PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 556 773 111

Odborná veřejnost

Nabídka práce

Mzdová účetní s praxí

Místo výkonu: Nový Jičín
Určeno pro: nezdravotnické profese

Nemocnice AGEL Nový Jičín a. s. přijme kolegyni nebo kolegu na pozici mzdový účetní.

Náplň práce:

  • kompletní zpracování mezd zaměstnanců (příprava podkladů, zpracování měsíčních mezd),
  • realizace mzdové agendy společnosti na základě platné legislativy ČR,
  • kontrola úplnosti zaměstnanecké dokumentace,
  • kontrola správnosti odvodů sociálního a zdravotního pojištění,
  • roční zúčtování daní,
  • reporting,
  • správa přehledů o mzdách,
  • správa agendy exekucí zaměstnanců.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání,
  • praxi na pozici mzdová účetní,
  • znalost programu VEMA,
  • aktuální znalosti a přehled v oblasti mzdové legislativy,
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost,
  • aktivní přístup k práci.

Nabízíme:

  • práci ve špičkovém, akreditovaném Komplexním Onkologickém Centru,
  • podpora dalšího odborného růstu a zvyšování kvalifikace,
  • pracovní poměr na plný úvazek (1,0),
  • týden dovolené navíc,
  • volno nad rámec dovolené (po prvním roce),
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění (po prvním roce),
  • příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity.

V případě zájmu prosíme zašlete Váš životopis.

Kontakt:

kariera@nnj.agel.cz

Máte zájem? Vyplňte prosím formulář...