapie

3.1.2024

Vážený pane předsedo, chci Vám touto cestou poděkovat za příkladnou péči. Jsem onkologický pacient od roku 2015, kdy mi byla diagnostikována rakovina prostaty. Po vyšetřeních v Karviné jsem byl odeslán k Vám na onkologické centrum do Nového Jičína. Zde jsem prodělal sérii ozářek s kladným výsledkem. Nyní jsem v péči Mudr. Marie Vaňkové v Karviné, onkologické ambulanci, která je odloučeným pracovištěm Vaší nemocnice. Pravidelně docházím na kontrolní odběry PSA, injekce DEFERELIN. Můj stav je stabilizován, i když samozřejmě kurativní RT má i negativní výsledky. Hlavní je, že žiju, můžu se těšit z 15-letého jediného syna, manželky, pejska i zahrádky. Hlavně však chci poděkovat Mudr. Marii Vaňkové a jejímu kolektivu sestřiček za přístup k pacientům. Díky nemoci bývám někdy popudlivý a nevděčný. Ony to však profesionálně tolerují a vždy mi vycházejí vstříc. Samozřejmě děkuji i Vašemu KOC pod vedením doc. Mudr. Davida Vrány Ph.D. Jsem rád, že i v dnešní složité době dokážete léčit lidi na takto vysoké úrovni, což nám určitě závidí celý svět. Děkuji Jindřich Suchár, P.S. Zároveň přeji vše nejlepší v novém roce 2024 a hodně spokojených pacientů!


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

20.12.2023

Dobrý den, touto cestou bych chtěl poděkovat celému týmu ORL a chirurgie hlavy a krku nemocnice v Novém Jičíně jak lékařům, sestrám i ošetřovatelkám, za skvělou práci tak i za skvělou následnou péči. Byl jsem velmi spokojen. S pozdravem Petr O.


Poděkování urologickému oddělení a ARO

13.12.2023

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit, abyste přeposlali vyřízení poděkování a vděčnosti na urologické oddělení i ARO, kde pobývala naše maminka S. Ryparová. Za mne i za sestru Blanku všem děkujeme za starost a péči, kterou všichni zaměstnanci mamince poskytli. Opravdu si toho moc vážíme. Maminka se pomalu uzdravuje a každým dnem se cítí lépe a jsme rádi, že ji máme opět doma. Přeji hezký předvánoční čas a ještě jednou za vše díky, Olga a Blanka R.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

13.12.2023

Dobry den, měla jsem tu čest ležet na oddělení ORL Nový Jičín. Tímto chci moc poděkovat, od paní uklízečky až po pana primáře. Jste užasni lidé a práci děláte s obrovským srdcem. Jen zázemí, tj. sprcha a záchody, by mohlo být lepši. Hezky den, Lucie H.

 


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

12.12.2023

Chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu odd. ORL a chirurgie hlavy a krku za velice kladný přístup při mé hospitalizaci z důvodu operace ucha. Velmi vstřícní, příjemné vystupování, úsměv ve tvářích všech. Ještě jednou děkuji. Bohuslav J.


Poděkování gynekologicko porodnickému oddělení a MOJIP

12.12.2023

Dobrý den, v Nemocnici Agel Nový Jičín jsem byla hospitalizována v listopadu 2023 na gynekologicko-porodnickém oddělení se závažnou diagnózou a podstoupila jsem těžký operační výkon. Pracuji ve zdravotnictví mnoho let, po oznámení diagnózy jsem zvažovala, jaké zdravotnické zařízení mám zvolit pro řešení mého problému. Z mnoha stran mě byla doporučena právě vaše nemocnice. Již při příjmu jsem cítila, že jsem zvolila správně a taktéž další průběh hospitalizace mě v tom ubezpečil. Potěšil mě především velmi vstřícný a empatický přístup všeho personálu, počínaje příjmem, uvedením na oddělení, následně anesteziologickým a chirurgickým týmem na operačním sále, pooperační péčí na MUJIP a opět návratem na standardní oddělení. Taktéž odborná úroveň a profesionální přístup mě opakovaně ubezpečil, že jsem ve správných rukou. Vše výše uvedené se podílelo na vytvoření příjemně klidného prostředí pro zvládnutí mého onemocnění nejen po stránce fyzické, ale hlavně s důrazem na psychickou rovnováhu. Vlastně ani nedokážu slovy přesně vyjádřit své poděkování za vše, co jste pro mě v průběhu hospitalizace udělali. I přesto moc děkuji. Irini T.


Poděkování ortopedicko traumatologickému a urologickému oddělení

12.12.2023

Rád bych poděkoval celému vedení nemocnice a urologickému oddělení a ortopedickému oddělení ve vaší nemocnici. Celý život jsem byl zdráv, ani jeden den na nemocenské. Bohužel to není na věky, a tak jsem v tomto roce u vás podstoupil dvě operace. Na jaře jsem prodělal operaci zvětšené prostaty na urologickém oddělení u primáře MUDr. Nováka a v září jsem po 15 letech trápení podstoupil na ortopedickém oddělení operaci kyčelního kloubu u primáře MUDr. Káni. Chtěl bych touto cestou poděkovat za milý, profesionální, a především lidský přístup od lékařů po sestřičky včetně pomocného personálu na obou (již uvedených) odděleních. Jejich přístup, síla a energie mi v mém uzdravování moc pomohla. Pro mě to nebyly operace, ale zázrak. Velmi mi zlepšily kvalitu života. Ještě bych rád pochválil kuchyň, dle mého názoru by měl každý pacient připlatit denně 200,- Kč, protože jídlo bylo vynikající. S úctou a díky František K.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

12.12.2023

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat doktorům, sestřičkám i ostatnímu personálu oddělení ORL nemocnice Nový Jičín za špičkovou péči a ochotu. Ležela jsem s dcerou (5let), která měla plánovaný zákrok - odstranění nosní mandle, který proběhl bez komplikací. Zároveň bych chtěla pochválit ošetřovatelky za přátelský a milý přístup k dětem a za dárky, které si dcera odnesla už z operačního sálu. Celý třídenní pobyt a čas nám zpříjemňovaly hračky, lega, omalovánky a podobné hry, které dceři umožnily alespoň trochu si pobyt v nemocnici užít. Pokoje i sociální zařízení byly čisté a stále uklizené, jídlo za nás velmi dobré. Přeji nemocnici, aby si i nadále udržela takový standart a péči, jakou jsme dostávaly my s dcerou nejenom na ORL, ale i na jiných odděleních. Aneta B., Bartošovice.

 

 


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

27.11.2023

Dobrý den, v návaznosti na hospitalizaci mé dcery na oddělení ORL od 23.10 -25.10.2023 z důvodu adenoidektomie plazmovou koblací. Velice si vážíme a taktéž hlavně chceme touto cestou poděkovat celému oddělení za příjemný pobyt. Celý personál od p. uklízeček až po lékaře byli velice ochotní, obětaví a na veškeré dotazy odpověděli (vysvětlili). Jídlo dobré, hlavně jsem nemusela vařit: -DD Co ale bylo nejvíc je program pro děti, vytváření vlastních polštářků, no i já jsem si tvořila😊SUPER, PECKA – CHVÁLÍM. Dále, že si dítě na sále může vybrat plyšáka, určitě tento postup a nápad je pro dítě uklidňujícím. A za statečnost po zákroku medaile😊. Ještě jednou děkujeme celému týmu, ať se Agel o Vás dobře stará 😊 Krásný den a spokojené pacienty. S pozdravem Andrea H.


Poděkování internímu oddělení 2

10.11.2023

Dobrý den, chci poděkovat personálu interního odděleni 2 a gastroskopické ambulance. Byla jsem na přípravě na kolonoskopii a vyšetření samotném ve dnech 8 a 9 listopadu 2023. Přístup personálu a ochota je světýlkem, které hodně pomáhá překonat vlastni obavy. Ještě jednou děkuji. Marcela J.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

10.11.2023

Dobrý den, byl jsem na implantaci TEP kyčle na konci října 2023. Strávil jsem v nemocnici v Novém Jičíně, na Ortopedicko-traumatologickém oddělení 9 dnů. Chci touto formou velmi poděkovat za přístup personálu, sestřiček i doktorů. Po operaci mi rozhodne nebylo do smíchu a tento tým svou každodenní péčí mi dodával sílu a energii. Každý den jsem se cítil lépe a lépe. Jsem velmi spokojený s pokoji, s lůžky, se stravou, s rehabilitací a s atmosférou tohoto pracoviště. Cítil jsem na každém kroku odbornost, což mi dodalo sílu k mému uzdravování a uklidňovalo mě to. Ještě jednou vám moc děkuji, že jste mě provedli tímto nelehkým obdobím a budu vždy pozitivně vzpomínat na tuto dobu strávenou u vás v nemocnici. Přeji vám, aby vás práce bavila a abyste dostávali více takových upřímných děkovných dopisů, protože bez Vás bychom to nezvládli. Děkuji, Ing. Rostislav Š.

 


Poděkování internímu oddělení

6.11.2023

Chtěl bych poděkovat za vstřícnost a velice milé a slušné jednání při mém vyšetření na interním oddělení Vaší nemocnice v odpoledních hodinách 21.10.2023, zejména paní doktorce Maryna Bezhan a celému personálu mající službu, kteří se mně věnovali. Velké díky! Pacient  Antonín M.


Pochvala onkologickému oddělení

3.11.2023

Vážení, chtěl bych touto cestou vyjádřit poděkování všem lékařům a sestřičkám na onkologickém oddělení Vaší nemocnice v Novém Jičíně. Strávil jsem na Vašem oddělení více než měsíc, kde jsem se dostal na pokraji svých sil, a to po dlouhé hospitalizaci v jiné nemocnici. Ve Vaší nemocnici jsem se setkal se skutečným zájmem, profesionalitou, obětavostí a vlídným přístupem, což se pozitivně projevilo i na mém zdravotním stavu. Musím skutečně uvést, že taková péče není standardem a bohužel mám s čím srovnávat. Ve Vašem zařízení jsem měl pocit, že lékaři skutečné léčí a sestřičky se o pacienty starají. Jejich práce je obdivuhodná a věřte, že si je toho většina pacientů vědoma. Nikdo není v nemocnici dobrovolně a rád, přesto jsem šťastný, že jsem se dostal na Vaše oddělení, neboť si myslím, že jste mi zachránili život. Ještě jednou děkuji za Vaši složitou a vytrvalou práci a úsilí. Jiří P.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

13.10.2023

Dobrý den, v dubnu 2023 jsem byla hospitalizována ve vaší nemocnici kvůli problémům se sluchem a byla jsem u vás velice spokojená. Poděkování patří celému personálu, který o mě pečoval a zvláštní poděkování patří paní MUDr. Lucii Bezděkové za její lidský a velmi profesionální přístup. Moc děkuji a přeji vše nejlepší. P. Z. 


Poděkování Traumatologické ambulanci

11.10.2023

Dobrý den, dnes jsem se synem navštívila Traumatologickou ambulanci. Byť je toto oddělení velmi vytížené, všechna potřebná vyšetření jsme měli rychle za sebou. Naše obrovské díky patří celému trauma týmu za jejich empatičnost a úžasný přístup k našemu synovi!!! Děkujeme, Ivana J.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

11.10.2023

Dobrý den, chci moc poděkovat lékařům a sestřičkám ORTOPEDIE za odborný, a přitom milý a pohodový přístup k mému ošetření a operaci ruky i k následné péči. Velmi jste mi pomohli, byl jsem dost z úrazu stresován, ale Vy jste mně z těch bolestí a stresu dostali. Ještě jednou Vám všem moc děkuji.

Předejte prosím moje poděkování vedení Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s. Vlastimil J., Tichá


Poděkování Dětskému oddělení

6.10.2023

Dobrý den, dne 14.6.2023 jsme se synem Matesem museli navštívit dětskou pohotovost poté, co na něj spadl stůl. Na dětském oddělení šlo vše rychle, paní doktorka syna prohlédla a poslala nás na traumatologii a ultrazvuk. Na traumatologii syna vyšetřil pan doktor Dušan Suchoň, kterého bych ráda vyzdvihla, jednal velice příjemně se mnou i se synem, nijak na něj nepospíchal. Předem upozornil že bude drsnější, aby pohmatem zjistil zranění, ale mě osobně to nepřišlo, syn sice trochu plakal, ale bylo to tím že jsme ho dali do jiné polohy, než zrovna chtěl a vzápětí přestal. Byli jsme odeslaní na ultrazvuk, kde se k nám taky chovali moc hezky, měla jsem sebou ještě dalšího syna, pro kterého našli místo v ošetřovně, aby nemusel čekat na chodbě. Velice oceňuji, že jsem si nemusela říct o to, aby s námi mohl jít, ale bylo mi to nabídnuto automaticky. Po negativním ultrazvuku nás pan doktor Suchoň nenutil do hospitalizace, která by podle mého názoru byla pro syna zbytečný stres, ale dohodli jsme se na ambulantní kontrole následující den ráno. 15.6.2023 jsme se tedy dostavili na traumatologii, kde nám byla vystavena žádanka na kontrolní ultrazvuk. Opět bylo vše v naprostém pořádku, nikdo na syna nespěchal, vyšetření probíhali s pohádkou na odvedení pozornosti a bez slziček. Paní doktorka na traumatologii bezvadně komunikovala, jak se mnou tak i s Matýskem, který se tak vůbec nebál a spolupracoval. Prosím o zpětnou vazbu s přáním hezkého dne Barbora M.

 


Poděkování Urologickému oddělení

18.9.2023

Dobrý den, od 3.9. - 8.9.2023 jsem byl hospitalizován na urologii. Chtěl bych vyzdvihnout práci zdravotních sester na tomto oddělení. Jejich profesionalita, ochota, stále dobrá nálada udělala pro mě pobyt snesitelnější. Prosím, poděkujte jim za jejich nelehkou práci. P.S.: dotazník spokojenosti jsem nevyplnil, tak píšu touto cestou. Ještě jednou děkuji! S pozdravem Jiří F.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

11.9.2023

Vážený pane řediteli, chci touto cestou poděkovat Vám a Vašemu kolektivu pracovníků Ortopedického oddělení za poskytnutou péči v průběhu přípravy a následné operace TEP levé kyčle, spojené s hospitalizací a rehabilitací po zákroku ve dnech 21.-31.08.2023 – pokoj číslo 6. Chci touto cestou poděkovat za profesionální a lidský přístup Vašich podřízených, od lékařů Vašeho primariátu jmenovitě panu MUDr. Josefovi Zogatovi, přes sestřičky a bratry až po pomocný personál (jména neznám). Ti všichni mi pomohli překonat mé nelehké zdravotní problémy, spojené se současně probíhající léčbou rakoviny prostaty na onkologii AGEL Nový Jičín a.s. Prosím o laskavost a poděkujte jim za všechno, co pro mne na Vašem pracovišti udělali. Ing. P. C.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

1.9.2023

Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila velké poděkování celému oddělení ORL. Byla jsem s dcerou hospitalizovaná 28. - 30.8.2023, kdy dcera (4 r) podstoupila odstranění nosní mandle plazmovou koblací. Byla jsem několikrát až dojatá, jak hezky se sestřičky i lékaři k dceři i ke mně chovali. Celý pobyt byl nad očekávání příjemný, přístup personálu profesionální a empatický. Pro děti byla k dispozici spousta hraček a zábavy, z operačního sálu si dcera přivezla plyšáka, od úžasné sestřičky pak dostala keramickou medaili za statečnost, které sama pro děti vyrábí, a háčkovanou hračku vyrobenou zase jinou sestřičkou. Jde vidět, že svou náročnou práci dělají srdcem a snaží se nejen malým pacientům pobyt zpříjemnit co to jde. Díky tomuto všemu má dcera na nemocnici hezké vzpomínky a za to jsem celému týmu hluboce vděčná. Potěšil mě i profesionální přístup p. doktorky Kutáčové, která se mi přišla představit před zákrokem a informovala mě o průběhu operace hned po jejím skončení. V neposlední řadě chci zmínit, že na obědech jsem si vyloženě pochutnala :) Ještě jednou tedy, děkuji! S pozdravem a vděčností, Anna H.


Poděkování celému týmu gynekologického oddělení.

30.8.2023

Dobrý den, pane primáři, chtěla bych Vám, alespoň touto cestou, sdělit pár slov a velmi poděkovat celému týmu lékařů a zdravotních sester gynekologického oddělení nemocnice AGEL v Novém Jičíně. Přestože jsem vyplnila i Dotazník spokojenosti, ještě chci dodat pár svých osobních slov. Počátkem července jsem se ve Vaší nemocnici podrobila menšímu operačnímu zákroku, při kterém jsem byla krátkodobě hospitalizována. Tomuto zákroku předcházela lékařská konzultace a následně urodynamické vyšetření.  Minulý týden jsem prošla závěrečnou pooperační kontrolou v nemocnici na gynekologickém oddělení a tím jsem v podstatě svou léčbu ukončila. Člověk, který má zdravotní problém a rozhodne se ho řešit, přichází do nemocnice někdy s pocity obav, strachu a nejistoty z toho, jak vše bude probíhat a "jak to dopadne". Stejně tak tomu bylo i u mě. Avšak již při mé první návštěvě Vaší gynekologické ambulance jsem se zbavila jakýchkoliv nepříjemných myšlenek, a to právě díky milému a samozřejmě profesionálnímu přístupu lékaře a zdravotní sestry. Stejně pozitivní pocity jsem zaznamenala při již výše zmíněné krátkodobé hospitalizaci. Chtěla bych tedy opravdu velmi poděkovat celému kolektivu lékařů a zdravotních sester za jejich vlídný přístup, pomoc, ochotu a snahu udělat své maximum pro mě a mé potřeby. Velmi si vážím jejich práce. V době, kdy ve společnosti často panuje stres, neporozumění, nedostatek empatie a zájmu o okolí, je na místě vyzdvihnout skutečné hodnoty lidskosti a podporovat je. Prosím, předejte celému kolektivu oddělení můj velký dík. Přeji Vám i všem zaměstnancům pevné zdraví a hodně sil při vykonávání tak náročných povolání. V Bílovci 29. 8. 2023. S pozdravem, Mgr. Alena S.


Poděkování kožní ambulanci

28.8.2023

Dobrý den pane řediteli, dneska nejsme zvyklí chválit, jsme zvyklí jen kritizovat. Chtěla bych pochválit celý tým na kožní ambulanci v nemocnici pod vedením paní MUDr. Jany Chlebkové. Chodila jsem k různým lékařům. Vedou ti mladší, mají ještě sílu a zájem cokoliv řešit. Stále nejsem Ok, ale strávila jsem s paní primářkou spoustu minut a musím říct, že má stále plné oddělení. Říkám si, kolik pacientů asi zvládne za den. Sestřičky jsou také max. vstřícné a milé. A to jsem tam zažila i jednoho hodně nepříjemného pana pacienta. Prosím, buď paní primářku, alespoň pochvalte, nebo jí dejte odměnu. Musí být frustrující, kdykoliv otevřít dveře a stále plno pacientů. Ještě že se objednávají - tedy ke konci prac. doby už to končí. Víme, jaká je situace ve zdravotnictví v celé ČR. Díky Bohu za tyhle typy lidí, kteří se snaží, zkoumají a zkouší. Třeba budu jednou úplně vyléčená i já. Už si se mnou hraje 2 měsíce. Zdraví Mgr. M.B. , Odry


Poděkování interna

28.8.2023

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za milou péči stážistovi Marku Sochrovi a za proklientský empatický přístup a vyšetření paní MUDr. Knápkové. Ošetřená pacientka Vlasta L.


Poděkování oddělení radioterapie

22.8.2023

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval odd. radioterapie a onkologie ve Vaší nemocnici. Nelehké období onemocnění mi Vaši zaměstnanci na těchto odděleních pomohli překonat nejen odbornou péčí, ale také profesionálním a lidským přístupem.  Velmi děkuji za péči a přístup k pacientům.  Hezký den Martin T.


Poděkování interní ambulanci

22.8.2023

Dobrý den, ráda bych tímto způsobem srdečně poděkovala paní doktorce Maryně Bezhan, sestřičkám a celému kolektivu interní ambulance v Novém Jičíně za vynikající a účinnou pomoc při řešení mých zdravotních problémů 15. srpna 2023. S tak přívětivým přístupem se člověk málokde setkává! Ještě jednou děkuji Hana P.


Poděkování oddělení ORL

21.8.2023

Dobrý den, moc děkujeme oddělení ORL za odstranění nosních mandlí u obou dcer. Úžasná péče, vše nám bylo vysvětleno, když jsme něco potřebovali, nebyl problém se na kohokoli obrátit. A jídlo bylo jako v hotelu - chutné a teda velké porce - za to velký palec nahoru. Ještě jednou moc děkujeme B+M+E+Š


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

31.7.2023

Dobrý den, jen Vám chci ještě napsat, jak při první návštěvě na ortopedické ambulanci, tak i u druhé návštěvy bych chtěla poděkovat MUDr. Juraj Bencúr toho dne ošetřující lékař za vlídnou komunikaci. Ono, ne nadarmo se říká, že lékař léčí už jenom slovem, velmi příjemný člověk. S pozdravem Božena Ch.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

31.7.2023

Dobrý den, jmenuji se Vladimíra F. a nedávno jsem byla hospitalizována na Ortopedicko-traumatologickém oddělení se zlomeninou kotníku. Poněvadž nemám chytrý telefon, tak neumím načíst symbol z informačního letáčku. Chci tímto způsobem vyjádřit poděkování všem pracovníkům tohoto oddělení. Setkala jsem se zde s lidským a odborným přístupem, tak jsem okamžitě začala důvěřovat a zbavila se tak zbytečného stresu. Musím rovněž ocenit kuchyni, jídla bylo dostatek a velmi dobře připraveného. Vážím si lékařské péče a přeji vám všem hodně zdraví. Nelze jmenovitě vyjmenovat všechny pracovníky a velmi by mne mrzelo na někoho zapomenout. S úctou důchodkyně 72 let Vladimíra F.


Poděkování oddělení ORL

31.7.2023

Dobrý den, ráda bych Vám touto písemnou formou předala obrovské díky celému týmu ORL v NJ . Mému tatínkovi Miroslavu Daňkovi se po 12 letech vrátila rakovina na kořen jazyku. Prvotní diagnózy vypadaly, že pravděpodobně přijde o celý jazyk, ale snad se podaří zachránit mu život... Po celou dobu hospitalizace si tatínek velmi pochvaloval profesionální a zároveň lidský přístup lékařů i milých sestřiček. Kdykoliv se na ně obrátil s jakoukoli prosbou, a to i ve 2 v noci sestřičky i lékaři jej vyslechli a s úsměvem mu pomohli. Ráda bych speciálně vyzdvihla práci pana primáře Syrovátky! S námi jako s rodinou ochotně několikrát jednal, jak osobně, tak i elektronicky a vše nám trpělivě vysvětloval a odpovídal na naše dotazy... Toto pondělí 17.7.2023 uběhnou přesně 3 týdny od operace a světe div se tatínek je propuštěný z nemocnice do domácího léčení s dobrou náladou, protože lékaři ORL v Novém Jičíně mu zachránili nejen život, ale i jazyk a tatínek a zároveň dědeček s námi komunikuje a máme z toho všichni obrovskou radost! Díky extrémně složité a náročné operaci, mu část jazyka nahradili svalovinou z krku...týmu ORL NJ se dle mého názoru povedl zázrak!!!!! Jsme celá rodina velice vděčná a šťastná, že jste tatínkovi zachránili v Novém Jičíně život a to již po druhé, za to vám patří obrovské díky!!!!!!! Za tatínka a celou rodinu dcera Monika Š.


Poděkování oddělení ORL

21.6.2023

Dobrý den, od 4.6.2023 do 9.6.2023 jsem byla hospitalizovaná ve Vaši nemocnici na oddělaní ORL, kde jsem následně podstoupila operaci. Po celou dobu mé hospitalizace na oddělení ORL jsem byla velice spokojená. ORL je opravdu na hodně vysoké úrovni odbornosti lékařů i sester a ostatního personálu. Navíc velice oceňuji opravdu lidský přístup veškerého personálu na oddělení. Ještě jednou moc děkuji!!! Přeji hezký den. S pozdravem, Helena V.


Pochvala klinické onkologii Vítkovice

20.6.2023

Dobrý den, dne 14.6.2023 jsem byl v onkologické ambulanci u vstupního vyšetření panem MUDr. Štefanem Kmetěm, po vyšetření mne pan doktor poslal k odběru krve. Po 20. hodině mne překvapil telefonát se jmenovaným lékařem, který mi sdělil, že z rozboru krve vyplynul nedostatek železa, a proto mi poslal e-recept na lék, který budu mít k dispozici v lékárně a ať jej beru 2x denně. Za celý můj dlouhý život jsem se nesetkal nikdy s takovou účastí ošetřujícího lékaře se svým pacientem i když jsme se v tento den viděli poprvé. Děkuji Vám pane doktore, lék jsem si vyzvedl a užívám jej podle Vašeho doporučení. Tímto přístupem prokazujete i velkou čest své nemocnici. Přeji Vám hodně úspěchů a spokojených uzdravených pacientů. Váš vděčný pacient Zdeněk B.

 


Poděkování oddělení radioterapie

20.6.2023

Vážené vedení nemocnice, v minulých týdnech jsem absolvoval na vašem KOC radioterapie léčbu rakoviny prostaty. Doufám, že dopadla úspěšně. Na Vašem pracovišti jsem se setkal s nebývalou ochotou všech zaměstnanců, především pana MUDr. Kotáska a dále rovněž pracovnic na recepci, u obsluhy radiopřístrojů a dalšího personálu. Chtěl bych všem těmto pracovníkům poděkovat za ochotu při plnění jejich pracovních povinností a popřát jim i celé vaší nemocnici hodně spokojených pacientů. Prosím, předejte jim moje poděkování. S pozdravem, Zdeněk H. Kopřivnice

 


Poděkování oddělení radioterapie

20.6.2023

Vážený pane Fejfare. Dovoluji si Vás oslovit s mým osobním pocitem, kterého jsem nabyl během léčby ve vaší nemocnici. Absolvuji léčbu rakoviny prostaty na oddělení radioterapie. Léčba ještě není ukončena, ale věřím, že to nejhorší mám za sebou. A proto jsem se rozhodl Vás oslovit a vyjádřit vaší společnosti velký dík, že jsem mohl léčbu absolvovat právě u vás, a hlavně vyslovit velké díky vašemu personálu za profi přístup k pacientům. Záměrně píšu pacientům, neboť je to jen můj subjektivní pocit, ale podpořen názory z čekárny, při kontaktu s ostatními pacienty. A že kontaktů bylo hodně, neboť čekárna byla neustále skoro plná. Absolvoval jsem ozařování na vašem urychlovači „A", celkem 42x a udělal jsem si opravdu komplexní obrázek, jak to u vás, zdůrazňuji, skvěle funguje. Že jste prostřednictvím vašich zaměstnanců, všem pacientům pomohli a pomáháte, není pochyb. Proto bych chtěl ještě jednou vyzdvihnout prací vašich kolegů v nejhorší Části mého Života, kterou jsem si nikdy nemyslel, že budu muset absolvovat. Stalo se, bohužel. A tentokrát už konkrétně, jedná se hlavně o paní magistru Klečkovou s kolektivem „áčka" a pana primáře Richtera. Prosím, vyjádřete jim mé velké díky, dovolím si i za ostatní, a pochvalu, za jejich hlavně lidský a profesionální přístup k mé osobě po celou dobu léčby. Buďte hrdý, že máte v kolektivu tak skvělé lidi, já bych byl.
Ještě jednou bych chtěl vyzdvihnout pozitivní, vstřícný, milý a lidský přístup k lidem, paní Klečkové, která nám, pacientům pobyt u vás opravdu usnadnila. Nebylo to trápení, ale obyčejné, příjemné čekání na zákrok. Děkuji jí, děkuji primáři, děkuji Vám, děkuji celé nemocnici AGEL Nový Jičín, Jaromír J.


Poděkování oddělení ORL

19.6.2023

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat celému oddělení ORL za velmi profesionální, lidskou a výbornou péči. Obzvlášť MUDr. Soni Kutáčové za její ochotu a přístup. Přeji hodně zdaru a spokojených a uzdravených pacientů. S pozdravem, M. L.


Poděkování oddělení radioterapie

15.6.2023

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za péči ve Vaší nemocnici. Hlavně za přístup sestřiček na recepci na radioterapii, za práci ostatních sester a pracovníků radioterapie při ozařování a za práci doktorů. Dobrou zkušenost mám i s vyšetřením na kardiologii, kde jsem byl na kontrolu srdce. Vážím si Vaší práce. A uvědomil jsem si, jak to musí být náročné starat se o pacienty na takovém oddělení, jako je právě to onkologické! Je to smutné oddělení a sestry na recepci bývají často svodem nálad pacientů. O to víc chci upozornit na jejich záslužnou práci a přimluvit se za co nejlepší finanční ohodnocení. Zaslouží si to! Naše zdravotnictví je na úrovni. A také chci poděkovat za odvozy sanitkou! To je opravdu velká pomoc. A děkuji tedy i nemocnici v Hranicích na Moravě! S úctou, T. S., pacient.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

13.6.2023

Krásný den, touto formou bych chtěla poděkovat panu primáři MUDr. Janu Káňovi z Ortopedicko-traumatologického oddělení. Něco málo přes rok jsem se trápila s bolestí pravé nohy, konkrétně achillova pata/šlacha. Navštívila jsem spoustu lékařů a odborníků v ČR, kteří bohužel nezjistili, co mi je. Zde musím také podotknout, že někteří byli velmi, velmi nelidští. Až díky panu MUDr. Káňovi jsem začala pomalu, ale jistě znovu chodit a hlavně žít. Operace proběhla v prosinci 2020, kde se našly hned tři hlavní problémy, které překvapily pana primáře, i mě. Nyní je to 3,5 roků od operace a teprve teď to začíná být lepší. Není to ani dnes stoprocentní, ale dělám všechno pro to, aby bylo. Proč to všechno píšu až teď? 11.06.2023, jsem uběhla 8,8 km Charitativního běhu TĚŠÍNSKÁ OSMIČKA. Běžela jsem to hlavně kvůli dětem, na které se vybíralo, protože jsem si sama zažila, co je to bolest, trápení a zoufalství. Při běhu jsem si také uvědomila, jaký je to krásný pocit svobody. A víte, co bylo nejlepší? I když jsem byla mezi posledními běžci, pořád jsem si říkala – já můžu – já konečně můžu lítat, já to dokážu. :-) Děkuji Vám z celého svého srdce, pane primáři, že jste mě tehdy neodbyl, že jste mě operoval zrovna Vy a vzal si mě pod svá křídla. Byl jste ochotný, vstřícný a hlavně LIDSKÝ. Navždy Vám budu vděčná. DĚKUJI. DĚKUJI. DĚKUJI! P.S. ta medaile, co jsem dostala, je i Vaše! :-) S pozdravem, Kateřina K.


Poděkování Urologickému oddělení

13.6.2023

Dobrý den, ráda bych poděkovala urologické pohotovosti, kterou jsem navštívila dne 9.6.2023 se svou maminkou (87let), za velmi profesionální a zároveň lidský a empatický přístup. Moc děkujeme. S pozdravem, J. S.


Poděkování oddělení ORL

12.6.2023

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Ivanu Kalivodovi z ORL oddělení, za nádhernou práci (odstranění Atheromu) na tváři mé dcery Adélky J. Čekali jsme jizvu, ale tohle je naprostá bomba. Velké díky ještě jednou. S pozdravem, Ž. J.


Poděkování Urologickému oddělení

8.6.2023

Dobrý den,  chtěl bych touto cestou poděkovat celému urologickému oddělení pod vedením pana primáře Nováka. Byl jsem hospitalizován na tomto oddělení od 23.5. do 5.6.2023. Poděkování patří všem lékařům, sestřičkám, pomocnému personálu, ale také studentkám, které zde provádějí praxi. Sestřičky si za svoji směnu opravdu máknou. Byl jsem operován robotem laparoskopicky. Tato operace navrací tělo rychleji do pohody. Já jsem si pobyt prodloužil o zvýšené teploty. Vládl zde velmi profesionální a laskavý přístup. Dnes už jsem v domácím léčení, a proto mi nezbývá nic jiného, než abych vyjádřil poklonu a poděkování za jejich lidský přístup k pacientům. Děkuji a přeji hodně spokojených pacientů. Děkuji Rostislav S.


Pochvala neurologickému oddělení

6.6.2023

Vážený pane primáři Dobiáši, rád bych Vám jménem svým a celé naší rodiny poděkoval za Váš přístup a rychlost při diagnostice nádorového onemocnění manželky Dariny N., jsme Vám moc vděční a přejeme Vám pevné zdraví a úspěchy nejen v pracovní oblasti, jste skvělý! Děkujeme moc, Radomír N.


Poděkování oddělení ORL

5.6.2023

Vážení, byl jsem hospitalizován na lůžkovém oddělení ORL a touto cestou bych chtěl poděkovat všem doktorům, a hlavně sestrám za jejich vstřícnost a ochotu. S pozdravem, V. K.


Poděkování oddělení ARO

5.6.2023

Vážený pane primáři, od poloviny března do poloviny května letošního roku byla na vašem oddělení hospitalizována MUDr. M. S. Chtěli bychom Vám a také všem zaměstnancům Anesteziologicko-resuscitační oddělení poděkovat za vynikající péči, kterou jste jí věnovali při záchraně jejího života. Prosím, abyste naše poděkování tlumočil všem zaměstnancům oddělení a také MUDr. Lukáši Adamčíkovi. Ještě jednou mnohokrát děkujeme. S pozdravem, P. S.


Poděkování Chirurgie, RTG a MOJIP

24.5.2023

Dobrý den, vážené vedení nemocnice AGEL v Novém Jičíně, touto cestou moc a moc děkuji lékařům chirurgie I. za záchranu života mé manželky B. B, nar., 1955 a zvládnutí operace v dutině břišní. Člověk žasne a je hrdý na lékaře, co dokáží ve své profesi, když pacient má navíc řadu vedlejších diagnóz, takže vše je  pro lékaře mnohem a mnohem složitější při zákroku i rozhodování. První vřelé poděkování patří internímu urgentu po příjezdu rychlé záchranné služby a okamžitému provedení nezbytných vyšetření, odběrů, nasazení kapaček. Poděkování za bleskové TG, UZ vyšetření MUDr. Peteru Michalčovi, za CT vyšetření MUDr. R Gajdůškové. Velké poděkování za perfektně zvládnutou operací – vyjmutí cizího předmětu v propíchnutém střevě  –  panu MUDr. Vladimíru Benčurikovi, Ph.D a členům operačního týmu paní MUDr. Marií Badlíkové, paní MUDr. Andree Jožaiové a sestře paní Barboře Sehnalové. Dále děkuji lékařům a sestřičkám za několikadenní výbornou péči na mezioborové JIP chirurgie I. a také chirurgickém oddělení I. při příjmu a pooperační péči a zde panu MUDr. Gerykovi. Na těchto úsecích pracuje řada dobrých, obětavých sestřiček, které měly vstřícný přístup při ošetřování manželky. Zvlášť bych chtěl vyzdvihnout skvělou práci sestry Lucie Blahušové, protože zvládá a dělá svou práci znamenitě a s radostí. Pro mne sestra roku! Její práci vyzdvihovaly také ostatní pacientky na pokoji, jak sdělila manželka. Také děkuji lékařům a sestrám na příjmu chirurgie. Byla radost sledovat s jakou erudicí a lehkostí zde ošetřuje pan MUDr. Tomáš Jaroň a sekundují sestry. Klobouk dolů. Práce zde musí být hodně náročná při ošetřování mnoha lidí denně. Vzhledem k tomu, že jsem byl v nemocnici každý den 2 až 4 hodiny, tak jsem měl možnost sledovat práci sester i hovořit s lékaři. Vyzdvihuji, jak náročná je práce sester i lékařů, pokud jde jen o jednoho pacienta. Tedy kolik práce měli kolem mé manželky. S údivem jsem sledoval, na jaké vysoké úrovni je péče na JIP po operaci a jak skvěle je vybaveno přístroji toto pracoviště hlídající život pacienta. Za veškerou péči a záchranu děkuje mockrát všem lékařům a sestřičkám rovněž manželka. Přejeme všem lékařům a sestřičkám mnoho úspěchů v jejich náročné práci. S úctou a mnoha díky, Jiří B., manžel.


Poděkování oddělení urologie

22.5.2023

Rád bych se touto cestou přidal k nepřeberné řadě vděčných pacientů urologického oddělení. Ve středu 17. května 2023 jsem nastoupil na toto oddělení k chirurgickému zákroku. Ihned po ohlášení se na ambulanci ze mě spadly obavy a nejistota. Překvapivý a velmi příjemný přístup sestřiček ambulance a setkání s MUDr. Markem Hokem, který mi veškerý problém vysvětlil, a navrhl postup okamžitého řešení zákroku. Sestřičkám, pomocnému a sálovému personálu se hluboce skláním za lidský přístup, ale především opětovné a velké poděkování MUDr. M. Hokovi za péči a profesionální vystupování a práci. Děkuji Vám. S úctou R. J.


Poděkování oddělení ORL

16.5.2023

Dobrý den, v období od 19.4.2023 do 25.4.2023 jsem byla hospitalizována na oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku vaší nemocnice, kde mi byla odoperována cysta na krku. Chtěla bych vám touto cestou poděkovat za skvělou péči, profesionální přístup lékařů a sester. Zdravotníci naslouchali mým problémům a dokázali je ochotně a včas vyřešit. Rozptýlili moje obavy ohledně operace, narkózy a pooperačních komplikací a byla jsem moc spokojena. Neváhala bych vaše oddělení doporučit komukoliv z mojí rodiny a známých. Velmi obdivuji, jak skvěle zvládají vaše sestry a lékaři svou náročnou, zodpovědnou a vyčerpávající práci, jak lidsky, ale přitom odborně přistupují k pacientům. Patří jim za to veliké poděkování a můj vděk. S pozdravem a přáním hodně zdaru, J. H.


Poděkování oddělení ORL a Urologie

12.5.2023

Dobrý den, je to víc, jak rok, co jsem v péči vaší nemocnice AGEL Nový Jičín. Poslední zákrok mi provedl MUDr. Ivo Kalivoda, odstranil mi můj trvalý problém s dýcháním v noci. Tímto mu chci vřele poděkovat za rázné řešení a dobrou práci s výborným výsledkem. Mé poděkování patří, také všem lékařkám a sestřičkám na oddělení ORL za profesionalitu a za vždy milý a přátelský přístup. Dále chci poděkovat MUDr. Matzenauerovi za milý přístup, psychickou podporu a za odborná doporučení, při mé léčbě. Poděkování patří i všem sestřičkám na tomto oddělení. Poděkovat chci i oddělení URL primáři MUDr. Janu Novákovi, MUDr. Janu Bartoňovi a MUDr. Markovi Hokovi za jejich profesionální a přitom lidský až kamarádský přístup k mým problémům. Mé poděkování patří také všem sestrám na tomto oddělení. Jsou vždy příjemné, poradí, pomohou. S pozdravem, L. M.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

12.5.2023

Dobrý den, během mé devíti denní hospitalizace jsem byla velice spokojená s přístupem doktorů, sester i celého personálu na oddělení ORL. Vždy byli ochotní, milí a s úsměvem na tváři. Jídlo bylo výborné, krom mleté stravy, která se nedala vůbec jíst.  Moc děkuji. S pozdravem,  E. C.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

11.5.2023

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat jménem mojí maminky, která zde podstoupila operaci kyčelního kloubu. Chtěla bych tímto poděkovat MUDr. Výskalovi, paní Monice Žáčkové, Dis., ošetřovatelskému personálu ortopedického odd., a rehabilitačním sestrám za krásný empatický a profesionální přístup.  Jako příbuzné hodnotíme celou organizaci práce naprosto nadstandardní! Vzhledem k tomu, že vrchní sestra automaticky zařizuje překlad na rehabilitační odd. Vítkovice. a dále na rehabilitační centra, což v jiných zařízeních není ..??  Maminka dnes chodí bez bolestí.

 Děkujeme! J. D. , J.M.D., Dis.
 


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

11.5.2023

Dobrý den, dne 17.4. 2023 jsem byl na oddělení ORL hospitalizován a následně operován. Chtěl bych tímto poděkovat všem sestřičkám, lékařům, operatérům, panu primáři ORL za lidský a profesionální přístup, jednoduše palec nahoru samé jedničky. Díky s pozdravem J. S.

 


Poděkování chirurgickému oddělení

5.5.2023

Dobrý den, vážený pane řediteli, jsem ten typ člověka, který když je co vytknout, tak vytkne, ale také ten, který když je co chválit, tak chválí. Píšu vám tento meil, jelikož jsme s dcerou Viktorií 1.4. byli na dětské pohotovosti, odkud nás poslali na chirurgii pro podezření na náhlou příhodu břišní. A zrovna na chirurgii ve Vaší nemocnici není co vytýkat a ráda bych, aby jste věděl, jaký poklad na chirurgii máte. Tak úžasný přístup od sestřičky a dvou lékařů jsem ještě nikdy neviděla. Pan doktor Petr Palát byl na naší tříletou dceru moc hodný a pro jistotu řekl, že přizve staršího lékaře, který by se na ní také podíval. Sestřička Jarka Grulichová si s dcerou povídala a byla strašně milá a usměvavá. Přišel se na dceru tedy podívat i pan doktor Jiří Bartoš a ten si s dcerkou také povídal, ptal se jí, jaké má doma hračky, jakou má nejradši, chválil ji botičky a naše dcera byla úplně klidná. Kdežto kdekoliv jinde v ordinacích plakala a bála se. Zkrátka všichni byli velice milí, ochotní, trpěliví a byli opravdoví profesionálové. Takhle si představuji lidi, které jejich práce naplňuje a dělají ji s láskou. Moc děkujeme těmto třem zdravotníkům a pokud bude potřeba, přijdeme s důvěrou znovu k vám. S pozdravem a přáním krásného dne. M. N. 


Poděkování interní ambulanci

4.5.2023

Dobrý den, pane doktore,
 Tento měsíc jsem podstoupila na interní ambulanci ve vaši nemocnici, pro mne, dvě náročná vyšetření. A ráda bych touto cestou poděkovala za laskavý přístup pana doktora Aleše Kamlera a zdravotní sestry Dany StrakovéPan doktor mě přivítal. Ukázal, kde se mohu převléknout s tím, že nemusím spěchat a až budu připravena, mám přijít do ordinace. Již tento empatický krok mě dost uklidnil. Po příchodu do ordinace se mě ujala sestřička. Trpělivě mi vysvětlila, co mě čeká a jak budou vyšetření probíhat. Během vyšetření pan doktor popisoval, co vidí, postupoval zručně a já měla skutečně pocit, že jsem v dobrých rukou a strach postupně odpadal. Sestřička mě podporovala, uklidňovala a oba ve vhodnou chvíli dokázali dokonce humorem situaci odlehčit. Po vyšetření pan doktor shrnul výsledek, vše mi vysvětlil a odpověděl na mé otázky, kterých nebylo málo. Po celou dobu jsem měla pocit, že se mi dostává špičkové a nadstandartní péče. Jsem velice ráda, že jsem dala na doporučení, přestože jsem dojela a budu dojíždět z Ostravy. Se srdečnými pozdravy,  A. Š. 


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

24.4.2023

Dobrý den, ve dnech 17.4.- 20.4.2023 jsem ležel na ORL a chirurgie hlavy a krku. Byl jsem velmi spokojen s přístupem lékařů i sester. Na oddělení byla výborná atmosféra. S pozdravem, V. Z.


Poděkování plicnímu oddělení

24.4.2023

Dobrý den, dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za úžasnou lékařskou péči, kterou jste věnovali mému manželovi při léčbě zápalu plic. Velice děkuji všem ošetřujícím lékařům, zdravotním sestrám a zdravotním bratrům za vysoce odborný a profesionální přístup. Zároveň bych chtěla vyzdvihnout jejich hluboce lidský přístup i k jiným pacientům, ať to byla stará babička na vozíčku nebo kdokoliv jiný. Ještě jednou děkuji, přeji hezký den a mnoho úspěchů ve Vaši náročné práci. Ing. V. D.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

14.4.2023

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat panu MUDr. Badlíkovi na traumatol. amb. Především bych chtěl poděkovat panu MUDr. Bencúrovi na ortopedii, za velmi milé vystupování a hlavně, že svou profesní erudicí a umem mi zachránili levou ruku po úrazu a zůstala mi téměř 100% hybnost. Také ostatní personál na obou ambulancích i lůžkovém odd. si zaslouží pochvalu. Ještě jednou dík. S pozdravem J. T.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

13.4.2023

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat a pochválit pana dr. Martina Merendu a sestřičku Miriam Maňáskovou za milý a vstřícný přístup. Kolonoskopie není moc příjemné vyšetření, ale jejich fantastický přístup mi umožnil vše prožít v klidu a pohodě. Vůbec všechny sestřičky na tom odděleni jsou moc milé a vstřícné. Moc je pozdravuji a přeji jim do další práce hodně zdraví a pohody. S pozdravem, V. K.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

12.4.2023

Dobrý den, byl jsem se svým synem hospitalizován ve vaší nemocnici, oddělení ORL ve dnech 22.3.2023 - 28.3.2023, kde můj syn podstoupil operaci - odstranění nosních mandlí a ořezání krčních mandlí. Chtěl bych tímto poděkovat celému kolektivu ORL za jejich pečlivý přístup, vstřícnost, ochotu a trpělivost při našem pobytu. Přeji celému týmu ORL hodně úspěchů v jejich náročné práci. Zdravotnictví zdar, ORL zvláště, s pozdravem V. K.

 


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

11.4.2023

Dobrý den, ráda bych pochválila péči sestřiček na gynekologickém oddělení v Novém Jičíně. Jsou milé a starostlivé. Lékařská péče taky na jedničku, hlavně paní doktorky jsou skvělé. Spokojená pacientka ☺️ P. Z.


Poděkování chirurgickému oddělení

6.4.2023

Dobrý den, od 1. 4. 2023 do 6. 4. 2023 jsem byla hospitalizována u Vás v nemocnici na chirurgickém oddělení I. Předem bych chtěla poděkovat celému personálu za poskytnutou péči. Především bych chtěla zmínit Lucii Michalskou, za zpříjemnění celého pobytu v nemocnici, neskutečně vstřícná a empatická sestřička.  Velice děkuji. Přeji Vám krásné prožití Velikonočních svátků. V. S.


Poděkování Dětskému oddělení

29.3.2023

Dobrý den, od pátku 17.3 jsem byla s oběma dětma hospitalizována ve Vaší nemocnici v Novém Jičíně na dětském oddělení. Chtěla bych velice pochválit přístup především jedné paní sestřičky, bohužel nevím příjmení, ale děti ji říkali teta Peťa. K dětem byla opravdu moc hodná a ochotná, dcera (3roky) si dokonce i vymýšlela, že chce na záchod, jen aby ji mohla hledat a chvíli být s ní. Syn z ní byl také nadšený a její přístup k dětem jim jejich pobyt opravdu zpříjemnil. Dokonce tak, že malá ani nechtěla domů. V příloze posílám foto. Také bych ještě chtěla velice pochválit přístup paní učitelky z MŠ, která nás bohatě zásobila materiálem k tvoření i hrami, děti se na každý den vždy těšili, co nového donese a co budou tvořit. Mockrát děkuji. Doufám, že tento e-mail nijak nebude vadit, děti ji odměnili obrázky a korunkou, ale já bych je chtěla pochválit ještě takto. :-) Přeji pěkný den, Andrea Š.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

27.3.2023

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat a pochválit pana dr. Kolmana a sestřičku Strakovou za milý a vstřícný přístup. Gastroskopie a kolonoskopie nejsou moc příjemné vyšetření, ale jejich fantastický přístup mi umožnil vše prožít v klidu a pohodě. Vůbec všechny sestřičky na tom odděleni jsou moc mile a vstřícné. Moc je pozdravuji a přeji jim do další práce hodně zdraví a pohody. S pozdravem, Anna J.


Poděkování chirurgické ambulanci

22.3.2023

Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit jménem mojí maminky O. S. o poděkování a pochvalu paní Ivě Volné, která pracuje na příjmu, vždy s velkou ochotou poradila a postarala se o vše s úsměvem a pokorou. I když docházíme delší dobu na kontroly a není to nic příjemného, tak na příjem k paní Ivě opravdu vždy s radostí. Je to člověk na pravém místě, takových by v nemocnici mohlo být více. Velké díky za trpělivost a profesionální lidské jednání. Děkuji, snad se jí dostane moje ocenění a pochvala. S pozdravem, M.


Poděkování Dětskému oddělení

22.3.2023

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat celému personálu dětské JIP a dětskému oddělení. Byla jsem hospitalizovaná se synem, který šel na operaci s tříselnou kýlou. Hned po příchodu na dětskou ambulanci jsem cítila pocit bezpečí a klidu. Tento pocit se mne držel celou dobu pobytu zde. Dětské oddělení je vyzdobené krásnými obrázky na zdech a celkově útulné. Sestřičky byly moc příjemné, ochotné a starostlivé. Vždy se nás ptaly, zda něco nepotřebujeme nebo jestli syna něco netrápí. Opravdu sestřičky z dětského oddělení a dětské JIP jsou úžasné. Každá z nich. A co se týče lékařů, můžu znovu jen chválit. Velmi pečliví a ochotní. Když jsem se dotazovala na synův stav, všechno mi vysvětlili a informovali mě o dalším postupu. Mají skvělý přístup k dětem i rodičům. Velké poděkování patří také týmu chirurgů a anesteziologů, kteří se podíleli na synově operaci. Počínaje přípravou na operaci, tak i samotným výkonem. Moc všem ještě jednou děkuji za tak skvělou péči, P.

 


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

16.3.2023

Dobrý den, chtěla bych poděkovat a poslat Vám zpětnou vazbu za vzornou péči při zákroku u dcerky trhání nosních mandlí. Byla jsem s péči velmi spokojená, velmi milé a empatické sestričky.  Moc děkuji veškerému dalšímu personálu a ošetřujícímu lékaři.  Děkujeme také za medvěda, kterého si dcerka přivezla z operačního sálu.  Děkuji V.


Poděkování oddělení onkologie

6.3.2023

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat paní MUDr. Bernatíkové, MUDr. Olosové a celému kolektivu onkologického oddělení za neuvěřitelně lidský a empatický přístup. Za odbornou péči o mého manžela pana Jiřího N. a trpělivost při sdělování a vysvětlování jeho zdravotního stavu. Děkuji, že i přes beznadějnou diagnózu do poslední chvíle nevzdali jeho léčbu. Velmi si Vaší práce vážím.  S úctou, R.N.


Poděkování neurochirurgické ambulanci

6.3.2023

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat neurochirurgické ambulanci v Nemocnici AGELNový Jičín a.s., jmenovitě MUDr. Martinu  Meleckému a sestře, která s ním v ambulanci spolupracuje, mají velmi profesionální a lidský přístup.

Mám osmdesátičtyřletou tetu, která v loňském roce spadla a roztříštila si loket pravé ruky, po osteosyntéze došlo k částečnému, ale významnému ochrnutí prsů této končetiny (samozřejmě v kombinaci s dlouhodobým postižením karpálních tunelů). 

Se ctí nám pomohli a hned začali tento problém řešit, byl to první lékař od  měsíce ledna, který přišel na to, proč ty prsty necítí a jak by jí šlo pomoci.

Bylo by dobré, kdybyste si přeškolili tým ortopedů a chirurgů a o této možnosti je informovali, není možné, aby ji jen odbyli se slovy to bude dobré, pokud se po 4 měsících od osteosyntézy lokte nejste schopná lžičkou trefit do pusy.

Kdo to nezažil, nepochopí, jaká je to bezradnost. Věřím, že úrazem a svou osteoporózou tomu taky dost pomohla, ale když to má řešení, je dobré, aby o tom vaši ostatní lékaři věděli a ty pacienty tam posílali a ne jejich stav opakovaně bagatelizovali, že až odstraní šroubeček, celá ruka se spraví.

Viz k Týmu MUDr. lékaře Meleckého, teta hodně věcí i plete, takže opakovaně ji dokonce telefonovali, za což si jich neskutečně vážím a jde vidět, že stále to některé lidi ještě baví a dělají to pro ostatní, a ne jenom pro peníze.

Takže píšu velmi upřímné poděkování celému týmu Neurochirurgické ambulance.

Jsem šťastná, že je v nemocnici máte.

S přáním

Krásného dne

M.K.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

1.3.2023

Dobrý den, Chtěla bych touto cestou poděkovat nemocnici AGEL Nový Jičín a.s., a hlavně oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku. S dcerou (5let) jsem zde ležela kvůli plastice odstátých uší. Pan primář Syrovátka je opravdu špička v oboru a člověk na pravém místě. Již dnes, den po operaci, při převazu jsem viděla, jakou úžasnou práci u dcery odvedl. Jsem mile překvapena, s jakou empatií jsem se na tomto oddělení setkala. Jak už ze strany Pana primáře, tak sester, i paní učitelky z MŠ. Mockrát děkuji, že se dceři pobyt zde zcela líbil a bere teď nemocnici za pozitivní místo plné usměvavých lidí. Nadstandardní pokoj je absolutně dostačující, strava výborná. S pozdravem, Marie P.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

28.2.2023

Dobrý den, dne 2O.  2.  2023 jsem byl hospitalizován na odděleni ORL v Novem Jičíně pro operační zákrok. DNES 25.  2. 2023 jsem již doma a cítím se  více než dobře, a proto tímto co nejsrdečněji děkuji týmu oddělení ORL  a chirurgie hlavy a krku pod vedením profesionálního  primáře MUDr. Jakuba Syrovátky. S pozdravem, B.P.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

9.1.2023

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat Vaší nemocnici a konkrétně oddělní ORL lůžkové. V pondělí 9.01.2023 jsem byla propuštěna, spolu s dalšími dvěma pacientkami (paní Č., paní H.) s kterými bychom chtěly poděkovat za úžasný tým sester a pečlivých lékařů, všichni jste byli pozitivní a děláte kolem sebe příjemnou atmosféru od našeho příjmu až po propuštění, cítili jsme se velmi dobře a i to pomáhá k rekonvalescenci. Kuchyně je také výborná. Moc děkujeme za péči, pacienti se u Vás mají skvěle. Přejeme spoustu zdraví a ať se daří. Krásný a klidný zbytek týdne. S pozdravem vděčné pacientky M., Č., H.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

9.1.2023

Milý pane primáři! Moc Vám chci poděkovat za péči a ošetření jakého se mi na Vašem odd. dostalo. Myslel jsem, že Vám napíšu až po středeční kontrole u MUDr. K. na Kl. plastické chir. na Vinohradech, ale před chvíli jsem dostal mail od kamaráda, se kterým jsem v r. 1970 pracoval na klinice ve Würzburgu a který Vám přeposílám: „Lieber Jan, ich hoffe dass die Histoologie gut ist.Wie man an der Naht sehen kann warst Du bei einem guten Chirurgen.Mein Chef In der Klinik sagte immer:den Chirurgen erkennt man an der Naht!Viele Grüße Ann Euch alle DiWi Gesendet mit der mobilen Mail App“ Zdraví J. H.


Poděkování oddělením onkologie a radioterapie

9.1.2023

Dobrý den, sděluji Vám, že koncem 11/22 jsem dokončil chemoterapii v Komplexním onkologickém centru v NNJ. Dovoluji si Vás požádat o tlumočení maximálních díků těmto Vašim zaměstnancům z KOC NNJ: 1.Primáři lůžkového onkol. odd. panu MUDr. Maňáskovi. 2.Vedoucímu radiologie panu Doc. MUDr. Vránovi. 3.Sestřičce na radiologickém stacionáři paní Janě Bielešové. 4.Sestřičce na radiologickém stacionáři slečně Zuzaně Bajgarové. Ti všichni se o mě odborně 1/2 roku 2022 starali a byli vždy pečliví, vstřícní, milí a snažili se mi pomoci. Děkuji Vám a přeji Vám úspěšný rok 2023 a mnoho podobných zpráv o vašem zdravotnickém personálu. S upřímným pozdravem, Ing. Mgr. P. H.


Poděkování chirurgickému oddělení

6.1.2023

Dobrý den, 4. 1. 2023 jsem byl operován ve Vaší nemocnici. Touto cestou chci poděkovat nejen všem lékařům a sestrám, kteří mne operovali, ale také personálu oddělení Chirurgie I za skvělou péči. S pozdravem, Mgr. J. K.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

5.1.2023

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu primáři Syrovátkovi na ORL, za profesionální péči o mého přítele Z. R. Za jeho lidský přístup, rychlé a správné jednání a rozhodnutí pro operační zákrok, který mému příteli zachránil život. Děkuji i sestřičkám za jejich vlídnost a péči.  S pozdravem A. M.


Poděkování oddělení radioterapie

30.12.2022

Dobrý den, možná si ještě vzpomenete na jednoho vašeho pacienta T. Š. Chodil jsem na radioterapii od 29.3. do 1.6. tohoto roku. Svým způsobem je jedno, zda si vzpomenete, protože vám projde pod rukama veliká spousta lidí, ale co bych si přál říct nebo spíš se podělit o moji radost je to, že včera jsem byl u dr. Kotáska na kontrole a hodnoty PSA byly na čísle 0,001. Zatím nechci zakřiknout, že jsem zdráv. Na kontroly budu chodit ještě rok a přijímat hormonální léčbu a situace se může změnit. Takže, chtěl bych Vám i kolektivu poděkovat. Za trpělivost, za přístup k pacientům a tak podobně, za všechno. Přeji vám hezké vánoce, zdraví, mnoho klidu a mnoho spokojených pacientů, jako jsem já, v tom roce 2023. Dělal jsem si v tom červnu legraci, když jsem říkal, že mi bude smutno. Ty dva měsíce ve mne zanechaly jakousi stopu. Nechci se vracet, ale občas si na vás vzpomenu. Tak ještě jednou, děkuji Hezký den, T. Š.


Poděkování oddělení Hemodialýzy

30.12.2022

Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou poděkoval paní MUDr. Václavě Honové. Paní doktorka je opravdu člověkem na svém místě, který se pro medicínu narodil. Jako dlouhodobý pacient nefrologie sleduji, jak pod jejím vedením středisko kvalitativně roste, sleduji veliký nárůst spokojenosti pacientů zmiňované paní doktorky. Je to odborník vnímající veškeré souvislosti každé řešené záležitosti, který je svým přístupem rozhodně vzorem pro své pracovníky, což jsem od nich slyšel několikrát osobně. Pěkný den, P. D.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

30.12.2022

Vážený pane primáři, chci Vám a všem Vašim kolegům oddělení ORL poděkovat za přístup a péči, kterou jste mi doposud věnovali při řešení mých trablů. Zatím jsem se v žádném zdravotnickém zařízení nesetkal s tak pozitivním a vlídným přístupem všech lékařů, sester i ostatního zdravotnického personálu. Všichni, s nimiž jsem přišel do styku, měli zájem mi pomoci. Profesní přístup nemohu posuzovat, ale vždy jsem věděl, jaká je momentální situace, co bude následovat a mohl jsem se podílet, v mezích mých znalostí, na dalším postupu léčby. Nestalo se, že by mi někdo doporučoval cokoliv, s čím bych nesouhlasil. Co mohu posoudit a rád zdůraznit je vstřícný přístup, laskavá důslednost a zejména psychická pohoda i atmosféra na celém oddělení. Věřím, že nejsem sám, kdo má takové zkušenosti s pobytem a léčením na vašem oddělení. Ještě jednou za vše díky. Přeji Vám i vám úspěchy a radost z práce a s koncem roku, aby ten příští rok byl úspěšný a zdravější. Ing. S. M.


Poděkování oddělení radioterapie

30.12.2022

Vážený pane doktore, jsme ženy a babičky z domova pro seniory v Lanškrouně. Každý den přemýšlíme, co budeme dělat. Snažíme se ho prožít aktivně. Když se ráno sejdeme, řekneme si (podle nálady a toho, jak se cítíme), co budeme dělat. Provází nás běžné věci, jako je: umývání nádobí, zametání, skládání prádla. Rády se staráme o našeho králíka, o zahrádku, občas pečeme buchty a posedíme u dobré muziky. Když bylo hezky, chodily jsme ven. Každý den po obědě posloucháme čtení od Martiny a Soni. Přitom se často přeneseme do debaty o životě. Přemýšlíme, čím bychom mohly být prospěšné pro ostatní, I když jsme samy závislí na pomoci druhých. A tak nás napadlo vyrobit záložky do knih. Chtěly jsme potěšit nemocné. Sami totiž víme, jak je to těžké, když chybí zdraví. Na záložky jme napsaly citáty, nakreslily obrázky. Kdyby potěšily alespoň jednoho pacienta, tak to pro nás mělo ohromný smysl. Přejeme všem lékařům a sestřičkám hodně sil ve vaší těžké profesi. Posíláme vám kousek radosti, protože my na ni stavíme celý den. O to nám tady jde, všímat si jednoduchých věcí, které nás obklopují. Být vděční za to, co máme. S pozdravem V. B., H. B., M. U., Z. K., A. B.


Poděkování interní a neurologické ambulanci

30.12.2022

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat za vstřícný a profesionální přístup k akutnímu vyš. mé matky E.B., nar. 1936, dne 23.12.2022 v odpoledních hodinách na interní a neurologické ambulanci. Konkrétně panu dr. V. Goremykinu a paní dr. P. Janovské.  Děkuji, E. B.


Poděkování oddělení urologie

30.11.2022

Dobrý večer. Píšu na lůžkovou část urologie, kde jsem byl hospitalizován 7.12.2022 a propuštěn 11.12. Jelikož jsem nestačil poděkovat do knihy připomínek tak činím tím nyní. Děkují všem zaměstnancům oddělení za profesionální a příjemný přístup od sestřiček k pacientům. Přejí celému kolektivu krásné prožití svátků Vánočních, do Nového roku všem hodně zdraví ve vaší velice odborné zodpovědné a náročné práci. Ještě jednou děkuji. Prosím pozdravte pacienty z pokoje č.1. kde jsem ležel. A přejí jím hodně zdraví, které všichni potřebujeme!!!  Děkuji. Přejí klidný večer na oddělení!!


Poděkování Dětskému oddělení

20.10.2022

Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat sestřičkám a lékařkám z dětského oddělení za vše, co pro nás dělali i nedělali :-) Se synem Patrikem trpícím laringitidou jsme prošli pohotovostí, dětskou JIP i dětské lůžkové oddělení (4. - 5. 10. 2022). Nejvíce času jsme strávili na JIP. Byla jsem až v úžasu, jak mohou být sestřičky ochotné, vstřícné a usměvavé. Dlouho jsem nezažila tak milý přístup a několikrát i dá se říci nadstandardní péči. Opravdu jsem byla nadmíru spokojená. Chtěla bych celé oddělení moc pochválit. Vážím si vaší práce a děkuji za vše. Přeji, ať se daří všem jak v osobním, tak i v pracovním životě.  Příjemné podzimní dny přeje, Ing. I. B.


Poděkování Dětskému oddělení

19.9.2022

Dobrý den, tímto bych chtěla napsat velkou pochvalu na dětskou pohotovost, kterou jsme navštívili 14. 10. 2022. Super paní doktorka a super sestřička. Moc děkuji, za obě děti. Za hezký přístup a hezké chování. Přeji všem hezký den. S pozdravem M. K.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

17.8.2022

Dobrý den, dne 21.7.2022 jsem byla operována na gynekologickém oddělení nemocnice v Novém Jičíně. Děkuji touto cestou panu primáři MUDr. Robertu Bučko a celému skvělému týmu lékařů a sestřiček. S takovou ochotou, vstřícností, pochopením a velmi příjemnými a laskavými sestřičkami jsem se ještě nesetkala. Jsou to andělé, kteří mají srdce na pravém místě. Děkuji všem za to, že dny v nemocnici pro mě byly opravdu příjemné. Snad jim tato pochvala udělá radost a bude pro všechny povzbuzením do dalších dnů jejich nelehké práce. S úctou ŠJ


Poděkování oddělení ORL

2.8.2022

Vážený pane řediteli, dne 15.7.2022 jsem nastoupil do nemocnice V Novém Jičíně k provedení zákroku na oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku. Touto cestou bych Vám a všem lékařům, sestrám a dalšímu personálu, chtěl poděkovat za vynikající přístup k pacientům uvedeného oddělení, zvláště těm, kteří mně zákrok provedli. MUDr. Kalivodovi, který dojíždí do Vsetína, kde na něho slyším samou chválu od pacientů. Po dobu mého krátkého pobytu jsem se přesvědčil, že v této nemocnici pracují vynikající lékař, sestry a další personál. A proto jsem se rozhodl Vaší cestou všem poděkovat. Ještě jednou za vše děkuji! S pozdravem, R. P.


Poděkování oddělení ORL

1.8.2022

Dobrý den, v pátek 15.7.2022 jsem vyhledala ošetření v ORL ambulanci ve Vaší nemocnici. Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce a sestřičce za perfektní péči, kterou mi věnovaly. Vzhledem k mému zdravotnímu stavu paní doktorka rozhodla o mé hospitalizaci a já jí moc děkuji. Chci taky poděkovat sestřičkám a paní doktorce na lůžkovém oddělení ORL za péči a úžasný přístup. Poděkování patří i panu doktorovi z oddělení ARO, který byl povolán paní doktorkou ke konzultaci mého zdravotního stavu. Mějte se pěkně, I. V.


Poděkování oddělení ORL, ARO

1.8.2022

Dobrý den, se synem Jakubem  jsem byla u Vás na operaci nosní mandle od 15.-17.6.2022. Následně byl kvůli krvácení ještě na jeden den hospitalizovaný. Moc děkuji celému týmu ORL, který vedete. Hospitalizace a následné kontroly byly na nejvyšší a přátelské úrovni. I přes mé prvotní obavy, že syn nebude absolutně spolupracovat, jsem byla s přístupem u Vás velice spokojena a všichni si syna dostali na svou stranu – jak se říká lusknutím prstu. Mé díky patří také panu doktorovi v ambulanci ARO, který přátelskou formou upevnil u syna důvěru a nebál se. Ještě jednou smekám pomyslný klobouk. Děkuji. S pozdravem, M. R.

 


Poděkování Onkologickému oddělení

1.8.2022

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat paní MUDr. Olosové Ludmile za její přístup v léčbě mého onkologického onemocnění. Vždy vstřícná, ochotná, a s velkou snahou řeší daný problém. Opravdu jsem ji velice vděčná. Velmi si toho vážím. Zároveň bych chtěla poděkovat sestrám na stacionáři za jejich milé a vždy ochotné jednání s pacienty. M.B.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

11.7.2022

Vážení lékaři, sestry a sanitáři ortopedického oddělení, chtěl bych Vám poděkovat touto cestou za péči Vámi vynaloženou spojenou s operací TEP a to v čase 20.6.2022 až 28.06.2022, kdy jsem byl u Vás hospitalizován. Děkuji Vám nejen za zdravotní péči, ale i psychickou podporu. Mohu Vám říci, že jsem měl velké obavy o průběhu operace a následujícím pooperačním stavu. Díky Vám vše proběhlo v pořádku, takže už mohu v klidu rehabilitovat. Ještě jednou Vám děkuji za vysoce profesionální práci. S pozdravem, V. Š.


Poděkování dětské kardiologické ambulanci

11.7.2022

Dobrý den, dnes jsme s dvouletým synem absolvovali ambulantní komplexní vyšetření na dětském kardiologickém oddělení a ráda bych napsala pochvalu na lékařku MUDr. Zuzanu Podhajskou a zdravotní sestru Hanu Doškovou z dětského kardiologického oddělení. Obě byly příjemné, chápavé a nápomocné. Paní doktorka byla profesionální a s jejími znalostmi jsem byla velmi spokojena. Prosím o předání pochvaly nadřízené Prim. MUDr. Michaele Syrovátkové. Děkuji. M. B.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

27.6.2022

Dobrý den, dne 21.6.2022 jsem nastoupila k hospitalizaci na ortopedicko-traumatologické oddělení a 22.6.2022 proběhla operace tenisového lokte. Po celou dobu mé hospitalizace se sestřičky na oddělení neuvěřitelně, úžasně staraly o pacienty, i když to opravdu někdy neměly vůbec jednoduché. Ode mne jim patří obrovské děkuji a velice je všechny moc obdivuji. Velké děkuji patří i panu doktoru Sasíkovi, který můj loket přímo operoval. Opravdu je to skvělý doktor, který jediný mi vždy pomohl od bolesti, v minulosti jsem bohužel takové štěstí neměla. Ještě jednou všem obrovské DĚKUJI. S pozdravem, M. T.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

15.6.2022

Dobrý den, dne 3.6.2022 jsem se v nemocnici v Novém Jičíně podrobil operaci achillové šlachy, kterou provedl můj ošetřující lékař pan primář MUDr. Jan Káňa. Chtěl bych poděkovat panu primáři, celému týmu ortopedického a anesteziologického oddělení za vzornou péči. Vyjádřete jim mé velké poděkování. Z mé strany naprostá spokojenost. S pozdravem T. S.


Poděkování Radiodiagnostickému oddělení

31.5.2022

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat sestřičce na magnetické rezonanci, která se včera 30.5. ve 12:30 věnovala mé mamince.  Bohužel neznáme její jméno, ale přesto zkouším touto cestou poděkovat za neuvěřitelnou empatii a přístup, který k mamince měla. Snad pomůže i to, že maminka měla původně termín na 16:20, ale ještě včera kolem 10:00 tato sestřička mamince volala a změnila čas na 12:30. Ještě jednou moc a moc děkujeme O. S.


Poděkování Neurologickému oddělení

30.5.2022

Vážená paní primářko, všichni ošetřující lékaři, milé sestřičky a bráškové, děvčata z rehabilitace a všechny ošetřovatelky a pečovatelky na neurologii v Novém Jičíně, ráda bych Vám tímto dopisem z celého srdce poděkovala za všechnu Vaši laskavou péči v době mé hospitalizace na Vašem oddělení. Děkuji Vám za všechnu Vaši práci v péči o nechodící pacienty, za pochopení a snahu ulehčit pacientům v nelehké životní situaci, skvělou odbornou péči lékařů, a opravdu vynikající ošetřovatelskou péči, jaké se mi i mým nechodícím spolupacientkám na Vašem oddělení dostalo. Díky Vám jsem se mohla podrobit operaci na neurochirurgii v Ostravě Fifejdách, a i díky vynikajícím operujícím lékařům, především dr.Meleckému se nyní mohu opět pohybovat ve svém prostředí. Skláním se před Vaší profesionalitou, přeji Vám i  sobě ty nejlepší podmínky pro Vaši práci, spoustu spokojených pacientů a ještě jednou Vám za vše děkuji. L. S.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

24.5.2022

Vážený pane řediteli, Píši Vám s tím, abych Vám touto cestou co nejsrdečněji poděkovala. Dne 26.4.2022 jsem byla na Vašem gynekologickém oddělení v Novém Jičíně úspěšně operována pro zhoubný nádor děložního hrdla. Pod vedením pana primáře MUDr. Roberta Bučko, který spolu se svým úžasným týmem lékařů a sestřiček je špičkou ve svém oboru, tak vrátili život matce postižených synů! Věřte, že patřím mezi ty ženy (pacienty), které si váží všech zdravotníků ve svém náročném povolání. S hlubokou úctou, E. B.


Poděkování Onkologickému oddělení

2.5.2022

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat týmu lékařů a sestřiček interny onkologie Nemocnice AGEL v Novém Jičíně, a to především za ochotu, lidskost, pochopení, empatii, vstřícnost, za vzornou péči a milý přístup při hospitalizaci. Mají srdíčko na pravém místě. Prosím, předejte všem tuhle pochvalu a poděkování. Snad jim udělá radost a bude jim povzbuzením do další, často nelehké práce. S pozdravem, V. M.


Poděkování dětské a urologické odd., operační sály

11.4.2022

Dobrý den, všem v milé nemocnici v Novém Jičíně,  chtěla bych i touto formou ještě jednou poděkovat za profesionální přístup a stoprocentní péči o mého syna a i o mě, jako doprovodu v době našeho pobytu u vás (24-27.8.2021). Syn má diagnozu DMO, je s ním složitější a těžší pořízení, bývá negativní... a bylo velmi ulehčující, že toto po celou dobu ani jeden z personálu neřešil, naopak každý nám vyšel vstříc. Syna, po tom co odmítl panu sanitáři nastoupit na nosítka do sanitky (bál se), paní lékařka z Dětského odd. v klidu pomalu doprovodila do sanitky, poté až na operační sál, povídala si s ním tak, že v podstatě ani nevěděl, že jde na operaci … I na sále byli všichni vstřícní a milí, vše bylo formou hry. Po úspěšné operaci jsme měli pohodlí a perfektní péči na Jipce. Usměvavé sestřičky a lékařky vždy reagovaly v pohodě a mile. Nevíte ani, jaké je to uklidnění pro mamču takového kluka, že nemusí vysvětlovat a omlouvat se za synovo chování. Stejně tak i sestřičky a lékařky na dětském oddělení byly moc hodné a starostlivé, dokonce i paní uklízečky :) Prosím o pochvalu těchto andělů v modrých a zelených uniformách :)  Přála bych všem, aby se jim dostalo vždy takové péče, jako ve vaší nemocnici. Děkujeme! Mamka B. a kluk K.


Poděkování interní ambulanci

1.4.2022

Dobrý den, včera jsem vezl manželku na kontrolu na kardiologii. Cestou jsem se necítil dobře, a protože jsem také kardiak, tak jsem na recepci interny požádal, zda by mne mohli udělat EKG. Byl jsem překvapen, jak rychle sestřička zareagovala a jak rychle jsem měl EKG hotovo. Následovalo vyšetření lékařem, odběry, rentgen a nakonec CT. Byl jsem překvapen důkladnosti vyšetření a přístupem personálu, prostě par excelence. Proto jsem večer vyplnil dotazník spokojenosti. Chybělo mně tam poděkování všem těm pracovníkům, kteří tam pracovali. Za jejich lidský přístup a laskavost. Po šesti hodinách jsem opouštěl nemocnici s pocitem velkého vděku. Za celou dobu jsem se nesetkal ani s náznakem negativního jednání. První setkání s Agelem jsem měl v Třinci a od té doby vždy odcházím z nemocnice Agel spokojen. Včera byl můj zážitek nejsilnější. Ještě jednou děkuji. J. Č.


Poděkování oddělení ARO + Chirurgie

16.3.2022

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat všem doktorům a sestřičkám na oddělení ARO a na chirurgické oddělení za vzornou péči. S pozdravem, R.N.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

15.3.2022

V uplynulých asi 4 týdnech jsem měl možnost využít rehabilitačního oddělení nemocnice AGEL v Novém Jičíně. Přestože jsem z rehabilitací začal už někdy na podzim, asi v říjnu 2021, tak jsem ji nemohl kvůli „covidovým“ opatřením a přerušením činnosti rehabilitačního oddělení dokončit. Bylo pro mě příjemným překvapením, když mi někdy počátkem února t. r. zavolala p. Černochová z recepce rehabilitačního oddělení a sdělila mi, že moje žádanka o rehabilitaci je již sice neplatná, ale že mi nabízí nové vyšetření MUDr. Olgou Vlčkovou, a že na základě tohoto nového vyšetření budu moci původní rehabilitaci dokončit, případně i rozšířit. Díky tomuto novému a pečlivému vyšetření MUDr. Vlčkovou, jsem tedy pak následně mohl absolvovat další procedury v rehabilitaci mého těla a organismu. Chci tímto poděkovat jak za celkové a pečlivé vyšetření MUDr. Vlčkové, tak i p. Černochové za perfektní naplánování a časovou návaznost jednotlivých procedur, a také samozřejmě Davidu Galiovi, Bc. Lucii Slámové a p. Bradáčové, za perfektní lidský přístup a účinnou součinnost při absolvování mé rehabilitace. Na takové oddělení s lidským přístupem a pochopením se člověk bude rád vracet. Bylo pro mě nejen potěšením absolvovat rehabilitační procedury právě na tomto rehabilitačním oddělení nemocnice AGEL v Novém Jičíně. Upřímné díky.


Poděkování oddělení Radioterapie

2.3.2022

Dobrý den, Vážený pane doktore Richtere, nepodařilo se mi najít na stránkách nemocnice elektronickou adresu, tak volím tuto cestu, Chtěla bych Vám „osobně“ ze srdce poděkovat za péči, kterou jste věnovali mému tatínkovi, panu Ferdinandovi S. Pro mou osobu jste byl obrovskou oporou. Vždy milý, lidský, chápavý, ochotný… Člověk neví, jak své milované osobě pomoct a v případě onkologického onemocnění je to o to horší. A vy jste vždy poradil! Dokonce jste věřil i tomu, že jsem schopná taťkovi píchnout do břicha injekce! Od vánoc už taťkovi ubývaly síly. 24.ledna zemřel doma, v klidu, snad bez bolestí a já jsem mohla být s ním. Pane doktore, kdyby to jen trochu šlo, vyřiďte prosím můj obrovský dík i panu doktorovi Tomáši Blažkovi, který se vzorně staral o taťku celých 6 let. Povykládal, povzbudil.. prostě fajn „klučina“! A sestřička Jiřinka se taťkovi moc líbila! Hned byl v čekárně trochu trpělivější, když byla v ordinaci! A vůbec všichni, kteří se o taťku starali, zaslouží mé obrovské poděkování! Všechny zdraví a děkuje dcera D. K.

 


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

2.3.2022

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat celému týmu gynekologického oddělení. Panu primáři Robertovi Bučkovi, panu doktorovi Ondřeji Novákovi, pani doktorce Kozielové, Burešové, staniční sestře Vytečkové a ostatním lékařům, sestřičkám a pečovatelkám za záchranu života naší babičky a za profesionální a vzornou péči. Vřele doporučuji Vaši nemocnici v Novém Jičíně. Nebýt tohoto oddělení, tak by naše babička už nebyla bohužel mezi námi. Opravdu mockrát ze srdce děkujeme a vážíme si toho, že v naší republice pracují takoví lidé. V jiných nemocnicích by to nedopadlo takhle dobře. Neposkytli by ani první pomoc. Toto oddělení by melo být řádně odměněno.  Ještě jednou mockrát děkujeme, A. K. s rodinou

 


Poděkování gastroenterologické ambulanci

2.3.2022

Dobrý den, dne 25. 2. 2022 jsem podstoupila kolonoskopické vyšetření, které zřejmě vůbec nebylo jednoduché. Chtěla bych ještě jednou i touto cestou poděkovat MUDr. Peterovi Kolmanovi a sestřičce Miriam Maňáskové za velmi milý, trpělivý a lidský přístup. který bývá v dnešní uspěchané době velmi vzácný. Dík patří rovněž sestřičkám, které měly službu na stacionáři. Mgr. R. P.

 


Poděkování oddělení ARO

1.3.2022

Vážený pane primáři, v lednu a únoru byl na Vašem oddělení hospitalizován tatínek. Chtěla bych Vám i celému Vašemu týmu dodatečně moc poděkovat za péči, kterou jste mu věnovali a také za obrovskou snahu ho zachránit a následně zmírnit utrpení. Moc si vaší práce s maminkou a bratrem vážíme. Prosím, vyřiďte moje díky zejména paní doktorce Gemrotové. Několikrát jsme byly spolu v kontaktu po telefonu a její empatie, trpělivost vše vysvětlovat a cit pro sdělení i těch velmi špatných zpráv jsou obdivuhodné. Ještě jednou za vše děkuji a přeji Vám hezké dny, A. T. 


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

18.2.2022

Dobrý den, 3.2.2022 jsem byl na operaci kyčle a touto cestou bych moc rád poděkoval celému operačnímu týmu pod vedením pana primáře MUDr. Jana Káni za absolutně skvělý lidský a profesionální přístup. Samozřejmě nesmím opomenout sestřičky a bratry na lůžkovém odděleni ortopedie-traumatologie , včetně ošetřovatelek a rehabilitačních sester , kteří se snaží s velkou ochotou a milým přístupem zpříjemnit pooperační pobyt.  Ještě jednou děkuji.  P. S.


Poděkování Interní ambulanci a interní JIP

18.2.2022

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval všem, kteří se starali o moji maminku Vlastu M., kterou přivezli předminulé pondělí na interní ambulanci. Děvčata zde byly fantastické. Po vyšetřeních na RDG, kde byli úžasní a konzultací s FNO byla přeložena na interní JIP. Její stav byl velmi vážný, zjistila se akutní leukémie, ale o to víc si vážím péče, kterou ji všichni poskytli. Mamka byla unavená a vyčerpaná, ale díky personálu měla chuť a sílu dál bojovat. Lékaři se snažili od prvotního přijmu do následného překladu na FNO o co nejlepší léčebnou terapii. Slova nedokážou vyjádřit vděčnost, kterou mám ke všem, kdo přiložili ruku k dílu a starali se o maminku. S pozdravem A. M.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

17.2.2022

Dobrý den,
dne 5.2.2022 jsem byl přivezen z Bílé Hory do vaší nemocnice se zlomeným kotníkem. Touto cestou bych chtěl poděkovat za skvělý přístup a práci zdravotníků na operačním sále pod vedením pana doktora Klose. Dále bych chtěl poděkovat všem z ortopedicko-traumatologického oddělení, kteří se po celou dobu pobytu o mě pečlivě a ochotně starali. Váš spokojený pacient L. V.


Poděkování Internímu oddělení, chirurgii a RDG

17.2.2022

Krásný večer, 28.1. jsem přišla na interní ambulanci s bolestí břicha. Chtěla bych poděkovat personálu, skvělé paní doktorce Verunce Bernartikové. Jedna z nejlepších lékařek na interně (snad se pochvala dostane až k ní) vždycky se modlím ať mám jí, když jdu na internu. Tak empatická, chápavá, a hlavně uklidní a pomůže. A také zdravotní bratr Mája Sattek. Dále mě pak poslali na chirurgii a byl tam také skvělý doktor Jurin Patij a zdravotní sestřička, která zrovna sloužila. Vždycky jsem měla strach chodit do nemocnice, ale od té doby, co jsem tam poznala skvělý personál, tak se už tak moc nebojím. Velké díky opravdu. A také na ultrazvuku zrovna jsem měla pana doktora Adam Šibl snad to píšu správně. Opravdu velké díky. Zatím jsem nikdy nepoznala tak úžasný usměvavý personál. S pozdravem, M. K.


Poděkování plicnímu oddělení

3.2.2022

Dobrý den! Je to zhruba přesně rok, co se mí rodiče dostali do vaší péče díky onemocnění covidem-19. Myslím, že zejména maminka na tom nebyla moc dobře a jsem nesmírně rád, že se oba vrátili zpět, byť mamka se s postcovidovým syndromem potýkala v podstatě doteď. Takže jsem vám chtěl poděkovat za péči, kterou jste jim věnovali a že se i díky vám vrátili zpět domů... I za to, že jste mi umožnili dovézt jim tam tehdy nějaké potraviny a potravinové doplňky atd.  S pozdravem Mgr. R. L.


Poděkování oddělení ORL

2.2.2022

Touto cestou bych chtěl poděkovat za odborný zákrok ze dne 8.1. (odstranění pravé mandle) a rychlý přístup k samotnému zákroku. Dála bych chtěl poděkovat sestřičkám, které se o Nás hezky staraly. Přeji hezký zbytek dne, pacient K. S.


Poděkování odběrovému místu Covid

27.1.2022

Dobrý den, ráda bych Vám napsala pozitivní zpětnou vazbu na Vaše odběrové „covid“ místo v Novojičínské nemocnici. Dnes jsem byla potřetí a zkušenost mám vždy stejnou. Odběrový tým je rychlý, sehraný, i v případě velkého počtu osob perfektní přípravou a rychlostí maximálně zkracuje dobu čekání. Přestože čelí mnohdy nervozitě a atakům čekajících, reaguje vždy profesionálně a mile. Odběr je prováděn šetrně a u malých dětí s empatií nad potenciálním strachem. V porovnání s jinými odběrovými místy je odběrové místo novojičínské nemocnice na velmi vysoké úrovni. Děkuji za to! K. P. 


Poděkování mobilnímu očkovacímu týmu

26.1.2022

Vážený pane řediteli,

chtěl bych Vám a celému zdravotnickému týmu Vaší nemocnice  poděkovat  za  realizaci očkování, které proběhlo dne 14. 1. 2022 ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Navzdory velké časové náročnosti a velkému náporu zájemců o očkování zvládnul očkovací tým celou akci súsměvem avřelým přístupem klidem. Tato pozitivní energie jim vydržela až do pozdních večerních hodin, přestože původně plánovaný harmonogram byl plánován jen do 17.00.

Dovolte mi jmenovitě poděkovat MUDr. Veronice Švancárové, zdravotní sestře Barboře Muszynské  a zdravotnímu  bratrovi    Radku  Švancárovi  za  jejich  vstřícnost,  empatii  a neutuchající pozitivní energii.

Spozdravem

Ing. Michal Vojáček, MBA

ředitel odboru zdravotní péče

a

Ing. Michal Adámek

ředitel odboru služeb klientům


Poděkování plicnímu oddělení

24.1.2022

 Chci Vám všem poděkovat za vaši obětavou péči v mé vážné nemoci. Vřelý dík patří MUDr. Beátě Trojnarové za její péči a milý úsměv. S pozdravem, L.H.

 


Poděkování COVID ambulanci

13.1.2022

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní MUDr. Kristýně Příhonské a sestřičce v modrých brýlích (nevím bohužel jméno) na covidové ambulanci v nemocnici v N.Jičíně. Byli jsme na odběru monoklonárních protilátkách a dostala se nám perfektní péče! Milé a vstřícné jednání, starostlivost a ochota pomoct nás dojala. Přejeme celému oddělení hodně zdraví a do r.2022 co nejméne starostí. Manželé J. z Kopřivnice


Poděkování Onkologii Karviná

13.1.2022

Vážený pane řediteli, Jsem onkologická pacientka. Již 4 roky se léčím a docházím na chemoterapii do Karviné 6 – Hornické nemocnice na onkologické oddělení.  Chtěla jsem poděkovat a vyzvednout v péči Vašich zaměstnanců. MUDr. L. Chlachula a Vaše skvělé sestřičky pod vedením Bc. Ivany Vaňkové se o mě starají. Neskutečně si vážím jejich práce. Jsou příjemné, milé, ochotné a vždy usměvavé. Nevím, jak bych slovy více poděkovala. Zároveň Vám přeji mnoho zdraví v novém roce, mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě. S úctou H. B.


Poděkování LERP Vítkov

13.1.2022

Dobrý den, chci touto cestou vyjádřit pochvalu a poděkování personálu LDN VÍTKOV za jejich empatii, laskavou péči vůči pacientům, trpělivost a profesionální přístup. Ode mne, od Vás je určitě potěší finanční odměna od uklízeček počínaje, až po lékaře. Srdečně děkuji všem. S pozdravem, N. H.- pacientka


Poděkování Internímu oddělení

13.1.2022

Vážený pane řediteli, doktore Fejfare, dne 26. 11. jsem byla ve Vaší nemocnici hospitalizována ve vážném zdravotním stavu s mnoha následnými komplikacemi. Něco málo přes týden jsem byla na oddělení JIP, velkou část z pohybu jsem prožila připojena na plicní ventilaci, jelikož mi můj zdravotní stav neumožnil samostatné dýchání. Poté mě přesunuli na interní oddělení II. Proč tohle píšu. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat nemocničnímu personálu. Zejména chci vyzdvihnout práci pana doktora Krause, kterému vděčím za skutečnost, že jsem stále naživu, a v takovém dobrém stavu, v jakém aktuálně jsem – a samozřejmě všem ostatním lékařům, kteří se na mé léčbě podíleli. Díky jejich pohotovosti a profesionalitě se jim podařilo takřka nemožné. Obrovské díky patří také sestřičkám/bratrům i všem ošetřovatelkám na oddělení JIP, jejichž chování bylo vždy vstřícné a milé. Na interním oddělení II jsem byla téměř stejnou dobu jako na JIPce. Zde chci velmi poděkovat panu primáři doktoru Mičkalovi, ošetřujícímu lékaři doktoru Kmeťovi, vrchní sestře Bc. Martině Vaňkové a rovněž ošetřovatelkám, sestrám. Paní Vaňková se o mě velmi hezky starala zejména po psychické stránce, stejně jako zbytek personálu, jenž se mi vždy snažil zvednout náladu, když mi zrovna do smíchu nebylo. Nebála jsem se nikoho o nic poprosit či požádat, vždy byly sestry a ošetřovatelky velmi ochotné a svou práci odváděly svědomitě a poctivě. Velmi si tohoto přístupu vážím, neboť vím, že zejména v dnešní době tohle není samozřejmostí. S pozdravem M. K.


Poděkování oddělení Radioterapie

13.1.2022

Dobrý den, ráda bych tímto vyjádřila velké díky Vašemu oddělení a laborantům. Včera jsem ukončila ozařování a po celou dobu se ke mně Vaši zaměstnanci chovali velice hezky a starostlivě. Na radioterapii jsem chodila ráda, protože přístup laborantů ke mně byl vždy příjemný, taktní a na úrovni. Laboranti dokáží mít pochopení pro pacienty, kteří se nacházejí v mnohdy složité životní situaci. Necítila jsem se jako v jiné nemocnici, kde je personál často odměřený či nervózní, proto dovedu ocenit pozitivní přístup a velmi si ho vážím. Věřím, že mi Vaše léčba zabere, jste profesionálové na svém místě. Přeji Vám a celému Vašemu oddělení vše nejlepší v novém roce a úspěšné pokračování ve Vaší záslužné práci. S pozdravem a úctou M. H.

 

 


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

11.1.2022

Dobrý den, jménem své maminky paní Boženy K. (maminka je ročník 1938, proto píšu z mého emailu), bych ráda poděkovala celému kolektivu ortopedického oddělení za příkladnou a obětavou péči o ni. Na druhý svátek vánoční si zlomila krček st. kosti. Maminka byla s prací sester a lékařů velmi spokojena. Ještě jednou děkuji za vaši práci, které si já a celá moje rodina velmi vážíme. S pozdravem a přáním všeho dobrého N.  K. - dcera 


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

10.1.2022

 Vážený pane doktore, 

v říjnu jsem si stěžovala, teď je čas ocenit. 

V listopadu jsem zdárně porodila. Porodnici v NJ jsem neměla první na seznamu, nicméně nelituji. Jak péče lékařů, tak sester byla na špičkové úrovni. Oceňuji, že v tak nelehké době si porodnice udržuje určitý standart. 

Porodní sál - směna 29.11.2021 odpoledne a v noci

- empatie a trpělivost sester byla nad očekávání. Měla jsem strašný strach, že neporodím. Sebou jsem měla svou dulu a spolupráce těchto osob ( dula a personál) vnímán jako velmi přínosný.  První porod 2017 se nedá srovnat. Personál mě dokázal uklidnit, podpořit a nasměrovat ke zdárnému porodu bez extrémní bolesti a traumatu

Novorozenci 

- čas se synem po porodu ještě na sále byl velmi příjemný. Velmi pomohl budování vztahu se synem

- personál byl velmi ochotný a připraven odpovídat na všechny otázky maminky po porodu, která potřebuje ujistit, že dělá vše správně ( ve dne, v noci) 

- podpora kojení byla dostatečná a můj bod v porodním přání byl tedy respektován

Šestinedělí 

-ochotný a empatický personál 

- pořád se ujišťoval, zda něco nepotřebuji apod. 

- strava byla taky velmi nadstandardní. Tak dobré jídlo jsem od nemocnice neočekávala

V neposlední řadě nesmím zapomenout i na uklízecí personál. Bez toho by to nešlo. Všude čisto. Vždy klepal a respektoval soukromí maminek. 

Takže mi už jen schází říct děkuji, které patří hlavně personálu. To děkuji patří i panu primáři, který odpovídá za chod oddělení a vrchní sestře, která to má pod palcem.

S pozdravem 

Mgr. K. P.


Poděkování plicnímu oddělení

6.1.2022

Někdy počátkem prosince 2021 jsem se asi ocitl někde na nesprávném místě v nesprávný čas ... ..., a "získal" jsem zřejmě dosti značnou dávku toho svinstva, kterému se oficiálně říká SarsCov - 2, nebo-li Covid - 19. Proto jsem byl od 17. 12. 2021 do 3. 1. 2022 hospitalizován ve zdejší nemocnici AGEL, na "Covidovém" oddělení. Shodou okolností byla za mnou o 4 dny později dovezena i moje manželka, a díky pochopení personálu tohoto oddělení jsme dokonce měli tu "výsadu" být spolu po dobu 13 dnů na stejném pokoji.
 
Chci tímto způsobem upřímně a srdečně poděkovat všem lékařům v čele s primářem plicního oddělení MUDr. Lubomírem Leškovským a MUDr. Alenou Hochmanovou za jejich vynikající odbornou zdravotní péči a skvělý lidský přístup !!! Stejně tak ale chci poděkovat i všem zdravotním sestrám, zdravotním bratrům i obslužnému personálu za velmi lidský, citlivý a celkově skvělý přístup i péči, které se nám oběma dostalo !!! 
 
Jsem přesvědčen o tom, že není nadsázkou když budu konstatovat, že nám oběma zachránili život !!! 
 
S obdobím před naším přijetím do nemocnice však bohužel souvisely i určité problémy a peripetie, které nesvědčí o správném a funkčním nastavení systému zdravotní péče v této oblasti. Nechci je ale nyní uvádět v souvislosti s tímto poděkováním a zpracuji je následně a samostatně.
 
S přátelským pozdravem a úctou
J. K.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení nemocnice ve Vítkově

20.12.2021

Dobrý den, tímto dopisem bych chtěla vyjádřit poděkování rehabilitačnímu oddělení nemocnice ve Vítkově. Toto oddělení navštěvuji téměř třicet let a vždy jsem se setkala s výbornou péčí, profesionalitou, vlídností a hlavně s lidským přístupem. Práce sestřiček z tohoto oddělení je velice namáhavá a náročná, přesto mají úsměv na tváři a každému pacientovi věnují tu nejlepší péči. Ještě připojuji dík MUDr. Pachmannovi a Mgr. Dobiášové, kteří také patří do týmu rehabilitace Vítkov. S pozdravem T.B.


Poděkování Urologickému oddělení

17.12.2021

Vážený pane řediteli, dne 5.11.2021 v podvečer jsme byli nuceni vzhledem k akutním bolestem našeho syna navštívit pohotovostní ambulanci Vaší urologické kliniky. Chtěli bychom moc poděkovat panu doktorovi Janu Bartoňovi za velmi milé, profesionální a přátelské jednání a chování. Pan doktor odvedl profesionální práci a jak k nám, tak i k synovi byl velmi milý a přátelský. Myslíme si, že pan doktor není jen profesionál, ale i velmi milý a lidský člověk. Rovněž bychom chtěli poděkovat paní sestřičce na příjmu urologie, která byla rovněž velmi milá a přátelská a panu doktorovi s celým zákrokem pomáhala. Velmi si přístupu pana doktora i paní sestřičky vážíme a přejeme jim oběma i celému kolektivu Vaší nemocnice mnoho úspěchu a radostí z Vaší práce. Jsme moc rádi, že nejenom vyšetření a zákrok proběhly naprosto profesionálně, ale že jak paní sestřička, tak i pan doktor Bartoň byli velmi empatičtí a věnovali nám svůj čas, nejenom pro provedení zákroku, ale i velmi pěkně s nám komunikovali po celou dobu naší návštěvy. Je pro nás radost potkávat takovéto lidi. S přátelským pozdravem, P. a V. P.


Poděkování Urologickému oddělení

15.12.2021

Vážený pane řediteli, dne 7.6.2021 jsem byl operován v NNJ, oddělení urologie na diagnozu transperitoneální nefraktonomie vlevo a v souvislosti s tímto zákrokem se obracím na Vás. Dnes 13.12.2021. mě kontrolní CT potvrdilo, že vše je v pořádku. A proto si dovoluji vyslovit maximální spokojenost a pochvalu. Těmto vašim podřízeným z urologického oddělení: panu primáři MUDr. Štursovi za konziliární projednání a vedení oddělení, panu MUDr. Hokovi za perfektně provedenou 3 hodinovou operaci, paní MUDr. M. Štefanové za vynikající asistenci při operaci, panu MUDr. J. Novákovi mému ošetřujícímu lékaři, celému osazenstvu operačního sálu, všem sestřičkám na lůžkovém urologickém oddělení. Dále bych chtěl maximálně poděkovat MUDr. Marii Novákové z oddělení RTG, která na ultrazvuku objevila (později diagnostikovaný) zhoubný nádor na mojí levé ledvině. Zvláštní poděkování a ocenění jejich namáhavé, obtížné a vysoce odborné práce pak patří všem sestřičkám a lékařům na pooperačním JIP, kam jsem pyl převezen po operaci. Dovoluji si Vás požádat o přetlumočení mých díků Vašim výše uvedeným podřízeným spolu s přáním (pokud možno) příjemného adventního času, klidných a spokojených vánoc, ale zejména pevného a trvalého zdraví. S pozdravem P.H.


Poděkování oddělení ARO-MOJIP

22.11.2021

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za vzornou péči, které se mi dostalo na oddělení ARO-MOJIP při mé hospitalizaci, hlavně panu doktorovi MUDr. Kamilu Bezděkovi a všem sestřičkám.
Během svého pobytu na oddělení se personál choval ke mne velmi vstřícně, byl ohleduplný, jejich přístup k pacientům byl fantastický. Navzdory tomu, jak mají těžké pacienty, na oddělení panuje vynikající atmosféra plná pozitivní energie a je cítit jejich vysoké pracovní nasazení a profesionalita, což hodně povzbuzuje a pomáhá pacientům cítit se v bezpečí. Jejich profesionální, pečlivý a citlivý přístup je opravdu úctyhodný. Prosím, předejte všem tuhle pochvalu a poděkování. Snad jim udělá radost a bude jim povzbuzením do další, často nelehké práce. Děkuji.


Poděkování Onkologickému oddělení

22.11.2021

Dobrý den, od 18. 10. 2021 byla ve vaší nemocnici na interním oddělení 3 hospitalizovaná má maminka. Byla hospitalizovaná s pokročilým onkologickým onemocněním, kterému 21. 10. 2021 v nemocnici podlehla. Chci poděkovat Mudr. Olosové a Mudr. Maňáskovi za otevřenou komunikaci s rodinou a nastavení paliativní terapie. Děkuji za umožnění být s maminkou v nemocnici až do konce. Děkuji lékařkám, sestřičkám a sanitárkám interny 3 za kvalitní péči o maminku a vstřícnost, které se nám oběma dostalo. Moc si toho vážím. A zvláště chci ještě poděkovat dvěma sestřičkám (omlouvám se, že jsem si nezjistila jejich jméno), které měly z 20. 10 na 21. 10. noční službu a se kterými jsme se během hospitalizace vícekrát setkaly. Chci jim poděkovat za citlivý a uctivý přístup k mamince a k jejímu umírání. Ještě jednou moc děkuji. S úctou J.T. – dcera.


Poděkování plicnímu oddělení

9.11.2021

Dobrý den, mé poděkování patří primáři MUDr. Lubomíru Leškovskému na plicním oddělení v Novém Jičíně, jeho kolektivu ostatních lékařů a zdravotních sestřiček za odborný a laskavý přístup v léčbě.

S úctou B. S.


Poděkování plicnímu oddělení

4.11.2021

Vážený pane předsedo představenstva!

Od 29.09.2021 do 08.10.2021 jsem byl hospitalizován ve Vaší Nemocnici na plicním

oddělení, které vede  primář MUDr. Lubomír Leškovský.

Měl jsem oboustranný zápal plic. Nechci rozvádět podrobně mé problémy před hospitalizací,

ale po deseti dnech léčení ve Vaší nemocnici se můj stav na tolik zlepšil, že mne vrátil zpět  do normálního  života.

Chtěl bych tímto dopisem poděkovat celému týmu primáře MUDr. Lubomíra Leškovského za péči, která mně byla poskytnuta po celou dobu mé hospitalizace.

Dále by chtěl poděkovat všem ošetřujícím lékařům především MUDr. Kristině Příhonské a MUDr. Aleně Hochmanové za jejich odbornou péči a lidský přístup k pacientovi a v neposlední řadě i celému starostlivému kolektivu zdravotních sester, které mají velmi dobrý přístup k pacientům a vždy ochotny v čemkoliv pomoci.

Chci Vám také sdělit, že na plicním oddělení  Vaší nemocnice je příjemné prostředí s veškerým zázemím, to co v podstatě pacient v nemocnici potřebuje.

Také obdivuji profesionální úroveň systému práce tohoto oddělení, byl jsem překvapen, jak je organizován a dodržován režim práce lékařů i sester, který je vyžadován i k pacientům.

Dále to, co jsem viděl na oddělení, myslím tím čistotu, dodržování hygieny, neustále je udržován pořádek a čistota, starost o čistotu prádla u všech pacientů, což je práce pomocného personálu, který si taktéž  zasluhuje velkou pozornost i pochvalu.

Měl jsem možnost poznat i jiné nemocnice doma i v zahraničí, kdy jsem dlouhodobě

pracoval v Rusku.

Když začnete srovnávat tak teprve si uvědomíte čeho si má člověk doma vážit, že naše zdravotnictví přesto, že je pořád kritizováno je na dobré úrovni  a Vaší Nemocnice si velmi vážím.

Vážený pane předsedo,

v samém závěru přeji Vám i  Vaším zdravotním kolektivům Nemocnice AGEL mnoho pracovních úspěchů a především mnoho uzdravených pacientů,

ještě jednou Vám za vše děkuji.

S pozdravem

J.F.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

4.11.2021

Dobrý den, dne 8.9.2021 jsem absolvoval na ortopedickém odd. ve Vaší nemocnici operaci-TEP levé kyčle. Chtěl bych vyjádřit velkou spokojenost s provedením operace, následnou péčí, a hlavně s přístupem veškerého personálu ortopedického oddělení. Vše bylo z mého pohledu naprosto bezchybné a péči ortopedického odd. mohu všem jenom vřele doporučit.


Děkuji
MUDr. L. K.


Poděkování chirurgické ambulanci

2.11.2021

Vážený pane řediteli, jezdím k Vám do nemocnice AGEL Nový Jičín a.s. na převazy a ošetření nohou. Chci velmi poděkovat paní doktorce Antonině Panchenko, zdravotním sestrám a paní na recepci Ivaně Volné. Paní doktorka je velmi příjemná a jsem rád, že mate tak výborné lékaře na svém oddělení.

S pozdravem,

O. M.


Poděkování gastroenterologické ambulanci

18.10.2021

Dobrý den, dnes jsem podstoupila tolik obávané vyšetření na kolonoskopii. Chci moc poděkovat sestře D. Strakové za povzbudivá slova a přístup pana doktora A. Kapľavky za bezbolestné provedení vyšetření. Byla jsem mile překvapena prostředím, které bylo krásné i jednáním personálu. Díky nim se toto neoblíbené vyšetření stalo snesitelným. V.P.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

14.10.2021

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat za úžasnou péči o manželku i syna během jejich pobytu na gynekologicko-porodním oddělení. I laskavý a obětavý přístup sester a lékařů. S pozdravem J. P.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

6.10.2021

Dobrý den, děkuji celému týmu ortopedického oddělení, po operaci je mi fajn, oceňuji super přístup, sestřičky vykonávají 100% nasazení, opravdu skvělé. Doporučuji zvýšit výplaty holkám.


Poděkování Onkologickému oddělení

6.10.2021

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům a sestřičkám onkologického oddělení za vysoce profesionální a citlivý přístup k péči o mou maminku a za maximální péči v době jejího odcházení. Za rodinu D.V., dcera.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

6.10.2021

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat za veškerou péči, která mi byla poskytnuta během i po mém porodu personálem gynekologicko-porodnického a novorozeneckého oddělení. Lékaři i sestry z těchto oddělení jsou lidé na svém místě a svou práci vykonávají opravdu profesionálně. Nejvíce však oceňuji lidský přístup, srdečnost a empatii se kterou o mne pečovali. Hned od první chvíle jsem věděla, že o mě i mého syna bude dobře postaráno a opravdu se o nás starali na jedničku. Byli zde pro nás 24 hodin denně. Pomohli mi se dostat do fyzické i psychické pohody a naučili mne, jak správně pečovat o syna. Můj pěkný dojem také dotvořil nově zrekonstruovaný a plně vybavený porodní box, pěkný a funkční poporodní pokoj a celé oddělení, které na mne dýchalo rodinnou atmosférou. Jako bonus jsem během celého pobytu dostávala opravdu chutné jídlo. Jestli v budoucnu budu rodit znovu, nebudu ani na vteřinu váhat a opět si vyberu novojičínskou porodnici. Šlo totiž vidět, že lidé zde pracují opravdu rádi a svou práci vykonávají hlavou a především srdcem. Díky nim teď mohu koukat na svého zdravého dvouměsíčního syna.
T.S.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

29.9.2021

Dobrý den, děkuji primáři MUDr. Káňovi a celému týmu zdravotních sester a ošetřovatelek za skvělý přístup a starostlivost při mé hospitalizaci při výměně kyčelního kloubu. Moc děkuji, s pozdravem P.K.


Poděkování Dětskému oddělení

7.9.2021

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat celému personálu dětského oddělení, a to hlavně za vstřícný a milý přístup. Byla jsem zde s ročním synem se zápalem plic. Oceňuji, že doktoři hledali cestu, jak se s nemocí vypořádat bez zbytečné medikace. Obzvlášť bych chtěla poděkovat sestřičkám na dětské JIP, jejich péče a pozitivní přístup pomohl nejen mému synovi ale i mně překonat toto náročné období. Máte opravdu neocenitelný personál. Ještě jednou moc děkuji a Vaší nemocnici budu všude srdečně doporučovat. S pozdravem A. Ř.


Poděkování oddělení ORL

7.7.2021

Přeji Vám pěkný den, chtěl bych poděkovat Vaší nemocnici, konkrétně  oddělení ORL, kde jsem byl na operaci krční mandle a následně jsem ležel na lůžkovém oddělení. Velké dík vašemu skvělému personálu, doktorům i sestrám. Cítil jsem se velice dobře a pokud budu moct, tak Vás mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji, s pozdravem J. Ž.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

21.6.2021

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za péči lékařům, sestřičkám i ošetřovatelkám ortopedického lůžkového oddělení i ambulance, za velmi vstřícný, a hlavně pozitivní přístup k pacientům. Velmi si toho vážím. 30.4. 2021 mi byl operován kyčelní kloub panem primářem MUDr. Káňou. Nebyla to má první operace a mohu srovnávat. Tuto nemocnici bych určitě doporučila. Přeji všem hodně zdraví, elánu, sil i osobního štěstí.  M. N.


Poděkování plicnímu oddělení

24.5.2021

Vazeni pracovnici novojicinske nemocnice!

V patek 21.5.2021 ve 13.00 hod jste mne po 8mi dnech propustili z plicniho odd., presneji z jeho uzavreneho covidoveho oddeleni.

Od te chvile mne tizi myslenka, jak Vsem lidem, kteri se na tomto oddeleni o mne starali, jak uprimne a s obrovskym vdekem jim mohu podekovat. Bojim se, ze tu silu meho vdeku nedokazu kazdemu z nich predat. Mam totiz stale cerstvou vzpominku, ze me vcerejsi DEKUJI, kdyz jsem to oddeleni opoustel, mi prislo jako naprosto formalni a nedostatecne!

To co bych timto svym dopisem chtel sdelit je hlavne to, jakym zpusobem jste mne vratili do zivota.

Kdyz jste mne hospitalizovali, byl jsem na dne a to spis psychicky nez fyzicky. Navic jsem vubec nemel duveru v nejakou regionalni nemocnici, kde se bude rozhodovat, zda muj osud bude smerovat k hromade 30.000 mrtvych anebo k tem vyvolenym, kteri dostanou dalsi sanci, sanci zit!

Presto od prvniho okamziku, kdy mne covidova zachranka privezla na covidovou jednotku, kde mne prvni pracovnici nemocnice, vcetne mlade lekarky-gynekolozky, ktera zde proste mela zrovna sluzbu, i pres sve zimnice, horecky a strachy co bude dal, jsem od zacatku nedokazal prehlednout, jak dusledne se zabyvaji diagnostikou meho zdravotniho stavu a jak mi vsichni Ti lide CTEJI POMOCI!!! (Ma duvera velmi rychle rostla).

Nejsem casty navstevnik nemocnic, byl jsem asi poprve po 40ti letech hospitalizovan, tim vice mne tako skutecnost prekvapila.

A muj pribeh pokracoval:

Na zminenem covidovem odd mne prijali pred pulnoci.

Od te doby jsem nevychazel z udivu, s jakou peci a zajmem a odbornosti se vsichni o mne starali!

Za celou dobu jsem se nesetkal se zdravotnikem, ktery at uz vykonaval jakkoli kvalifikovany zakrok nebo mi jen kazde rano prevlekal mou propocenou postel, vzdy jsem citil, ze jsou pod temi skafandry lide, kteri mi VZDY chteli pomoct a zalezi jim na tom.

Po celou dobu jsem se setkaval s ruznymi lekari na tomto oddeleni, ale stejne jako predtim uvedene, vzdy jsem citil maximalni odpovednost k memu zdravi i k me osobe. Jejich trpelivost a snaha mi vysvetlit, o co se pri lecbe snazi, aby nasli tu nejucinejsi pomoc, byla neskutecna! 

Proto mam tu silnou potrebu dekovat a snahu, aby se o tom co delate a jak to delate dovedeli vsichni obyvatele novojicinska, ale i Vase rodiny, Vase deti.

Bojim se, aby tento dopis nevyznel prilis pateticky, oslavne, jako z nejakeho marketingoveho letaku.

Je toho totiz vic, co chci jeste rict!

Vsiml jsem si i to, ze v te nemocnici byla dobra atmosfera i mezi ostatnimi zamestnanci, ridici sanitek, ktere jsem pozoroval z okna a ta nalada se dala poznat i z talire s jidlem, ktere jsem na pokoj dostaval. Na prvni pohled to jidlo vypadalo jako ze skolni jidelny, ale vlastne jsem zahy pochopil, ze prekvapive chutna a ze jsem vracel vzdy do posledniho sousta vyjedene talire.

Asi si myslite, ze uz zachazim prilis daleko. 

Ale ne, ja chci timto vyjadrit vlastne celemu spitalu v NJ, ze si uvedomuji, ze to vsechno neni vubec samozrejme a i proto ta ma nutkava potreba DEKOVAT!

Dekovat za to, ze jsem se mohl ve vasi/nasi nemocnici citit jako clovek a tim jste me vylecili vic nez jen z covidu.

Mohu prohlasit, ze v nemocnici v Novem Jicine se nikomu nebude chtit umrit, protoze to proste nemuzete udelat tem lidem, kteri se o vas tak citlive a odpovedne starali.

Znovu a opakovane dekuji vsem, ze mi pomohli odhalit nove misto, kde lidskost je vsudypritomna.

Dopis podepisuji svym plnym jmenem a zaroven davam souhlas, aby tento muj dekovny apel byl slyset na vsechny strany. Proste muzete ho zverejnovat kdekoli a kdykoli.

Hlavne, aby to vedeli vsichni lide v teto nemocnici a vsichni jejich pacienti.

Dekuji, vazim si Vas!

Miroslav Mixa


Poděkování oddělení ORL

3.5.2021

Vážený pane MUDr. Jakube Fejfare, předsedo představenstva,

vážený pane doc. MUDr. Davide Vráno, Ph.D., člene představenstva,

v současné době všichni prožíváme náročné období v souvislosti s nemocí Covid 19. Bohužel, naše maminka, Z.Ch. – v tyto dny se dožívá 84 let, měla diagnostikováno toto onemocnění 2. 4. 2021. Zpočátku probíhala léčba doma, ale 6. 4. 2021 se zdravotní stav zhoršil, zkontaktovali jsme ZZS a ve večerních hodinách byla maminka převezena do Nemocnice AGEL v Novém Jičíně. Po vstupních vyšetřeních byla hospitalizována na oddělení ORL – Covid oddělení – Plicní lůžková izolace 3.

Ještě v noci ze 6. 4. na 7. 4. 2021 jsme dostali aktuální informace od pana doktora vykonávajícího službu na tomto oddělení. O zdravotní stav jsme se velmi zajímali. Pravidelně po dvou – třech dnech jsme se kontaktovali s lékaři oddělení, kteří nás informovali o dalším průběhu zdravotního stavu maminky.

Velmi mnoho chceme kompletní lékařský tým pochválit za profesionální přístup při léčbě i za to, s jakou ochotou nám lékaři sdělovali informace. Maminka totiž z počátku netelefonovala, nešlo to.

Chceme rovněž velmi pochválit a poděkovat za nevšední starostlivost a péči zdravotních sestřiček a bratrů, kteří maminku opečovávali. Neměli to lehké. Maminka asi po týdnu se za doprovodu zdravotních sestřiček a bratrů pokoušela udělat pár kroků. I toto personál dokázal ocenit potleskem. Jak úžasné!

Nemůžeme zapomenout ani na provozní a sanitární personál, bez kterých by provoz daného oddělení také nemohl fungovat.

Velmi oceňujeme celkový přístup celého pracovního kolektivu pod vedením pana primáře, který s obrovskou laskavostí, ochotou, lidskostí a dobrým slovem s maminkou komunikoval. Máte opravdu v nemocnici úžasné lidi, kteří jsou v tzv. první linii a zvládají celou situaci s bravurou, obětavostí a srdcem na dlani.

Maminka byla propuštěna do domácího ošetřování 19. 4. 2021. Již se jí daří lépe, je samostatnější, sama na sobě cítí další velké pokroky ve zdravotním stavu. My všichni doma jsme za to rádi, těšíme se, jak se situace vyvíjí.

Vážený pane MUDr. Jakube Fejfare a vážený pane doc. MUDr. Davide Vráno, Ph.D.,

velmi Vám děkujeme za umožnění potřebné péče naší maminky v tak výborném zdravotnickém oddělení.

Přejeme Vám hodně zdraví, pracovních úspěchů v dalším období a zároveň prosíme o předání velkého poděkování oddělení ORL – Covid oddělení – Plicní lůžková izolace 3, protože si to zaslouží.

S pozdravem

Mgr. I. Ch. a Mgr. A. S. (dcery)

V Příboře dne 3. 5. 2021


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

23.4.2021

Dobrý den,

chtěla bych vyjádřit poděkování všem zaměstnancům ortopedicko-traumatologického oddělení v Nemocnici v Novém Jičíně, za profesionální péči a citlivý přístup při ošetřování mé maminky, paní V.S., která byla na tomto oddělení hospitalizována.

S úctou,
Z.S., dcera


Poděkování ortopedickému oddělení

18.3.2021

Nastala nám taková doba, že kdo nesleduje své zdraví, tak určitě sleduje televizi a v ní příběhy ze zdravotnického prostředí. Ať už je to Nemocnice na kraji města, Sestřičky, Anatomie života, Dr.House, Ordinace a jiné.

Já bych Vám doporučil nahlédnout do REÁLU oddělení ortopedie v Nemocnici AGEL Nový Jičín a.s. To co mohu, vlastně musím, poděkovat celému oddělení ORTOPEDIE. MUDr. Zicháčkovi, p. primáři MUDr. Káňovi, všem sestrám, ošetřovatelům a celému týmu JIPU. Byl jsem aktérem jedné epizody, operace TEP. A musím říct, že ani v TV jsem neviděl takovou péči, starost, vstřícnost, profesionální přístup na všech úrovních tohoto výkonu. Samostatné přijetí na oddělení, podrobné seznámení s celým průběhem operace a s operátorem MUDr Zicháčkem a p. primářem Káňou. Po výkonný perfektní monitorig pacienta, profesionální a přitom lidský přístup na JIPU a následně na oddělení. Mimo normální chod oddělení, malých a velkých vizit, probíhala denní kontrola operatéra MUDr. Zicháčka. Dnes již ojedinělé oddělení Novojičínské ortopedie je pravidelnost a obsazeni velkých vizit (i přes epidemii a nemocnost personálu) vždy předpisově. A na závěr, velmi milé vyjádření vzájemné úcty i důvěry je, že  můj operatér sledoval po celou dobu můj stav a nebylo mu za těžko se přijít rozloučit, popřát brzké uzdravení a propouštěcí zprávu předat osobně. Moc si toho vážím, děkuji celé ortopedii za profesionálně odvedenou operaci, léčbu a monitoring.

Toto vše, neuvidíte v žádném filmu, ani seriálu. To vše jsem zažil, vřele doporučuji se o tom přesvědčit, že i v našem okolí jsou mezi námi skvělí lidé, odborníci, specialisté. Zdravotní personál, který navzdory této doby, dovede zachraňovat životy, vracet zdraví a víru v to dobré. Pod tou rouškou toho tolik skrývají a nedají na sobě znát únavu, ani vyčerpání.

Za vše moc děkuji a modlím se za to, aby tohle „divné“ období pominulo, vrátilo se k normálu, zmizely roušky a byl vidět jen radostný úsměv všech, nejen zdravotníků.

S pozdravem, Josef P.


Poděkování plicnímu oddělení

17.2.2021

Dobrý den,
vážené sestry, bratři a celý ošetřující personále na plicním oddělení, ještě jednou všem moc děkuji za vaši péči. Děkuji za vše, co jste pro mne udělali. Jste vynikající kolektiv na vysoké úrovni. Můj zdravotní stav se denně lepší díky Vám a věřím, že budu v pořádku. Přeji všem hodně zdraví, štěstí při náročné práci a obdiv všem.

Díky moc.

S pozdravem na plicní oddělení
P. M.


Poděkování oddělení onkologie

4.1.2021

Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování vrchní sestře onkologie, paní Ivetě Kociánové. Velmi děkuji za péči, kterou ulevila od velké bolesti a za nesmírně lidský přístup. Díky paní Kociánové jsme vše zvládli mnohem lépe a velmi si to vážíme. S pozdravem, M.P.


Poděkování odběrovému místu Covid-19

23.10.2020

Vážený pane řediteli,
chtěla bych vyjádřit poděkování za profesionální práci, odbornost a vstřícnost pracovníkům odběrového místa ve vaší nemocnici. Patří mezi ty, kteří jsou v první linii ohrožení, a přesto jsou milí a usměvaví. Moc si vážím jejich práce. Přeji Vám všem pevné zdraví, hodně sil, energie a trpělivosti v nelehké práci.
S pozdravem
B.A.


Poděkování neuirologickému oddělení

23.10.2020

Dobrý den, ráda bych poděkovala pracovníkům z oddělení neurologie v čele s panem primářem Kubou, za péči o mého otce. Děkuji a přeji hodně síly, v této nelehké době. S pozdravem S.S. 

 


Poděkování odd. radioterapie a onkologie

16.10.2020

Vážené vedenie Nemocnice AGEL Nový Jičín,

dovoľte úvodom aby som sa predstavil. Volám sa Peter som onkologický pacient zo Slovenska a prišiel som do vašej nemocnice absolvovať liečbu  svojho ochorenia externou rádioterapiou v kombinácii brachyterapiou. Hneď v deň nástupu som bol milo prekvapený úrovňou organizácie tohto procesu. Všetky styčné miesta - recepcia, ordinácie vstupných vyšetrení a odberov, plánovania rádioterapie ako aj samotná radioterapia v prvý deň boli plne informačne pokryté a jednotlivé úkony prebehli v dobre organizovanom časovom slede.

Nasledovali dni externej rádioterapie. K samotnej radioterapii uvádzajú radiologické asistentky vždy jemne a úctivo. Zvlášť by som chcel spomenúť hlavnú radiologickú asistentku Mgr. Klečkovú, ktorej nikdy na tvári nechýba jemný priateľský úsmev a optimistická nálada na povzbudenie psychiky nás liečených pacientov.

V treťom a v piatom týždni radioterapie liečba pokračovala brachyterapiou. Perfektne zohratý tandem odborníkov MUDr. Kotásek a Mgr. Homola precízne s milimetrovou presnosťou, s nulovou toleranciou odchýlok a v prísnom súlade s výpočtami radiačných dávok zrealizovali spolu s príkladne organizovaným podporným tímom celú náročnú procedúru. Nedá mi na tomto mieste nespomenúť ešte raz Mgr. Klečkovú, ktorá mi pri nástupe na zákrok venovala prejavom silné gesto priania úspechu čo mi padlo veľmi dobre a doteraz ho mám pred očami.

Vzhľadom na veľkú vzdialenosť bydliska mi bolo umožnené byť počas celej liečby hospitalizovaný na onkologickom oddelení vašej nemocnice. Na oddeleni som v opatere veľmi milej a empatickej MUDr. Bernatikovej. Každý deň zodpovedne kontroluje môj zdravotný stav, konzultujeme priebeh liečby, oboznamuje ma s ďalším postupom a pomáha mi preklenúť prejaviace sa vedľajšie účinky liečby.

Samotné oddelenie žije svojím náročným pracovným tempom počas celého dňa. Sestričky a ošetrovateľky pod vedením vedúcej sestry Bc.Kocianovej vykonávajú svoju prácu presne a odborne , organizovane a s mimoriadne citlivým prístupom k pacientom. Nikdy im pritom nechýba prejav dobrej nálady a to na našu psychiku veľmi dobre vplýva.

Počas hospitalizácie sa nám postupne podarilo prelomiť hradbu anonymity a tak môžem uviesť aj sestry a ošetrovateľky v ktorých som zdravotnej a servisnej starostlivosti najčastejsie a v najväčšej pokojnosti. Sestry Ivana, Eliška, Romana, Gabi.v, Gabi.m, Miška, Martinka, Andrea a ošetrovateľky Irenka, Renáta, Pavlínka, Dita a Katerina.

Záverom Vážené vedenie nemocnice by som chcel z celého srdca poďakovať všetkým lekárom, špecialistom, sestrám a ošetrovateľkam ako aj všetkým učastným na mojej liečbe za všetko čo pre mňa robia a v neposlednom rade poďakovať aj vám Vážené vedenie lebo len s špičkovým riadenim môže vaše zdravotnícke zariadenie takto dobre fungovat.

Pacient. Peter


Poděkování oddělení Interna 2

2.9.2020

Chtěl bych poděkovat za výbornou a nadstandartní péči mé hospitalizace v Nemocnici Nový Jičín a záchranu mého života. S poděkováním a uznáním za poctivou a zodpovědnou profesionální práci
Váš hospitalizovaný pacient
V. H.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

1.9.2020

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za péči na Gynekologicko-porodnickém oddělení. Dne 7.8. 2020 se nám císařským řezem narodila dcera. Personál na sále byl opravdu špičkový, klobouk dolů, díky nim všechno dobře dopadlo. I na pooperačním byly sestřičky hodné, vstřícné ve všem vypomohly. Děkuji.
J. Ch.


Poděkování chirurgické ambulanci

31.8.2020

Dobrý den, chtěl bych Vaším prostřednictvím poděkovat lékařce a sestře na chirurgické pohotovostní ambulanci ,kteří sloužili dne 10.8.2020 ve večerních hodinách . Pod zprávou je podepsaná Mudr.Ilona Szubota , ale chtěl bych poděkovat i lékaři na ultrazvuku a lékařce na rentgenu za jejich profesionalitu , ale hlavně za lidský přístup .Velmi si  vážím jak mi pomohli. Ještě jednou děkuji za příkladné chování.

P. R.


Poděkování oddělení ortopedie

28.8.2020

Dobrý den přeji pane primáři a staniční sestro, chtěl jsem Vám všem aspoň touto cestou poděkovat za veškerou péči a léčení mého zdravotního stavu po celou dobu hospitalizace u Vás v nemocnici na oddělení traumatologickém. Dne 31.7.2020 ve večerních hodinách jsem byl k Vám přijat na oddělení a následně ihned operován s těžkým zánětem v noze, kterou jste mi operovali v dubnu. Chtěl bych poděkovat za záchranu života, jak sestrám a lékařům na pohotovosti dne 31.7.2020, kteří se mně ujali, tak následně i panu MUDr. Bencúrovi, který mě operoval a konzultoval můj těžký stav s panem primářem MUDr. Káňou a celým operačním týmem, který se mně ujal a ihned operoval a dal nohu do pořádku a asi mě zachránil. Také bych touto cestou chtěl poděkovat všem sestrám a ošetřovatelkám a ošetřovatelům, kteří se po celou dobu mé hospitalizace o mě starali od 31.7.2020 do 14.8.2020. Všem moc děkuji za ochotu, profesionální přístup, za starostlivost a vše, co pro mě udělali. Vím, že to pracovníci na oddělení v těch vedrech nemají jednoduché a navíc stížené coronavirovou situací. Pane primáři a paní vrchní, máte na oddělení ortopedicko - traumatologickém perfektní kolektiv, přeji Vám všem, ať se vám daří a ještě jednou moc moc děkuji za vše, co jste pro mé zdraví a záchranu udělali. A ještě děláte, než se dám celkově do pořádku. A také bych chtěl pochválit a poděkovat kuchyni, perfektně a chutně vaří. S přáním pěkného dne J. L.


Poděkování chirurgické ambulanci

26.8.2020

Dobrý den, dne 21.08.2020 jsem po lehčím úrazu využila služeb chirurgické ambulance. Do nemocnice jsem šla s obavami a komentářem bývalého zaměstnance, že "novojičínská chirda je nejhorší oddělení z celé nemocnice". Po prvním velmi rozpačitém dojmu z čekárny chirurgické ambulance, jsem byla pozitivně překvapena službami lékařů a sestřiček. Tímto bych chtěla poděkovat ošetřujícímu lékaři MUDr. Murckovi a sestřičce, která s ním měla toho dne službu (bohužel si nepamatuji jméno). Děkuji za bezbolestné ošetření panem doktorem, za empatický a hlavně pozitivní přístup sestřičky. S pozdravem, L. Z.


Poděkování oddělení GYN-POR

24.8.2020

Dobrý den, 28.7.2020 jsem podstoupila náročnou gynekologicko-chirurgickou operaci v Gynekologicko-porodnickém oddělení nemocnice Nový Jičín. Několik dalších dnů jsem pak strávila nejprve na MOJIP a další dny v lůžkové části Gynekologicko-porodnickém oddělení. Chtěla bych tímto způsobem vyjádřit naprostou spokojenost s prvotřídní péčí lékařů a ochotou a lidským přístupem ošetřujícího personálu Gynekologicko-porodnického oddělení. Dostalo se mi i služeb, kterých bych se v jiných nemocnicích nejspíš nedočkala, ošetřující personál byl vždy vstřícný a pohotový, odvádí svou práci svědomitě a s plným nasazením. Jsem z Brna a do Nemocnice Nový Jičín jsem zavítala s doporučením a jsem ráda, že mohu tento věhlas šířit dál. Děkuji Vám

 


Poděkování LERP Vítkov

24.8.2020

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům oddělení LDN Vítkov, okres Opava, lidem neuvěřitelně empatických, velice milých a laskavých, kteří mě svým profesionálním přístupem, plným srdečnosti a optimismu, přiměli se " zotavit ", včetně zdraví i pochmurné nálady. Tito lidé vykonávají jak fyzicky, tak i psychicky velice těžkou a náročnou práci. Hodně se to projevuje i v dnešní době, v době společenské izolace zaviněné nemocí Covid-19 a nejenom mě, ale nám všem pacientům LDN ve Vítkově si zachovávají příjemnou náladu, kterou nám předávají a proto i bez návštěv rodinných příslušníků to v klidu prožíváme. Těmto lidem pod vedením prim. MUDr. Viléma Bruka, MBA., patří nejenom mé, ale i všech ostatních pacientů, obrovské DÍK. S pozdravem K.


Poděkování chirurgie II.

20.8.2020

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat sestřičce na vašem oddělení chirurgie II. v N.J. Jmenuje se Eva Fendrychová, je to obětavá, ochotná sestřička, pro pacienty má pochopení a lidskost. Pokud by to bylo možné, odměňte ji. Já sama jsem ji před paní doktorkou velmi děkovala a píši ještě Vám. Děkuji za pochopení.

S pozdravem L. J.


Poděkování dětskému oddělení

17.8.2020

Zdravím, celému týmu z dětského oddělení děkuji za maximální péči, starostlivost a lásku! Jste skvělí. S pozdravem P. S.


Poděkování oddělení ORL

3.8.2020

Vážený pane primáři Syrovátko, dovolte mi abych Vám poděkoval za péči, kterou jste poskytli mému otci, jenž byl u Vás hospitalizován. Chtěl bych také ocenit profesionalitu a lidský přístup lékařů i sestřiček na Vašem oddělení ORL. S upřímným pozdravem, Mgr. B. V.


Poděkování oddělení ortopedie

21.7.2020

Dobrý den pane primáři,
chtěla bych touto formou poděkovat celému Vašemu ortopedickému oddělení za příkladnou péči, která mi byla věnována ,když jsem zde byla hospitalizovaná v květnu na operaci výměny kolenního kloubu. Jsem velice vděčná za trpělivost, laskavost a profesionální přístup všech, kdo o mě pečoval! A protože jsem velice netrpělivá a citlivá na bolest, neměl to personál se mnou vůbec snadné a o to více děkuji a jsem ráda, že při dnešní době nezmizel úsměv na tváři celému personálu a mému ošetřujícímu lékaři R. Zicháčkovi, který mě také osobně povzbuzoval. Také bych chtěla zmínit stravování, které je na velmi dobré úrovni, pokud můžu srovnat s jinými zdravotními zařízeními, kde jsem byla hospitalizována.

Vaše pacientka J.M.B.


Poděkování gynekologickému oddělení

15.7.2020

Dobrý den, chtěla bych touto cestou osobně velmi poděkovat celému gynekologickému oddělení za velmi profesionální, mile lidský a snad nikoho neurazím, když použiji přirovnání až nakažlivě optimistický přístup veškerého personálu (všech doktorů a především sestřiček), které jsem měla po dobu mé celé hospitalizace na tomto oddělení po operaci tu čest poznat. Děkuji z celého srdce!
M.V.


Poděkování Internímu oddělení

9.7.2020

Ráda bych poděkovala p. doktorovi Merendovi, ke kterému docházím několik let. Celou dobu je to lékař vlídný, příjemný, který se snaží všemožně pomoci. K němu se pacient nebojí jít díky jeho přístupu k někomu, kdo má problém a potřebuje pomoci. Je to lékař, který si zaslouží úctu a upřímné DÍKY. Poděkování patří také sestřičce p. Daně Strakové, která je vždy milá a příjemná jak při telefonickém hovoru, tak při přímém kontaktu s pacientem. Snaží se jej s úsměvem uklidnit a povzbudit. Kéž by takových lékařů a sestřiček, kteří mají opravdový zájem o pacienta, bylo více.


Poděkování oddělení onkologie

8.7.2020

Velmi, velmi moc bych chtěla poděkovat zdravotnímu personálu na onkologickém oddělení za neskutečnou trpělivost, vstřícnost a ochotu. Úžasně jste se o mě staraly celých pět týdnů, bylo mi tady s Vámi velmi hezky, jste andělé. Holky, přeji Vám spoustu sil a stále úsměv na rtech. Mockrát ještě jednou velký dík
S pozdravem
M.


Poděkování oddělení ORL

7.7.2020

Vážený pane řediteli, rád bych chtěl Vaší cestou poděkovat panu primáři Káňovi a celému jím řízenému oddělení za mimořádnou péči, kterou mi věnovali po operaci totální endoprotézy kolena a následné reoperaci po akutním infektu. Poděkovat bych chtěl také sestřičkám na oddělení za velice lidský přístup. Ještě jednou děkuji.


Poděkování oddělení ORL

7.7.2020

Koncem června 2020 jsem byla hospitalizována na oddělení ORL, kde jsem 30.6.2020 podstoupila operační zákrok. Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu pod vedením MUDr. Jakuba Syrovátky za profesionální a lidský přístup. Dosud jsem se nesetkala s tak vřelým přístupem všech zaměstnanců tohoto oddělení včetně pracovníků na operačním sále. I toto bylo příčinou mé rychlé rekonvalescence. Proto budu toto oddělení všem doporučovat. Málokdy se stane, že se chce člověk vracet do nemocnice. V tomto případě však tento kolektiv ráda uvidím znovu. Myslím si, že by si ORL tým zasloužil rekonstrukci celého lůžkového oddělení. To by ještě podtrhlo už tak pozitivní pocit z celé hospitalizace a určitě by se zaměstnancům v novém prostředí lépe pracovalo.
Ještě jednou moc za vše děkuji a přeji celému týmu ORL spoustu spokojených pacientů. P.S.: Už se těším, až půjdu vytahovat stehy. :)


Poděkování oddělení GYN-POR

26.6.2020

Vážený pane primáři, přijměte poděkování za obětavý, profesionální a lidský přístup, se kterým jsem setkala při hospitalizaci na Vašem oddělení. Velmi oceňuji veškerý zájem o moji osobu i mé zdraví a psychickou pohodu sestřiček, ošetřovatelek, lékařů, atd.  Celý personál si zaslouží uznání a poděkování. Děkuji za Vaši vstřícnost a přeji všem na oddělení co nejvíc pohodové prostředí, které se snažíte vytvářet, ať svoji práci můžete dělat rádi.

S pozdravem
K.


Poděkování oddělení ORL

19.6.2020

Dobrý den, velice rád bych alespoň touto cestou poděkoval oddělení ORL ve Vaší nemocnici v Novém Jičíně. Byl jsem u Vás na ORL hospitalizován ve dnech 15.6.-17.6. 2020. Moc děkuji celému zdravotnickému týmu ORL za péči, krásný profesionální přístup, příjemnou komunikaci a samozřejmě i za výkon. Obdivuji Vaši práci a jsem Vám vděčný za sebe i za budoucí pacienty. Se srdečným pozdravem
J. S.


Poděkování oddělení GYN-POR

18.6.2020

Dobrý den, 9.6.2020 jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení a děkuji lékařům a sestřičkám, za jejich práci. Už jen citlivý přístup sestřiček pomáhá v léčbě a přála bych všem pacientům takové sestřičky, se kterými jsem se setkala v Nemocnici Nový Jičín. Děkuji


Poděkování oddělení GYN-POR

18.6.2020

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat gynekologickému oddělení pod vedením pana primáře MUDr. Pavla Bartoše PhD., za profesionálně provedenou operaci, milé a příjemné chování všech zaměstnanců během mé operace a pooperační péče na lůžkovém oddělení.


Poděkování plicní ambulanci

18.6.2020

Dobrý den, ráda bych touto formou chtěla poděkovat MUDr. Plačkové z pneumologické ambulance za velmi milý a profesionální přístup.
S pozdravem D. V.

 


Poděkování oddělení ortopedie

8.6.2020

Děkuji za skvělou péči celému kolektivu ortopedie a panu doktoru Zogatovi za provedenou operaci. Těším se na pobyt u Vás, při operaci druhého kolene.

 


Poděkování chirurgickému oddělení

2.6.2020

Vážený pane řediteli, chtěl bych moc poděkovat za péči a profesionalitu, která se mi dostala ve Vaší nemocnici. Byl jsem zde operován pro rakovinu plic a díky panu MUDr. Adamčíkovi z chirurgie a následné skvělé pooperační péči na ARO budu se už brzy moci zapojit do běžného života. Chtěl bych moc poděkovat milým, profesionálním, ale především srdečným sestřičkám, které se o mne staraly. Snad se nebudou zlobit, když je budu jmenovat (paní Aneta, Daniela a Lucie) - pan primář může být pyšný, jak vzdělané a milé sestřičky i lékaře na svém oddělení má a jak příjemná nálada na zrovna tomto oddělení panuje. Je mi líto, že jim více než těmito řádky nemohu poděkovat, ale vzpomínat budu vždy s úctou a pokorou.
Děkuji za vše


Poděkování odd. radiologie a zobrazovacích metod

21.5.2020

Dnešního dne jsem se zúčastnil na CT vyšetření výše uvedeného oddělení. Zde jsem ihned poznal kvalitu personálu, jejich vysokou profesionalitu podmíněnou navíc odbornou erudicí, ochotou, příjemným a milým chováním a celkově kladným přístupem k pacientovi, jež se k danému vyšetření dostavil s velkými obavami. Velký dík proto patří jak MUDr. Cyrilu Vojtkovi, tak i paní radiologické asistentce, CT vyšetření provádějící.
S úctou
JUDr. J.J. 


Poděkování gastroenterologické ambulanci

21.5.2020

V úterý 19.5.2020 jsem u Vás opakovaně absolvovala kontrolní kolonoskopické vyšetření. Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Kamlerovi a jeho sestřičce paní Daně Strakové za profesionální a neskutečně lidský přístup, který velmi pomáhá. Velmi si vážím Vaší práce, my - pacienti si přejeme hodně takových zdravotníků.
Děkuji, ať se daří.
M.K.


Poděkování oddělení urologie

20.5.2020

Vážený pane primáři, Vážené paní doktorky, milé a obětavé sestřičky i 2 pánové, kteří tam pomáháte a paní, co tam uklízíte. Stojím před Vámi v hlubokém předklonu a děkuji Vám za všechno, co jste pro mě udělali. To je důkaz, jak ze ženské plné života a síly, nemoc udělá uzlíček, který po všech konzultacích navíc zjistí, že to nemusí přežít. Ale díky Vám, jsem se probudila a snad budu opět fungovat. Po probuzení jsem byla sám šev a Vás to stálo hodně nití. Ještě jednou Vám velmi děkuji, ale to, co cítím, slovy nelze říci!
S pozdravem C.


Poděkování ortopedickému oddělení

13.5.2020

V měsíci lednu 2020, jsem po předchozích léčbách a dalších vyšetření byl hospitalizován na Vašem oddělení Ortopedie a traumatologie v rámci plánované operace, kde mi byla provedena totální náhrada levého kolenního kloubu z důvodů jeho výrazného opotřebení, bolestí a tím omezení chůze. Chtěl bych touto cestou vyslovit poděkování MUDr. Radkovi Zicháčkovi a ostatním lékařům oddělení, staniční setře Monice Žáčkové DiS. a ostatnímu veškerému zdravotnickému personálu oddělení, za profesionalitu, za milý a přirozený přístup a mimořádnou péči k pacientovi.
V rámci systému předoperační přípravy a informovanosti o průběhu operace a následné rehabilitace, jsem se zúčastnil edukačního semináře, kde mimo informace a předání brožury základních informací, mi byla již předstihu naplánovaná následná lázeňská rehabilitační péče v dohodnutém zařízení. Tyto informační semináře, neprovádí žádná jiná nemocnice, jak jsem zjistil v rámci diskuze v lázních Karviná - Darkov. Jsem OK , ještě jednou díky

P. M.


Poděkování oddělení MOJIP

11.5.2020

Dobrý den, dovolte abych co nejsrdečněji poděkoval lékařům, sestřičkám i ostatnímu personálu oddělení MOJIP operačních oborů Vaší nemocnice. Hlavně panu MUDr. Kamilu Bezděkovi a všem sestřičkám 1. boxu. Během svého téměř týdenního pobytu na oddělení se chovali ke mne velmi vstřícně, byly ohleduplné, milé a jejich přístup k pacientům byl fantastický. Tato vynikající atmosféra hodně člověku, který tam leží po operaci břicha, psychicky pomůže překonat stávající pooperační bolesti. Ještě jednou bych chtěl všem co nejvíce poděkovat a přeji jim, aby ta pozitivní energie všem vydržela co nejdéle. I když to není vždy jednoduché. Děkuji K.


Poděkování oddělení onkologie

30.4.2020

Dobrý den, od 3.3. do 20.4. 2020 jsem podstoupila onkologickou léčbu ve Vaší nemocnici. Protože jsem až z Jeseníku v Olomouckém kraji, tak jsem byla hospitalizována na lůžkovém oddělení onkologie. Chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu za profesionální odbornost a citlivý přistup k pacientům. Po celou dobu pobytu byli všichni vždy usměvaví, příjemní a ochotní, i když člověk neprožíval zrovna dobré období. Chtěla bych jim touto cestou ještě jednou moc poděkovat.

D. J.
Jeseník


Poděkování dětskému oddělení

29.4.2020

Dobrý den, minulý rok jsem u vás byla hospitalizovaná 5 dní na dětském oddělení (pro mladší děti) s miminkem kvůli jejímu neprospívání. Chtěla bych tímto moc poděkovat sestřičkám i doktorům z tohoto oddělení. Byla jsem nervózní ze situace kolem malé a Vaši zaměstnanci mi pomohli skvělou péčí, psychickou podporou a vstřícným chováním. S jejich pomocí jsem zjistila, proč malá nepřibírá a vše se vyřešilo bez stresu a za to ještě jednou moc děkuji. Dcerka už dnes přibírá jak má a já nejsem ve stresu.

S pozdravem

L. K.


Poděkování do odběrového stanu

21.4.2020

Vážení, dne 17.4.2020 v 10 ráno (Nový Jičín) jsem byl na povinných odběrech Covid19. Seběhlo se to tak rychle, že jsem ani nestihl poděkovat paním doktorkám, nebo sestřičkám (bohužel to v těch oblecích nebylo vidět) za jejich těžkou a nebezpečnou práci. Přesto všechno byly stále veselé a rády i žertovaly. Smekám a děkuji za práci, kterou denně vykonávají. Pokud jim přepošlete tento email. Líbilo se jim mé auto (můj splněný sen), pokud budou mít zájem, rád je svezu, to je to nejmenší, co můžu jako poděkování udělat.

Děkuji a s pozdravem.
D.L.


Poděkování gynekologickému oddělení

14.4.2020

Dobrý den, začátkem dubna jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení v nemocnici Nový Jičín. Děkuji touto cestou všem lékařům a sestřičkám, kteří  se o mě po celou dobu pěkně starali. Patří jim vřelé poděkování za velkou  pečlivost a lidský přístup. Vím, jak náročná je práce s lidmi a o to víc oceňuji celý kolektiv tohoto oddělení, s jakým pracovním nasazením pečují o pacienty. Po celou dobu mého pobytu se lékaři a sestřičky „nezastavili“, i přes velkou pracovní zátěž, navíc v době  coronavirové  epidemie, byli vždy vstřícní, ochotní s úsměvem na tváři. Ještě jednou děkuji a přeji samé spokojené pacienty.

I. S.


Poděkování Nemocnici Nový Jičín

16.3.2020

K rukám vedení nemocnice.

V posledním období jsem byl dosti častým pacientem v nemocnici v Novém Jičíně a dříve v Třinci-Podlesí. Poznal jsem urologii, internu včetně kardiologie, chirurgii, operační sály i navazující oddělení.  Myslím si, že vždy se jednalo o složitější situace i s nutným využitím i RZ služby. Vždy jsem se setkával s velmi solidním a přívětivým přístupem personálu, s významnou snahou najít pro mne odpovídající a účinnou léčbu. Velmi si toho vážím a proto mi dovolte, abych touto cestou poděkoval lékařům, sestřičkám i navazujícímu personálu za náročnou a odpovědnou službu a práci. V paměti  mám zejména jména lékařů  p. MUDr. Bartoš Jiří, p. MUDr. Koziel Vlastimil, p. MUDr. Matouš Daniel, pí. MUDr. Katarína Belková Plocová, MUDr .Jurkovič Adam, MUDr. Jan Táborský. Ještě jednou děkuji za veškerou péči nejen o mou osobu, ale jak jsem měl možnost poznat i celou řadu dalších pacientů a přeji Nemocnici v Novém Jičíně aby se i nadále šířilo její dobré jméno a hodnocení.

S pozdravem A.K.


Poděkování oddělení ARO

16.3.2020

Dobrý den,

chtěla bych velmi poděkovat celému personálu vašeho oddělení, že jste nám zachránili maminku, že u vás měla tu nejlepší péči, a že jste se o ni vzorně starali. Navzdory epidemii, zákazu návštěv apod. byla maminka velmi spokojená a vděčná. Dneska jsme si ji přivezli domů a stále nám vypráví o laskavosti a obětavosti vašich sestřiček a taky o tom, jak dobrá nálada panovala mezi vámi všemi. Nevím, jestli je to tak doopravdy, ale navenek se jeví, že máte dobrý tým, který působí blahodárně na pacienty. Děkujeme všem doktorům, kteří se zasadili o život a zdraví naší maminky. Vážíme si vaší profesionality. Vážíme si toho, co jste pro ní, a tím i pro nás, udělali. Velké díky vám všem, celému oddělení ARO. Přejeme hodně sil a elánu do Vaší náročné a potřebné práce.

Rodina paní V.


Poděkování oddělení ORL

9.3.2020

Vážený pane řediteli,

v únoru 2020 jsem byla hospitalizována na Vašem oddělení ORL v Novém Jičíně. Mohla bych prosím touto cestou vyslovit velký dík a slova uznání panu primáři Syrovátkovi za operační výkon a všem lékařům i sestřičkám za profesionálně odvedenou práci. Všichni mají neskutečně laskavý a lidský přístup k pacientovi. Oceňuji celý kolektiv tohoto oddělení za profesionální péči, jsou prostě skvělí .....

S pozdravem V.K.


Poděkování oddělení ORL

24.2.2020

Dobrý den,

touto cestou bych ještě jednou ráda poděkovala celému personálu ORL oddělení za příjemné a lidské chování k pacientům. Málo kdy se s takovým přístupem k pacientům setkávám. Byla jsem velmi mile překvapená. Moc Vám děkuji za Vaši starostlivost a péči.

S pozdravem

R.V.


Poděkování Onkologickému oddělení

20.2.2020

Poděkování do nemocnice v Novém Jičíně 

Do poloviny května 2019 jsem byla ve výborné zdravotní kondici, bez prášků či bez jakéhokoliv jiného omezení. Když pomineme občasné jarní virózy, které jsem řešila bylinkovým čajem s medem a citrónem, zachumláním do peřiny a vydatným spánkem, s lékaři jsem se setkávala pouze na úrovni preventivních zdravotních prohlídek.

A právě jedna taková preventivní prohlídka odstartovala další vyšetření s konečným stanovením diagnózy: rakovina konečníku.

Člověku se najednou zastaví svět a hlavou se mihne otázka: "Tak, a co teď?" Strach a obavy jsou zbytečné. Nikam nevedou, žádné řešení nepřináší a navíc ubírají energii, které je teď potřeba úplně někde jinde. Zbývá tedy snad jediné. Pevně se rozkročit (jako zápasník sumo), hluboce se nadechnout a vydechnout a vyslovit své rozhodnutí: "Chci žít a udělám pro to všechno, co bude v mých silách."

Lékaři stanovili strategii, farmaka i přesně vypočítali dávky tak, aby to mé tělo bylo schopno zvládnout. Začala velmi cílená avšak nesmlouvavá léčba formou radikální radio-chemo-terapie. Léčba, která, věřte mi, nebyla vždy procházka růžovým sadem. Nicméně snad i díky tomu, že jsem nechtěla být "jen léčena", ale sama jsem svým přístupem "aktivně k léčbě přispívala", vše se dokázalo přetavit ve skvělý výsledek. Onkologický nález zcela vymizel. Jsem šťastná a zároveň nesmírně vděčná.

Chtěla bych z celého srdce poděkovat za neskutečně profesionální a přitom lidský a vstřícný přístup všech, se kterými jsem se v této souvislosti v nemocnici v Novém Jičíně potkala. Chtěla bych poděkovat zejména doc. Vránovi a jeho týmu, personálu na onkologii i radioterapii, všem dalším lékařům a sestřičkám, prostě všem. Byli jste vždy ochotní, trpěliví, laskaví a uměli jste podržet i pohladit nejen slovem, ale i úsměvem. Pomohli jste mi to zvládnout.

Děkuji Vám.

A přeji Vám mnoho vyléčených a šťastných pacientů.

I.


Poděkování Internímu oddělení

19.2.2020

Dobrý večer, dovoľte mi poďakovať celému zdravotníckemu personálu Interného oddelenia Vašej nemocnice, ktorý sa príkladne stará o moju vážne choru dceru A.K.. Som zo Slovenska, mám veľa rokov, prosím Vás pohľadte moju dcérku za mňa. S úctou mama F.S.


Poděkování oddělení ORL

19.2.2020

Rád bych poděkoval za profesionální, odborný a lidský přístup pana primáře MUDr. Jakuba Syrovátky a jeho týmu. Mnoho díků za péči, kterou mi poskytli během mé operace tumoru dolního pólu příušní žlázy. S takto ochotným personálem v čele s panem primářem, kteří jsou nejen odborníci a profesionálové, ale především dobří lidé, jsem se ještě nesetkal.

DĚKUJI VÁM VŠEM
R.H.


Poděkování oddělení ortopedie

17.2.2020

Vážený pane primáři,

v únoru jsem se podrobila operaci prstů na levém chodidle na Ortopedickém oddělení v nemocnici v Novém Jičíně. Operaci provedl MUDr. Výskala s velkou péčí, profesionálním a laskavým přístupem k pacientovi. Patří mu vřelé poděkování za velkou pečlivost a lidský přístup, je vynikající operatér. Kolektiv na ortopedickém oddělení, pod Vaším vedením a vedením skvělé staniční sestry Moniky Žáčkové byl profesionální, vstřícný a lidský. Po celou dobu mého třídenního pobytu se lékaři a sestřičky „nezastavili“, i přes velkou pracovní zátěž, navíc v době chřipkové epidemie, byli vždy vstřícní, ochotní s úsměvem na tváři. Vím, jak náročná je práce s lidmi a o to víc oceňuji celý kolektiv tohoto oddělení, s jakým pracovním nasazením pečují o pacienty. Ještě jednou děkuji a přeji samé spokojené pacienty.
M.


Poděkování LSPP Zubní

16.2.2020

Vážení přátelé,

 

tak jak to někdy v životě bývá, i mě se stalo, že jsem musel v neděli 16. 2. 2020 zajít na zubní pohotovost. 

 

Protože se potýkám s určitým problémem už od konce minulého roku, tak jsem si našel na internetu diskusi k úrovni služeb na této naší stomatologické pohotovosti. Potěšilo mě, že tam byly vesměs kladné reakce, kdy lidé, kteří také byli nuceni navštívit tuto zubní pohotovost, vyjadřovali spokojenost a oceňovali tuto službu. Objevila se tam ale i negativní reakce a zkušenost ... ..., takže i má očekávání byla zpočátku rozporuplná a tajemná ... ...

 

Rád proto potvrzuji názor a hodnocení těch, kteří se vyjadřovali pozitivně !!! Byl jsem velmi mile překvapen velice profesionálním, seriózním, citlivým a lidským přístupem MUDr. Bláhy, který měl ten den službu !!!

 

Chci mu tuto cestou vyslovit nejen osobní poděkování za jeho profesionální ošetření mého problému se zubem, ale i za jeho lidský a citlivý přístup k pacientovi !!!

 

Všem dalším lidem, kteří budou okolnostmi nuceni navštívit tuto naši zubní pohotovost v Novém Jičíně, chci říci, že se nemusí vůbec obávat zajít na pohotovost nechat se v případě potřeby ošetřit, alespoň tehdy, kdy bude mít službu pan MUDr. Bláha !!! 

 

Tímto konstatováním se vůbec nechci ani dotknout ostatních lékařů, kteří tam slouží, protože jsem jejich přístup nezažil. Ale samozřejmě předpokládám, že jsou stejně výborní, jako pan MUDr. Bláha !!!


Poděkování dětskému oddělení

13.2.2020

Dobrý den,

dodatečně bych tímto e-mailem chtěla vyjádřit své poděkování týmu dětského oddělení novojičínské nemocnice. Se čtyřměsíční dcerkou Valentýnkou jsme byly hospitalizované v lednu 2020 pro Valentýnčinu obstrukční bronchitidu. V nemocnici jsme strávily 7 dní a poté jsme opakovaně dojížděly na kontroly, nyní je dcerka předána do plicní ambulance nemocnice. Lékařská péče během hospitalizace byla výborná, stejně jako péče sester a ostatního personálu. Rozhodně bych chtěla vyzdvihnout vstřícnost a "lidský přístup", pro který jsem se při hospitalizaci cítila dobře. Speciální dík patří paní primářce, která je pro mě propojením zkušenosti a onoho "lidství", jenž mnohdy při komunikaci s lékaři pacientovi schází. Nebylo to mé první setkání s tímto oddělením. Před pěti lety jsem zažila hospitalizaci se starší dcerou Anežkou, která tehdy trpěla zánětem ledvin. S péčí jsem byla rovněž velmi spokojená. Děkuji. S pozdravem J.K.

 


Poděkování neuirologickému oddělení

6.2.2020

Vážený pane primáři,

chtěla bych vyjádřit poděkování všem zaměstnancům neurologického oddělení v Nemocnici v Novém Jičíně, za příkladnou péči a citlivý přístup při ošetřování mé tety, paní M.B., která byla na tomto oddělení hospitalizována.

S úctou,

E.H., neteř

 

 


Poděkování chirurgickému oddělení

28.1.2020

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu doktoru Vladimíru Benčurikovi za jeho profesionální a lidský přístup. Sama jsem zdravotník a o to hůř si uvědomuji závažnost svého onkologického onemocnění. Ale i já potřebuji naději a odvahu bojovat s mou nemocí a tu mi pan doktor dodával po celou dobu mé hospitalizace na chirurgickém oddělení. Velmi si vážím jeho opravdového zájmu a pomoci i v následné péči.

S úctou D. K.


Poděkování Onkologie Karviná

24.1.2020

Vážené vedení nemocnice Agel,

dovoluji si Vám napsat. Věřím, že mé přání splníte. Víte, 7 let jsem se léčila v Hornické nemocnici v Karviné a musím podtrhnout, že jsou tam všichni skvělí. Má záležitost se týká onkologického oddělení. Všem prosím předejte můj velký dík. Pracoval tam pan doktor Pavel Horkel. Bez léčby mně bylo dáváno půl roku života. P. Horkel svým přístupem a profesionalitou MNĚ ZACHRÁNIL ŽIVOT. Chtěla jsem se zabít, ale p. HORKEL dokázal nemožné, vyléčil mě. Nyní pracuje v Ostravě. Zachránil svým lidským přístupem a odborností mnoho lidských životu. Lidé umějí na lékaře jen nadávat, ale říci, jsou u nás dobří lékaři, to jim jde hůře. Manžel mé dcery je lékař a žije ve Švýcarsku a tam vykonává svou profesi. Řekl mi babičko, u Vás si na lékařství nemůžete stěžovat. Vím, že máte časopis, lidé by měli vědět jaké tu máme kapacity včetně zdravotních sestřiček. Děkuji i Vám. Poděkujte prosím veřejně onkologovi Pavlu Horklovi.     

Vám přeji, ať se Vám ve vaší práci stále daří.

DĚKUJI MOC, MOC, MOC

E.P.
 


Poděkování Ambulance bolesti

16.1.2020

Dobrý den,
touto cestou bych chtěl poděkovat sestrám sloužícím v ambulanci bolesti ve Vaší nemocnici, jmenovitě paní Hruškové a paní Žákové. Obě jsou vždy nejen naprosto profesionální, ale také velmi vstřícné a komunikativní.
S pozdravem
J.K.


Poděkování neurologickému oddělení

16.1.2020

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům a sestrám z oddělení neurologie, kde jsem byla hospitalizována, za jejich profesionalitu a ochotu.
Š.


Poděkování Radioterapie

16.1.2020

Dobrý den,

minulý pátek jsem ukončila sérii léčby ozáření na Vašem pracovišti v NNJ , chodila jsem na Bé. Chtěla bych tímto emailem vyjádřit veliké díky za lidskost a laskavost všech lidí na tomto oddělení. Takový přístup jsem dlouho nikde neviděla. Je to pro ty zaměstnance velmi stresující prostředí pracovní a obdivuji jejich nasazení. Počínaje paní Radmilou a konče ostatními - máte zde moc fajn tým. Za tu péči děkuji. Nemoc, která potkala bohužel i mne, mi přivedla do cesty i pana docenta Vránu a onkologa z Hlučína MUDr. Pavel Horkel... těmto mužům také patří pochvala za přístup, pochopení a profesionalitu.

S pozdravem a přáním plno spokojených pacientů

P.S.

 


Poděkování Onkologie Karviná

14.1.2020

Dobrý den,

Vážené vedení nemocnice Agel, dovolte mi Vám napsat. Jsem pacientkou onkologického oddělení Hornické nemocnice Agel v Karviné. Proč Vám píši, jsem pacientkou již 7let. Tímto Vás prosím o zveřejnění ve Vašem časopise o jednom skromném a velmi profesionálním lékaři. MÉ DOJMY O TOMTO LÉKAŘI BY BYLO NA NĚKOLK STRÁNEK. Tak napíši to hlavní. Lékař se jmenuje Pavel Horkel, byl lidský, jemný, velmi dobře uměl psychicky navést pacienta ke spolupráci. ZACHRÁNIL MI ŽIVOT a nejen mě, ale mnoho dalším. Víte, nevím, jak všem sdělit, jak je p. doktor skvělý. Víte lidé umí na lékaře jen nadávat, ale veřejně jim říci děkuji, děkuji, to ne. Co v této profesi lékař prožívá ve chvíli, kdy ví že pacientovi není pomoci, si nikdo neuvědomuje. Tímto se chci zmínit i o MUDr. Herokové, která po konzultaci s MUDr. Horklem mně neuřízli prso, operovala mě velmi dlouho a tak i jí patří velké díky. Prosím Vás o zveřejnění tohoto emailu. Nevím, jak jinak jim poděkovat za všechny pacienty.

Přeji Vám krásný den a moc, moc, děkuji za pomoc

S pozdravem E.P.

 


Poděkování Onkologie

6.1.2020

Dobrý den,

v polovině prosince 2019 jsem byl hospitalizován na oddělení ORL v nemocnici Nový Jičín. Děkuji touto cestou všem zaměstnancům, kteří se o mě po tuto dobu pěkně starali. Velmi si vážím péče lékařů, zdravotních sester a bratrů. Prosím, abyste jim moje poděkování vyřídili.

Děkuji a jsem v úctě L.F.

 


Poděkování Kožní

6.1.2020

Dobrý den,

rád bych tímto poděkoval paní doktorce Chlebkové za její péči a léčení při mé hospitalizaci.
Děkuji.

V úctě L.F.

 


Poděkování Onkologie

2.1.2020

Dobrý den,

Děkuji celému personálu za Vaši laskavost, ochotu a hlavně trpělivost při hospitalizaci mého přítele pana Petra G. Nesmírně si vážím Vaší nelehké práce. A touto cestou bych Vám všem moc poděkovala a popřála krásné, klidné, pohodové svátky a co nejméně vrásek z pacientů.

S úctou a velkým díkem A.Š.


Poděkování ORL oddělení

30.12.2019

Vážené vedení nemocnice v NJ, vážený pane primáři Syrovátko,

v tomto měsíci prosinci 2019 jsem byla operována na Vašem oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku. Chtěla bych Vám tímto vyjádřit upřímné poděkování. Za Vaši osobní práci, za Váš um a dovednost a také celému Vašemu oddělení. Celý Váš tým jste velmi profesionální, ale také velmi citliví lidé. Všechny paní doktorky i páni doktoři, všechny sestřičky pod vedením empatické vrchní sestry, všechny paní uklízečky a pomocný personál – všichni jste nás léčili Vaším laskavým přístupem k nám nemocným. Obdivovala jsem, jakou si dáváte práci vše nám vysvětlit, objasnit, ztrácela jsem postupně veškeré obavy o zdar a další průběh, neboť dokážete vytvářet dnes a denně prostředí plné opravdové péče a člověk se může u Vás cítit důstojně a v pravých rukou.
Patří Vám velký obdiv a velký dík.

Ještě prosím vyjádřit velké poděkování nemocniční kuchyni za každý pokrm, který vrací pacientům novou sílu a chuť vše zvládnout.

S pozdravem plným úcty k Vám zůstává
E.Š.

 


Poděkování Urologie

20.12.2019

Dobrý den,

dne 10.12.2019 jsem ve Vaší nemocnici absolvoval laparoskopickou operaci prostaty, která proběhla bez komplikací. Tímto bych chtěl poděkovat panu primáři Miroslavu Štursovi i celému operačnímu týmu, jakožto i sestrám na oddělení za humánní přístup a příjemnému chování. Tímto nám všem celý pobyt zpříjemnily v tomto předvánočním čase.

S díky

M.Š.


Poděkování Interna a ORL

19.12.2019

Vážený pane řediteli,

v pondělí odpoledne mě potkala nemilá příhoda, že jsem začala silně krvácet z nosu a záchranná služba mě převezla do nemocnice NJ na oddělení ORL a z ORL jsem byla poslána na vyšetření na "internu".

Na ORL mě ošetřoval pan doktor Ivan Kalivoda a na interním oddělení pan doktor Andrej Kapľavka. Oba páni doktoři byli velmi empatičtí, vstřícní a laskaví. Upřímně děkuji oběma pánům doktorům za jejich přístup, protože mi opravdu nebylo dobře.

Chci Vám napsat a zároveň velmi poděkovat a vyslovit slova uznání a díky nejen lékařům obou oddělení, ale taky chci vyzvednout velmi pěkné chování sester na obou odděleních. Byly velmi příjemné, empatické a já jsem byla mile potěšena jejich přístupem k pacientům. Byla jsem v nemocnici asi od 15.30 do 20.30, kdy se střídaly směny a opravdu přístup k pacientům byl velmi profesionální.

Jsem moc ráda, že mi všichni pomohli a byli tak laskaví. Mile mě to překvapilo.

 S pozdravem

M.M.

                                               

          


Poděkování Urologie

17.12.2019

Vážení kolegové, můj otec, Pavel Š., byl v září tohoto roku operován primářem Štursou. Tímto chci primáři a personálu Urologického oddělení poděkovat za příkladnou péči. S pozdravem a přáním klidného prožití Vánoc a všeho dobrého do nového roku. MUDr. H. Š., Příbram.


Poděkování ORL

13.12.2019

Dobrý den, v prosinci 2019 jsem byla hospitalizována na oddělení ORL v Novém Jičíně. Mohla bych prosím touto cestou vyslovit velký dík všem zaměstnancům, kteří se o mne po tuto dobu perfektně starali? Velmi si vážím profesionálně odvedené práce jak lékařů, tak sestřiček i personálu. Zvlášť chci poděkovat panu primáři Syrovátkovi za operační výkon. Také chci poděkovat kuchařkám-kuchařům, kteří vařili výborně. Děkuji všem P.S.


Poděkování Urologie

29.11.2019

Dobrý den, vážený pane řediteli, chci touto formou, jako bývalý pacient, poděkovat panu primáři urologického oddělení MUDr. Miroslavu Štursovi. Dále i jeho lékařskému týmu za provedenou operaci a zdravotním sestrám za pooperační péči a starostlivost, která mi byla věnována. Děkuji také studentkám zdravotnické školy za jejich laskavý přístup. Ze své osobní zkušenosti musím říct, že na urologickém oddělení pod vedením pana primáře MUDr. Miroslava Štursy, vládne příjemná atmosféra a pohoda, která má velmi pozitivní vliv na uzdravení pacientů. Ještě jednou moc děkuji. P. P.


Poděkování ARO, JIP, HDS

26.11.2019

Vážený pane řediteli nemocnice Nový Jičín, velmi těžko se hledají slova, slova upřímného poděkování. S pocity vděčnosti, velmi ráda posílám poděkování do nemocnice Nového Jičína na: oddělení ARO, oddělení JIP, oddělení Dialýzy.  Všem lékařům tohoto oddělení a sestřičkám, zkrátka celému týmu za vzornou péči a milé zacházení s mým manželem Stanislavem K. v době jeho léčebného pobytu. Vážený pane řediteli, při velké poradě přečtěte tento dopis, dopis poděkování mým slovem. Za vše ještě jednou děkuji, manželka velmi těžce nemocného pacienta, který také 14. listopadu vydechl u Vás naposledy. Děkuji! J. K.


Poděkování ORL

21.11.2019

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat celému kolektivu ORL za péči, která mně byla poskytnuta. Byli senzační. Hezké Vánoce všem. Děkuji M. V.


Poděkování ORL

20.11.2019

Děkuji tímto prof. MUDr. Komínkovi, primáři MUDr. Syrovátkovi a MUDr. Kalivodovi za provedení operace a celému kolektivu ORL nemocnice Nový Jičín za profesionální péči a přátelský přístup v pooperační léčbě. Souhra celého kolektivu a velmi dobré vzájemné vztahy se projevují i v péči a chování k pacientům oddělení. Velký dík všem. K. T.


Poděkování Dětské odd.

19.11.2019

Pěkný den, ráda bych tímto ze srdce poděkovala Vašemu dětskému oddělení. S dvouletým synem jsme ve Vaší péči strávili 5 dnů, prošli jsme přes příjem, JIP a lůžkovou část. A musím říct, že před Vámi smekám a budu Vás vřele doporučovat dál. Za tu dobu se u nás vystřídalo plno sestřiček, doktorek i pomocného personálu. Všechny, opravdu všechny, velmi milé, ochotné, usměvavé, vstřícné a připravené kdykoli pomoci. Díky Vám jsme se i v nemocnému stavu cítili jako v bavlnce;-) Uvědomuji si, že Vaše práce není vůbec jednoduchá a za to, jak perfektně to zvládáte, máte můj obdiv! Opravdu moc děkuji!! PS: pochvalte i do kuchyně, jídlo bylo super. S přáním pěkného dne Iva a F. Š.


Poděkování Chirurgické a Dětské oddělení

19.11.2019

Dobrý den, dnes, 18. 11., je tomu přesně 1 měsíc, co jsme přijeli s naší dcerou do Vaší nemocnice s podezřením na "slepák". Na chirurgické ambulanci nás přednostně vyšetřili a po dalším vyšetření na ultrazvuku dospěli lékaři k závěru, že jde o akutní apendicitidu, ale lajcky řečeno, přijeli jsme pozdě. Slepé střevo již bylo prasklé a v dutině břišní byl tzv. infiltrát. Naštěstí lékaři na chirurgické ambulanci byli tak profesionální, že během chvilky svolali operační tým a naše dcera, o které jsem si myslela, že ten den asi umře, protože tak skutečně vypadala, byla v rukou odborníků. Po přijetí na dětské oddělení a asi 1,5 hodinové operaci, jsme čekali s manželem, jak celá situace dopadne. Na dětské JIP dělaly sestřičky i doktoři vše pro to, aby dostala všechny léky a měla 100 % péči. Přístup všech na dětském oddělení oceňuji, i lékařů z chirurgie, kteří pravidelně docházeli ke kontrolám. Touto cestou chci poděkovat Vaši nemocnici za vše, co udělali pro naší dceru Magdalénu K. Vždy, když budeme moct, Vaši nemocnici budeme prezentovat jen v dobrém. O Vaší nemocnici dáváme jen ty nejlepší reference a vážíme si toho, že lékaři zachránili život naší dceři. S pozdravem rodiče M. K. z Kopřivnice


Poděkování ORL

7.11.2019

Dobrý den pane řediteli, chtěla bych touto cestou poděkovat personálu ORL oddělení, především lékaři MUDr. Ivanu Kalivodovi a sestře Zdence Kudelové, za nadstandartní pohotovostní ambulantní péči. Dne 24.10.2019 jsem navštívila Vaší ambulanci s banalitou (horečka a bolest ucha). Jsem studentkou Vysoké školy Báňské, a potřebovala jsem být kompenzovaná na zápočtový test následující den. K mému překvapení, mně lékař diagnostikoval podezření na infekční mononukleózu. Následovaly odběry krve. Na výsledky jsem nečekala, jelikož mně opravdu nebylo dobře. Lékař vypsal žádanku na USG břicha, recept, poučil mě o následném postupu, dietě. A já odjela domů.  Překvapením byl telefonát, hned druhý den ráno od lékaře, sdělení výsledků, potvrzení diagnózy. Velmi si cením Vašeho profesionálního a empatického přístupu! S pozdravem, Š. Z.


Poděkování Chirurgie

29.10.2019

Od 17.9. do 5.10.2019 jsem byla hospitalizována na CH1 Vaší nemocnice s akutním zánětem slinivky. Chtěla bych touto formou poděkovat sestřičkám a lékařům tohoto oddělení za velmi dobrou péči a starostlivost, díky které jsem se navzdory komplikacím vyléčila natolik, že jsem v domácím ošetřování své rodiny. Zvlášť bych chtěla vyzvednout jméno sestřičky CH1 Hana Zábranské. Opravdu jsem se nikdy nesetkala s takovým přístupem a chováním k pacientům (a to jsem 77-letá se zkušenostmi s jiných nemocnic) Vždy usměvavá, ochotná, pro každého měla vlídné slovo. Ještě jednou jí za všechno moc děkuji za sebe i za všechny pacienty, kterým svým lidským přístupem pomohla se uzdravit. S pozdravem Jiřina K.


Poděkování Dětské odd.

23.10.2019

Dobrý den, chtěl bych tímto vyslovit poděkování dětskému oddělení a týmu paní prim. MUDr. Andrey Kudělkové. Poděkování jsem již udělal osobně, nicméně doufám, že se toto poděkování dostane, co nejdále a nejvýše... :) Byli jsme se synem hospitalizovaní 4 dny a prošli jsme si všechny 3 patra tohoto oddělení (Příjem, JIP a lůžková část). Všude jsme se setkali nejenom s profesionalitou (což se obzvláště u dětských lékařů očekává), ale hlavně s lidskostí. Tak jak píšete v informační brožuře - "...nejde nám o to, aby jste se cítili jako v nemocnici..." A tak tomu skutečně bylo! Nic z lékařského hlediska doktorky nepodcenily, sestry byly strašně milé, vlídné a profesionálky. A musím říct, že mi bylo velmi příjemné, že jsem tam zazněla i slovenština - zkrátka opravdu velmi příjemné prostředí! Jste profíci a tleskám Vám. A také nesmím opomenout velmi čisté a udržované prostředí - takže díky patří také paním uklízečkám! Popřál bych vám a celému týmu pod paní MUDr. Kudělkovou (a teď mi to prosím nemějte za zlé) ... - co nejméně pacientů, jelikož není nic horšího, než nemocné dítě ležící v nemocnici. No a když už tam přeci jen nějací pacienti zavítají, tak díky Vaší péči a lidskému přístupu, nechť je jim tam co nejpříjemněji a brzy se uzdraví. Neměnil bych nic, gratulace, tleskám a děkujeme za léčbu našeho největšího pokladu!!! :) O. H. s rodinou


Poděkování Gynekologie

22.10.2019

Dobrý den, Chtěla bych vyjádřit velké poděkování gynekologickému oddělení ve Vaší nemocnici. Všem lékařům a sestrám, jak na oddělení, tak na sále a následně na JIPU. Všem, kteří se starali o mou dceru Markétu K., která u vás byla minulý týden na operaci s endometriózou v oblasti střeva. Zvláště velice děkuji MUDr. Ondřeji Novákovi, který nás již při první informativní návštěvě perfektně seznámil s problémem, a s ochotou nám zodpovídal naše dotazy, kterých nebylo málo. A dále MUDr. Jiřímu Bartošovi z chirurgického oddělení, který po celou dobu spolupracoval s MUDr. Novákem. Doporučila jsem v případě potřeby Vaší nemocnici primářce gynekologie v místě mého bydliště, ve Frýdlantě v Čechách, okr. Liberec. Vyprávěla jsem naší paní primářce o Vašem skvělém přístupu a odborné dokonalosti a sama paní primářka mě požádala o kontakt na Vás. Ještě jednou všem velké díky. Jsme moc rádi, že jsme si také na doporučení vybrali Vaší nemocnici.  Prosím o předání poděkování všem. S pozdravem matka L. K.


Poděkování Urologie

21.10.2019

Dobrý den, v sobotu 19.10.2019 jsem k Vám na urologickou pohotovost dovezla manžela s velice vysokou teplotou. Chtěla bych touto cestou poděkovat vynikající sestřičce, která měla službu (bohužel jsem si nezapsala její jméno) a MUDr. Zábranskému za ošetření. S citlivým přístupem, perfektní diagnostikou, profesionalitou, byli skvělí. Prostě lidé na pravém místě.  Děkuji moc K.


Poděkování Ortopedie

18.10.2019

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat celému skvělému týmu ortopedicko-traumatologického oddělení za vzornou péči po artroskopii kolene. Zejména potom moc děkuji MUDr. D. Rosinské, za výborně provedený zákrok. Všem děkuji za vlídný přístup, laskavost a profesionalitu. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší náročné práci. Co nejméně komplikovaných případů:-) a neustálý úsměv ve Vaší tváři. S pozdravem L. M.


Poděkování Radioterapie

14.10.2019

Dobrý den,  v roce 2014 mi byl zjištěn Ca prostaty a byl jsem zařazen do skupiny středního rizika rekurence. V roce 2015 jsem absolvoval kurativní radioterapii. Chtěl bych srdečně poděkovat MUDr. Tomášovi Blažkovi a doc. MUDr. Renatě Soumarové, Ph.D., MBA za vynikající péči. Dopadlo to dobře.        Rovněž srdečně děkuji MUDr. Petru Benešovi, PhD. ke kterému chodím na kontroly.  Mgr. E. R.


Poděkování LSPP

9.10.2019

Vážený pane řediteli, dne 21.9. jsem navštívila pohotovost ve Vaší nemocnici (Nový Jičín) a ráda Vám oznamuji poděkování MUDr. Csipák Josef a sestra Bechná Věra, kteří ten den měli službu a já jsem byla kvalitně a profesionálně ošetřena s vstřícností a ochotou. Což se nedá říct o pohotovosti v Hranicích na Moravě, odkud jsem ten samý den odešla bez ošetření a znechucena přístupem personálu (čekat 2-3 hodiny mi sdělili, 2 pacienti přede mnou, a jestli se mi to nelíbí a nechci čekat, ať jdu jinam – tak jsem šla – k Vám.) Ano takovým lékařům a sestrám je třeba přidat finance a takovým jako v Hranicích aspoň polovinu peněz ubrat – můj názor. Přeji Vám pane řediteli samé kvalitní lékaře i sestry, a mezi lidmi budu šířit dobré jméno Vaší nemocnice a zaměstnanců. Přeji Vám úspěchy ve Vaší práci a jsem s pozdravem. D.I.


Poděkování Traumatologie

3.10.2019

Vážený pane primáři, rád bych touto cestou vyjádřil upřímné poděkování Vám osobně, celému kolektivu oddělení traumatologie a celé nemocnici za vynikající kvalitu péče. Byl jsem u Vás hospitalizován počátkem srpna 2019 po vážném úrazu hlavy a velmi si cením, že po léčení u Vás, došlo k výrazné úlevě.  Osobní a profesionální přístup, vysvětlení problémů, mně pomohl rozptýlit obavy a napomohl mému uzdravení. Skvělá péče Vás a vašich kolegů pomohla k mému brzkému návratu do pracovního života. Rád bych vyjádřil osobní poděkovaní všem pracovníkům oddělení traumatologie a zejména panu doktoru MUDr. Josefu Zogatovi, paní vrchní sestře pí. Monice Žáčkové a také sestřičce paní Johanidesové za příkladný pozitivní přistup a pozitivní atmosféru. Pozitivní atmosféra také velmi napomáhá uzdravení. S úsměvem jde všechno lépe. Rád bych také navrhnul, aby byly na pokojích doplněny dokumenty o možnost poděkovat například formou formuláře – “Vyhodnocení spokojenosti” Jsem přesvědčen, že poděkování je součástí slušnosti a podpory pozitivního myšlení a možnost poděkovat by měla být všemožně podporována a propagována. Velmi si vážím Vaší vynikající práce a kvality českého zdravotnictví. Často cestuji po celém světě a mohu potvrdit, že naše zdravotnictví patří na špičku a k těm nejlepším. Ještě jednou velmi děkuji vám všem a zůstávám s pozdravem. Jaroslav D.


Poděkování Ortopedie

30.9.2019

Dobrý den, začátkem září jsem byla hospitalizována na ortopedicko-traumatologickém oddělení MUDr. Jana Káni s totální endoprotézou pravého kolene. Mým operatérem byl MUDr. Josef Zogata. Tímto bych chtěla moc poděkovat jemu a celému jeho týmu na operačním sále. Dále také všem sestřičkám a ošetřovatelkám na oddělení. Jejich přístup nejen ke mně, ale ke všem pacientům byl velice profesionální, vstřícný a ochotný. Za dobu mého pobytu jsem usoudila, že Vaše práce je prospěšná a dává smysl. Pomáhá všem, kteří Vaši pomoc potřebují. Zbavila jsem se předsudku o nemocnici, jako o místě, kam lidé přicházejí s obavami. Jsem velice spokojená, ještě jednou děkuji a přeji Vám všem mnoho úspěchů při Vaší náročné a prospěšné práci. S pozdravem Hana K.


Poděkování LDN Vítkov

28.9.2019

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkoval veškerému personálu LDN ve Vítkově. Moje poděkování patří panu primáři Vilému Brukovi, staniční sestře Lence Rychlé, všem sestřičkám a rehabilitačním pracovnicím, sanitářkám, uklízečkám. V tomto zařízení jsem byl hospitalizován letos již podruhé. Vzhledem k mému věku a zdravotnímu stavu se můj pobyt v nemocnici v Novém Jičíně neobešel bez doléčení. Po zkušenostech z prvního pobytu v LDN, jsem sám požádal do „doladění formy" ve Vítkově. Chtěl bych poukázat na velmi krásný a osobní přístup všech výše jmenovaných. Za svůj 90-ti letý život jsem prošel řadu zdravotnických zařízení, ale s takovou láskou, zodpovědností a milým přístupem k nám, starým a nemohoucím pacientům, jsem se ještě nesetkal. Až tady, ve Vítkově. Zvlášť bych chtěl poděkovat rehabilitačním pracovnicím, za jejich velmi citlivý a profesionální přístup. Jejich práce je náročná, nejenže se snaží dát tělo do pořádku, ale poléčí i duši. Omlouvám se, že tento dopis nepíši vlastní rukou, jak je nám, starší generaci vlastní, ale mé roztřesené písmo by nešlo přečíst.  Prosím Vás, pane řediteli, poděkujte mým jménem všem pracovníkům LDN ve Vítkově. Děkuji V.P.


Poděkování ORL

17.9.2019

Dobrý den, Chci Vám jen pochválit velmi pěkné zpracované webovky a informace. Vše lze snadno a rychle najít. Máme velmi dobrou zkušenost s pohotovostí ve Vaší nemocnici z loňska při bolestí ucha. Perfektní pan primář. Díky! Jana M.


Poděkování LSPP

11.9.2019

Vážený pane řediteli, touto cestou bych chtěla poděkovat, a hlavně vyzdvihnout profesionální péči,  velmi laskavý a vstřícný přístup MUDr. Jany Knápkové, sloužící na LSPP ambulanci 7.9.2019. I přes můj příjem v nočních hodinách byla velice příjemná a zodpovědně a odborně přistupovala k mým zdravotním obtížím.  Velmi jí a sloužící sestřičce děkuji za poskytnutou péči a porozumění a nemocnici přeji spoustu spokojených pacientů. Eva S.


Poděkování gastroenterologické ambulanci

2.9.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat onkologii, zejména paní doktorce Kyselé, u které jsem již v péči skoro pět let! Paní doktorka je nejen skvělá lékařka, ale i dobrý člověk, který má srdce na svém místě! Zejména onkologičtí pacienti potřebují veliký lidský přístup, protože, ač to někdy nevypadá, jejich psychika je hrozně nabourána! MUDr. Kyselá je vždy milá, příjemná, laskavá a hlavně profesionální! Takových lékařů si musíme vážit a proto alespoň tímto způsobem bych chtěla vyzdvihnout její skvělou a hlavně náročnou práci! Musím zmínit i kolektiv sester, které mi byly v těžkých chvílích také oporou a vážím si těch, které s úsměvem zvládají tuto nelehkou profesi na tak náročném oddělení!    

Přeji celému kolektivu do dalších let mnoho štěstí v profesním i osobním životě!

M.B.

 


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

28.8.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu na gynekologicko-porodnickém oddělení za naprosto skvělou, profesionální a laskavou péči, která mi byla během mého červnového pobytu u Vás poskytnuta. Velmi milé a hodné sestřičky a úžasní lékaři! Jsem ráda, že jsem již 2x rodila u Vás.

Děkuji za vše!!!!


Poděkování gastroenterologické ambulanci

23.8.2019

Vážený pane řediteli,

dnes jsem absolvovala gastro...a kolono...vyšetření. Chtěla bych velmi poděkovat panu doktoru Merendovi, za jeho profesionální a lidský přístup. Stejně tak velký dík patří úžasné, milé a empatické paní sestřičce Daně Strakové, která mi i psychicky pomohla. Děkuji Vám.
Kéž by nemocnice měla jen takové odborníky.

S pozdravem pacientka M.


Poděkování - Onkologické oddělení

19.8.2019

Vážený pane řediteli,

prosím přijměte naše poděkování zdravotnímu personálu za příkladný, obětavý a lidský přístup při léčbě našeho tatínka. V průběhu dlouhé a těžké nemoci rakoviny slinivky byl v průběhu sedmi let několikrát ošetřován a léčen na lůžkovém oddělení onkologické péče. Obětavý a přitom profesionální přístup a povzbuzení Vašich zaměstnanců mu dodávaly vždy vůli a kapku naděje na každý prožitý den. Přestože zázraky se nedějí, vděčíme Vám velmi za každý den, který tu mohl být s námi.

V posledních dnech jeho života děkujeme za přístup lékařů zejména MUDr. Lukáše Chlachuly a MUDr. Gyuly Nyárse. Velmi si také vážíme všech sestřiček, které zde neúnavně a s úsměvem poskytují pomoc pacientům s tak těžkým onemocněním. 

Často se jeho zdravotní stav “zlepšil” zájmem a přístupem ošetřující lékařů. Tatínek byl velký bojovník, ale chápeme, že vše má své hranice....

Ještě jednou děkujeme.

Za celou rodinu manželka a dcera J.S.


Poděkování - ORL Oddělení

19.8.2019

Dobrý den, v měsíci červenci, konkrétně od 8.7.-12.7.2019 a od 22.7.-26.7.2019, jsem byla hospitalizována na oddělení ORL. Mohla bych, prosím, touto cestou, vyslovit velký dík všem zaměstnancům, kteří se o mne po tuto dobu perfektně starali? Velmi si vážím profesionálně odvedené práce jak lékařů, sestřiček i personálu. Zvlášť chci poděkovat panu primáři Syrovátkovi za operační výkon. Děkuji všem.
V.P.


Poděkování - Onkologické oddělení

6.8.2019

Dobrý den, jenom bych chtěla velmi pochválit Vaše onkologické oddělení. Vrchní sestra a její tým jsou dokonalé, usměvavé, vždy ochotné a milé. I na tak těžkém a psychicky náročném pracovišti byli příjemní, milí a hlavně lidští. Jejich profesionální přístup byl dokonalý. Tímto bych jim chtěla ještě jednou moc za vše poděkovat. Samozřejmě i práce Vašich doktorů je špičková a paní doktorka    MUDr. Petra Jerolímová, která se o mě starala, byla dokonalá. Opravdu. Moc jim za vše děkuji.

M.M.


Poděkování oddělení radioterapie

18.7.2019

Vážená paní Klečková,

vzhledem k nadcházejícímu ukončení mé radioterapie bych Vám a pečujícímu kolektivu velmi rád poděkoval za vynikající a citlivý přístup. Po celou dobu jsem nezapochyboval, že jsem v rukou skutečných profesionálů.

Rovněž organizace příjmu pacientů, jak na recepci, tak přímo u Vás, probíhala bez komplikací a v klidné a ohleduplné atmosféře, kterou vnímám jako důležitou pozitivní součást léčebného procesu.

Přeji Vám a celému kolektivu ve Vaší činnosti do budoucna jen to nejlepší.

S úctou,

R.H.


Poděkování neurologickému oddělení

18.7.2019

Dobrý den,

Ráda bych touto cestou poděkovala prim. MUDr. Kubovi z neurologie za úžasný přístup a péči k mému muži. Manžela si pan Dr. Kuba převzal na žádost pacienta. Po otřesné zkušenosti s neurologií ve Frýdku Místku jsme ve Vaší nemocnici našli empatický a velmi osobní přístup k pacientovi s ALS (nevyléčitelné onemocnění). Více takových lékařů. Veliké poděkování patří i sestrám z neurologické ambulance.

S úctou manželka Radka K.


Poděkování chirurgickému oddělení

18.7.2019

Vážený pane primáři,

Píši Vám proto, abych Vám sdělila, jak úžasného člověka máte ve svém týmu. Pan MUDr. Jiří Bartoš je na vysoké úrovni profesní, ale i lidské!

Před rokem byl na vašem chirurgickém oddělení hospitalizován můj manžel. Jeho zdravotní stav byl vážný. Bylo to v době, kdy nebyly povoleny návštěvy pacientů. Jen telefonicky jsem se mohla o jeho zdravotním stavu informovat. Když se mnou pan doktor Bartoš mluvil, vždy mi vše vysvětlil tak, abych tomu rozuměla a vnitřně mně uklidnil. Ale co hlavně bylo překvapující, byl jeho lidský přístup.

To je jak pro pacienty, tak i pro rodinu velmi důležité. Dodával mi odvahu, víru a povzbuzení, že vše dobře dopadne.

A co mně velmi potěšilo, bylo to, že když jsem ho informovala o tom, že je můj muž opět v nemocnici, což bylo v letošním roce, byl ho osobně navštívit a povzbuzoval i nás, rodinu. Přístup pana doktora Bartoše mi velmi pomáhal vše zvládat, a to i přesto, že se mého manžela tentokrát nepodařilo zachránit a dne 10. června 2019 odešel do hvězdného nebe.

Pan MUDr. Jiří Bartoš je iékař nejen s velikým L, ale také s velikýrn srdcem.

Děkuji i všem ostatním zaměstnancům oddělení JIPu za veškerou péči a porozumění.

S pozdravem a přáním více takovýchto zaměstnanců

M.G.


Poděkování kolektivu LDN ve Vítkově

15.7.2019

Dobrý den,

jménem naší rodiny bych touto cestou chtěla vyjádřit poděkování celému týmu LDN v nemocnici ve Vítkově za péči,která byla věnována našemu tatínkovi po prodělané mozkové mrtvici. Celý personál byl velmi vstřícný a poskytnutý lidský přístup se mu promítnul do psychické podpory a následně do jeho léčby.
Děkujeme

Srdečně zdraví a děkuje 

A.M., Kopřivnice


Poděkování gynekologickému oddělení

9.7.2019

Vážený pane primáři,

Za posledního půl roku jsem byla 3x hospitalizována a operována na Vašem oddělení gynekologie. Bylo to pro mě, při nepříznivé diagnóze, velké psychické zatížení, ale Vaše zdravotní setry a ošetřovatelky svou vzornou péčí, mně pomohly tuto těžkou dobu překonat. Proto se obracím na Vás pane primáři, s poděkováním pro Vaše zdravotní sestry, ošetřovatelky a lékaře za příkladnou péči o své pacienty. Jediné co mně mrzelo, že jsem nebyla seznámena s lékaři, kteří mně operovali.

PODĚKOVÁNÍ patří i Vám pane primáři, protože vedete takový dobrý kolektiv pracovníků a tím pomáháte pacientům.


Poděkování oddělení ORL

9.7.2019

Vážený pane řediteli,

Dovolte prosím, abych touto cestou vyjádřil co nejsrdečněji poděkování všem lékařům a ostatnímu celému personálu Vašeho oddělení ORL Vaší nemocnice Nový Jičín pod vedením pana primáře   MUDr. Jakuba Syrovátky.

Byl jsem u Vás hospitalizován od 12.6.2019 do 17.6.2019 a dne 13.6.2019 mě byla provedena operace štítné žlázy.

Byl jsem mile překvapen přístupem Vašeho personálu ORL, jak profesionálního, tak lidského. Jsem sice jenom 50letý řemeslník, ale profesionalitu v každé profesi poznám a velmi si ji vážím. Chtěl bych Vás co nejsrdečněji poprosit, jestli by bylo možné poděkovat personálu ORL Vašimi ústy. Předem Vám mnohokrát děkuji. Závěrem bych Vám všem, celé Vaší nemocnici, chtěl popřát hodně dalších úspěchů v dalších letech a budu každému doporučovat Vaše skvělé zařízení, hlavně lidský přístup.

Předem děkuji.

S pozdravem J.Z.


Poděkování gynekologickému oddělení

8.7.2019

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktoru Bučkovi a lékařům celého oddělení za příkladnou péči před i po operačním zákroku a zrovna tak za obětavou péči zdravotních sester.
Díky moc
A.D. a kolektiv pacientek pokoje č. 7


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

20.6.2019

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za práci MUDr. Merendy a zdravotní sestry.
Dnes jsem absolvoval gastro vyšetření a naštěstí se nepotvrdila žádná z informací, které jsem si (samozřejmě) v přípravě na vyšetření, přečetl na internetu: vyšetření jak na výrobní lince, neosobní ...
Moje zkušenost je přesně opačná, příjemná a věcná komunikace a starostlivost o pacienta.
Děkuji moc a ať se vám daří.

P.S.


Poděkování oddělení ORL

19.6.2019

Dobrý den,

dnes, 19.6.2019, jsem navštívil oddělení ORL za účelem kontroly po hospitalizaci. Nezbývá mi nic jiného, než opět pět chválu na veškerý personál tohoto oddělení. Jak jsem již uvedl, setkal jsem se s lékaři, dobrými lékaři a těmito profesionály. Ano, profesionály, protože jiná slova si nezaslouží. A to z důvodu, že pokud by se všichni lékaři chovali v rámci Hippokratovy přísahy, zřejmě by bylo ve všech zdravotnických zařízeních v ČR mnohem méně zlomených srdcí a uplakaných očí. A nezbývá mi, pane řediteli, než Vám poblahopřát k tomuto týmu pod vedením primáře MUDr. Jakuba Syrovátky a važte si ho. Slovy chvály ve svém životě velice šetřím a toto je podruhé, co píši.  

Já vím, páni doktoři, vždyť Vy děláte jen svou práci. 

S pozdravem R.S.


Poděkování oddělení ORL a Interní JIP

11.6.2019

Dobrý den,

Dne 22.5.2019 jsem byl hospitalizován na oddělení ORL ve Vaší nemocnici. Až při příjmu a nekompromisním přístupu pana primáře ORL jsem zjistil, jak moc je můj stav vážný. V podstatě jsem byl na hranici života a smrti. Lékaři po nařízených vyšetřeních zjistili, že mám cukr na hodnotě 35 a CRP v krvi 256. Z důvodu vysoké hladiny cukru jsem skončil na interní JIP, kde mě vzal do péče pan doktor Střelka. Jeho přístup byl naprosto profesionální a začal jsem se dostávat z nejhoršího. Po 8 dnech si mně převzala opět ORL na doléčení hnisavého ložiska na krku. Díky jejich péči byl tento absces doléčen. Zcela mně ohromila sehranost týmu lékařů a sestřiček na tomto oddělení. Chtěl bych hlavně vyzdvihnout mého ošetřujícího lékaře MUDr. Valerie Deikuna a vrchní sestřičku Bc. Evu Jalůvkovou. Ale pochvalu si zaslouží i ostatní lékaři ORL pro naprosto dokonalý a perfektní přístup k pacientům. Při loučení s těmito lékaři a sestrami jsem děkoval za záchranu života a všichni se tvářili, že je to jen jejich práce a naprosto běžná věc. A já bych chtěl dodat toto: Vždyť člověk přece nemá více na světě než svůj vlastní život. Jen to bere jako samozřejmost. A to bychom určitě neměli, vždyť stačí tak málo...... 

PS: Toto a mnohá jiná oddělení v nemocnici v Novém Jičíně mnoho všem vřele doporučit. A to z důvodu, že jsem kvůli transplantaci rohovek navštívil spoustu (i těch nejvyhlášenějších) nemocnic po celé republice. Nikde se takto dobře nechovali k pacientům jako zde. ( Zlín, Královské Vinohrady Praha, Brno u Svaté Anny, Olomouc Fakultní nemocnice, Fakultní nemocnice Ostrava - Poruba - tam všude jsem byl hospitalizován s očima).

Děkuji, s pozdravem R.S.


Poděkování kolektivu Rehabilitací Vítkov

28.5.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat a vyjádřit uznání celému kolektivu za rehabilitační léčbu ve Vítkově ...a umožnění rozpohybovat tělo, zmírnit bolesti pomocí přístrojů, vodoléčby, které mají k dispozici. Chodím na rehabilitaci už několik let a vždy se ráda vracím a těším se na pomoc zdravotního personálu pod vedením vrchní Mgr. Vladimíry Dobiášové. Jsou to sestřičky, které odvádí skvělou práci, vážím si jejich vlídnosti, porozumění. Sestřička Viktorie Kazimírová má v sobě i obdivuhodnou vlastnost, která na mě působí...při cvičení dovede poradit, pomoct. Je to sehraný tým, který rozdává úsměv, pohodu a dobrou náladu. 

Děkuji Vám a přeji spokojené pacienty, kteří by se jistě připojili ....

M.B.


Poděkování gynekologickému oddělení

22.5.2019

Vážení,

touto cestou bych chtěla velice poděkovat MUDr. Janě Kopencové, která v srpnu 2018 diagnostikovala vývojovou vadu našemu miminku. Díky jejímu rychlému, profesionálnímu a lidskému přístupu jsme se dostali do správných rukou a před časem jsme oslavili krásný 5. měsíc našeho zdravého miminka. Více takovýchto lékařů!

S pozdravem,

V.


Poděkování - Neurologie

7.5.2019

Vážený pane řediteli,

dovoluji si Vám napsat dopis. V dubnu 2019 jsem byla hospitalizována na neurologickém oddělení ve Vaší nemocnici. Chtěla bych poděkovat hlavně panu primáři MUDr. Petru Kubovi, MUDr. Marketě Sližové, MUDr. Lence Maurey, všem sestřičkám a celému personálu, kteří v jakoukoliv dobu byli ke mně vždy ochotní, vlídní, milí.

J.R.


Poděkování gynekologickému oddělení

7.5.2019

Uveřejněno v Moravskoslezském Deníku, 7.5.2019

Vážený pane primáři MUDr. Vojtku z oddělení rentgenologie, vážení lékaři MUDr. Bučko, MUDr. Bárto, MUDr. Nováku atd., sestřičky a zdravotní personále z gynekologického oddělení v nemocnici AGEL v Novém Jičíně, chtěla bych touto cestou Vám všem poděkovat za profesionální, lidský, obětavý přístup nejen ke mně jako pacientce, ale také k jiným pacientům, po mé gynekologické operaci a následné péči.

Chvála Vám, a přála bych si takový přístup i v jiných nemocnicích. Vždyť pacienti v těžkých situacích potřebují úsměv, podporu a laskavý přístup.

To vše se pacientům v nemocnici AGEL v Novém Jičíně dostává.

Děkuji.

P.CH.

 


Poděkování kolektivu LDN Vítkov

25.4.2019

Ráda bych touto cestou poděkovala za laskavý přístup celého ošetřovatelského personálu pod vedením primáře MUDr. Viléma Bruka, MBA. 
Po celou dobu své hospitalizace v LDN Vítkov jsem se setkala s velmi laskavým a lidským přístupem ke všem nemocným od lékařů, sester, ošetřovatelů i uklízeček. Vřelý dík patří také rehabilitačním sestrám pod vedením Mgr. Michaely Scholasterové. Přeji tímto celému kolektivu hodně zdraví, klid a pohodu a dny plné sluníčka. 
S úctou MUDr. J.A.


