Onkologové Novojičínské nemocnice budou přednášet na mezinárodní vědecké konferenci

25.10.2019

Lékaři onkologického oddělení Nemocnice Nový Jičín a.s., člena skupiny Agel, budou spolupořadateli a přednášejícími na mezinárodní vědecké konferenci věnované žilním vstupům.

Již pátý ročník mezinárodní vědecké konference s názvem "Optimální žilní vstup pro každého pacienta" navštíví tým lékařů novojičínské nemocnice, pod vedením primáře onkologického oddělení MUDr. Viktora Maňáska, který je zároveň předsedajícím a členem organizačního i vědeckého výboru konference. Problematika žilních vstupů a portů je v novojičínské nemocnici stále aktuální zejména s ohledem na léčbu onkologických a hemato-onkologických pacientů ve zdejším Komplexním Onkologickém Centru.

KDY: 6. - 7. 11. 2019 (samostatný workshop 5.11.)
KDE: TOP HOTEL Praha

Zde naleznete program konference ke stažení ve formátu PDF.