PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 556 773 111

Odborná veřejnost

Nabídka práce

Controller - Junior (M/Ž)

Místo výkonu: Nový Jičín
Určeno pro: nezdravotnické profese

Nemocnice AGEL Nový Jičín a. s. přijme kolegyni nebo kolegu na pozici Controller - Junior.

Náplň práce:

  • provádění datových analýz včetně exportů, sumarizace a výběrů dat,
  • kontrola účetních zápisů z hlediska aktuálnosti, správnosti a dohadných položek,
  • příprava souhrnných reportů,
  • sestavování statistických reportů pro Český statistický úřad a Ústav zdravotnických informací a statistiky.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání,
  • pokročilá práce s MS Excel (práce s MS Access výhodou),
  • schopnost zpracovávat rozsáhlé soubory,
  • schopnost hledat souvislosti a vazby mezi daty,
  • výhodou znalost programů ESO, Sefima, IKIS, PBI, a další,
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost,
  • aktivní přístup k práci,
  • analytické myšlení,
  • ochota učit se.

Nabízíme:

  • práci ve špičkovém, akreditovaném Komplexním Onkologickém Centru,
  • podpora dalšího odborného růstu a zvyšování kvalifikace,
  • pracovní poměr na plný úvazek (1,0),
  • týden dovolené navíc,
  • volno nad rámec dovolené (po prvním roce),
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění (po prvním roce),
  • příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity.

V případě zájmu prosíme zašlete Váš životopis.

Máte zájem? Vyplňte prosím formulář...