Upozornění pro dárce - obnovení odběrů plné krve | Nemocnice AGEL Nový Jičín

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Upozornění pro dárce - obnovení odběrů plné krve

14.4.2020

Vážení dárci, od 20.4.2020 se obnovují odběry plné krve. Objednávejte se prosím přes objednávkový systém, počet míst je ale omezený. Prvodárce, prosíme, aby se zatím na odběry nepřihlašovali. Odběry plazmy a červených krvinek jsou také stále v omezeném množství. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme za pochopení.