Doprovod u porodu

17.3.2022

Milé maminky, s radostí Vám oznamujeme, že v tuto chvíli nejsme nuceni testovat Váš doprovod k porodu na onemocnění covid-19. Zároveň není nutné, aby se Váš doprovod prokazoval negativním testem, potvrzením o prodělaném onemocnění či certifikátem o očkování proti onemocnění covid-19.

V rámci zachování hygienických standardů prosíme všechny tatínky, kteří se cítí nachlazení nebo projevují jakékoli příznaky onemocnění covid-19, aby zůstali doma a k porodu nechodili.

Při porodu Vás mohou doprovázet maximálně dva lidé.

Jejich pobyt na porodním sále je ZDARMA

K pobytu na porodním boxe je doprovodu zapůjčen ochranný oděv, ochranné pomůcky dýchacích cest a přezůvky. V rámci porodního sálu je i odpočinková místnost pro tatínky.

Těšíme se na Vás v porodnici Nemocnice Agel Nový Jičín.

Další informace můžete najít na stránkách naší porodnice.