Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 556 773 111

Porodnické oddělení

Před porodem

Předporodní kurzy

Blíží se vám termín porodu a vy máte spoustu otázek a nejasností? Připravili jsme pro vás 4 lekce, které by měly tematicky obsáhnout vše, co budete potřebovat vědět. A pokud ne, vždy bude prostor pro vaše otázky a diskuzi. Prohlédněte si termíny, lokality porodních kurzů.

Předporodní péče

Porod je vyvrcholením devítiměsíční péče o nastávající maminku. Standardní předporodní péče v případě normálního průběhu těhotenství probíhá až do termínu v ordinacích praktických gynekologů. Naše porodní oddělení se na předporodní péči o nastávající maminky podílí většinou v těchto případech:

Riziková gravidita

Je-li z nějakého důvodu těhotenství považováno za rizikové, může být nastávající maminka předána svým ošetřujícím gynekologem do naší „rizikové poradny“ (v případech hrozící preeklampsie, předčasného porodu, nepřiměřeného růstu plodu, vícečetného těhotenství, ...).

Dosažení termínu porodu či nástup samotného porodu

Nově se však maminky musí registrovat v naší předporodní poradně již v 36. týdnu těhotenství, kde se seznámí s námi a my s nimi a jejich zdravotním stavem.

Ultrazvukový screeningový program ve II. trimestru

Ve specializované poradně poskytujeme služby související s ultrazvukovým vyhledáváním známek možného vývojového postižení plodu. K dispozici mám nejmodernější diagnostické přístroje

Konzultace

V předporodní poradně – v případě žádosti o tzv. 2. názor v rámci výskytu a léčby jakékoli porodnické patologie.

Předporodní rehabilitační cvičení

Rehabilitační oddělení naší nemocnice Vám nabízí možnost předporodní přípravy dle Mojžíšové, starostlivost o břišní diastázu nebo také tejpování bříška. 


OBJEDNEJTE SE K PORODU DO NOVÉHO JIČÍNA, ZAVOLÁME VÁM:

OBJEDNAT