Otec u porodu - stanovisko porodnice k mimořádnému opatření MZČR

16.4.2020

Vážení rodiče, naše porodnice v současné době již intenzivně reaguje na vývoj situace související s úpravou mimořádného opatření k přítomnosti otců, vydanou Ministerstvem Zdravotnictví České Republiky z 15. 4., která vstoupila v platnost od dnešní půlnoci tj. 16. 4.

Protože v prvé řadě důsledně dbáme na bezpečnost rodiček, novorozenců, otců i zdravotnického personálu, je našim cílem připravit veškeré nezbytné podmínky tak, abychom mohli přítomnost otců u porodu zabezpečit, a to v co nejkratší možné době. Sledujte prosíme webové stránky nebo Facebook nemocnice, kde Vás budeme neprodleně informovat o změně stavu. Děkujeme za pochopení.