Nové anesteziologické přístroje zkvalitní péči o pacienty v Nemocnici AGEL Nový Jičín | Nemocnice AGEL Nový Jičín
Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Nové anesteziologické přístroje zkvalitní péči o pacienty v Nemocnici AGEL Nový Jičín

18.11.2020

Anesteziologicko-resuscitační oddělení Nemocnice AGEL v Novém Jičíně se může pochlubit nově pořízenými anesteziologickými přístroji v hodnotě převyšující 4,5 miliónu korun.

Nové anesteziologické přístroje slouží zejména k podávání celkové anestezie a sledování stavu pacienta. Skládají se ze zdroje medicinálních plynů, dávkovacího zařízení, směšovače, odpařovače inhalačních anestetik, dýchacího systému a přídavných zařízení, do kterých patří například podrobný monitoring životních funkcí.

Jejich předností je podle primáře anesteziologicko-resuscitačního oddělení MUDr. Petra Rajnocha vysoká spolehlivost a výkon, stejně tak i pokročilý monitoring vitálních funkcí, který výrazně usnadňuje a zkvalitňuje diagnostiku a péči o naše pacienty.

„Přístroje pomáhají našemu týmu během komplexní resuscitační a intenzivní péče u pacientů s ohrožením a selháváním základních životních funkcí, také usnadňují specializovanou péči o pacienty po rozsáhlých a komplikovaných operačních výkonech. Jedná se o systém, který odpovídá soudobým požadavkům na moderní a komplexní řešení pro anestezii,“ vysvětluje primář Petr Rajnoch a dodává: „Tyto anesteziologické přístroje jsou pro nás velkými pomocníky během péče o naše pacienty.“

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: