Porodnické oddělení | Nemocnice AGEL Nový Jičín
Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Porodnické oddělení

Milé nastávající maminky a tatínkové,

jste v očekávání příchodu na svět vašeho potomka. Porod dítěte je nesmírně důležitým okamžikem jak ve vašem životě, tak v životě celé vaší rodiny a přátelského okolí.

Naše porodnice – tj. lékaři a porodní asistentky, jsme si důležitosti a významné role porodu ve vašem životě a v životě vaší rodiny vědomi a jsme připraveni vám vytvořit plně vyhovující odborné i lidské zázemí a prostředí.

Rozumíme tomu, že vztah nastávající maminky a porodnice musí být založen na vzájemné důvěře a poznání. Na následujících stránkách vám poskytujeme informace, které vám umožní se s naši porodnicí seznámit.

Naše Porodnice je nositelem titulu „Baby friendly hospital“.  Udělení tohoto titulu znamená, že Porodnice nabízí mezinárodně certifikovaný a propracovaný systém na podporu kojení a nástupu laktace.

Díky tomuto systému péče o čerstvé maminky dosahujeme vysoké úspěšnosti v nástupu laktace (kojení) u maminek opouštějících naše oddělení.


Kdy a jak se zaregistrovat k porodu

Maminky přijímáme do předporodní péče od ambulantních gynekologů od 37. týdne těhotenství, nebo dle domluvy i dříve. Chcete – li přivést své děťátko na svět v naší porodnici, po předání od vašeho gynekologa se objednejte do porodní ambulance.

Od té doby již budete navštěvovat naši poradnu.

Během poraden a natáčení KTG na porodním sále předchystáte, vypíšete a společně doplníte zdravotnickou dokumentaci potřebnou k porodu. Praktické je, že během návštěv máte možnost s ošetřujícím personálem probrat vaše konkrétní dotazy k porodu a zdravotní péči kolem něj.

Pokud si chcete porodnici prohlédnout dříve, můžete využít prohlídek v rámci kurzů předporodní přípravy, nebo domluvit  prohlídku individuálně na telefonu porodního sálu.


CHCI SE OBJEDNAT DO PORODNÍ AMBULANCE