Sdělení porodnice pro nastávající maminky

21.3.2020

Milé budoucí maminky. Rádi bychom vám všem věnovali pár slov.

Vzhledem k situaci, která na základě mimořádného opatření nastala, se můžete začít strachovat o průběh porodu, na který se mnohé z vás připravovaly s oporou vašeho partnera či jiného vámi blízkého člověka.

Chtěla bych vám touto cestou říci, že náš tým porodníků, porodních asistentek, pediatrů a zdravotních sestřiček novorozeneckého oddělení udělá maximum pro to, aby psychickou oporu v podobě přítomnosti někoho blízkého u tak vzácného okamžiku jako je porod vašeho miminka, nahradila v co největší možné míře. Mějte u sebe vše potřebné, mobilní telefon je již nedílnou výbavou každého z nás, první okamžiky vám na něj můžeme zaznamenat. Naše podpora se týká samozřejmě i poporodního období, kdy budete s vaším miminkem na porodním oddělení, kde se o vás vždy dobře postaráme.

Máte-li potřebu s námi něco zkonzultovat, můžete využít online poradnu, která je na stránkách Nemocnice Nový Jičín a.s.. V případě potíží se s námi můžete kontaktovat cestou telefonickou (556 773 421, 556 773 424).

Budeme vám oporou.
MUDr. Kopencová Jana, vedoucí lékař porodnice