Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 556 773 111

Detašované pracoviště Nemocnice Vítkov

Léčebné a rehabilitační pracoviště Vítkov

Následná lůžková péče ve Vítkově je zaměřená na subakutní péči, rehabilitační a rekondiční léčbu pacientů s onemocněními interními, neurologickými, traumatologickými, onkologickými, chirurgickými, ortopedickými a kombinovanými.

U pacientů s neurologickým onemocněním funguje  multidisciplinární péče, kdy primář neurologie dojíždí pravidelně na neurorehabilitační vizity do Vítkova k zhodnocení stavu a rehabilitace.

Klinická logopedka v pondělí a čtvrtky zajišťuje logopedickou péči pacientům s poruchami řeči, polykání a kognice.

Součástí ošetřovatelského týmu je také sociální sestra, která se spolupracuje s rodinou, řeší nově vzniklou sociální situaci a zajišťuje dle potřeby další péči. 

Léčebné a rehabilitační pracoviště disponuje fyzioterapeuty a rehabilitačními ošetřovatelkami, které zajišťují péči také v sobotu.

Na oddělení pravidelně probíhá  Canisterapie.

Při propuštění pacienty dle potřeby vybavujeme kompenzačními pomůckami (berle, chodítka, invalidní vozíky). Zajišťujeme také navazující péči v rehabilitačních ústavech, nejčastěji jsou to Hrabyně, Chuchelná a Čeladná.

Léčebné a rehabilitační pracoviště Vítkov disponuje 40 lůžky. Oddělení je vybaveno pomůckami ke cvičení, vozíky, nejrůznějšími madly a je bezbariérové. Nemocnice je obklopená malebným parkem.

Návštěvní hodiny: 14:00 – 16:00.