Testování COVID 19 pro samoplátce – úprava ceny

19.5.2020

Rádi bychom Vás informovali o nových cenách pro samoplátce požadujících vyšetření COVID 19. Cena vyšetření je upravena dle věstníku Ministerstva Zdravotnictví.

Nově je cena od 19. 5. 2020 za vyšetření následující:

Vyšetření + odběr na vyhrazeném místě se zvláštním režimem 2.200,- Kč / vzorek (vyšetření + odběr + služby odběrového místa ve zvláštním režimu).

K objednávkám testování samoplátců slouží bezplatná telefonní linka Laboratoří AGELLAB 800 700 701, na které si mohou zájemci nejen dohodnout termín, ale také se informovat ohledně přesného postupu odběru i dalších procesů. V případě vytížení telefonní linky lze rovněž využít email callcentrum@agellab.cz. Na telefonních číslech v Nemocnici Nový Jičín se objednat nelze. Děkujeme za pochopení.