Poděkování našim zdravotníkům

17.10.2021

K ocenění našich zdravotníkům Moravskoslezským kraje za náročnou službu nejen během Covidové pandemie se připojuje rovněž vedení nemocnice.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
chtěli bychom tímto vyjádřit velké poděkování všem zdravotnickým pracovníkům, studentům a dobrovolníkům, kteří byli jakkoli zapojeni do řešení mimořádné situace ohledně onemocnění COVID-19 v naší nemocnici, ať už v první linii, nebo následnou ošetřovatelskou péčí u pacientů hospitalizovaných. Vaše pracovní nasazení, úsilí, a každodenní obětavost je velikou motivací všem našim zaměstnancům v Nemocnici AGEL Nový Jičín.