Úprava podmínek pro návštěvy v nemocnici

15.3.2022

Dnem 14. 3. se ruší podmínky pro návštěvy v nemocnici, určené mimořádným opatřením MZČR (prokázání se testem, očkováním, nebo proděláním onemocnění Covid-19).

Doba návštěv: od 14:00 do 16:00 k 1 pacientovi max. 2 osoby po dobu 15 min.

Po příchodu na oddělení je návštěvník pouze povinen provést hygienickou dezinfekci rukou a nahlásit se zdravotnickému personálu. Po celou dobu pobytu v nemocničním areálu je nutné používat ochranu dýchacích cest – respirátor minimální třídy FFP2/N95 (bez výdechového ventilu) a respektovat režimová opatření.

Děkujeme za pochopení, vedení nemocnice