Rekonstrukce traumatologické a chirurgické ambulance | Nemocnice AGEL Nový Jičín

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rekonstrukce traumatologické a chirurgické ambulance

21.2.2022

Od 22.2. do 4.3. bude probíhat rekonstrukce traumatologické a chirurgické ambulance s cílem nabídnout pacientům příjemnější prostředí a lepší podmínky.

Traumatologická ambulance bude přestěhována na ortopedickou ambulanci č. 3, klapka 144, sádrovna na ortopedickou ambulanci, klapka 314 a chirurgická ambulance přestěhována do prostor specializovaných chirurgických ambulancí, kl 228 nebo 239. Věříme, že rekonstrukce pomůže pacientům zpříjemnit návštěvy našich ambulancí. Děkujeme za pochopení.