Změny v provozu neurologického oddělení Nemocnice AGEL Nový Jičín

1.7.2021

S platností od 1. 7. 2021 dochází k režimové změně provozu neurologického lůžkového oddělení. Zachován bude provoz akutní neurologické ambulance v pracovní dny od 7:00 do 13:00. Rovněž nezměněna zůstává provozní doba logopedické ambulance.

Pacienti vyžadující lůžkovou péči nebo vyžadují neurologické ošetření/vyšetření v pohotovostní službě (pracovní dny od 13:00 do 7:00 hod, víkendy a svátky) budou ošetřeni zdravotnickými zařízeními disponujícími nepřetržitým lůžkovým provozem neurologického oddělení: