Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 556 773 111

Porodnické oddělení

Po porodu

Okamžikem porodu naše péče o čerstvé maminky nekončí. Váš pobyt na oddělení šestinedělí se snažíme zpříjemnit tak, abyste se zde cítily „jako doma“. Společný pobyt miminka s vámi na pokoji (Rooming-in) je pro nás už léta samozřejmostí.


Pokoje

Můžete si vybrat buď pobyt na pokoji s více lůžky a sdílet tak své porodní zážitky s více maminkami (1-2) anebo můžete využít jeden z našich 5 nadstandardních pokojů, kde budete mít větší soukromí. Jeden z nich je přizpůsoben i ubytování doprovázející osoby. 


Návštěvní hodiny

Maminkám se snažíme vyjít maximální vstříc, návštěvy jsou tedy možné kdykoliv během dne. Doporučujeme však spíše odpolední hodiny (od 14-18 hod.), kdy můžete společné chvíle prožívat zcela o samotě se svými blízkými, neboť v dopoledních hodinách probíhají vizity lékařů a je prováděna ošetřovatelská péče o rodičky a děti. Návštěvy jsou možné na pokojích maminek i v prostorách jídelny. Prosíme vás, aby za vámi na návštěvu chodili jen nejbližší příbuzní. 

S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci bohužel musíme dodržovat aktuální nařízení, a proto jsou návštěvy omezeny. 


Výběr stravy a bufetové snídaně

Každý den si u nás můžete vybrat ze 3 jídel, jídelníček sestavuje nutriční specialista a žádné dietní omezení či osobní preference není problém. Nově je také k dispozici bufetová snídaně.


Fotografování zdarma

V pracovní dny můžete nechat vyfotit vaše miminko v prvních dnech života. Věřte, že tyto okamžiky stojí za to zachytit! Fotka vám pak přijde na emailovou adresu a tuto službu nabízíme maminkám ZDARMA.


Monitor dechu - Baby Sense

Pro novorozence a kojence zapůjčujeme v rámci prevence syndromu náhlého úmrtí kojenců monitory dechu BABYSENSE II na dobu až šesti měsíců. Monitor BABYSENSE II je vhodný k domácímu použití pro klidný spánek rodičů i dětí. Je skladný, má jednoduché ovládání, je vhodný do postýlky, popřípadě do kočárku.

Zapůjčení zajišťuje staniční sestra novorozeneckého oddělení, tel: 739 609 379


Poporodní rehabilitace 

Po ukončení šestinedělí Vám opět nabízíme rehabilitaci pánevního dna, rehabilitace jsou vhodné po operačních porodech, při inkontinenci, dysfunkci pánevního dna a také při řešení diastázy břišních svalů. Objednat se můžete na tel. č. 556 773 342, žádanku v případě zájmu obdržíte již při poporodní hospitalizaci.


OBJEDNEJTE SE K PORODU DO NOVÉHO JIČÍNA, ZAVOLÁME VÁM:

OBJEDNAT