Výherci letní soutěže dárců

17.9.2021

Vylosovali jsme pět dárců krve/plazmy z naší letní soutěže. Vylosovaným gratulujeme a děkujeme všem, kdo k nám chodí darovat.

Soutěže se mohl zúčastnit každý dárce, který minimálně 2x daroval krev nebo krevní složky v období od 7.7. do 10.9.2021.

Chystáme pro Vás další novinky. Zachovejte nám přízeň.

Jména výherců:

• Remoska - Ing. Jiří Majkus
  • Koloběžka - Ing. Jaromír Remeš
  • Chytré hodinky Mi Watch - Michal Janýška
  • Bezdrátová sluchátka Apple Airpods - Radek Kala
  • Kontaktní gril Tefall - Pavla Benšová

Losování proběhlo za přítomnosti Ing. Markety Matušů (vedoucí provozu transfuzního oddělení) a Bc. Evy Jalůvkové (manažerky ošetřovatelské péče)
Děkujeme partnerovi soutěže, společnosti Remoska z Frenštátu pod Radhoštěm, za poskytnutí věcného daru do soutěže. Na jejich eshopu můžete najít novinky.

Videozázm z losování naleznete na našem facebooku zde: https://fb.watch/83-VupDy_L/