Nemocnice AGEL Nový Jičín bude od středy očkovat proti COVID-19

19.1.2021

Také Nemocnice AGEL Nový Jičín je jedním z očkovacích center, kam se mohou aktuálně hlásit zájemci k aplikaci vakcíny proti COVID-19.

Informace k očkování:

Vakcinační centrum novojičínské nemocnice sídlí v prostorách bývalé ústavní lékárny, v těsné blízkosti areálu nemocnice na ulici K nemocnici 1886/57. Provozní doba je od pondělí do pátku, od 6:00 do 18:00 hodin (od 1. 10.  nově 6:30 - 15:00). Denně mohou být kapacity k naočkování až 500 lidí. Aktuálně platný platný seznam skupin osob k očkování, dle věku a dalších kriterií, lze nalézt na registračním odkaze na stránkách MZČR na konci této stránky. K samotnému očkování je třeba donést občanský průkaz, průkaz pojišťovny a být bez akutních zdravotních potíží, což ověří i dotazník před samotným očkováním. Očkujeme vakcínou Pfizer/BioNTech. Dovolujeme si upozornit zájemce o očkování, že termín druhé dávky očkování byl stanoven na 42 dnů po první dávce a nelze jej měnit. Certifikáty k provedeným očkováním si občané ČR mohou stahovat na portále: https://ocko.uzis.cz. Děkujeme za pochopení.

Pokyny k přihlášení na očkování:

Přesný postup přihlašování naleznete ve fotogalerii výše.

Dotazník před očkováním proti nemoci COVID-19

Máte-li možnost, prosíme Vás o vyplnění tohoto dotazníku nebo minimálně přípravu odpovědí před příchodem do vakcinačního centra – zkrátíte tím dobu čekání na očkování. Tento dotazník nám pomůže určit, zda by se očkování mělo provést nebo odložit. Pokud na některou z níže uvedených otázek odpovíte “ano”, neznamená to, že nemůžete být očkován(a). Pokud Vám některá otázka není jasná, nechte si ji vysvětlit od očkujícího personálu. Dotazník ke stažení naleznete zde: Dotazník před očkováním proti nemoci COVID-19.

Přihlašování k očkování / skupiny osob k očkování:

Lidé se musí k vakcinaci hlásit výhradně prostřednictvím centrálního rezervačního systému Ministerstva Zdravotnictví ČR, kde lze rovněž nalézt aktuálně platný platný seznam skupin osob k očkování, dle věku a dalších kriterií: