Zřízení odběrové místnosti pro odběry COVID-19

9.7.2020

Od 13. 7. zahajujeme provoz odběrové místnosti COVID-19 pro lékařem/hygienikem indikované pacienty.

Odběrová místnost je od 13. 7. umístěna do prostor plicního oddělení v pavilonu č. 5 a bude přístupná označeným výtahem.
Zde si můžete otevřít mapu ve formátu PDF.

Provozní doba

Pacienti indikováni z důvodu plánované hospitalizace

Pondělí, středa, pátek: 7:00 – 9:00 hodin

Lékařem nebo hygienou indikovaní pacienti

Pondělí, středa, pátek: 10:00 – 13:00 hodin

Prosíme indikované pacienty, aby dodržovali uvedenou provozní dobu.

Samoplátci

V současné době není možné z kapacitních důvodů testování samoplátců v našem zařízení.

K objednávkám a platbě testování samoplátců na COVID-19 slouží online rezervační systém, který naleznete na webu laboratoří AGEL https://www.agellab.cz/zdravotnici/mikrobiologie/covid-19. Zde naleznete rovněž i další odběrová místa. Na telefonních číslech v Nemocnici AGEL Nový Jičín se objednat nelze.

Děkujeme za pochopení.