Procvičit techniku dýchání a uvolnit se.

27.9.2019

První nastávající maminky zářijových předporodních příprav mají absolvováno a od 1. října se začínají školit další. Lekce těhotenské jógy uzavírá celý cyklus, předchází jí teoretické lekce s porodní asistentkou, lékařem a laktační poradkyní, které se konají v rodinném centru Mozaika od 15:30 do 17:30. Zájemkyně se přihlašují prostřednictvím elektronické přihlášky e-mailem na michaela.kucerova@nnj.agel.cz nebo telefonicky na čísle 739 327 334. Rodičky si mohou také prohlédnout porodní sál přímo v Nemocnici Nový Jičín, a to každou středu od 13 hodin.

Mgr. Radka Miloševská
e-mail: radka.milosevska@agel.cz