Poděkování - Urologie

24.4.2019

Chci touto cestou velmi poděkovat MUDr. Miroslavu Štursovi a MUDr. Vlastimilu Kozielovi z Novojičínské nemocnice za záchranu svého života. Po dlouholetých a vleklých zdravotních problémech, jsem se dostal v lednu 2019 do péče těchto lékařů, kteří svým odborným přístupem a v návaznosti na okamžitě provedené vyšetření na specializovaných pracovištích naprosto přesně diagnostikovali mé onemocnění.

Následovala výborná a okamžitá komunikace lékařů z Nového Jičína s Fakultní nemocnicí v Hradci Králové a lékařským týmem Kardiochirurgické kliniky v čele s prof. MUDr. Janem Vojáčkem Ph.D. a doc. MUDr. Pavlem Žáčkem Ph.D. a Urologickou klinikou s přednostou kliniky prof.MUDr. Milošem Broďákem Ph.D. Tito lékaři po vzájemných konzultacích našli řešení mého onemocnění a provedli velmi složitý chirurgický zákrok, kterým mi zachránili život.

Profesionalitu ve svém oboru, a především i osobní zájem všech zúčastněných lékařů následně i při pooperační léčbě, pak nejlépe dokládá, moje okamžité zlepšení zdravotního stavu. Ještě jednou 
děkuji, nejenom všem zmíněným lékařům, ale i celému personálu obou nemocnic, který se o mě v průběhu léčby na všech odděleních staral.

S pozdravem a úctou,

F.K.


Poděkování - Dětskému oddělení

9.4.2019

Dobrý den,

ráda bych poděkovala zdravotnímu personálu Dětského oddělení (obzvláště zaměstnancům oddělení pro starší děti) za profesionální práci i milý přístup k dětem a jejich maminkám. V měsíci březnu jsem zde spolu s dcerkou, která byla hospitalizována, strávila pár dní a byly jsme velmi spokojeny s přístupem sester, ochotou a příjemným prostředím. Dcera byla v nemocnici poprvé a domů si odvezla jen hezké vzpomínky. Tímto ještě jednou děkuji všem lékařům a sestrám.

S pozdravem M.S.


Poděkování gynekologickému oddělení

28.3.2019

Vážený pane řediteli, chtěla bych velice poděkovat Vám a Vašemu týmu oddělení gynekologie.Dne 28.6.2018 jsem byla operována pro C56 zhoubný novotvar vaječníku. Operace trvala velmi dlouho, neb byla velice náročná. Vše dopadlo dobře, jsem již po 7 chemoterapiích, které jsem absolvovala v místě bydliště, a to je v Šumperku. Cítím se dobře, každý třetí měsíc jezdím k Vám na kontrolu (onkologická kontrola) do gynekologické-porodnické ambulance. Velký dík patří proto lékařům a sestrám tohoto oddělení. Jejich péče a starost o zdraví pacientek je jedinečná. Obdivuji jejich péči, kdy při tak náročné práci mají i úsměv na rtech a slova pochopení jim nejsou cizí. Přeji Vám a všem milým lidem ve Vaší nemocnici mnoho zdraví a spokojenosti v životě i práci. Ještě jednou Vám z celého srdce děkuji za záchranu mého života. S pozdravem  J.K., Nový Malín

                          


Poděkování ORL oddělení

25.3.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat celému tým oddělení ORL za vzornou ošetřovatelskou, zdravotní a lékařskou péči. Mé velké díky patří primáři MUDr. Syrovátkovi, který mě překvapil svým profesionálním a lidským přístupem k pacientům.

J.K.


Poděkování internímu oddělení

25.3.2019

Vážený pane řediteli, chtěla bych poděkovat personálu interního oddělení II. za obětavou a poctivou práci z mého pohledu, větší ocenění, lepší platové podmínky především pro ošetřovatelky, je to těžká fyzická namáhavá práce s lidmi. A také dále poděkovat dne 22.3.2019 ve 20 hod.sestrám: Laszková + Kratochvílová, které mně poskytly první pomoc, kdy jsem se dusila. Také lékařka MUDr. Macugová mně poskytla první pomoc, proto jim patří veliké díky.

K.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

15.3.2019

Vážený pane řediteli,  před časem jsem byl akutně hospitalizován v nemocnici v Novém Jičíně na ortopedicko­-traumatologickém oddělení. Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval panu primáři MUDr. Janu Káňovi a celému jeho týmu. Děkuji lékařům, sestřičkám a dalšímu personálu jednotky intenzivní péče, standardního oddělení a operačních sálů za vysoce profesionální péči, za jejich vstřícnost, velmi osobní přístup a empatii. Velké díky patří také personálu na centrálním příjmu, kde jsem byl přijat. Obraz nemocnice směrem k veřejnosti, dělají její zaměstnanci a ani sebelepší vybavení nenahradí těžkou a odpovědnou práci, kterou všichni vykonávají s obrovským nasazením trpělivostí a pozitivním přístupem k nemocným tak, jak jsem to vnímal já. Jako ředitel můžete být opravdu hrdý na své zaměstnance. 

S velkou úctou,
P.L., Suchdol nad Odrou


Poděkování - Onkologické oddělení

10.3.2019

Chtěla bych pochválit lůžkové oddělení onkologie. Vysoce profesionální chování, ochota, usměvavé sestry i ošetřovatelky. Prostě vše jak má být. Děkuji.

M.N.


Poděkování - Dětskému oddělení

25.2.2019

Chtěli bychom Vám poděkovat za vzornou péči o našeho syna, který byl hospitalizován ve dnech 20.-24.2.2019 na dětském oddělení-mladší děti. Po dřívějších špatných zkušenostech při porodu ve Vaší nemocnici, musím říct, že jsem měla jisté obavy, ale předčily mé očekávání.

S pozdravem rodina D.


Poděkování - Urologie

14.2.2019

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat lékařům a sestrám urologické ambulance, kde jsem svého tátu poslední roky jeho života (ca 8 let) doprovázel na výměny PMK. Zvláště v posledním období to bylo často večer, někdy i v noci...a vždy jsem se setkal nejen s profesionálním, ale také ještě s lidským přístupem...  Mějte se hezky a mnoho úspěchů nejen v práci.

Z.H., syn


Poděkování - Chirurgická ambulance

11.2.2019

Poděkování chirurgické a neurologické ambulanci

Vážení,
v noci ze dne 7.2 na 8.2.2019 jsem byla nucena navštívit pohotovost - chirurgickou ambulanci ve Vašem zařízení k ošetření mé maminky (otevřená rána na hlavě). Tímto bych chtěla poděkovat a zároveň složit poklonu službu konajícímu lékaři, MUDr. Ondřeji Markovi, jeho asistující sestřičce, samitáři (žel si nepamatuji jméno, ale jednalo se o velmi sympatického muže a snad před zkouškami na zdravotního bratra) a poté také službu konající lékařce neurologie, MUDr. Jolaně Suchánkové. Jmenovaní lékaři a zdravotní personál byli nejen profesionální, ale hl.lidští a své profesi dělají opravdu čest. Moc děkuji za přístup a přeji Vaší organizaci více takových to zaměstnanců.

S přáním krásných zimní dnů

P.M.


Poděkování - Onkologické oddělení

11.2.2019

Chtěl bych tímto poděkovat celému kolektivu za profesionální přístup a péči při mé hospitalizaci na onkologickém oddělení a zvlášť panu Dr. Chlachulovi a sestřičkám při odborných výkonech.

P.T.


Poděkování - Gastroenterologie

5.2.2019

Poděkování gastroenterologické ambulanci

Chtěl bych poděkovat doktoru Kamlerovi a asistující sestře Raškové z oddělení gastroenterologie za profesionální a hlavně vstřícný a lidský přístup pří mém dnešním náročnějším vyšetření.

R.L.


Poděkování - Neurologie

4.2.2019

Dobrý den pane řediteli,

od 26.1. do 31.1. 2019 byl můj tatínek v péči neurologického oddělení. Chtěl bych ocenit a pochválit přístup pana primáře MUDr.Petra Kuby. Byl velice ochotný, vstřícný a hlavně lidský. Taktéž personál sester i ošetřovatelé. Toto bohužel někdy není samozřejmé a o to více si toho cením.

Děkuji P.S.


Poděkování - Urologie

29.1.2019

Poděkování urologickému oddělení V roce 2018 jsem byl hospitalizován a operován na oddělení urologie v Nemocnici v Novém Jičíně. Operace byla provedena roboticky, nejmodernější technikou a s vysokou profesionalitou primářem MUDr. Miroslavem Štursou a jeho týmem. Kolektiv sester se pečlivě staral po celou dobu hospitalizace a přispíval tak k optimistické a dobré náladě pacienta. S vysokou odborností a skvělou péčí probíhaly předoperační tak i probíhají pooperační vyšetření, kontroly a konzultace vykonávané MUDr. Janem Novákem. Chci proto touto cestou poděkovat celému kolektivu URL a vyzdvihnout jejich profesionální, odpovědný a vlídný přístup k pacientovi. S pozdravem váš pacient Z.J.


Poděkování - Neurologie

12.1.2019

Velké díky nejen posádce z rychlé záchranné služby, která pro mě přijela v pátek 4.1. 2019 v 18hodin do Velkých Albrechtic. Odvezli mě do Nového Jičína. Všichni zdravotníci i zdravotní bratři, jak na ambulanci, tak pak na oddělení neurologie - měla jsem perfektní péči. Jste úžasní, děkuji. A.L.


Poděkování

20.12.2018

Dobrý den, dne 3.12.2018 mně odvezla záchranka k Vám do nemocnice v Novém Jičíně. Měla jsem bolesti, ale i obavy. Byl večer a já měla obavy jak mně přijmou. Všichni se o mně starali opravdu profesionálně, od ošetřovatele, sestřiček, ale zejména pan doktor Koziel. Byl milý, pečlivý a během jedné hodiny jsem již byla na kapačkách. Prosím poděkujte mu, protože takovou péči jsem zažila poprvé. Přeji Vám všem klidné vánoční svátky. A.K.


Poděkování ORL oddělení

20.12.2018

Vážený pane řediteli,

Obracím se na Vás s docela ojedinělou prosbou. Chtěl bych Vašim prostřednictvím poděkovat lékařům a zdravotnickému personálu krčního a ušního oddělení Vaší nemocnice. Byl jsem v prosinci krátce hospitalizován na tomto oddělení se zánětem mandlí. Opravdu si velice vážím všech od p. primáře, ošetřujících lékařů, sester a všech ostatních za jejich vlídné chování k pacientům. Je mi 81 let a v nemocnici jsem byl podruhé. Přeji Vám a celé nemocnici hodně úspěchů a vyléčených pacientů.

J.V., Kopřivnice


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

18.12.2018

Dobrý den, dne 1.9.2018 jsem byl přijat na ortopedicko-traumatologické oddělení s vážným úrazem pravé ruky. Chtěl bych poděkovat MUDr. Janošecovi za jeho profesionální a skvěle odvedenou náročnou operaci a následnou pooperační péči. Také děkuji celému kolektivu pod vedením pana primáře MUDr. J. Káni za vstřícný a ochotný přístup při mé pooperační léčbě na tomto oddělení. Děkuji Vám všem P.B. 


Poděkování diabetologické poradně ve Vítkově

17.12.2018

Dobrý den, jsem jeden z mnoha pacientů diabetologické poradny ve Vítkově, kde docházím již několik let. Chtěl bych vám touto cestou sdělit nesmírnou spokojenost se zdravotní sestrou paní K.R.a hlavně s panem doktorem Mikulášem Rodákem. V mých očích je pan doktor velkým profesionálem a skvělým člověkem! Moc dobře vím, že práce s lidmi je nesmírně náročná, složitá a hlavně zodpovědná! Prosím vás mnohokrát abyste jakýmkoliv způsobem, který uznáte za vhodný, poděkovali panu Rodákovi za skvělou práci, kterou pro lidi dělá!! Děkuji vám všem, že děláte tuto náročnou práci... S pozdravem P.H. 


Poděkování kolektivu LDN Vítkov

17.12.2018

Dobrý den, pane řediteli, před pár dny jsem ukončila měsíční pobyt v LDN ve Vítkově. Touto cestou chci s vděčností a úctou poděkovat celému zdravotnickému kolektivu této zmíněné LDN. Setkala jsem se s profesionalitou, dojemnou lidskostí i milým humorem. Přeji Vám také všem v LDN Vítkov klidné a pohodové nejen nastávající sváteční dny. M.K., Opava


Poděkování chirurgickému oddělení

11.12.2018

Chtěla bych poděkovat ošetřujícímu personálu pod vedením velice hodné a příjemné staniční sestry chirurgického oddělení 2 za vzornou ošetřovatelskou, zdravotní a lékařskou péči, kterou mi věnovali. Personál je velice milý a k pacientům se chová velice dobře, což se všude nestává, a za to jim všem patří veliký dík. T.J. 


Poděkování ortopedickému oddělení

3.12.2018

Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat celému týmu Ortopedicko-traumatologického oddělení, které se velmi profesionálně postaralo o rychlé vyřešení mého zdravotního problému. Zvláště pak sestřičce, která mi s laskavými komentáři vytahovala drén. S úctou P. Z. 


Poděkování ORL oddělení

3.12.2018

Vážený pane primáři, po zjištění novotvaru v mém krku jsem dostal od mého známého doporučení na Vaše oddělení ORL v Nemocnici Nový Jičín. Nyní mohu konstatovat, že to bylo nejlepší doporučení pro průběh mé léčby. Děkuji Vám za profesionální přístup a péči, které se mi dostalo v průběhu mé hospitalizace na Vašem oddělení ORL. Chtěl bych Vám nějakým vhodným způsobem vyjádřit díky za realizované operace, které dle mého názoru proběhly bez jakýchkoliv problémů a mě nyní čeká samotná léčba na hematoonkologickém oddělení. Při mém pobytu na oddělení jsem občas sledoval televizi na chodbě oddělení. Tato televize už má to nejlepší za sebou a navíc se bude v příštím roce měnit kodek vysílání. Mohl bych nabídnout jako dar pro Vaše oddělení televizi novou, která bude už přijímat nový systém vysílání. Televizi do Nového Jičína dovezu a nainstaluji. Pokud máte jiný návrh na můj dar, tak mně to sdělte v odpovědi na tento mail. Ještě jednou děkuji za Vaši péči a přeji Vám hodně úspěchů v profesním i osobním životě. Váš pacient Ing. I.T. 


Poděkování Rehabilitačnímu oddělení nemocnice Vítkov

28.11.2018

Rád bych poděkoval celému profesionálnímu týmu rehabilitačního oddělení Nemocnice Nový Jičín – detašované pracoviště Vítkov za příkladnou péči, bezkonkurenčně lidský přístup a kvalitní práci, kterou místní zdravotní personál v čele s MUDr. Radimem Pachmanem provádějí a kterou jsem osobně „zažil“ při mém rehabilitačním léčení.

S pozdravem R.N., Budišov nad Budišovkou


Poděkování gynekologickému oddělení

26.11.2018

Dobrý den, předešlý týden jsem byla na malém zákroku na gynekologii. Jsem neuvěřitelně nadšená s úžasné péče a starostlivosti sestřiček. Sestřičky na gynekologii jsou pečlivé, hodné, milé, šikovné a hlavně se chovají k pacientkám lidsky, což v dnešní době je luxus. Chci moc a moc poděkovat za skvělý pobyt na gynekologii. Děkuji jste úžasné a skvělé. J.K.


Poděkování gynekologickému oddělení

9.11.2018

Dobrý den, Včera jsem byla propuštěna po onkogynekologické operaci ve vaší nemocnici. Chtěla bych tímto poděkovat veškerým zaměstnancům tohoto oddělení počínaje lékaři, konče pomocným personálem. Atmosféra byla plná úsměvů, pochopení, pomoci. Všechny pacientky z pokoje č.3 jsme se cítily jako doma. S takovým přístupem se hned lépe uzdravuje. Proto ještě jednou děkuji a přeji všem zaměstnancům pohodové dny a příjemné pacienty. K.K.


Poděkování dětskému oddělení

7.11.2018

Dobrý den, Velmi ráda bych poděkovala lékařům a sestřičkám dětského oddělení. Minulý týden se nám doma stala malá nehoda a má šestiměsíční dcera si poranila hlavu. Ihned jsme se vydali k Vám a musím říct, že jsem byla velmi příjemně překvapená. Všichni se k nám chovali moc hezky a empaticky. Velmi si tohoto přístupu Vážím. Na doporučení paní primářky jsme byly s dcerou přijaty na lůžkové oddělení, aby dcera mohla být sledována. I tam byli všichni moc příjemní. Na novojičínskou nemocnici se už dlouhodobě nese vlna kritiky, za mě ale můžu potvrdit jedině profesionální a zároveň lidský přístup veškerého personálu. Dceřino zranění naštěstí vůbec nebylo vážné a my na druhý den mohly spokojeně odjet domů. Ještě jednou tedy všem děkuji a zároveň doufám, že už Vás ale nikdy nebudu muset potřebovat:) P.H.


Poděkování dětskému oddělení

6.11.2018

Chtěla bych velmi poděkovat celému personálu dětského oddělení. Dcera byla přijata na celodenní pozorování dne 1.11.2018. Vzhledem k mým předchozím hlavně negativním zkušenostem s Nemocnicí v Novém Jičíně jako pacienta, jsem se hospitalizace obávala. Mé obavy naštěstí byly zde naprosto zbytečné. Ochota, vstřícnost a lidskost. Slova, která vystihují všechny lékaře a sestry, kteří na dcerku dohlíželi a ošetřovali. Velmi si cením i neskutečné a okamžité ochoty sester, které samy od sebe okamžitě reagovaly a umožnily nám i přes fakt plného oddělení pacientů být s dcerou na samostatném pokoji. Tenhle vstřícný krok mé 15ti měsíční dceři pomohl nemocniční a pro mnohé nepříjemný pobyt u vás s přehledem a úsměvem zvládnout. Ještě jednou moc děkuji. Jako zdravotník vím, jak je práce s nemocnými lidmi namáhavá. Vy to máte ještě náročnější neboť pracujete s dětmi. Vážím si každého z vás, kdo činí svou práci svědomitě s laskavostí a nezapomíná na lidskost. Tady jste vše zvládali na poklonu. Děkuji a mnoho zdravých a šťastných malých pacientů. A.T. s dcerkou


Poděkování porodnici

6.11.2018

Velmi děkuji skvělé a příjemné, ochotné MUDr. Caithamlové za skvělý porod a poporodní péči 5.10. 2018 stejně tak velké díky za poporodní péči MUDr. Novákovi, také děkuji porodní asistentce Kubicové a nemalé děkuji i skvělým novorozeneckých sestrám a ženským sestrám. Péče o pacientky na porodním ze strany lékařů a sestřiček je opravdu na vysoké úrovni, všichni ochotní a příjemní a moc děkuji. Chtěla bych také poděkovat skvělé a velmi ochotné MUDr. Heleně Buchartové, která mi pomohla v situaci akutního poporodního krvácení a následném provedení revize dělohy dne 26.10. 2018. Její přístup a práce skvělé, velmi ochotná a za to velký dík. Velký dík také sestřičkám na gynekologii,a anesteziologům, kteří asistovali u mé operace, také byli skvělí,bez nich by se člověk cítil špatně. L.L. 


Poděkování hematologickému oddělení

6.11.2018

Vážení, mé určité zdravotní problémy mě dovedly na hematologické vyšetření do vašeho zařízení nad podnikem Tonak N. Jičín. Byl jsem velmi mile překvapen, jak to tam vše v klidu a pohodě probíhá. Velmi oceňuji velice milý a lidský přístup všech, se kterými jsem se setkal - od paní recepční, přes sestřičky až po pana primáře MUDr. Martina Brejchu, Ph.D. Všechno perfektně "klapalo a klape". Zaslouží si všichni velké uznání a mé osobní poděkování !!! J.K. 


Poděkování chirurgickému oddělení

8.10.2018

Vážený pán riaditeľ,
touto cestou sa chcem srdečne poďakovať všetkým zamestnancom Vašej nemocnice, ktorí sa podieľali na liečbe môjho otca Jozefa Petráša. Môj otec bol tento rok 3x hospitalizovaný na chir. odd. pod vedením môjho dlhoročného kamaráta a spolužiaka z LF Mateja Škrovinu, kde vďaka komplexnosti Vašej nemocnice absolvoval kompletnú onkologickú liečbu. Som nesmierne vďačná,že sa môj otec u vás mohol liečiť a bola mu poskytnutá starostlivosť podľa najnovších poznatkov. S ešte vačším potešením vám možem oznámiť, že sa mu darí dobre. Moje poďakovanie rovnako patrí pracovníkom radiologie, kde moj otec absolvoval neoadj.th. My sme za celý čas , čo sme k vám dochádzali nestretli žiadneho neochotného, či mrzutého zamestnanca, je to obdivuhodné, ako títo ludia nechávaju svoje starosti doma a dennodenne dodávajú silu chorým luďom. Mala by to byť samozrejmosť, ale verte mi..nie je, pracujem v zdravotníctve aj v SR aj v ČR,som rada, že nás nerozdelila politika a že sme v prvom rade ĽUDIA. Budem šíriť dobré meno vašej nemocnice kade budem chodiť. Prajem mnoho spokojných pacientov .
S pozdravom D. M., gynekolog, Třinec, Čadca


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

19.9.2018

Dobrý den,

Chtěla bych touto cestou za sebe a mou nemohoucí maminku moc pochválit nemocniční personál ortopedicko-traumatologického oddělení. A sice konkrétně paní z evidence, paní sanitářku a pana ošetřovatale za velmi vstřícný přístup. Děkuji a věřím že i při příštích kontrolách budeme mít štěstí na vstřícný a starostlivý personál.

S pozdravem P.P. a A.Š.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

27.8.2018

Vážený pane řediteli,

Hlasuji pro nejlepší nemocnici Nový Jičín!!! A kdybych mohla, tak ještě pro nejlepšího lékaře. Jmenuje se Ondřej Marek. A myslím, že to není doktor, myslím, že je to Bůh!!! Můj manžel, stavitel dětské vesničky SOS Chvalčov, kde jsem pracovala jako teta pěstounka v roce 1975 mi 43 letech manželství odešel navždy a zanechal mi tři naše vlastní a tři pěstounské děti. Všichni už mají své rodiny, ale nejmladší Kristýnka, kterou mi v 7 letech dal Fond ohrožených dětí, ta jediná se mnou zůstala. 23.8.2018 měla 25 let. Už 18 let se o ni starám a nedovedete si představit při jejich diagnozách:

 1. Těžká mentální retardace
 2. Autista
 3. Epilepsie
 4. Po operaci páteře – skolióza (Karviná)
 5. Po operaci srdce (Brno)
 6. Alergologie
 7. Po operaci kariozního chrupu v 7 letech (Olomouc)
 8. 31/2 dioptrie
 9. Inkontinence – 24h. denně balení pleny

Prostě,nedokázala jsem ji už ani přebalit. Byla jsem fakt zoufala!!! A dnes? Pár dnů po operaci levé a pak i pravé ruky se zase můžu starat o tak těžce postižené dítě, které ač má 25 let, má stále rok a půl.

Děkuji Vaší nemocnici, že má tak skvělé lékaře! Ale i sestřičky. Všude na přijmu, na operačním sále, celá nemocnice je úžasná! Děkuji Vám a promiňte mi to písmo, píšu pravou rukou, která byla operována před 4 dny a je jak nová!

Žádné poděkování nestačí! Kéž by to Vaše nemocnice vyhrála!

S úctou H.P.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

14.8.2018

Vážený pane řediteli,

byla jsem pacientkou ortopedického oddělení Vaší nemocnice, kde jsem podstoupila operaci, které jsem se velmi bála pro svůj pokročilý věk. Avšak tým lékařů, pod vedením p. primáře MUDr. Jana Káni, odvedl skvělou práci. Zájem lékařů, týmu ošetřovatelek, zdravotních sester i pomocného personálu byl příkladný. Nejen svou odborností, ale i lidským přístupem ke všem pacientům vykonali zázraky. Plně jsem si uvědomila, že pro každého pacienta je důležitá nejen vysoká odbornost lékařů, ale i dobré slovo, úsměv, a především vlídné zacházení. A to vše na ortopedickém oddělení Vaší nemocnice pacienti naleznou.

Prosím o pochvalu zaměstnanců, kteří berou své povolání jako poslání.

S úctou M.Š.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

11.8.2018

Dobrý den, je mi 17 let a před pěti měsíci jsem měl v Alpách v Rakousku ošklivou nehodu na lyžích, při které jsem si zlomil stehenní kost. Následně jsem byl převezen z místní nemocnice do nemocnice v Novém Jičíně, kde jsem byl po cely pobyt v péči místních doktorů a sester, kterým bych chtěl velice moc poděkovat za jejich ochotu a péči! Zejména bych chtěl, ale obzvláště poděkovat za zvlášť úžasnou péči a milý přístup sestřičce Kateřině Bunčkové, která na mě totiž po celou dobu působila hrozně energicky a velmi pozitivně, zkratka šlo vidět, že ji její práce doopravdy baví a naplňuje. Nic méně nebýt teto osoby, tak bych se ve své rekonvalescenci asi těžko někam posunul, tím jsem si jist. Podle mého názoru je na post sestřičky dětského oddělení jako stvořená, protože tím jak dokáže svými schopnostmi rozumět mladším lidem je až neuvěřitelné. Na závěr bych chtěl jenom dodat, že takovýchto lidi by mělo v nemocničních zařízení být co nejvíce! Za svou hezkou zkušenost hodnotím svůj pobyt v nemocnici Nový Jičín velkou spokojeností! :)))

S pozdravem D.H.


Poděkování dětskému oddělení

9.8.2018

Dobrý den,
v pondělí 6.8. jsme byli hospitalizováni se synkem (7měsíců) na Vaše oddělení s rotavirem. Byli jsme propuštěni dne 8.8. Velmi děkuji za vstřícný a profesionální přístup veškerého personálu. I díky tomu byl pobyt přítelkyně a synka provázen jen těmi nej zážitky. Jen tak dále a přeji mnoho zdravých pacientů a mnoho úspěšných dnů.
S pozdravem vděčný tatínek J.B.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

1.8.2018

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu MUDr.Andrejovi Kapľavkovi a sestřičce Janě Raškové za skvělý profesionální, ale hlavně lidský přístup, při vyšetření na ambulanci. Vážím si všech, kteří vykonávají takto svou práci s úsměvem a pohodou! Všem přeji krásné letní dny a ještě jednou děkuji!
P.K.


Poděkování urologickému oddělení

31.7.2018

Dobrý den, dovoluji si Vám zaslat poděkování, jelikož 31.7.2008 jsem byl u Vás úspěšně operován. Díky patří Všem, od p.primáře Štursy, všem lékařům ,vrchní sestry, směnové sestry a bratrovi až po paní uklízečku. Při různých akcích dávám Vaší nemocnici 1. Díky Vám mohu celkem v pohodě užívat důchodu a 3 vnuček NIKI, KIKI, NATI. P.S. poslední PSA  0 !!!!!!!

Zdraví I. O.


Poděkování chirurgickému oddělení

27.7.2018

Chtěl bych poděkovat touto cestou všem lékařům, zdravotním sestrám a zdravotnímu personálu pod vedením primáře MUDr. Škroviny a také MUDr. Bartošovi za velmi profesionální přípravu a provedení mé operace, která mě opět vrátila do normálního života. A také osobně chci poděkovat panu L. Z., který mi byl během mého pobytu v nemocnici velkou morální oporou.

P.V.


Poděkování ortopedickému oddělení

18.7.2018

Dobrý den byl jsem operován u vás na ortopedii. Chtěl bych tímto moc moc poděkovat Hlavně primáři Mudr Káňovi a doktorům za operaci a jejich profesionalitu a velmi ochotným a příjemným sestrám v čele s vždy usměvavou Ivetou, za péči, lidský přístup. Cítil jsem se velmi příjemně i po velké operaci. Děkuji Vám všem.

P.M.


Poděkování oddělení Interna II

21.6.2018

Obracím se na Vás s prosbou, o předání mého upřímného poděkování p. MUDr. Katarině Plocové-Belkové, na int. II, která byla ošetřující doktorkou po dobu vážné nemoci mého manžela ve dnech 18.4. – 10.5.2018. Její léčba byla svědomitá a profesionální, s lidským přístupem. Také ostatní sestřičky na oddělení byly ochotné pomoci, když bylo potřeba a také zaslouží pochvalu. Jsem ráda, že se manžel uzdravil a na internu II rád vzpomíná.

L.Ř.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

19.6.2018

Před týdnem jsem podstoupila na vašem oddělení operaci. Je jasné, že předem z takového pobytu v nemocnici není nikdo rád (naposledy jsem byla v nemocniční péči před 20 lety…) Byla jsem však velmi příjemně překvapena! Proto děkuji všem lékařům, sestřičkám i ošetřovatelům (nemohu je jmenovat, během té krátké doby jsem si je nezapamatovala), za jejich profesionalitu, přívětivost i osobní přístup a celkově hezkou atmosféru!

S pozdravem HF.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

1.6.2018

Vážený pane řediteli, chtěla bych poděkovat za příkladnou péči panu primáři Káňovi, doktoru Boglevskému a samozřejmě také personálu celého ortopedického a traumatologick6ho oddělení Vaší nemocnice. Dostala jsem se na ortopedické odděleni ve velmi špatném zdravotním stavu. Jen díky jejich péči a zájmu se můj zdravotní stav zlepšil. Hluboce oceňuji práci lékařů, sester a dalšiho personálu. Jejich přístup a péče často přesahující rámec jejich povinností mi při léčbě psychicky velmi pomáhaly. Přeji všem nemocným, aby se jim dostalo takové péče, jako byla poskytnuta mně.

S pozdravem P.L.


Poděkování gynekologickému oddělení

1.6.2018

Vážený pane řediteli, chtěla bych poděkovat za vzornou péči v době mé hospitalizace na Gynekologickém oddělení, a to jak lékařům za profesionální provedení operace, tak sestřičkám a všem nelékařským pracovníkům za laskavý a lidský přístup. Přestože je jejich práce náročná, jsou milí, vstřícní a empatičtí, což je pro pacienta velmi důležité, stejně jako odbornost a kvalifikace. Obzvláště bych chtěla poděkovat sestřičce Jírové a Tomšíkové, které o mne pečovali před operačním výkonem. Díky nim byl strach z neznámého o mnoho menší. Přeji celému kolektivu hodně zdraví, mnoho sil, optimismu a osobní spokojenosti.

S úctou D.A.


Poděkování oddělení ARO

1.6.2018

Chtěla bych poděkovat celém kolektivu oddělení ARO za péči o mého manžela Jana Jaroše, který byl na tomto oddělení hospitalizován téměř 2 měsíce. Bez jejich péče a přístupu by jistě svoji nemoc nezvládl. Ještě jednou moc děkuji i za svého manžela.

E.J.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

28.5.2018

Pane řediteli, byla jsem ve Vaši nemocnici reoperována, dne 14.5.2018 (reoperace prav. ramene), panem doktorem Reném Boglevským, pod vedením primáře MUDr. Jana Káni a chtěla bych Vás tímto poprosit o udělení ústní pochvaly jak lékaři, tak celému operačnímu týmu, nevyjímaje zdrav. sestry, bratry a sanitáře. Byla jsem velice spokojená s péči nejen lékařů, ale i ostatního personálu ortopedicko-traumatolog. oddělení. Kdekdo Vám toto oddělení může závidět, vím o čem mluvím. Ještě jednou moc děkuji. 

S pozdravem Z. V.


Poděkování urologickému oddělení

17.5.2018

Dobrý den, v dubnu 2018 jsem byla hospitalizována na urologickém oddělení. Chci moc poděkovat panu MUDr. Novákovi za perfektně provedenou operaci a následnou péči. Zároveň patří mé velké poděkování všem lékařům, úžasným sestřičkám a ošetřovatelům za profesionální a laskavý lidský přístup. Děkuji za Vaši trpělivost. Velmi si jejich práce vážím.  Ještě jednou moc děkuji!!  

S úctou L.K.


Poděkování neurologické ambulanci

14.5.2018

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Barbaře Trostové. Můj manžel musel vyhledat lékařské ošetření na neurologické ambulanci. Ošetřovala ho paní doktorka B.Trostová. Paní doktorka byla velmi pečlivá, milá, měla citlivý přístup k pacientovi, mému manželovi a tímto přístupem a důkladným vyšetřením mu velmi v jeho léčbě pomohla. děkuji ještě jednou paní doktorce.

I.B.


Poděkování interní ambulanci

6.5.2018

Vážený pane řediteli, chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Kataríně Plocové - Belkové a sestřičkám z interní ambulance za vynikající péči a přístup nejen k mé osobě, ale i ostatním pacientům.

Děkuji Š.


Poděkování chirurgické ambulanci

3.5.2018

Dobrý den,

21.4.2018 jsem byl ošetřen na chir. ambulanci s pořezanou rukou...Bylo nutné zašití dvou ran cca 10 stehů. Přístup personálu mě zcela fascinoval. Po příjezdu na ambulanci jsem byl ihned ošetřen p. MUDr. Ondřejem Markem a službu konající sestrou v takové pohodě a profesionalitě, která ve mě zanechala výraznou stopu neskutečně profesionálního přístupu a pohody. Více takových zdravotníků. Nyní s odstupem času rány zahojeny, bez komplikací. Vyjadřuji upřímný dík za to, že ošetření zabralo cca 30 minut a já se mohl vrátit zpět do víru oslav. Super personál. Více takových skvělých lidí !!!


Poděkování oddělení LDN ve Vítkově

29.4.2018

Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou poděkovat jménem své matky, paní Boženy Boháčové, která byla hospitalizována v LDN Vítkov v době 6.2.2018 - 13.4.2018. Její poděkování patří celému kolektivu LDN Vítkov, vedenému MUDr. Ludmilou Prusíkovou, primářkou oddělení, za trpělivost, ochotu, vstřícnost a profesionalitu. Zvláštní poděkování potom fyzioterapeutce Mgr. Michaele Scholasterové za její osobní přístup a snahu při hledání vhodných rehabilitačních postupů.

S pozdravem
J.B.


Poděkování ambulanci bolesti

29.4.2018

Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou vyjádřila svou úctu a poděkování sestrám z ambulance bolesti v nemocnici v Novém Jičíně za svědomitou péči a profesionální přístup k nám pacientům.

S pozdravem
P.M.


Poděkování oddělení interní JIP

25.4.2018

Rádi bychom touto cestou poslali pochvalu a veliké poděkování za práci Vašich lékařů, sester a ostatního personálu, který na oddělení interní JIP 1, pod vedením Prim. MUDr. Tomáše Mičkala dokázal zázrak. Náš těžce postižený syn k Vám byl 26. 3. odeslán z hranické nemocnice k zavedeni PEGU, při tomto výkonu u něj došlo k zástavě dýchání a tím se dostal do velmi vážného stavu. Rychlý, odborný, úžasný, vstřícný a lidský přístup všech, byl pro nás velikou podporou v nelehké životní situaci. Všichni se starali s velikou ochotou a snahou synovi i nám co nejvíce pomoci. Zavedeni PEGU bylo také provedeno, proto poděkování patří i týmu, který zákrok prováděl. Nemůžeme ani zapomenout na lékaře a sestřičky z gastroenterologie a nutričního, kteří nám s ochotou vysvětlili péči o PEG a výživu. Přejeme Vám i Vašim pacientům, aby byli ve Vaší nemocnici, s péčí lékařů i sester vždy spokojeni a odcházeli domů s pocitem, že o ně bylo dokonale postaráno. My jsme s tímto pocitem určitě odcházeli a za to Vám posíláme obrovský dík.

J+J+J.S.


Poděkování oddělení radiologie a zobrazovacích metod

5.4.2018

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vedení nemocnice v N.J. napsat osobní uznání a poděkování paní Michaele Urbanové z RTG pracoviště (absolvovala jsem tranzit time minulý týden) za výjimečně profesionální a lidský přístup. S takovýmto přístupem a stylem jednání jsem se již dlouho nesetkala a opravdu paní Urbanová zaslouží veliké uznání. Mám zato, že k vedení této nemocnice by tato informace měla dostat…. Přeji více podobných zaměstnanců

S pozdravem
Z.P.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

4.4.2018

Vážený pane řediteli, dne 21. 3. 2018jsem byl přijat do Vaší nemocnice na oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku, primáři MUDr. Syrovátka Jakub. S prací cel6ho oddělení jsem byl velice spokojen. Tímto bych chtěl velice poděkovat lékařům, sestrám a celému personálu, za jejich vstřícnost a ochotu s jakou se mi a ostatním pacientům věnovali. Byl to velice profesionální a lidský přistup, na špičkové úrovni. Blahopřeji jen tak dál! Pleji Vaší nemocnici hodně úspěchů v léčbě nás, pacientů a celému kolektivu nemocnice. Hodně zdraví, štěstí a duševní pohody do dalších let, Vaší zodpovědné a důležité práci.

S pozdravem a úctou,
Váš V.D.


Poděkování a pochvala CHIRURGICKÉMU ODDĚLENÍ

30.3.2018

Vážení, začátkem měsíce března 2018 jsem byla hospitalizována na chirurgickém oddělení Vaší Nemocnice Nový Jičín, a.s. a podstoupila chirurgický zákrok na slinivce břišní. Přes velké obavy a strach před touto operací, která byla v mém životě tou první, bych nyní chtěla touto cestou poděkovat všem lékařům a zdravotním sestřičkám z chirurgického oddělení, kteří mně měli ve své péči a v mém těžkém období jsem se setkala s tím nejlepším přístupem a profesionální pomocí.  Především velice děkuji za perfektní a milý přístup MUDr. Lukáše Burdy a zdravotní sestry Žanety Dostálové na který nikdy nezapomenu.

S úctou
R.B.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

29.3.2018

Dobrý den, rád bych poděkoval týmu ORL oddělení za špičkový, profesionální přístup během mé hospitalizace. Pan prim. Syrovátka, jeho lékaři a sestřičky jsou odborníci na svém místě. Ještě jednou děkuji.

M.J.


Poděkování oddělením MOJIP, neurologie a LDN ve Vítkově

19.3.2018

Rád bych touto cestou poděkoval všem lékařům, zdravotním sestrám a ošetřujícímu personálu na oddělení MOJIP, neurologie a LDN ve Vítkově, kteří o mě pečovali v době mé hospitalizace. Oceňuji jejich profesionalitu spočívající ve vysoké odbornosti, ale i chápavém přístupu k pacientům. Poznal jsem, jak náročnou práci vykonávají, obětavě, velmi často nad rámec pracovních povinností. Za to jim patří můj obdiv, vděk a úcta. Všem přeji hodně úspěchů a radosti v pracovním i osobním životě.

S pozdravem R.Š.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

8.3.2018

Dobrý den, chci touto cestou velmi poděkovat celému traumatologicko-ortopedickému oddělení, a především panu doktoru Zicháčkovi. Je velmi zkušený profesionál na svém místě. Jen díky němu budu moci se svou pravou rukou dále vykonávat vše, co už jsem myslela, že v životě nedokáži. Velké díky a přeji všem pevné zdraví, ať můžete dále léčit pacienty stejně jako mne.

N.T.


Poděkování Interní JIP A Interně II.

