Daruj na Den proti rakovině

2.5.2022

PŘIDEJTE SE K NÁM A PODPOŘTE ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ ZAKOUPENÍM ŽLUTÉ KYTIČKY

Pro dárce, kteří se dostaví 11. 5. 2022 v čase od 6:30 do 11:30 jsme si připravili tematický benefit. Nabídneme odborné, preventivní poradenství zaměřené na samovyšetření prsu a varlat. Kytičku bude možné u nás na transfuzním oddělení zakoupit od 11. 5. do 13. 5. 2022.

Děkujeme, že se s námi zapojíte a pomůžete.

Kdo může darovat? A co můžete získat?

Darovat může každý zdravý občan České republiky ve věku 18 až 65 let, jehož hmotnost převyšuje 50 kilogramů. Bezplatné dárcovství krve zahrnuje také lékařské vyšetření, možnost čerpat pracovní volno s náhradou mzdy, získat vitamíny od zdravotní pojišťovny, proplacení cestovného a parkovného, občerstvení a uplatnit si nárok odpočtu ze základu daně z příjmu, a to ve výši 3000 korun za každý absolvovaný odběr. Zúčastnit se můžete také nejrůznějších motivačních akcí, které jsou organizovány v průběhu roku.

Objednejte se k darování krve a získejte zajímavé výhody!

On-line: https://rezervace.nnj.agel.cz/login?0, nebo telefonicky na čísle 556 773 471.