Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 556 773 111

Pracoviště

Hematologické oddělení

Oddělení zajišťuje komplexní diagnostickou, léčebnou a dispenzární péči v celém spektru zhoubných i nezhoubných onemocnění krve a poruch krevního srážení. Součástí pracoviště je denní stacionář a sálek invazivních výkonů pro podávání chemoterapie, biologické léčby, transfúzních přípravků, krevních derivátů a provádění diagnostických odběrů kostní dřeně. V rámci Komplexního onkologického centra v Novém Jičíně je pro pacienty s hematoonkologickým onemocněním zajištěna kompletní diagnostická a léčebná péče, na kterou navazuje v indikovaných případech spolupráce s hematoonkologickými transplantačními centry. Ambulance pracoviště se nacházejí v Poliklinice Agel v Novém Jičíně a v areálu Vítkovické nemocnice a.s.

Pracoviště je součástí řady pracovních skupin v České republice (CELL, ČSCLL, CMG, KLS, Czech MDS group, CZEMP) a účastní se domácích i mezinárodních klinických studií.

V roce 2008 získalo oddělení  na základě auditu České hematologické společnosti statut pracoviště s rozšířenou hematologickou péčí.