Pacientům ve Vítkově dobu léčení krátí ostrý obraz a čistý zvuk. Na všech pokojích jsou nové televize | Nemocnice AGEL Nový Jičín
Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Pacientům ve Vítkově dobu léčení krátí ostrý obraz a čistý zvuk. Na všech pokojích jsou nové televize

19.8.2020

Zvýšení komfortu se dočkali pacienti hospitalizování ve vítkovské nemocnici, která je detašovaným pracovištěm Nemocnice AGEL Nový Jičín. Během léčby či návštěvy lékaře se mohou dívat na své oblíbené seriály, filmy nebo dokumenty.

Aby měli pacienti ideální podmínky ke sledování svých oblíbených pořadů, jsou televize umístěny na držáky na stěnách v ideální výšce a navíc se ovládají speciálními zjednodušenými ovladači typu „senior“. Investice na pořízení audiovizuální techniky a nutných komponentů přesáhla částku 250 tisíc korun. Dlouhý čas mohou pacienti detašovaného pracoviště novojičínské nemocnici trávit také na internetu, v celém areálu ve Vítkově je zdarma k dispozici internetové bezdrátové připojení.

„Před nedávnem jsme realizovali i kompletní výmalbu nemocničních prostor, a to nejen z hygienických důvodů, ale také z estetických. Chceme, aby se pacienti u nás cítili co nejkomfortněji,“ doplnila staniční sestra Mgr. Lenka Rychlá, DiS.  K tomu vydatně pomáhá i zdejší personál, který proměnil chodbu lůžkového oddělení nemocnice opakovaně v galerii. Nyní zde šestnáct krásných obrazů vystavuje dokonce jedna ze zdravotních sestřiček.

V Nemocnici Vítkov se nachází oddělení léčebné a rehabilitační péče, které slouží k doléčení převážně pacientům právě z novojičínské nemocnice a zařízení poskytuje také ambulantní péči pacientům spádové oblasti Vítkova.

Společnost AGEL investuje ve Vítkově trvale a pravidelně. Namátkou lze zmínit nové vybavení interní ambulance, včetně gastroskopu, přístroje pro elektroterapii, k dispozici je nová galvanická vana na rehabilitacích, pro léčebnu dlouhodobě nemocných byla pořízena nová lůžka, lehátka, EKG přístroje a došlo i k rekonstrukci rozvodu medicinálního vzduchu. Pořízena byla v neposlední řadě centrifuga, dorozumívací zařízení, ultrazvuky či ergometry. Jen tyto položky v součtu vydají za více než 4,2 milionů korun.

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: