Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 556 773 111

Pracoviště

Kožní oddělení se stacionářem

Kožní oddělení Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s. poskytuje komplexní diagnostickou, preventivní, léčebnou a dispenzární péči pro pacienty se širokým spektrem kožních onemocnění a pacienty s pohlavními chorobami. Je vybaveno třemi ambulancemi a denním stacionářem s osmi lůžky.

Kožní oddělení se specializuje na léčbu psoriázy a atopického ekzému. Pro pacienty je dostupná i nejmodernější biologická léčba v rámci klinických studií a centra pro biologickou léčbu.

Ve stacionáři poskytujeme celodenní péči nejčastěji pro pacienty s psoriázou a atopickým ekzémem, vč. balneoterapie a lokální i celotělové fototerapie.

V rámci oddělení provozujeme lymfologickou ambulanci, která se specializuje na diagnostiku a komplexní léčbu lymfedému hlavně u onkologických pacientů.

Ke specializovaným centrům patří Dermatoonkologické centrum. Česká dermatovenerologická společnost udělila našemu centru statut Dermatoonkologického centra II. typu. Ve spolupráci s Komplexním onkologickým centrem zde spolupracuje onkolog, chirurg a dermatolog. Centrum se zabývá komplexní diagnostikou maligního melanomu a ostatních kožních nádorů.
Pro diagnostiku využíváme optický i digitální dermatoskop.