Nemocnice pořídí rehabilitační pomůcky a interaktivní hračky díky charitativní akci

25.11.2021

Výtěžek z charitativní akce místní komunity poslouží dobré věci na dětském oddělení novojičínské nemocnice.

Ve čtvrtek 25. 11. 2021 obdrželo naše dětské oddělení výtěžek z akce Sváteční charita punč z rukou organizátora p. Jiřího Kleina, jednatele společnosti Zážitky v pohybu , z.s., která pořádá např. organizovaný výstup na Svinec nebo Novojičínský půlmaraton. Jednalo se o 8000,- Kč. Peníze z tohoto daru využije dětské oddělení k nákupu rehabilitačních dechových pomůcek a interaktivních hraček. Velmi si toho vážíme a všem, kdo přispěli, děkujeme za podporu, která je v těchto dnech cennější než kdy jindy.