Změna sazby za parkování na horním parkovišti

26.8.2021

Nemocnice AGEL Nový Jičín zavádí příznivé změny v platbách za parkování na horním odstavném parkovišti.

Od 1. 9. čeká na pacienty nebo jejich doprovod možnost parkovat mezi 7:00 – 15:30 za jednotnou sazbu 50,- Kč oproti dosavadnímu hodinovému režimu. Řidiči vozidel tak nejen ušetří, ale rovněž to přispěje ke zklidnění průběhu jejich návštěvy nemocnice s možností využít bez zbytečného shonu spektra zde nabízených doplňkových služeb jako jsou lékárna pro veřejnost, bistro či samoobsluha.

Další informace lze nalézt na stránce s podmínkami pro vjezd a parkování.