Kožní oddělení se stacionářem | Nemocnice AGEL Nový Jičín
Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pracoviště

Kožní oddělení se stacionářem

Kožní oddělení Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s. poskytuje komplexní diagnostickou, preventivní, léčebnou a dispenzární péči pro pacienty se širokým spektrem kožních onemocnění a pacienty s pohlavními chorobami. Je vybaveno třemi ambulancemi a denním stacionářem s osmi lůžky.

Kožní oddělení se specializuje na léčbu psoriázy a atopického ekzému. Pro pacienty je dostupná i nejmodernější biologická léčba v rámci klinických studií a centra pro biologickou léčbu.

Ve stacionáři poskytujeme celodenní péči nejčastěji pro pacienty s psoriázou a atopickým ekzémem, vč. balneoterapie a lokální i celotělové fototerapie.

V rámci oddělení provozujeme lymfologickou ambulanci, která se specializuje na diagnostiku a komplexní léčbu lymfedému hlavně u onkologických pacientů.

Ke specializovaným centrům patří Dermatoonkologické centrum. Česká dermatovenerologická společnost udělila našemu centru statut Dermatoonkologického centra II. typu. Ve spolupráci s Komplexním onkologickým centrem zde spolupracuje onkolog, chirurg a dermatolog. Centrum se zabývá komplexní diagnostikou maligního melanomu a ostatních kožních nádorů.
Pro diagnostiku využíváme optický i digitální dermatoskop.