Nemocnice Nový Jičín nabídne vyšetření znamének

7.5.2015

V úterý 12. května budou mít zájemci možnost nechat si vyšetřit v Nemocnici Nový Jičín, která je členem skupiny AGEL, svá znaménka. Příchozí rovněž získají informace ohledně ochrany před sluncem i prevenci vzniku kožních nádorů. Akci pořádá Nemocnice Nový Jičín v rámci Evropského dne melanomu.

„Melanom patří k nejzákeřnějším zhoubným nádorům. Včasná diagnostika je proto velmi důležitá pro léčbu tohoto onemocnění,“ říká primářka kožního oddělení Nemocnice Nový Jičín MUDr. Marie Selerová, Ph.D.

V rámci Dne melanomu nabídne kožní oddělení nemocnice Nový Jičín vyšetření znamének zdarma. Při podezřelém nálezu doplní lékařka diagnostiku vyšetřením digitálním dermatoskopem. „Vyšetření znamének provádíme samozřejmě po předchozím objednání každý den,“ doplnila primářka.

Akce proběhne na kožním oddělení nemocnice v úterý 12. května od 8.00 do 17.00 hodin.