Dárci transfuzního oddělení Nemocnice AGEL Nový Jičín získají letní odměny | Nemocnice AGEL Nový Jičín
Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 556 773 111

O nemocnici

Dárci transfuzního oddělení Nemocnice AGEL Nový Jičín získají letní odměny

14.7.2022

Přesto, že léto je časem dovolených, potřeba krve a krevní plazmy neustává. Právě naopak. Kromě obnovy operativy potřebu krve navyšují také časté letní úrazy. Transfuzní oddělení Nemocnice AGEL Nový Jičín proto pro dárce připravilo na léto pestrou nabídku motivačních akcí.

„Snažíme se, aby nás stávající dárci navštívili i v potřebné letní měsíce a dárcovství nepřerušovali. Současně chceme motivovat také nové dárce. Je to i určitá forma poděkování všem bezplatným dárcům krve, že nám pomáhají zachraňovat životy. V případě, že mají dárci v plánu zavítat do zahraničí, doporučujeme na našich webových stránkách zkontrolovat, zda a na jak dlouho po návratu musejí darování odložit a aby přišli darovat ještě před odjezdem na dovolenou, říká Nela Mechlová, pracovník kontroly jakosti transfuzního oddělení Nemocnice AGEL Nový Jičín.

Každý měsíc se dárci účastní soutěže o hodnotné ceny tématické k létu. V červnu jsme dárce obdarovali kontaktním grilem a poukázkami do řeznictví, v červenci na ně čeká výčepní zařízení se soudky s pivem, v srpnu pak LED TV s poukázkami do kina. A létem to nekončí, nebot v září budeme losovat kávovar. Do vyčerpání zásob pak všichni dárci obdrží nealko nápoj darovaný firmou Kofola či vstupenku do westernového městečka Šikland. Každý měsíc dále probíhá akce zdravotního vyšetření ve spolupráci s Všeobecnou Zdravotní Pojišťovnou.

Darovat může každý zdravý občan České republiky ve věku 18 až 65 let, jehož hmotnost převyšuje 50 kilogramů. Bezplatné dárcovství krve zahrnuje také lékařské vyšetření, možnost čerpat pracovní volno s náhradou mzdy, získat vitamíny od zdravotní pojišťovny, proplacení cestovného a parkovného, občerstvení a uplatnit si nárok odpočtu ze základu daně z příjmu, a to ve výši 3000 korun za každý absolvovaný odběr. Zúčastnit se můžete také nejrůznějších motivačních akcí, které jsou organizovány v průběhu roku.

Objednejte se k darování krve a získejte zajímavé výhody!

On-line: https://rezervace.nnj.agel.cz/login?0, nebo telefonicky na čísle 556 773 471.

Zpět

Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: