Nemocnice Nový Jičín začne nově testovat na SARS-CoV-2 také samoplátce

25.4.2020

Odběrové místo u Nemocnice Nový Jičín začne od pondělí 27. dubna nově testovat na nový typ koronaviru kromě indikovaných pacientů také samoplátce a to ve spolupráci s laboratořemi AGEL a.s.

Cena vyšetření pro samoplátce je 2.900 korun. S ohledem na přijatá protiepidemická opatření nebude možné odběry provádět bez předchozího objednání a nebude možné provádět platby v hotovosti. Zájemci z řad samoplátců proto budou moci kontaktovat call centrum laboratoří Agel na tel. č. 800 700 701, zde vybrat nejbližší pracoviště a následně jim bude sdělen, dle lokality, termín, čas a přesný postup úhrady za odběr. Po provedení bezhotovostní úhrady budou pak moci navštívit odběrové místo.

O výsledku testu budou klienti informováni a to včetně případného dalšího postupu,