Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 556 773 111

O nemocnici

Registrace do stomatologické ambulance

31.8.2023

Informace pro zájemce o registraci do stomatologické ambulance.

Vážení zájemci o registraci, 

e-mail, který jste v posledních dnech obdrželi, byl pouze potvrzením úspěšného doručení Vaší žádosti o registraci. V případě, že Vám potvrzení nedošlo, mohlo dojít k chybnému vyplnění e-mailu ve formuláři, případně zkontrolujte Spamovou složku. Opětovné zasílání e-mailů již nebude probíhat a na chyby (špatné kontaktní údaje) uvedené v žádosti o registraci nebude brán zřetel. 

Seznam žádostí postupně zpracováváme.  

Na základě již proběhlých vstupních prohlídek pacientů je u většiny žádoucí zvýšená péče (s ohledem na předcházení hromadění akutních stavů, tj. otoků, bolestí zubů, atp.). Tato situace nám však blokuje poměrně značnou část ordinační doby, která byla původně vyhrazena pro registrace a vstupní prohlídky. 

V návaznosti na výše uvedené i na velké množství přihlášených pacientů může proces registrací trvat i více než rok. Každý telefonát a e-mail, na který musíme odpovědět, tento čas prodlužuje.  

Pokud na registraci spěcháte, pak doporučujeme hledat zubaře dále. 

V případě, že jste v žádosti uvedli současného registrujícího stomatologa, je nutné mít ke vstupnímu vyšetření výpis z Vaší zdravotní dokumentace (vč. rentgenu – OPG snímku na CD/DVD nosiči, pokud byl zhotoven před méně než 2 lety). Bez tohoto nemůže být vstupní vyšetření realizováno.  

Děkujeme za pochopení! 

Vedení Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s. 

Zpět

Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: