Do nemocnice pouze s respirátorem FFP2/KN 95 nebo dvěma rouškami

23.2.2021

Od čtvrtku 25. 2. 2020 je nově povinnost pro všechny osoby, vstupující na veškerá pracoviště nemocnice, mít nasazen respirátor bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95) nebo dvě přes sebe přeložené zdravotnické obličejové masky/roušky.

Nemocnice postupuje v souladu s mimořádným protiepidemickým opatřením Ministerstva zdravotnictví. Více informací naleznete v mimořádném opatření MZČR.