Nemocnice AGEL Nový Jičín
Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 556 773 111
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Nemocnice Vítkov (LERP/LDN) - NÁVŠTĚVY POVOLENY - Od 30. 1. 2023 jsou opět povoleny návštěvy LERP/LDN.  Podmínky: Ochrana dýchacích cest a max. 2 osoby najednou.

Povinná ochrana dýchacích cest: Všechny ambulantní pacienty a návštěvy Nemocnice Agel Nový Jičín a. s. žádáme o důsledné používání respirátorů v budovách s ohledem na vývoj situace výskytu akutních respiračních onemocnění. V případě, že se epidemiologická situace bude nadále zhoršovat budeme nuceni zakázat návštěvy.

Covid-19: PCR testy a očkování: PCR testy (stěr na onemocnění Covid-19) provádí Poliklinika AGEL, ul. Revoluční 2214/35, Nový Jičín. Objednat se lze zde: www.agellab.cz Očkování proti Covid-19 v současné době v Nemocnici AGEL Nový Jičín a.s. není spuštěno. O případných změnách Vás budeme informovat. Očkovací místa naleznete na adrese: https://ockoreport.uzis.cz/

Kariéra

Vyberte si z množství nabídek práce a staňte se součástí vysoce profesionálního týmu.

pozice pro lékaře pozice pro nelékařské zdravotnické profese pozice pro nezdravotnické profese

Studenti a absolventi

Společnost AGEL a.s. úzce spolupracuje se školami, zaměřuje se na práci se studenty a nabízí možnosti spolupráce pro studenty a absolventy škol především zdravotnického zaměřením.


Stipendijní program AGEL Povinné praxe studentů SVOČ Závěrečné práce Nabídka práce pro absolventy Kalendář akcí Informační linka

alt

Virtuální prohlídka

Rádi byste viděli i ty části naší nemocnice, kam mohou pouze zdravotníci? Navšivte virtuální prohlídku vybraných prostor naší nemocnice.
alt

Bezpečný AGEL

Stejně jako všechna ostatní zdravotnická zařízení skupiny AGEL je i Nemocnice Nový Jičín zapojena do programu Bezpečný AGEL.
alt

Online poradna

Vytvořili jsme pro vás online poradnu ORL oddělení. Vaše dotazy ochotně zodpoví MUDr. Jakub Syrovátka, primář oddělení.

Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s. je ve svém regionu jedinou nemocnicí s komplexní strukturou poskytované zdravotní péče. Do její spádové oblasti patří na 170 000 obyvatel.  Součástí Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s. je i nadregionální špičkové onkologické centrum - KOC - Komplexní onkologické centrum AGEL Nový Jičín. Od ledna 2006 je Komplexní onkologické centrum součástí sítě třinácti onkologických pracovišť v celé České republice, která splňují náročné požadavky dané Českou onkologickou společností.

Součástí Nemocnice AGEL Nový Jičín je i Nemocnice Vítkov poskytující zdravotní péči v oborech rehabilitace, interního lékařství, radiologie a zobrazovacích metod, klinické biochemie a hematologie a péče o dlouhodobě nemocné pacienty.