Nemocnice AGEL Nový Jičín bude od středy očkovat proti COVID-19

19.1.2021

Nový Jičín, 19. ledna 2021: Také Nemocnice AGEL Nový Jičín je jedním z očkovacích center, kam se mohou aktuálně hlásit zájemci k aplikaci vakcíny proti COVID-19.

Vakcinační centrum novojičínské nemocnice sídlí v prostorách bývalé ústavní lékárny, v těsné blízkosti areálu nemocnice na ulici K nemocnici 1886/57. V provozu bude v pracovních dnech od 7.00 do 15.00 hodin. Denně mohou být kapacity k naočkování až 160 lidí. Vše je ovšem limitováno dodávkami vakcíny, přičemž jsme připraveni právě dle počtu obdržených dávek pružně reagovat v množství vypsaných termínů a jejich časování.

K samotnému očkování je třeba donést občanský průkaz a být bez akutních zdravotních potíží, což ověří i pohovor s lékařem před samotným očkováním“ upozorňuje náměstek léčebné péče Nemocnice AGEL Nový Jičín MUDr. Jakub Fejfar.

Pokyny k přihlášení na očkování:

Přesný postup přihlašování naleznete ve fotogalerii výše.

Dotazník před očkováním proti nemoci COVID-19

Máte-li možnost, prosíme Vás o vyplnění tohoto dotazníku nebo minimálně přípravu odpovědí před příchodem do vakcinačního centra – zkrátíte tím dobu čekání na očkování. Tento dotazník nám pomůže určit, zda by se očkování mělo provést nebo odložit. Pokud na některou z níže uvedených otázek odpovíte “ano”, neznamená to, že nemůžete být očkován(a). Pokud Vám některá otázka není jasná, nechte si ji vysvětlit od očkujícího personálu. Dotazník ke stažení naleznete zde: Dotazník před očkováním proti nemoci COVID-19.

Přihlašování k očkování:

Lidé se musí k vakcinaci hlásit výhradně prostřednictvím centrálního rezervačního systému Ministerstva Zdravotnictví ČR zde:

Informace k očkování:

Očkujeme vakcínou Pfizer/BioNTech. Dovolujeme si upozornit zájemce o očkování, že termín druhé dávky očkování byl stanoven na 42 dnů po první dávce a nelze jej měnit. Děkujeme za pochopení.