14.2.2018

Dobrý den!

chtěla bych touto cestou poděkovat za obětavou a profesionální péči o mého otce A.K. kolektivu lékařů a zdravotního personálu interní JIP a interního oddělení II.Děkuji

P.K


Poděkování Gynekologicko-porodnímu oddělení

30.1.2018

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala personálu porodnického a novorozeneckého oddělení. Gynekologicko-porodnické oddělení jsem začala neplánovaně navštěvovat dvakrát do týdne již ve 34. týdnu těhotenství na žádost mé ošetřující lékařky. Všichni zaměstnanci se mi vstřícně a mile věnovali a pravidelné dojíždění na kontroly a vyšetření tak přestávalo být nepříjemnou povinností. Jmenovitě bych pak ráda poděkovala paní Janě Zýrkové, která se o mne starala během porodu i během dřívějších rutinních návštěv a věřím, že to se mnou neměla lehké. Dále pak panu doktoru Jiřímu Králi, který se mi důsledně věnoval v závěru mého těhotenství i po narození dcery. Také paní doktorce Javůrkové, která nepodceňovala sebemenší příznaky. Rovněž bych chtěla pochválit a vyzdvihnout náročnou práci všech sester ať už gynekologického nebo novorozeneckého oddělení, jejichž jména jsem si bohužel nezapamatovala, a které zpříjemňovaly každou chvíli mého pobytu v nemocnici. Díky této pohodě jsem bez problémů začala s kojením mé dcerky a ta i nadále velmi dobře prospívá. Opravdu jsem si to tentokrát u vás užila. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených maminek!


Poděkování Interní JIP

23.1.2018

Dobrý den,

chci touto cestou poděkovat všem lékařům a personálu interní JIP za obětavou a vysoce odbornou péči o mého otce, dlouholetého zaměstnance naší nemocnice  MUDr. Jana Adamčíka. Poděkování patří rovněž lékařům plicního oddělení, v jejichž péči byl dlouhodobě.

MUDr. Lukáš Adamčík, MUDr. Markéta Kebrle


Poděkování Gastroenterologickému oddělení

20.1.2018

Dobrý den,

absolvovala jsem vyšetření na specializovaném pracovišti " Gastroenterologie-endoskopie" v Novém Jičíně. Tímto bych Vám chtěla poděkovat za profesionální a lidský přístup. Všechno mi bylo srozumitelně vysvětleno a cítila jsem se jako člověk ze kterého spadly všechny obavy. Jste výborný tým, který dobře spolupracuje.
Jste prostě perfektní a ještě jednou velké díky.

A.V.


Poděkování Chirurgickému oddělení

23.12.2017

Vážený pane primáři,

Přeji vám láskyplné a radostné Vánoce. V roce 2018 zdraví, úspěch v práci, spokojenost a vše co k ní patří. Děkuji vám za úspěšnou operaci střeva v březnu 2017. Málokdo snad mohl věřit v takový úspěch vzhledem k vážnosti operace v mých 96 letech. Jen díky vám a snaze pomoci proběhla operace s dobrým výsledkem. Mé jméno si nemůžete pamatovat, ale já s vděčností vzpomínám na vaše.

M.K.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

15.12.2017

Dobrý den, 

jmenuji se A.T. a již po třikráte jsem byla pacientkou ve Vaší nemocnici, na odděleni ORL. Jak jiní píši rádi, jen v případě své nespokojenosti, já mam toto nutkáni opačné. Chtěla bych se s Vámi podělit o mou zkušenost a věřte mi, není to pouze můj názor. 

Nemocniční prostředí není asi nikomu příjemné. Jsou to chvíle strachu a nejistot. Také chvíle odloučeni od svých blízkých a vytrženi z běžného životního cyklu a domácího prostředí. Nemoc, je stěžejní meřítkem a mezníkem každého jedince a jeho život to vždy zasáhne a v některých případech i poznenáhlu změní. Proto je velmi důležité, jak k Vám odbornici z daného oboru přistupuji, a jaké sympatie či asympatie s Vámi sdílí. Také, a to je snad na stejné rovnající se úrovni ne-li výš, je velmi důležitá profesionalita, vzdělanost a úroveň zařízeni, ve které vkládáme své životy a naděje na vyřešeni nelehkých zdravotních otázek. 

Všechny tyto kritéria ba i mnohem vice, odděleni ORL splňuje. Srovnaní mám hned s několika nemocnicemi, kterými jsem prošla než jsem si zvolila pravé Novy Jičín. Opravdu mile mě přikvapila všeobjímající soudržnost tohoto odděleni a jeho profesionální úroveň. Sestry bezostyšné a neodkladné plni všechny své pracovní povinnosti, a to s úsměvem na tváři, ač je jejich práce vyčerpávající, neboť pracovat s lidmi je vždy velkou vyzvou ať už pro kohokoliv. Přirovnala bych je k pilným včelkám. Na dotazy pacientů reaguji vlídným slovem i v případech, kdy opačná strana má na věc jiny názor. Vždy v rámci svých kompetenci a odbornosti. Podrobnější dotazy nechávají na zodpovězení doktorům, což mohu-li ze svého laického pohledu posoudit, je správný profesionální postup. Přitom i stále po letech sloužení lidem, nejsou zatrpklé a vždy mají opravdový nefalšovaný soucit s pacientem. Mohu říct, ze jsem se s tím setkala u jednotlivců v jistých nemocnicích, ale aby cely personál byl takto sladěn, to je mi, jak známo, raritou.

Druhou kapitolou jsou samotni doktoři. Jak jsem již uvedla níže, velmi mě potěšilo zjištěni, že tak jako sestry, jsou na tom i doktoři. Předpokládám, že volba profesionála do svého odděleni je volbou samotného primáře odděleni. Pak vzdávám hold i panu primáři, neboť mel velmi dobrou ruku při volbě svých podřízených. Doktoři jsou velmi dobře obeznámeni se stavem všech pacientu, což zajišťuje skvělou zastupitelnost na odděleni. Jejich dovednosti a vědomosti ohledné problematiky ORL, je striktně srovnatelná s vědomostmi odborníku nejlepších nemocnic v zemi. Vyšetřeni, jakož to prvotní vstupní seznámeni se ve vztahu pacient vs. lékař je prováděno pro pacienta srozumitelnou formou. Vše je řádně vysvětleno a pacient je dobře informován, jak před úkonem, co lékař bude provádět, tak po úkonu vyšetřeni. Dále následuje anamnéza a také je věnován čas pacientovým případným doplňujícím otázkám. To vše přitom v krátkém efektivním čase. Doktoři všichni, opravdu bez výjimek, k pacientovi přistupuji individuálně, a asertivně. Rozhodne není možné nabyt dojmu, že jsme jen, další v radě. Zkratka číslo, které je potřeba vyřídit, abych si zasloužil plat. Odborné posouzeni zdravotních komplikaci je objektivní a velmi přesné. Bez nátlaku s přívětivým jednáním. Již jsem k vám na noční ambulanci poslala několik známých, všichni do jednoho korespondujeme s jedním a tím stejným názorem. Pak následně operační výkony jsou dělaný precizně a velmi odborně. Léky, anestetika a další medikace, jsou řešeny zavčasu a ku spokojnosti pacientu. Úkony jsou prováděny s citem, takže pocitově pacientovi není působena zbytečná bolest. To, vzhledem k nepříjemným zdravotním komplikacím, se kterými zde pacienti přicházejí, je prostě skvělé. Nejčastěji jsem přišla do styku s panem MUDr. Romanem Gašpierikem a paní doktorkou MUDr. Bezděkovou Lucií. Oba skvělí doktoři.

Samostatně jmenovitě bych chtěla ještě zmínit pana primáře oddělení, pana MUDr. Jakuba Syrovátku. Byla jsem upřímně až šokována, jak proběhl náš první kontakt s tímto výjimečným doktorem. Psala jsem mu naléhavý dotaz, dost neodborný ohledně mých zdravotních problémů. Měla jsem nastupovat na operaci do Pardubic, kde jsem byla i vyšetřována na CT atd. To, proč jsem zvolila Nový Jičín, byl právě přístup pana doktora. Na můj mail odpověděl ještě tentýž den, byl velmi vstřícný s nabídkou, abych přišla na vyšetření do NJ nemocnice. Bylo to sice proti mému přesvědčení, ale nakonec jsem udělala velmi dobře. Nevím, kde pan primář bere stále tolik energie, kterou vkládá do oddělení a je všudypřítomně cítit, neboť vše běží přesně jak má. Propouští pacienty, velké vizity, a přitom ještě operuje, věřím že papírování je opravdu spousta, jako s každou vedoucí funkcí, udělá si čas na své podřízené a zároveň i na pacienty a vlídné slovo směřující k nim. Dokázal si vybrat skvělé doktory do svého týmu, o čemž není pochyb. 

Vím, že není možné takto odměňovat každého, ale oddělení ORL by rozhodně mělo pocítit, že dělá dobrou práci nejen z díky svých pacientů, ale i z vedení, neboť dělá toto oddělení skupině AGEL čest. Prosím, o zvážení této alternativy. Berte to, jako návrh velmi spokojené pacientky. 

Na závěr bych chtěla říci, že si velmi cením každého, kdo se rozhodl dělat tuto obětavou službu lidem. Je to úkol nelehký, a proto je potřeba dát najevo to, že to nebereme jako samozřejmost.

S poděkováním a přáním hezkého dne

A.T.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

15.12.2017

Přeji hezký den,

byla jsem teď několik dní ve Vaší nemocnici jako pacientka na oddělení ORL chirurgie hlavy a krku. 

Chtěla bych poděkovat touto cestou panu primáři a lékařům za úžasný profesionální výkon i za jejich vztah k pacientovi a rovněž tak za milý, obětavý a hlavně lidský přístup neustále se usmívajících sestřiček a bratrovi :-) , moc si toho vážím. Měli byste vědět, jak skvělý tam máte tým.

Děkuji a přeji Vám klidné pohodové Vánoce a hlavně pevné zdraví nejen v Novém roce.

J.K., Nový Jičín


Poděkování Chirurgickému oddělení

24.11.2017

Dne 5.11. jsem si dveřmi auta amputovala poslední článek palce pravé ruky. Pan MUDr. Ondřej Marek mi prst přišil a zachránil. Děkuji mu za jeho odbornou práci a velmi vlídné chování. Přeji mu hodně zdraví, radosti v osobním i profesním životě. Také děkuji zdravotním sestrám chirurgické ambulance Nemocnice v Novém Jičíně za jejich péči.

M.B.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

23.11.2017

Vážení,

píšu jménem své maminky M.S., pacientky ortopedického oddělení vaší nemocnice. V minulém týdnu podstoupila operaci - TEP. Požádala mne, abych poslala na adresu vedení nemocnice poděkování a pochvalu pro MUDr. Libora Mentela jako hlavního operatéra a pro MUDr. Petra Výskalu, který při operaci asistoval. Výkon byl velmi náročný, maminka je ale s výsledkem velmi spokojená, přesto, že ještě nemá dovoleno chodit a operovaný kloub zatěžovat.

Ráda její přání plním.

S pozdravem
M.B., dcera


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

13.11.2017

Dobrý den,

dne 15.9.2017 jsem podstoupila operaci kyčelního kloubu ve vaší nemocnici. Chtěla bych touto cestou poděkovat především mému operatérovi MUDr. Radku Zicháčkovi a celému personálu ortopedického oddělení vedené primářem MUDr. Janem Káňou.

S pozdravem pacientka
J.K.,Nový Jičín.


Poděkování DĚTSKÉMU ODDĚLENÍ

8.11.2017

Dobrý den, dnes jsem byla v Novojičínské nemocnici na dětské pohotovosti se 17ti měsíčním chlapečkem se specifickou dietkou. Ještě jednou chci tímto poděkovat panu doktoru Hynku Canibalovi, který byl opravdu skvělý a i v 19:30 měl s námi svatou trpělivost. Tyto doktory si prosím vážené vedení hýčkejte, protože jsou k nezaplacení.

Moc děkuji.

S pozdravem
V.K., Nový Jičín


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

10.10.2017

Dobrý den,

v srpnu 2017 jsem se podrobila operaci kyčelního kloubu na ortopedickém oddělení nemocnice. Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala jak lékařům, zejména panu primáři Káňovi, panu doktoru Zogatovi, vrchní sestřičce p. Czyžové, tak i zdravotním sestrám a pomocnému personálu za profesionální a vstřícný přístup, kterého si moc vážím. Přeji Vám všem mnoho úspěchů ve Vaší náročné profesi a hodně spokojených pacientů.

J.K.


Poděkování oddělení ARO

25.9.2017

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat sestřičkám a lékařům na oddělení ARO, kde se pečlivě starali o mého manžela. Především MUDr. Hrančíková, Bezděk a Rybář, kteří mi jako laikovi dokázali poskytnout informace o zdravotním stavu mého muže a doporučit mi následnou péči. Také sestřičkám bych moc ráda poděkovala za trpělivost a laskavou péči. Jmenovitě sestřičce Hance a sestřičce Daniele , která mi mimo jiné dopomohla k mému uzdravení popálené ruky. Neměla jsem tu čest seznámit se s primářem oddělení ARO, ale aspoň touto cestou Vám pane primáři mohu vzkázat, že máte úžasný kolektiv milých a vstřícných pracovníků, s jakým jsem se za celý život nikde nesetkala. S takovou ochotou, vroucným slovem a vstřícností.

Ještě jednou děkuji
M.V.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

25.9.2017

Dobrý den,

vážení, chci celému kolektivu pod vedením p .primáře dr. Jana Káni poděkovat za péči, která mi byla při operaci TEP kyčle poskytnuta. Celý personál jednal se mnou po celou dobu pobytu mile a maximálně vycházel vstříc. Vždy po ránu přišel na pokoj milý a příjemný p.dr. Zogata a pečlivě zkontroloval končetinu. Jmenovitě chci z celého srdce poděkovat Evě Martinátové, Zuzce Vaculové, Daně Rulíkové a Martině Slavíkové. Velice si vážím práce všech pracovníků, někdy je opravdu moc těžká. Přeji vám všem hodně úspěchů v této zodpovědné práci.


Poděkování celému kolektivu nemocnice

19.9.2017

velké poděkování celému kolektivu nemocnice at už onko-gynekologii , chirurgii, onkologii .... opravdu velké poděkování za profesionální přístup všech , kteří se o mě po celou dobu pobytu v této pro mě naprosto úžasné nemocnici na velké úrovni... starali a nadále starají .... já musím říct , že když navštívím tuto nemocnici a mám diagnózu jakou mám, po projezdu bránou této nemocnice se psychicky uklidním, že jsem v dobrých rukou .... jsou tam odborníci s citem .... přeju všem jen to nej nej ....s klidem můžu napsat, že veškerý personál, se kterým jsem se potkala, se stal mým přítelem.... i v této diagnóze , která si nevybírá, jsem zažila v této nemocnici i smích .... všem velké díky Pane řediteli, máte tam naprosto skvělé lidi .. a ještě jednou velké děkuji , že jsou ...

váš pacient Z.D.


Poděkování lékařům…

13.9.2017

Dobrý den pane řediteli,

velmi bych chtěla poděkovat lékařům Vaší nemocnice za kvalitní péči o mého tatínka a vyjádřit všem úctu. Tatínkovi byl na konci května diagnostikován nádor žaludku. V zoufalství jsem hledala kvalifikované pracoviště, které jej bude léčit.  Dozvěděla jsem se, že ve vaší nemocnici máte ty nejlepší chirurgy a obrátila se na velmi ochotného lékaře a skvělého operatéra MUDr. Lukáše Adamčíka. Ten mi po mé žádosti neváhal nabídnout  pomoc. Komplexní onkologické centrum po dohodě GIT-komise zahájilo léčbu neadjuvantní chemoterapií.  Lékaři mu nejprve implantovali venózní port a tatínek prodělal  3 cykly chemoterapie. Velmi díky lékařům: milému Prim. MUDr. Viktoru Maňáskovi za převzetí do péče a veškeré rady. Taktéž Doc. MUDr. Soumarové,  lékařkám z onkologické ambulance – ošetřující lékařce MUDr. Olosové, MUDr. Donocikové. Po předoperační přípravě byl dle plánu přijat k operaci na chirurgické odd. 1 vaší nemocnice. Po uvedení do narkózy mu byl zaveden centrální žilní katetr, močový katetr, následně explorativní operace včetně zavedení epidurálního katetru pro léčbu pooperační bolesti.  Pod  kvalifikovaným dozorem skvělého pana MUDr. Lukáše Adamčíka zvládl dobře operaci.  Pooperačně byl několik dní monitorován a živen na ARO odd. – zde velké díky sestřičkám a  MUDr. Bezděkovi  a opět velmi pečlivému  MUDr. Adamčíkovi, který mu denně chodil kontrolovat břicho a operační ránu.  Dále na chirurgii přes drobné pooperační komplikace lékaři (MUDr. Adamčík, MUDr. Vladimír Benčurik) i všechny sestřičky velmi dobře pečovali o mého tátu.

Návaznost léčby onkologického centra s chirurgií je ve vaší nemocnici skvělá.
Vím, že prognóza je nejistá, ale dali jste nám naději….
Všem moc děkuji

S pozdravem  a úctou,
L.M.


Poděkování onkologické ambulanci

5.9.2017

Vážený pane řediteli,

Ráda bych vyjádřila poděkování mé i celé mé rodiny panu doktoru MUDr. Richterovi z Komplexního onkologického centra a kolektivu sestřiček ve stacionáři, kteří pečovali o mého manžel  G.S. po celou dobu jeho těžké nemoci a v vždy s úsměvem a s naprosto profesionálním přístupem dokázali mírnit těžké okamžiky, které jsme v průběhu téměř ročního boje se zákeřnou nemocí prodělávali. Všem patří naše velké poděkování za jejich péči.

S pozdravem,
J.S. (manželka)


Poděkování GASTROENTEROLOGICKÉ AMBULANCI

18.8.2017

Dobrý večer pane řediteli,

Dovolte, abych Vám touto cestou napsala pár slov. Dnes jsem ve Vaší nemocnici podstoupila gastro a kolonoskopické vyšetření. Nikdo na takovéto vyšetření nejde rád. Já bych ale chtěla moc poděkovat celému kolektivu tohoto oddělení. Přijít na zákrok, kde se na Vás usmívá lékař, nekouká skrz Vás a téměř Vás nevnímá, sestřičky, které jsou v dobré náladě, příjemné, vše Vám vysvětlí, pomohou a když viděli, že mě to bolí, okamžitě reagovali, to se prostě v dnešní době tak často nevidí. Protože jsem také zdravotník (fyzioterapeut), tak si toho asi více všímám.
Dostala jsem absolutně profesionální ošetření. Proto mi to nedá, abych Vám dnes nenapsala a třeba i Vaší cestou ještě jednou poděkovala celému kolektivu. Snad se Vám mé řádky dostanou na přečtení. Mějte se moc hezky a přeji vše dobré.

S pozdravem, Alena B.


Poděkování oddělení RADIOTERAPIE

10.8.2017

Vážený pane řediteli,

Jsem klientkou Vašeho Onkologického centra v Novém Jičíně. Jsem nesmírně ráda, že jsem dostala možnost k dalšímu doléčení mé nemoci ve společnosti AGEL, který zajišťuje i dopravu do tohoto zařízení v Nemocnici Nový Jičín. Dojíždím z Karviné na radioterapie „svozem“, doprava je bezplatná a řidičem je pan Pavel Knapek. Tento pán je velmi pozorný, přátelský, ohleduplný k nám nemocným, pomáhá i nad standard svých povinností řidiče a udržuje pohodovou atmosféru v autě. Umí si velmi slušně poradit i s problémovými klienty (což je někdy těžké, má můj obdiv) a znovu nastavit dobrou náladu pro nás ostatní. Kdyby byl vyhlášek konkurz „ŘIDIČ ROKU“, tak by určitě vyhrál náš Pavel Knapek !!! Jsem moc ráda, že jsem mohla poznat tak výjimečného člověka a mohla jsem s ním dojíždět na 33 radioterapií. Svým přístupem k nemocným nikdy nezklamal. Toto poděkování píši za sebe, ale určitě se ke mně připojí i ostatní klientky, které se mnou jezdily v období 30.6.-16.8.2017. Ještě jednou děkuji panu Knapkovi a společnosti AGEL.

Helena W.


Poděkování oddělení CHIRURGIE, ARO, MOJIP a UROLOGIE

1.8.2017

Vážený pane předsedo představenstva,

Před pěti lety jsem podstoupil operaci tlustého střeb´va na chirurgickém oddělené Vaší nemocnice v Novém Jičíně, kde mi byl odstraněn zhoubný nádor a následně jsem byl zbaven stomie. Pod vedením primáře MUDr. Matěje Škroviny PhD. Jsem byl velmi spokojen s celkovou péčí, které se mi dostalo ať už to bylo na chirurgickém oddělení nebo na ARU po zákroku. Bohužel jsem v letošním roce musel podstoupit operaci prostaty (frézování), histologie následně zjistila zhoubné bujení a proto jsem podrobil operaci prostaty na urologickém oddělení Vaší nemocnice. Vzhledem ke srůstům v místě operace, které vznikly po operaci tlustého střeva, došlo ke komplikacím a operace se značně protáhla. Následně jsem byl umístěn na téměř týden na MOJIP. Velmi mě během hospitalizace uklidňovalo, jakou péči mi věnoval veškerý personál ať už to bylo na lůžkovém oddělení urologie nebo na MOJIP. Primáři obou oddělení MUDr. Miroslav Štursa a MUDr. Petr Rajnoch se mi osobně věnovali s maximální péčí. Vážený pane předsedo představenstva, touto cestou bych rád poděkoval primářům zmíněných oddělení, dalším doktorům, sestrám a personálu za jejich péči, kterou věnovali nejen mě, ale rovněž dalším pacientům, s kterými jsem sdílel pobyt ve vaší Nemocnici. Chci vám popřát do další práce hodně úspěchů, hodně dobrých lékařů a kvalitního personálu.

S úctou, Břetislav J.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

27.6.2017

Děkuji touto cestou všem zaměstnancům, kteří poskytují péči na ortopedicko-traumatologickém oddělení. Byla jsem velmi spokojená během celé mojí hospitalizace. Celý tým lékařů, sestřiček a ošetřovatelek poskytují vysoce odbornou péči. Obdivovala jsem
s jakým nasazením a úsměvem nám pacientům zpříjemňovali předoperační, operační i pooperační dny na oddělení. Ochota, komunikativnost, vstřícnost, laskavost to společně
s profesionalitou charakterizuje všechny zaměstnance ortopedicko-traumatologického oddělení.

Marie V.


1Poděkování Urologickému oddělení

17.6.2017

Ráda bych poděkovala lékařům a zdravotním sestrám za laskavou péči, kterou mi poskytli.

Děkuji, O.


Poděkování Urologickému oddělení

23.5.2017

Děkuji všem pracovníkům tohoto oddělení, lékařům, ochotným sestřičkám, pomocnému personálu a především týmu na operačním sále za péči, kterou mi poskytli.

Díky, H.


Poděkování oddělení Hemodialýzy

22.5.2017

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat lékařům a sestřičkám na hemodialýze za dlouholetou péčí o mého tatínka Vladimíra J., hlavně moc hodné sestřičce Janě. Sedla si k němu, když měla chviličku a povídala si s ním, měl ji rád. Tatínek už není, už vám poděkovat nemůže, ale určitě by to rád udělal. Velké díky všem. Snad se to dostane i ke zmiňované sestřičce, příjmení bohužel neznám.

Děkuji

Kateřina J.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

29.4.2017

Děkujeme za Vaši odbornou a milou péči, zvláště MUDr. Boglovskému, MUDr. Rosinské a také za obětavou péči sestřiček. Děkujeme za výbornou kuchyni, cítily jsme se zde jako na dovolené.

Vaše vděčné pacientky z pokoje č. 5


Poděkování Urologickému oddělení

27.4.2017

Velké poděkování doktorům a celému personálu jak z operačního sálu, tak ze samotného lůžkového oddělení. Příjemná péče mi moc pomohla se rychle zotavit a věřím tomu i vyléčit můj zdravotní problém.

Děkuji, L.B.


Poděkování internímu oddělení II

18.4.2017

Vážený pane řediteli,
chtěla bych tímto velice poděkovat celému týmu interního oddělení II, který vykonával službu o letošních Velikonocích od 15.4. do 17.4.2017, kde můj otec strávil posledních 30 hodin života. Péče o umírajícího byla nejen velice profesionální, ale také citlivá a hluboce, hluboce lidská. Rovněž chování a jednání s námi příbuznými bylo nadstandartní, vstřícné a rovněž neskutečně empatické. Byla jsem erudovanou péčí o svého otce velice překvapená a nadmíru spokojená. Ač teď prožívám velký zármutek nad skonem otce, chci zároveň projevit hlubokou úctu k těmto lidem s jejich velmi náročným povoláním, které navíc obohacují i vlídným slovem nejen k pacientům, ale také k příbuzným. Přeji Vám, abyste měl ve svém týmu samé takovéto profesionály.

S úctou
Dagmar M.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

7.4.2017

Dobrý den pane řediteli,
dne 21.3.2017 mi byla provedena ve vaší nemocnici kolonoskopie tlustého střeva. Můj strach a obavy z vyšetření rozptýlil MUDr. Andrej Kapĺavka a sestra Jana Rašková. Oba mě svým laskavým a velice vhodným chováním natolik uklidnili, že jsem z vyšetření odcházela s dobrou náladou. Mohu vám jedině přát více takového ochotného zdravotního personálu.

Jindřiška M.


Poděkování oddělení Chirurgie 2 a Hematologickému oddělení

7.4.2017

Vážený pane řediteli,

Letos v lednu jsem, bohužel, musela strávit pár dní na oddělení Nemocnice Nový Jičín – Chirurgie 2 – vzhledem k tromboflebitidě, která se mi vrátila po několika letech. Jsem vděčná lékařům (MUDr. Jurkovič) a sestrám oddělení, že snad jsem z nejhoršího venku a snad zdravá. Za co bych ale chtěla zvlášť poděkovat je přístup oddělení Hematologie pod vedením prim. MUDr. Martina Brejchy. V dnešní době, kdy mnoho pacientů požaduje po lékařích téměř nemožné, setkat se s tak vstřícným vystupováním jak lékaře, tak zdravotních sester, je velmi příjemné. Nejen vzhledem k mé osobě, ale i k pacientům sedícím v čekárně byly sestřičky velmi milé, usměvavé a ochotné. Opravdu musím alespoň touto cestou vyjádřit své díky nejen lékařům, ale i sestrám tohoto oddělení.

Hana M.


Poděkování Internímu oddělení

9.3.2017

Dobrý den,

jménem celé rodiny paní U. bych Vám a Vašemu týmu, jak z interního standartního, tak JIP oddělení, chtěla poděkovat za nadstandardní péči, ochotu a shovívavost při doprovodu naši babičky koncem jejího žití.

Vanda S.


Poděkování Neurologické ambulanci

1.3.2017

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat lékaři MUDr. Mrňkovi z neurologické ambulance a sestřičce za vstřícný přístup a lidské chování. Byla jsem ošetřena na pohotovosti dne 26.1.2017. Jsem pacientka s roztroušenou sklerózou, nemocničních zařízení si projedu hodně, ale tady u Vás v ordinaci jsem se poprvé cítila jako pacient, kde se lékař zajímal o můj zdravotní stav, nebyla jsem tam jako kus...lidský přístup a srozumitelné vysvětlení. Škoda, že takových lékařů není více.

Veronika Š.


Poděkování Chirurgickému oddělení

27.2.2017

Vážený pane řediteli,

dne 13.1. jsem se na vašem chirurgickém oddělení podrobila operaci žlučníku. Operaci provedl MUDr. L. Adamčík za asistence MUDr. Schöna. Mnohokrát jim děkuji za skvěle odvedenou práci, stejně i všem pracovníkům oddělení. Vřelé poděkování patří i mému ošetřujícímu lékaři MUDr. Rajnovi (na chirurgickém oddělení, následně pak také na ambulanci) za jeho pečlivost a milý přístup k pacientovi. Se stejnou pečlivostí a příjemným jednáním jsem se setkala u MUDr. A. Jurkoviče. Všem jmenovaným mnohokrát děkuji. Mé upřímné díky patří také ošetřujícímu personálu. Prosím, abyste mé díky tlumočili panu prim. MUDr. Matěji Škrovinovi, PhD. Ještě jednou mnohokrát děkuji a věřte, že vaši nemocnici budu všem doporučovat.

Jana S.


Poděkování oddělení Gynekologicko-porodnickému a ARO oddělení

15.2.2017

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto formou vyjádřit nesmírnou vděčnost, obdiv a poděkování kolektivu pracovníků na porodnickém a ARO oddělení. V současné době si naše rodina prochází těžkými chvílemi a sestřičky a lékaři těchto dvou pracovišť nám byli velkou oporou. Bohužel nemohu osobně poděkovat všem, jelikož se všechno seběhlo tak rychle, že jména všech zdravotníků neznám. Ale zejména MUDr. Bárta, MUDr. Trhlík (operovali mou dceru) a MUDr. Roman Bezděk mi v náročné situaci dodali informace a sílu, kterou nyní potřebuji. Dále bych chtěla poděkovat všem kolegům Urologického oddělení, jelikož si neumím představit, jak bych bez nich tento náhlý životní zvrat zvládla.

Ještě jednou velké díky všem,
Zdenka B.


Poděkování Onkologickému oddělení

6.2.2017

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat vašemu onkologickému oddělení za úžasný přístup k pacientům i k  rodinným příslušníkům, kteří se mnohdy psychicky perou s nepříjemnou zprávou. Tato onemocnění je velmi citlivá záležitost.

Moje maminka (Anna K.) při hospitalizaci u vás dostala nový náboj a chuť do života. Moc všem za rodinu děkuji a zvlášť paní Janě Tomšíkové za úžasnou psychickou podporu maminky.Tu jsme k vám na oddělení přivezli po první chemoterapii, v ne dobrém psychickém a fyzickém stavu a paní Jana se o ni velmi dobře starala. Jsem velmi ráda že na vašem oddělení pracují tak úžasní lidé, kteří to nemají jenom jako pracovní náplň, ale dělají tuto psychicky náročnou práci s láskou.

Ještě jednou děkuji.
Blanka R.                                             


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

3.2.2017

Dobrý den pane řediteli,
před několika dny jsem byla hospitalizována ve vaší nemocnici. Ležela jsem na oddělení, na které se vy jako pacient nikdy nedostanete. Sedm dní jsem prožila na gynekologicko- porodnickém oddělení. Když se člověku něco nelíbí, tak by to měl říci.....když se ale člověku něco líbí, pak by mělo platit totéž. A proto píšu. Po celou dobu mého pobytu jsem se setkala s nekonečnou ochotou a neustálým úsměvem na tvářích celého personálu. Sestřičky asi něco zobaly :-) jinak není možné, kde by braly tu energii a dobrou náladu. Pacientky se tam neustále střídaly, sestřičky se po celou dobu nezastavily, ale pokaždé, když kdokoliv něco potřeboval a zmáčkl zvonek, vždy přišly okamžitě a s úsměvem.......neskutečné......prostě sluníčka.....až budete mít někdy, pane řediteli, tzv. blbý den, zajděte mezi personál tohoto oddělení a splín bude okamžitě pryč........slibuji :-) Takové množství pozitivní energie a dobré nálady je nakažlivé a i proto se pacientky několik dní po operaci cítí dobře a míří domů.......smekám před nimi.......už několik dní jsem z nemocnice doma, ale pořád je mám v hlavě........všechny.....od uklízeček, přes bratra Mirečka a všechny sestřičky, až po lékaře.......všem patří mé velké DÍKY.......myslím, že na takové zaměstnance musíte být pyšný .....

vaše pacientka K.B. 


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

27.1.2017

Tímto bych chtěla poděkovat za lékařské ošetření na ortopedii MUDr. Rivcovi, je to odborník na svém místě, provedl velmi dobře vyšetření, je důkladná a pečlivý, ochotná a příjemný. S jeho péčí jsem byla velmi spokojena.

Ludmila G.


Poděkování Dětskému oddělení

22.1.2017

Dobrý den,
ve dnech 4.-9.1.byla moje 6.měsíční  dcera Anika hospitalizovaná na dětské JIP a následně na dětském oddělení (já s ní) a ráda bych jak sestřičkám, tak lékařům těchto dvou oddělení poděkovala za laskavou a vstřícnou péči, kterou nám po celou dobu věnovali. Lékaři mi vše vysvětlovali citlivě a podrobně, sestřičky byly stále milé, obětavé a ochotné. Vybavení pokojů a sociálních zařízení je pěkné. Celý pobyt tak nebyl nepříjemný, jak to v nemocnicích bývá, ba naopak, cítily jsme se spíše jako na dovolené.

Přeji všem hodně energie a optimismu do dalších dnů v jejich náročné práci.

Děkuji.
S pozdravem,
Ivana L.


Poděkování Onkologickému oddělení

17.1.2017

Dobrý den, rád bych vám jen v krátkosti napsal pár řádků. Bohužel jsem měl možnost poznat vaše onkologické oddělení a nakonec vše mělo ten nejsmutnější závěr. Ale přístup pana primáře ,ostatních kolegů, sestřiček i pomocného personálu byl úžasný a já se jim všem klaním a hluboce smekám před jejich náročnou prací. Přeji vám všem co nejvíce úspěchů ve vaši nelehké práci a děkuji.

František H.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

16.12.2016

Dobrý den pane řediteli,

chtěla bych vyjádřit poděkování Nemocnici v Novém Jičíně, ortopedicko-traumatologickému oddělení, vrchní sestře p. Bc. Czyzové ,sestrám a ostatním pracovníkům oddělení i lékařům, za příkladnou péči, kterou  poskytli paní Heleně Máchové. Zejména mne překvapil vstřícný a profesionální přístup při vyřizování potřebných dokladů opatrovníka.  

Klára G.

 


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

13.12.2016

Dobrý večer,
Nevím, zda jsem poděkoval všem, co se o mě starali, takže pokud ne, chtěl bych vás touto cestou požádat o vyřízení mého poděkování celému týmu ortopedického oddělení. Snad se ta má malá pozornost dostala na každého. Ještě jednou děkuji.

Krásné svátky všem přeje
Josef K.


Poděkování oddělení Chirurgie

10.12.2016

V listopadu  tohoto roku jsem podstoupil na chirurgickém oddělení operaci břišní kýly. Chtěl bych touto cestou poděkovat  prim. Adamčíkovi za  perfektně  provedený operační výkon  a celému chirurgickému oddělení pod vedením prim. Škroviny  za  celkovou péči.  Po celou dobu jsem byl maximálně spokojený a celý průběh od přijetí, přes samotnou operaci až po odchod domů, byl  profesionálně a perfektně zvládnutý.  Myslím si, že v dnešní  době  při tak náročném  povolání sester a lékařů  není toto samozřejmostí.

S úctou
Jan M.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

8.12.2016

Velmi děkuji za profesionální a hlavně lidský přístup celému kolektivu ORL oddělení, včetně paní učitelky MŠ a uklízečky, který se snažil maximálně zpříjemnit mé sedmileté Zuzance pobyt v nemocnici. Mile nás překvapila také návštěva Mikuláše na oddělení. V nemocnici není nikdy snadné získat důvěru dítěte a jim se to opravdu povedlo. Velmi si jejich práce vážím a upřímně je obdivuji. Do budoucna přeji mnoho spokojených pacientů.

Petra H.


Poděkování neurologickému oddělení

1.12.2016

Chtěla bych poděkovat panu primáři Kubovi a sestřičkám za profesionální přístup k pacientovi. Absolvovala jsem Lumbální punkci - strach ze mně spadl - při jejich přístupu ke mně.Moc bych si přála - aby se i k nim vždy chovali lidé - pacienti  - tak lidsky jako oni k nám a tím jim usnadnili jejich  náročné povolání.

Přeji Vašemu kolektivu štěstí a zdraví.
Zdeňka G.


Poděkování onkologickému oddělení

20.11.2016

Hezký den,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní doc. MUDr.R.Soumarové, Ph.D, že nás přijala, panu MUDr. Blažkovi, který manžela operoval a všem co při operaci asistovali, MUDr.Chlachulovi, který byl na oddělení jako lékař, a všem sestřičkám a personálu z onkologického oddělení ve druhém patře, za příkladnou a profesionální péči. Ještě jednou děkuji, nejen za manžela, ale i za sebe.

Milena Ř., Hradec Králové


Poděkování onkologickému oddělení

16.11.2016

Všem velké díky za příkladnou a lidskou péči moji milované dceři. Dávám vás všem příkladem, s takovým přístupem k pacientům jsem se ještě nesetkala. Přeji vám, aby vám to vydrželo, protože pacientům to moc pomáhá.

Díky, Jana T.


Poděkování chirurgickému oddělení

9.11.2016

Vážený pane doktore,

jmenuji se Petra Z. a jsem dcera paní Marie P. Chtěla bych Vám z celého srdce moc poděkovat. Jak za starost o mou maminku a tak i za nádherný lidský přístup. I přesto, co maminka musela podstoupit, neztratila nic ze svého elánu, optimismu a zásluhu máte na tom i Vy. Maminka mi řekla více jmen, pamatuji si na pana doktora Straku, ale přiznám se, v návalu emocí si další jména nepamatuji. Neumím vyjádřit slovy svůj obdiv k Vaší práci a také to, jak tu bolest kolem sebe zvládáte a dáváte naději a život lidem kolem Vás.

Prosím Vás poděkujte všem, kteří se o maminku starali.
Pane doktore, moc Vám děkuji, že mám pořád svou maminku.

S úctou, Petra Z.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

31.10.2016

Chtěla bych poděkovat celému týmu na ORL oddělení, jste úžasní. Vaše špičková péče mě až překvapila. Díky vám budu na nemocnici Nový Jičín, speciálně na oddělení ORL vzpomínat jen v dobrém. Děkuji za brzké uzdravení v příjemném prostředí mezi příjemným personálem.

Veronika P.


Poděkování neurologickému oddělení

17.10.2016

Dobrý den,

opožděně chci poděkovat primáři neurologického oddělení Petru Kubovi a všemu ošetřujícímu personálu za laskavost a trpělivost. Byla jsem hospitalizována 16.6.2016 s CP.

Majka V.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

6.10.2016

Vážený pane primáři,

ještě jednou jsem Vám chtěla mnohokrát poděkovat za příjemný pobyt na Vašem ORL oddělení, kde nám to hodně ulehčoval Váš přístup a přístup celého Vašeho skvělého týmu, plného profíků a lidí na správném místě. Myslím, že mluvím i za syna Pepíka, protože ten ani nechtěl domů, jak se mu tam líbilo...skvělí lékaři, milé sestřičky a spousta hraček :) ...to vše dělá to příjemné prostředí vašeho oddělení. Syn vůbec neví, že na nějakém zákroku byl, nic ho nebolí, nic si nepamatuje (nejhorší zážitek pro něj bylo sundávání náplastí :) )..takže to je pro mě největší radost.
Vím, že když se něco povede, tak to bere většina lidí automaticky, ale mně přijde na místě Vám všem vyjádřit svůj obdiv. Snad Vás to alespoň trochu potěší a "vžene novou krev do žil". Ještě jednou moc díky, doufám, že teď  už budeme mít od zánětů klid a ouško se uzdraví. Přeju hodně zdaru a štěstí, jak ve Vaší profesi, tak v osobním životě.  

S pozdravem a přáním hezkého dne 

Vendula S.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku a JIP 2

3.10.2016

Vážený pane řediteli,

ve dnech 30.7.2016 - 15.8.2016 byl na JIP2 hospitalizován můj manžel V. B. Chtěla bych poděkovat všem lékařům a sestrám za příkladnou péči, ochotu a slušnost, kterou věnovali manželovi. Mé poděkování patří i panu primáři z krčního oddělení a všem lékařům a sestrám z interní ambulance.

Děkuji I. B.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

30.9.2016

Dobrý den, od neděle 25.9. jsem hospitalizován na ORL oddělení nemocnice v NJ, kde jsem 26.9, prodělal operaci krčních mandlí. Již od okamžiku (papírového) přijetí v pátek 23.9. obdivuju vstřícnost a profesionální přístup skutečně všech lékařů a sester na tomto oddělení. Každý kontakt s novým zaměstnancem oddělení probíhá vždy stejně: slušný pozdrav, představení se jménem, příjmením a pracovním zařazením, poté se vždy dozvím za jakým účelem přichází. Vždy se zeptají, zda pro mě mohou ještě něco udělat. Toto v dnešní době v českém zdravotnictví zdaleka není standardem!!! Vzhledem k nepříjemnosti zákroku, který jsem zde absolvoval opravdu ocením každou pomoc a vstřícnost. Buďte si jisti, že tuto pozitivní zkušenost a ocenění předám personálu ORL v den propuštění, ale přišlo mi vhodné tuto pozitivní zkušenost předat i tímto způsobem.
S pozdravem,

Jan S.


Poděkování Chirurgickému a ARO oddělení

28.9.2016

Dobrý den. V loňském roce jsem se podrobila náročné operaci hrudní kosti. Především děkuji MUDr. L. Adamčíkovi za neuvěřitelně lidský přístup, odbornost, ochotu a hlavně samotně provedený výkon. Velké díky patří rovněž všem na oddělení ARO a MUDr. R. Bezděkovi.

Moc vám děkuji,
Alena K.


Poděkování Radioterapeutickému oddělení

23.9.2016

Vážená paní docentko,

bohužel jsem se stala onkologickým pacientem a po gynekologické operaci, kdy mi byla diagnostikována rakovina děložního čípku, jsem na doporučení mého lékaře pokračovala v další léčbě ve Vaší nemocnici. Po přijetí MUDr. Richterem jsem byla představena paní doktorce Vráblové a s tou jsem již řešila postup mé další léčby. Oběma těmto lékařům patří velký dík za profesionální přístup a  vlídné přijetí. Stejně tak musím velice poděkovat pracovníkům radioterapie konkrétně Mgr. Klečkové, R. Třetinové, B.Marcinčákovi a M.Koštialové za velmi profesionální a emociální přístup. Samozřejmě nesmím opomenout  vyslovit poděkování pracovnicím recepce. I tady měli velmi trpělivý a profesionální přístup. Považovala jsem tuto formu poděkování za vhodnou, jelikož jsem přesvědčena, že jsou to lidé na svých místech a zaslouží si i úctu pacientů.

Ještě jednou díky.
Jiřina H.


Poděkování Porodnickému a Novorozeneckému oddělení

22.9.2016

Vážený pane řediteli,
byla jsem hospitalizovaná ve Vaši Nemocnici na Porodnickém oddělení 2.9.2016 kvůli biopsie. Tímto chci Vašemu personálu sklonit obrovskou poklonu za výborný, skvělý přístup jak ke mě, tak i k jiným pacientům. Takových je určitě málo a Vaši zaměstnanci tuto profesi zvládají úplně perfektně, s láskou a ochotou TAKOVÝCH JE MÁLO !!!!!!!!!!. Následně jsem byla hospitalizována 11.9.2016 - 17.9.2016 na pokoji č. 5 a tímto píšu i za pokoj č.8, opět skládáme poklonu za profesionální, skvělý a láskyplný přístup. Byly bychom moc rády, kdybyste jim Vaší osobou tuto informaci předal. To vše patří i vaším lékařům a operačnímu sálu z Gynekologie.

Moc děkuji za  tyto sestry, ošetřovatele a lékaře.

Přeji spoustu spokojených pacientů
Dáša B.


Poděkování Porodnickému a Novorozeneckému oddělení

18.9.2016

Rádi bychom poděkovali celému týmu gynekologicko-porodnického a novorozeneckého oddělení za skvělou péči, profesionální a lidský přístup. Je úžasné, že existují lidé, které jejich práce baví a dokáží pomoct i v tak náročném prostředí. Děkujeme.

S.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

12.9.2016

Dobrý den,

tímto bych chtěl poděkovat panu primáři oddělení ORL MUDr. Jakubovi Syrovátkovi a personálu za profesionální a příkladnou péči na vysoké úrovni, dále pak za starostlivost o mou osobu ve dnech od 3. do 7. 8. 2016. Byl jsem mile překvapen lidským přístupem a jednoduchým, přesto výstižným popsáním mého zdravotního problému a následného operačního postupu.

Ještě jednou děkuji
Pavel F.


Poděkování Urologickému a ARO oddělení

26.8.2016

Vážení lékaři, sestry, vedení společnosti,

dovolte nám, abychom touto cestou poděkovali oddělení Urologie za dvouletou péči o našeho manžela a tatínka, pana Zdeňka L. Velice si cenil přístupu lékařů, ochoty a lidskosti sester i ostatního personálu. Oddělení ARO za více než dvoutýdenní péči, za naprosto perfektní, profesní až nevídaně lidský přístup k pacientovi. Za co bychom ale chtěli nejvíce poděkovat je velmi vstřícný a ohleduplný postoj k nám, rodinným příslušníkům. Do poslední chvíle manželova a tatínkova života jste nám ochotně odpovídali ohledně jeho zdravotního stavu a vzhledem k vzdálenosti od Nového Jičína jste nám umožňovali návštěvy i mimo určené hodiny. Čeho si nejvíce vážíme je, že jsme mohli být s naším milovaným i v jeho posledních hodinách života. Děkujeme za Váš obětavý a hlavně lidský přístup po jeho smrti a za slova útěchy. Vedení nemocnice přejeme, aby všechna oddělení vedli tak skvělí primáři, o pacienty se starali velice dobří lékaři a sestřičky, které svým milým a vstřícným přístupem přispívají k dobrému pocitu, že je pacient v nejlepších rukách. I když boj o tatínkův život nevyhráli, přesto jim patří náš upřímný dík.

Za celou rodinu, Anna L.


Poděkování Urologickému oddělení

4.8.2016

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší nemocnici, a zvláště personálu na urologickém oddělení za skvělou péči, ochotu a profesionální přístup k pacientům. Na výše uvedeném oddělení jsem byla hospitalizována sice krátce, ale byla jsem více než příjemně překvapená přístupem celého personálu. Já také pracuji v nemocnici, proto vím, co tato práce obnáší a o to víc si cením přístupu i chování celého urologického oddělení. Proto prosím ještě jednou touto cestou o vyjádření Díků Všem, kteří na urologickém oddělení pracují.

Velké díky patří Všem,
Blanka S.


Poděkování Porodnickému a Novorozeneckému oddělení

1.8.2016

Touto cestou bych chtěla poděkovat celému týmu na porodnicko-novorozeneckém oddělení. Narodila se nám zdravá dcera, celou dobu bylo o nás skvěle postaráno hlavně u porodu díky skvělé lékařce p.Magulové a porodní asistentce p.Balcarové. Všichni měli neustále dobrou náladu a to i přes to, že pracovaly v hlučném prostředí-zrovna se tam malovalo a pokládala se nová dlažba .O malou se taky vzorně starali, výhodou byl i výběr z několika jídel. Celkově vše na jedničku oproti roku 2010 kdy jsem tam rodila poprvé. Mladý personál se skvělým přístupem, vše ochotně vysvětlili. Všem rodičkám doporučuji a ještě jednou děkuji

Veronika


Poděkování Urologickému oddělení

27.7.2016

Touto cestou chci vyjádřit velké poděkování a uznání zdravotnickému, ošetřovatelskému i ostatnímu personálu urologického oddělení Nemocnice  Nový Jičín. Za svůj život jsem se málo setkal s tak odborným a lidským pochopením pro pacienta prožívajícího nelehké období života. Odborná péče, následné ošetřování, doplněné výbornou stravou, dokáží překonat i ty zdánlivě neřešitelné situace. Ještě jednou dík.

S úctou,
František M.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

23.7.2016

Dobrý den, vy ani nevíte, jak moc jste mi pomohli provedením tak banálního zákroku jako je odstranění polypů z nosu. Zkvalitnili jste mi život natolik, že už nemám žádné rýmy a virózy, které jsem obvykle přes zimu míval. Utrpení je skončeno díky vám a vaší práci. Přeju Vám mnoho dalších úspěchů a uzdravených pacientů, protože to, co děláte je poslání a na to nezapomeňte. Tiše Vám fandím a obdivuju Vás doktory a hlavně i sestry, které mají trpělivost s lidmi.

S přátelským pozdravem
Marek K.


Poděkování chirurgickému oddělení

7.7.2016

Dne 27.4.2016 jsem byl rychlou záchrannou službou převezen na Vaše oddělení Chirurgie s prasknutým tlustým střevem. Během cesty jsem upadl do bezvědomí a následoval septický šok a můj zdravotní stav byl velice vážný. Chtěl bych touto cestou poděkovat za záchranu života lékařům a zdravotním sestrám z oddělení Chirurgie II a ARO chirurgického oddělení. Díky rychlému a odbornému zásahu lékařů a zdravotních sester těchto oddělení jsem se po delší době stabilizoval a nyní jsem v domácím ošetření a pokračuji v léčbě.

Děkuji moc všem,

Roman K.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

20.6.2016

Přeji dobrý den,

a chtěl bych tímto vyjádřit poděkování zdravotnickému a ošetřovatelskému personálu ortopedicko-traumatologického oddělení Nemocnice Nový Jičín Na uvedeném oddělení jsem se v měsíci červnu 2016 podrobil operačnímu zákroku a po celou dobu hospitalizace jsem se setkával pouze s ochotným, příjemným a vždy usměvavým personálem 

Děkuji a přeji jmenovanému oddělení, ale i personálu celé nemocnice hodně sil do další záslužné práce
M.K.


Poděkování personálu LDN Vítkov

16.6.2016

Vážená paní ředitelko,

Vyslovte, prosím, mým jménem poděkování vedoucí lékařce LDN Vítkov paní MUDr. Ludmile Prusíkové a současně paní Mgr. Michaele Scholasterové za obrovskou péči, kterou mi věnovaly při mém pobytu v LDN Vítkov, kde jsem byla dočasně umístěna po náročné operaci páteře. Obě jsou velmi obětavé, paní primářka s velkou profesionální zkušeností a s citem pro řešení pacientových problémů, u paní magistry si vážím toho, že o mé léčbě předem hodně přemýšlela a po konzultaci s paní primářkou dokázala mé nehybné svaly opět jeden po druhém zapínat a probouzet k životu. Moc si jejich práce vážím, také jejich trpělivosti, slušného a velmi solidního jednání ke všem pacientům bez rozdílu a prosím Vás o ocenění jejich práce a vyslovení mého poděkování.

S pozdravem,
Hana D.


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

10.5.2016

Ráda bych takto veřejně pochválila Ortopedicko-traumatologické oddělení, ve kterém jsem již podruhé, v rozmezí jednoho roku, byla hospitalizována. Opět jsem byla velice nadšená z přístupu zdravotních sestřiček i doktorů, kteří nevnímají pacienta jen jako pracovní povinnost, ale jako člověka, který potřebuje pomoc i vlídné slovo. Ještě jednou děkuji.

Nikola


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

7.5.2016

Dobrý den, moc ráda bych poděkovala Ortopedickému oddělení za úžasnou péčí a přístup k pacientům už vaše oddělení navštěvuji od svých 15 let a nic se nemění lékaři i sestřičky neustále s úsměvem na tváři. I při množství práce si našli chvíli uzdravovat i duši vlídným slovem. Velký dík patří mé nejlepší paní doktorce Rosinské za nadstandardní péči za celé ty roky. A úžasným sestřičkám. Jste prostě nejlepší, děkuji.

Vaše Monika Z.


Poděkování LDN Vítkov

1.5.2016

Vážená paní ředitelko,

dne 19. 11. 2015 jsem doma upadla a zlomila jsem si pravou ruku a pravou nohu. Do 30. 11. jsem se léčila na ortopedickém oddělení Nemocnice Nový Jičín. Potom jsem byla přeložena do LDN Vítkov a od 23. 2. 2016 jsem absolvovala rehabilitaci v BRC Čeladná.

Paní ředitelko, velmi oceňuji profesionální přístup lékařů, seriózní vystupování sestřiček a pomocného personálu ortopedického oddělení Nemocnice Nový Jičín.

Dovolte mi ale, abych touto cestou vyjádřila také poděkování za profesionální, trpělivý a obětavý přístup všech lékařů, sestřiček a pomocného personálu z LDN Vítkov. Vyjadřuji jim svůj obdiv a úctu. Nechci podceňovat práci ostatního personálu, ale zvlášť bych chtěla vyzvednout práci fyzioterapeutky Mgr. Michaely Scholasterové. Chci vás požádat o ocenění jejího vysoce profesionálního a vstřícného jednání.

Ještě jednou děkuji všem za poskytnutou péči při léčení mého úrazu.

S pozdravem
Jaroslava V.


Poděkování Ortopedicko – traumatologickému oddělení

29.4.2016

V lednu 2016 jsem se podrobila operaci kyčelního kloubu na ortopedickém odd. nemocnice. Dovolte, abych touto cestou poděkovala jak lékařům, tak i zdravotním sestrám za profesionální a odborný přístup, který byl opravdu příkladný. Máte všichni můj dík a obdiv.

Marie H.


Poděkování Ortopedicko – traumatologickému oddělení

27.4.2016

Do Nového Jičína jsem dojela,
znovu operovat se nechala.

Sestřičky, ty stále hodné jsou,
o pacienty pečujou.

Doktoři též skvělí jsou,
správnou léčbu určujou.

Ošetřovatelky milé byly,
pacienty nakrmily.

Já za jejich péči všem děkuji,
a tuhle básničku jim věnuji.

Alžběta S.


Poděkování Internímu oddělení

26.4.2016

Vážený pane primáři, 

měla jsem tu možnost strávit na Vašem oddělení několik dní během letošních velikonočních svátků. 
Nemocniční prostředí znám nejen jako pacientka, ale také ze svého působení v Českém rozhlase Ostrava, kde jsem měla na starosti zdravotní a sociální problematiku, později pak jako tisková mluvčí Městské nemocnice Ostrava nebo Bílovecké nemocnice. Do novojičínské nemocnice mně přivezli v bolestech, kdy už domácí léčba nepomáhala. 
Byla jsem překvapena nejen vstřícností personálu v ambulanci, především však erudovaným i lidským přístupem personálu oddělení k nám pacientkách pokoje č. 5.  MUDr. Vladimír Oremus, ochotně odpovídal na dotazy, s humorem sobě vlastním vnášel dobrou náladu do nemocničního dne. Vážím si také práci sestřiček i ošetřovatelek. Především pak ošetřovatelky Zdenky Blahutové. Její přístup k nemohoucím pacientkám byl obdivuhodný a myslím, že často i nad rámec jejího popisu práce. Většinou se v médiích hovoří o lékařích a sestřičkách, o ošetřovatelkách tak moc ne. Jsem ráda, že jsem jednu  z nich, pro kterou je práce posláním, měla možnost potkat.  Také musím pochválit čistotu i jídlo, byť jsem je mohla ochutnávat jen částečně. 

Děkuji Vám, pane primáři, za perfektní vedení svého oddělení. Nic totiž není samo sebou. Přeji Vám pevné nervy, spokojené pacienty a své spolupracovníky. 

S úctou,
Marie D.

 


Poděkování Gynekologickému oddělení a Radioterapii

19.4.2016

Dobrý den, chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za péči o mou maminku Veroniku Ličkovou. Velice si vážím profesionálního, ale zároveň lidského přístupu vašich zaměstnanců. Znovu děkuji gynekologickému oddělení a radioterapii, paní MUDr. Daně Vráblové za velice laskavý přístup k mé mamince.

Ještě jednou MOC děkuji za vše!!!

Maminka bohužel svůj boj prohrála.
Jana M.


Poděkování Gynekologicko – porodnickému a Novorozeneckému oddělení

18.4.2016

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit velké díky personálu na oddělení porodním a novorozeneckém. Především bych chtěla ocenit snahu a ochotu porodních asistentek při porodu. Stihla jsem střídání směn a musím říct, že všichni, se kterými jsem přišla ten den do styku se chovali opravdu přátelsky, chodili mě pravidelně kontrolovat a tím, že jsem byla prvorodička mi hodně pomohli porod zvládnout. Porod vedla porodní asistentka Olga Kubicová a MUDr. Hana Macháčková, těmto dvěma, s manželem opravdu děkujeme. Porodní oddělení v NJ budeme jen doporučovat. S pozdravem,

 Zuzana Š.


Poděkování Ortopedicko – traumatologickému oddělení

18.4.2016

Dobrý den,

na konci března jsem byla objednána na výměnu kolenního kloubu. Měla jsem štěstí, že mě operoval MUDr. Zicháček. Pokud byl na oddělení, chodil své pacienty kontrolovat každý den na pokoj. Ptal se, jak se cítíme po zákroku  a já mu řekla, že mám tlaky a záklopku v žaludku a občas, jako by mi chtěl žaludek prasknout.  Dr. Zicháček mi mohl říct, že je ortoped a ne internista, ale neudělal to. Řekl, že něco zjistí. Během chvíle jsem byla i s postelí odvezena na vyšetření - kolonoskopii, RTG, SONO. Na Sonu dokonce p. doktor odložil oběd a vyšetřil mě. Večer jsem ještě byla poslána na CT. Pořád mě vozili tou postelí, kterou když se tlačila rovně, zahýbala doprava a když se mělo zahnout, tak tak se trefili do výtahu, pokud byl široký. Nakonec mi MUDr. Zicháček poslal internistu přímo na pokoj. Tento lékař asi něco tušil, dostala jsem tabletku a do rána mi praskl žaludeční vřed. A zase jízda postelí na gastro a nikdo mi neuvěří, jak jsem se na toto vyšetření těšila. V žaludku mi zůstalo prasklé střívko a pan dr. Merenda mi to přes hadici v krku vyčistil. Jsem obyčejná důchodkyně, ale takový poctivý přístup k pacientovi je úžasný. Pak jsem měla ještě 2 krize, kdy mě z umývárny při závrati sestřičky, po zavolání jiné pacientky, okamžitě naložily na vozík a ani už nevím jak, mě opravdu rychle přepravily na lůžko. Co všechno stihly, si už nepamatuji. Byla to rychlost, za kterou by se nemusely stydět nikde ve světě. Při poslední noční krizi se opět o mě staraly 2 sestry. Úžasné. Dost jsem trpěla, ale vždy jsem se těšila, že přečkám noc a ráno vejde sestřička a pozdraví: "dobré ráno, děvčata". Hned Vás přestane bolet to, co bolelo celou noc a už je zase lépe. Nejde nevzpomenout sestřičku Moniku "upírku" - omlouvám se za ten výraz, která mi každé ráno brala krev a kdybych se na ni nedívala, tak ani nevím, že mi tu krev brala. K ní by měly chodit všechny děti, které se jehly bojí. Primář MUDr. Majer může být hrdý na své celé ortopedické oddělení. Není třeba psát jen o tom, co je ve zdravotnictví špatné, ale pišme i o tom, že existují i oddělení, kde uzdravují a léčí pacienty doopravdy. To není pohádka, to je skutečnost, kterou jsem zažila v dubnu 2016 na ortopedickém oddělení nemocnice v Novém Jičíně.

Všem chci tímto ještě jednou poděkovat za jejich péči a přístup.

S pozdravem,
Evlambia B.


Poděkování Dětskému oddělení

8.4.2016

Vážená paní ředitelko,
touto cestou,  bych chtěla poděkovat kolektivu DĚTSKÉHO ODDĚLENÍ v nemocnici Nový Jičín, za profesionální a citlivý přístup, lékařů  i sestřiček k mému synovi, který byl hospitalizován od 1.4.2016 - 6.4.2016 na tomto oddělení. Rychlé, srozumitelné informace a věčný úsměv sestřiček, byl pro mě balzámem na duši.

Ještě jednou moc děkuji.
S pozdravem,

Šárka Š.


Poděkování

23.2.2016

Dobrý den, v lednu byla moje maminka Veronika L. po "ne zcela vydařené operaci" v Bohumíně přijata k vám na gynekologické oddělení, kde prošla další "opravnou" náročnou operací. Nevím, jak nejlépe bych vyjádřila pocit, který jsem zažila při návštěvách nemocnice - šok!? S tak profesionálním a laskavým lidským přístupem jsem se doposud nesetkala. Po operaci nastaly nějaké komplikace, které lékaři gynekologie řešili velice rychle s lékaři ostatních oddělení, a to i ve večerních hodinách či víkendu. Chci moc poděkovat za péči všem lékařům na gynekologii, panu MUDr. Bučko, panu primáři....
Můj velký dík patří všem sestřičkám na gynekologii, které svou práci dělají opravdu na 100% - spíše více!
Prošla jsem několik nemocnic v regionu a troufám si říct, že ani jedna nedosahuje takové kvality jako ta vaše!

Moc děkuji!

S pozdravem Jana M.


Poděkování urologickému oddělení Nemocnice Nový Jičín

2.2.2016

Vážená paní docentko, vážené vedení nemocnice,
 
v lednu 2016 jsem byl hospitalizován  na urologickém oddělení vaší nemocnice. Chci poděkovat za perfektně provedenou operaci i následný pobyt na lůžkové části oddělení. Můj obdiv patří především primáři Štursovi, MUDr. Fejfarovi, celém kolektivu lékařů, zdravotních sester i ošetřovatelů. Jejich
chování bylo vždy profesionální, přitom laskavé, vstřícné a lidské. Velmi si vážím takového přístupu. Můžete být pyšní na to, jak funguje oddělení pod vedením primáře Štursy. Ještě jednou velký dík.

Ivan K., Zlín


Poděkování ORL oddělení a chirurgie hlavy a krku

29.1.2016

Děkuji panu primáři, doktorům i sestřičkám na oddělení ORL ve Vaší nemocnici v Novém Jičíně za vzornou péči.

Miroslav K.


Poděkování gynekologickému oddělení Nemocnice Nový Jičín

18.1.2016

Děkuji za skvěle odvedenou práci a celkovou péči gynekologického oddělení (operace 12.1.2016 - komplexní rekonstrukční operace s SSF/ Kelly + BSO).Profesionalita, koordinace, péče, laskavost, obětavost a úsměv.
Můj obdiv.

Zdraví všechny pracovníky Ing. Katuše R., Frenštát p.R.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

11.1.2016

Vážené vedení nemocnice,

dovolte mi prosím v rámci Vaší služební kompetence Vás o požádat o předání tohoto dopisu celému personálu gynekologicko – porodnického oddělení. Moc mi na tom záleží, a proto Vás také moc prosím. Dnes je doba, kdy lidé neumí ocenit práci, snahu a péči druhých, doba, kdy lidé možná víc kritizují než chválí, protože si málokoho a máločeho váží. Já osobně si myslím, že tak jako je někdy dobrá kritika, je dobré i děkovat a chválit a tím i motivovat, a proto píši i tento dopis.

Konkrétně se jedná o případ ze dne 25.9. 2015 ve 3.25 hod., kdy jsem na gyn.- por. Oddělení porodila zdravou holčičku Natálku. Porod vedly úžasné dámy a to MUDr. Bombová, porodní asistentky Krstevová a Zýrková. Opravdu od příjmu se mi celou dobu věnovaly, byly ochotné a příjemné, stále mě kontrolovaly, prostě luxusní péče!! Celý porod vedly v příjemné a klidné atmosféře a za to moc díky. Avšak po porodu přišly vážné komplikace – inverze  dělohy. Díky rychlému jednání a vydařené operaci, tady dnes jsem a můžu psát tento děkovný dopis. Co všechno v životě máte a taky co všechno můžete v minutě ztratit si,  uvědomíte až když Vám jde o život a já si to právě v ten den uvědomila. Operaci, která byla nutná, vykonal opět skvělý MUDr. Marek s MUDr. Bombovou. Opravdu jim budu vděčná celý život  a ani ne za operaci, která se povedla, ale za záchranu života. Mám totiž 2 malé úžasné děti, které nadevše miluji a jen těžko a s hrůzou si dnes představuju, že by to tenkrát mohlo dopadnout i jinak než tak, jak to dopadlo a že bych tady dnes ani nemusela být. Také chci poděkovat anestezioložce, která opravdu přišla rychle a byla celou dobu příjemná a pořád mě uklidňovala, bohužel její jméno jsem opravdu nepostřehla, jen vím, že mluvila slovensky. Za poporodní péči děkuji skvělé MUDr. Sochové, opravdu také moc příjemná, ochotná, starostlivá, která již byla u mého prvního porodu 24.9. 2013 a opravdu super. Dále za poporodní péči bych chtěla poděkovat MUDr. Macháčkové a porodním asistentkám, které o mě pečovaly na denní směně 25.9. 2015 na porodním boxe, neustále se mi věnovaly, kontrolovaly můj zdravotní stav, kdykoliv jsem něco potřebovala, ochotně vyhověly.

Na ženském oddělení moc děkuju sestřičce Lucii Svobodové, která na denní směně o mě pečovala 26. a 27. 9. 2015, opravdu úžasná, milá a hodná sestřička. Dále bych chtěla moc poděkovat sestřičce na ženském oddělení, která 26. a 27.9. 2015 sloužila noční a 29.9. 2015 měla ranní, byla to strašně veselá sestřička, neustále se ptala, jestli něco nepotřebujeme. Také chci poděkovat novorozeneckým sestřičkám, které pečovaly o mou dceru. Sestřičky jsou úžasné, ochotné a jejich práce je přinejmenším obdivuhodná.

Závěrem chci říct, že pro mě je porodnice v Novém Jičíně ta nejlepší a pokud bych se rozhodla ještě pro jedno dítě, tak moje volba porodnice je jasná. Chtěla bych také říct, že díky tomu, že jsem ve Vaší porodnici již 2x rodila, měla jsem tu čest poznat snad všechny doktory, sestřičky a nezažila jsem nikoho neochotného, nepříjemného apod.

Všichni jste úžasní a já jsem ráda, že jsem měla tu čest Vás poznat. Do roku 2016 Vám všem přeji hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody a pracovní i soukromé úspěchy a celkově ať se Vám všem splní vše, co si přejete.

Pevně doufám, že všichni budete mít možnost si tento dopis přečíst.

S pozdravem
Lucie L.


Poděkování urologickému oddělení

30.12.2015

Vážený pane řediteli, v měsíci srpnu 2015 jsem byl hospitalizován ve Vaši nemocnici AGEL v Novén Jičíně, konkrétně na oddělení urologie s diagnózou D410 novotvar NNCH. Dovolte mi Vás oprosit, abyste tlumočil celému kolektivu urologie vedenému panem primářem MUDr. Miroslavem Štursou, Mudr. Jakubu Fejfarovi, MUDrr. Zábranskému st.,MUDr. Wágnerovi a MUDr. Marcele Štefanové, celému kolektivu lékařů a ošetřovatelů na ARU a MOJIPU- MUDr.Martině Kapitánové a MUDr. Miroslavu Horvátovi, ošetřovatelům Bc. Martinu Kladivovi a paní Dagmar Dubovské i celému střednímu zdravotnímu personálu mé poděkování. Ještě jednou děkuji a přeji celému kolektivu Vašeho zdravotnického zařízení hodně úspěchů ve Vaše činnosti i v osobním životě. S úctou, dík za každé nové ráno.

Miroslav O.

 


Poděkování za vzornou péči

28.12.2015

9.září 2014 jsem byla operována ve vaší nemocnici. Chci poděkovat panu primaři Matěji Škrovinovi za vlídné přijetí s podrobným a důkladným vysvětlením všeho,co se bude dít-hlavně mi dal víru a zbavil mne obav. Panu doktorovi Martinu Strakovi děkuji za operaci a za stálé sledování mého současného zdravotního stavu. Péče na oddělení JIP byla přímo vzorná! V onkologické ambulanci o mne po celý rok pečovala paní doktorka Barbara Donocíková.Je milá,vstřícná,umí naslouchat a vždy mi poradila. Na chirurgickém oddělení i na onkologickém pracovišti jsem se setkala se
samými příjemnými a ochotnými lékaři a sestrami.Není to pohádka,ale milá zkušenost.Všem moc děkuji za odbornou péči a za pohlazení po duši!!!

Milada S., Krhová


Poděkování chirurgickému oddělení

17.12.2015

Dobrý den.Chtěla bych touto cestou poděkovat panu primáři MUDr.Škrovinovi za velmi vstřícný,profesionální, ale lidský přístup v řešení mé nemoci,která mi velmi změnila život. Také za velmi odborně provedené dvě operace,které jsem absolvovala v červnu a červenci tohoto roku . Děkuji také vrchní sestře Kahánkové za velmi profesionální a milý přístup. Samozřejmě také všem lékařům chirurgického oddělení, zvlášť ještě paní doktorce Erice Hoškové, také všem sestřičkám a veškerému personálu chirurgického oddělení, také personálu MOJIP a operačních sálů.
Ještě bych chtěla říct,že jsem byla velmi spokojena se všemi pracovníky vaší nemocnice, ať už to byli pracovníci vyš. metod, gastro. amb., anest.amb., amb.onkologie. U všech jsem se setkala se vstřícným ,milým a profesionálním přístupem. Závěrem bych chtěla všem popřát vánoční čas plný pohody, radosti a štěstí. Do nového roku hlavně hodně zdraví, mnoho štěstí, úspěchu a inspirace jak vprofesním, tak osobním životě.

Děkuji Lenka M.


Poděkování personálu pracoviště Vítkov

16.12.2015

Vážená paní primářko, dovolte mi, abych Vám alespoň touto cestou vyjádřil poděkování za Vaše podřízené, v nemocnici Vítkov

 • primářka: MUDr. Petra Jakubcová
 • MUDr. Radim Pachmann
 • Fyzioterapeutka: Mgr. Michaela Scholasterová

které jsem navštěvoval, skrze zdravotních komplikací. Oceňuji vysoce profesionální přístup lékaře k pacientovi a dále velmi seriózní vystupování a konzultaci daného zdravotního problému. Aniž bych měl v úmyslu podceňovat ostatní personál, rád zdůrazňuji jejich jména. Vyjadřuji jim obdiv a úctu a přeji jim, aby většina nás pacientů projevovala vážnost a neformální poděkování. V těchto zaměstnancích spatřuji záruku vysoké úrovně zdravotnictví a jména Vašeho oddělení.  Chtěl bych Vás požádat o vyjádření poděkování i Vašim  podřízeným s přáním „ kéž by bylo takového personálu více“!

A dále mi dovolte, Vám paní primářko, dodatečně popřát hodně štěstí a zdraví v novém roce 2016.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Robert L., Velké Hoštice


Poděkování kolektivu ortopedicko-traumatologického oddělení

12.11.2015

Vážený pane řediteli,

Dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila své poděkování a zároveň obdiv všem lékařům a sestrám ortopedicko-traumatologického oddělení, kam jsem byla přijata 2.10.2015.

Především velký dík patří MUDr. Mentelovi, který mi operoval kyčel po úraze. Jeho opravdu „obyčejný“ lidský přístup se smyslem pro humor, mě vždy zvedl náladu i optimismus k brzkému uzdravení. Po dobu pobytu, asi dvaceti dní, jsem poznala, jak je povolání zdravotních sester náročné. Ty mají nejen odborné znalosti, ale zvládají i fyzickou námahu a v neposlední řadě se dokážou vyrovnat a také snášet ne vždy dobrou náladu nás – pacientů. A právě proto chci tímto dopisem poděkovat za trpělivost, obětavost a laskavou péči celému kolektivu tohoto oddělení.

Lea S.


Poděkování urologickému oddělení

22.9.2015

Vážený pane řediteli, v měsíci srpnu 2015 jsem byl hospitalizován ve Vaši nemocnici, konkrétně na oddělení urologie, kde jsem prodělal velmi složitou a náročnou operaci. Udělal jsem to už osobně, ale přesto mi dovolte, abych Vás poprosil, v rámci Vaši služební kompetence, abyste tlumočil celému kolektivu urologie vedenému panem primářem MUDr. Miroslavem Štursou, mé poděkování a obdiv. Celý můj pobyt na oddělení urologie, ale rovněž na ARO, byl ze strany lékařů, ale i ostatního zdravotnikého personálu, provázen laskavou profesionalitou. Jsem přesvědčen, že totéž by mohli potvrdit i ostatní pacienti. Vážený pane řediteli, pobyt ve Vaši nemocnici mě potvrdil, že i mimo velká centra se dá provozovat vysoce odborná a humánní medicina. Ještě jednou děkuji a přeji celému kolektivu Vašeho zdravotnického zařízení hodně úspěchů ve Vaši činnosti.

S úctou Ing. Pavel Z.


Poděkování internímu oddělení

15.9.2015

Vážený pane primáři, zasílám Vám děkovný dopis za celou rodinu k Vaší péči a celého interního oddělení, kde byla hospitalizována má matka MUDr. Věra K. V údobí, kdy ještě byla schopna komunikace paní K. zdůrazňovala spokojenost s péčí zdravotních sester, pečovatelek a ošetřujících lékařů. Mohu Vás požádat, aby jste sdělil mé poděkování celému kolektivu.

S pozdravem dcera MUDr. Hana N. a zeť MUDr. Jiří N.


Poděkování personálu interní ambulance,chirurgické ambualance a chirurgického oddělení

31.8.2015

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za skvělou práci a péči interní ambulance,chirurgické ambualance, včetně lůžkové chirurgie a posléze i pracovníkům JIP,za skvělou a obětavou péči, maminky Vlasty B., která byla velice spokojena, jak s ambualncemi, tak i s ošetřujícím personálem výše zmíněných oddělení a zároveň bych chtěl popřát mnoho úspěchů a děkovných dopisů.

S pozdravem p.B.


Poděkování novorozeneckému oddělení

31.8.2015

Dobrý den pane primáři, dovolte mi touto cestou poděkovat porodnickému a novorozeneckému oddělení Vaší nemocnice. 
Můžu porovnat mou zkušenost z prvního porodu v roku 2009 a nyní v roce 2015. Pozitivní jsou samozřejmě změny ve formě rekonstrukce porodnického oddělení , ale i sebelepší pokoj nezachrání lidský přístup a ten byl ve všech směrech u Vás samozřejmostí . Od samotného příjmu jsem byla překvapena přátelskou atmosférou a celkovou pomocí na všech stranách. Nic nebyl problém, vše trpělivě vysvětlili , pomohli, snažili se ulehčit :-)  a tak jsem mohla na svět přivést 23.8.2015 krásnou a zdravou dceru ( Mudr. Kratochvíl a PA Renata ) Po celé tři dny , které jsem strávila na novorozeneckém oddělení se lékaři a sestřičky prakticky "nezastavili" a i přes velkou pracovní zátěž, kdy se děti rodí ve dne / v noci , byli vždy profesionální,rychlí a nápomocni.  Vím, jak těžká je práce s lidmi a o to víc oceňuji celý kolektiv a pracovní nasazení .Ještě jednou děkuji a přeji samé spokojené pacientky.

Kateřina R. 


Poděkování pracovníkům chirurgického oddělení

13.8.2015

Dobrý den,chtěla bych poděkovat pracovníkům oddělení chirurgie I. za jejich péči, kterou mi poskytli po převozu z brněnské nemocnice po dopravní nehodě ve dnech 17.-19.7.2015. Sestřičky výše jmenovaného oddělení byly neskutečně milé, velmi vstřícné a usměvavé. Zvlášť bych chtěla poděkovat MUDr. Karlovi Klosovi za jeho zájem, zdvořilost, komunikativnost a profesionalitu. Všem přeji hodně pracovních úspěchů, spoustu energie a mnoho spokojených pacientů.

S pozdravem a poděkováním
Ing. Iveta R.


Gastroenterologická ambulance

29.5.2015

Chci tímto poděkovat perfektní dvojici MUDr.Aleši Kamlerovi, a sestře Janě Raškové, za velmi dobře provedenou kolonoskopii, ze které jsem měl velké obavy, ale díky oběma a velmi dobrým přístupem k pacientovi to bylo velmi dobré. 

Zdeněk J. st.


Poděkování dětskému oddělení

18.5.2015

Dobrý den pane řediteli,
chtěla bych touto cestou moc poděkovat sestřičkám dětského odděleni Vaší nemocnice v Novém Jičíně. Byla jsem hospitalizována se synem od pondělka 11.5. do středy 13.5. a já i syn jsme byli maximálně spokojeni. Sestřičky - hlavně paní Olga Jalůvková, která nás přijímala a kdy syn byl hodně vyčerpaný a docela protivný :-) - i s paní doktorkou Terezou Zelenkovou, to s dětmi umí a člověk má pocit, že je v těch nejlepších rukou. Ještě jednou moc děkuji a přeji spoustu takovýchto spokojených pacijentů.

Kateřina Š.
Kunín


Poděkování MUDr. Petru Andělovi

27.4.2015

Dobrý den,ráda bych poděkovala panu doktorovi Petru Andělovi za skvělý předoperační přístup,za skvěle odvedenou práci při samotné operaci tlustého střeva i za pooperační, dosud trvající péči. Dále bych chtěla poděkovat personálu MOJIP a také personálu chirurgické lůžkové části za nebývalou ochotu při pobytu na těchto odděleních.Velice mě přístup všech zaměstnanců pozitivně překvapil.Velice si vážím jejich práce. Ještě jednou vřelý dík.
Alena H.


Poděkování řediteli

24.4.2015

Vážený pane řediteli,  

dovolte mi, abych touto formou vyjádřila poděkování fyzioterapeutce rehabilitačního oddělení paní Gabriele Horákové, za profesionalitu, trpělivost a úžasnou obětavost. Velmi nám pomáhá s naší dvouletou dcerou Terezkou, která má Rettův syndrom. Za profesionální a vstřícné jednání bych chtěla moc poděkovat také fyzioterapeutce paní Ludmile Kavkové, u které jsme rehabilitaci naší holčičky začali a celému rehabilitačnímu oddělení, které navštěvujeme více než rok. Obětavost, odbornost a trpělivost nám byla poskytnuta také na neurologickém oddělení, dětském oddělení, oddělení radiologie a ortopedickém oddělení, které jsme v souvislosti s onemocněním naší dcery navštívili. 


Poděkování rehabilitačnímu oddělení VÍTKOV

29.11.0201

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat rehabilitačnímu kolektivu na oddělení ve Vítkově za profesionální přístup a celkovou organizaci. Dnešního dne jsem absolvovala poslední procedury a rozhodla jsem se, že touto cestou je třeba víc než poděkovat, ale i pochválit zdravotní sestry, se kterými jsem se tam potkávala, letos konkrétně p. Viktorii Kazimírovou, ke které jsem chodila na cvičení a masáže. Už v loňském roce jsem byla rovněž velice spokojená a moc mi to pomohlo. V předchozím období jsem využívala těchto služeb v Opavě, ale nesrovnatelně jsem byla spokojenější ve Vítkově. Nečekala jsem, že se to tak změnilo k lepšímu od doby jak před deseti lety.

Ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem
M.H., Větřkovice