Tatínkové mohou opět k porodům v Nemocnici Nový Jičín

21.4.2020

S velkou radostí vám oznamujeme, že od 22.4. je v naší porodnici opět umožněna přítomnost doprovodu u porodu. Pro novorozence, rodičky i tatínky se snažíme udělat maximum, abychom zajistili bezpečnost a hladký průběh porodu, ovšem bez vaší spolupráce se neobejdeme, proto je přítomnost možná za následujících podmínek:

• doprovod musí mít negativní epidemiologickou anamnézu,
  • doprovod nesmí mít žádné respirační potíže a teplotu vyšší než 37 °C,
  • doprovod nesmí být v karanténě.

Prosíme všechny tatínky o zodpovědný přístup. Doprovod může být přítomen pouze během doby porodu a musí po celou dobu na porodním sále využívat ochranné prostředky. Z epidemiologických důvodů platí až do odvolání zákaz návštěv na novorozeneckém oddělení. Věříme, že nám svěříte svou důvěru, stejně, jako to učinilo již mnoho rodičů dříve. Těšíme se na Vás i Vaše miminka. 😊