Změna parkování u nemocnice

11.2.2020

U příležitosti Světového dne nemocných, který připadá na 11. února, se vedení novojičínské nemocnice, podle svého kréda „přátelská nemocnice“, rozhodlo ve spolupráci s městem Nový Jičín vyjít vstříc rodinám a příbuzným pacientů, aby mohli v odpoledních hodinách využít parkoviště u hlavního vjezdu do nemocnice od 15:30 do 20:00 hodin zdarma.

Bezplatného parkování budou moci využívat nejen návštěvy pacientů nemocnice, ale i rodiny s dětmi k návštěvě nového relaxačního areálu a dětského hřiště u Smetanových sadů.

Vedení nemocnice dále rozhodlo o bezplatném vjezdu do areálu nemocnice nejen pro řidiče s průkazem ZTP, ale i pro jejich spolujezdce, a to s účinností od ledna 2020. Tyto kroky byly učiněny i s ohledem na podnět vedení města Nový Jičín, které reflektuje požadavky a přání ze strany občanů.