Vjezdový a parkovací systém v Nemocnici Nový Jičín

22.4.2020

Jak jsme již v loňském roce avizovali, připravujeme na základě výsledků bezpečnostního auditu a zároveň s důrazem na zvýšení kvality péče pro pacienty nový parkovací a vjezdový systém.

Jedno z našich činěných opatření se dotýká i samotného vjezdu do areálu nemocnice, kde se připravuje umístění závor. Urgence realizace této akce je zároveň reakcí na aktuální epidemiologickou situaci a nutnou koordinaci vjezdu a výjezdu z areálu. Zprovoznění proběhne v průběhu příštího týdne. Zároveň pro pacienty a klienty nemocnice připravuje zvýhodněné parkovací podmínky, které představíme na konci tohoto měsíce.