Den otevřených dveří porodnice

9.6.2022

Čekáte nebo plánujete miminko? Přijďte se podívat na den otevřených dveří. Vše Vám ukážeme a vysvětlíme. Čeká na Vás doprovodný program a soutěž o pobyt na nadstandardním pokoji zdarma v hodnotě 2000,- Kč.

Přijďte bez registrace. :) Akce se koná od 13:00 do 17:00. Poslední vstup od 16:30.

Těšit se můžete na:

• Komentované prohlídky porodnice
  • Blok přednášek (14:00 – 15:00)
    • Už rodíme? – Kdy se vydat do porodnice
    • Porod očima porodní asistentky
    • Tišení bolesti u porodu
    • Co je to novorozenecký screening
  • Občerstvení + Soutěž o pobyt zdarma na nadstandartním pokoji v hodnotě 2000,- Kč
  • Celé odpoledne budou k dispozici lékaři, porodní asistentky a novorozenecké sestry, které vám rádi zodpoví všechny Vaše dotazy.