Interní ambulance Nemocnice Nový Jičín dostaly nový kabát a nabízí více komfortu

18.5.2018

Interní ambulance Nemocnice Nový Jičín, která je členem skupiny AGEL, dostaly nový kabát. Díky modernizaci, která trvala čtyři týdny, a vyžádala si téměř půl miliónu korun, nabízejí nyní prostory větší pohodlí pro pacienty i personál.

„Cílem rekonstrukce bylo vytvořit moderní prostředí odpovídající současným trendům a požadavkům na kvalitní péči pro pacienty interní ambulance. Kromě většího komfortu pro pacienty bylo také zlepšeno materiálně technické zázemí pro zdravotnický personál,“ říká staniční sestra interního oddělení Bc. Petra Nucová.

V rámci rekonstrukce byla vytvořena nová odběrová místnost, nová recepce, kompletně za zcela nové moderní vyměněno osvětlení, pořízen nový nábytek a dveře. „Pacienti si nyní mohou užívat příjemné prostředí a zdravotníci zase ocení větší prostory a modernější vybavení, které jim také usnadní práci s pacienty,“ doplnila staniční sestra.